Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2. kolo | # | Finish | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | ŠALANDA Adam | 2010 | Party Cycling Team Třešť | 0:09:30.4 | 0:00:00.0 | 03:06.6 [1] | 1 | 03:11.7 [2] | 1 | 03:12.0 [3] | 1 | ||
2 | 204 | FOJTÍK Filip | 2010 | bez klubu, občanství SR/Slavičín | 0:09:38.4 | 0:00:07.9 | 03:12.3 [3] | 3 | 03:12.0 [3] | 2 | 03:14.0 [5] | 2 | ||
3 | 55 | KOMINAK Michael | 2010 | ENDEKA BASSTA team/Kitssee | 0:09:40.1 | 0:00:09.7 | 03:13.6 [4] | 4 | 03:11.5 [1] | 3 | 03:15.0 [6] | 3 | ||
4 | 193 | MAŠURA Tobiáš | 2010 | Cyklistická tour | 0:09:40.6 | 0:00:10.2 | 03:23.1 [7] | 7 | 03:12.5 [4] | 6 | 03:05.0 [1] | 4 | ||
5 | 169 | SAMÁK Oliver | 2010 | Cycling Academy Bratislava/ZŠ TILGNEROVA | 0:09:40.9 | 0:00:10.5 | 03:17.3 [6] | 6 | 03:14.7 [5] | 4 | 03:08.7 [2] | 5 | ||
6 | 134 | TRNKA Sebastián | 2010 | CYKLISTICKÁ TOUR/Nábrežná 845/17 024 01 Kysucké Nové Mesto | 0:09:47.1 | 0:00:16.7 | 03:14.8 [5] | 5 | 03:20.2 [6] | 5 | 03:12.0 [3] | 6 | ||
7 | 243 | PANCIK Jakub | 2011 | SK Zeleziarne Podbrezova/Spojena skola Pohronska Polhora | 0:10:16.6 | 0:00:46.2 | 03:27.3 [8] | 8 | 03:28.5 [8] | 8 | 03:20.7 [7] | 7 | ||
8 | 177 | POKORNÝ Quido | 2011 | Železiarne Podbrezova | 0:10:18.4 | 0:00:47.9 | 03:28.6 [9] | 9 | 03:27.7 [7] | 9 | 03:22.0 [8] | 8 | ||
9 | 115 | SZÖLLÖS Stefan | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž/ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC,Praha 9 | 0:10:56.9 | 0:01:26.5 | 03:11.6 [2] | 2 | 03:42.5 [10] | 7 | 04:02.7 [26] | 9 | ||
10 | 39 | ZIMA Filip | 2011 | CYKLISTICKÁ TOUR/ZS Golianova | 0:11:15.1 | 0:01:44.7 | 03:52.6 [12] | 12 | 03:41.7 [9] | 10 | 03:40.7 [9] | 10 | ||
11 | 231 | PAVKO Matej | 2011 | NovoCK Trial Lučenec/ZŠ Vajanského | 0:11:35.9 | 0:02:05.4 | 03:51.3 [10] | 10 | 03:57.7 [22] | 12 | 03:46.7 [12] | 11 | ||
12 | 233 | KOŠČO Leonard | 2010 | COOLBIKE/ZŠ Ďumbierska BB | 0:11:37.6 | 0:02:07.2 | 03:51.8 [11] | 11 | 04:00.2 [23] | 13 | 03:45.5 [11] | 12 | ||
13 | 41 | FEDOR Andrej | 2011 | ZŠ Veľké Ripňany | 0:11:38.6 | 0:02:08.2 | 04:02.3 [17] | 17 | 03:45.5 [12] | 11 | 03:50.7 [16] | 13 | ||
14 | 81 | BIELIK Jakub | 2011 | VELOSVET PRIEVIDZA | 0:11:42.0 | 0:02:11.5 | 04:02.0 [16] | 16 | 03:52.1 [15] | 17 | 03:47.8 [14] | 14 | ||
15 | 213 | PETRÁK Tobias | 2011 | Škola Kamenice | 0:11:42.6 | 0:02:12.2 | 03:57.8 [14] | 14 | 03:54.5 [17] | 14 | 03:50.2 [15] | 15 | ||
16 | 131 | MACKANIČ Marko | 2011 | Novomestský Superbiker | 0:11:42.6 | 0:02:12.2 | 04:06.1 [20] | 20 | 03:54.0 [16] | 20 | 03:42.5 [10] | 16 | ||
17 | 123 | HNOJČÍK Jakub | 2011 | Cyklistická tour | 0:11:47.9 | 0:02:17.5 | 04:03.6 [19] | 19 | 03:51.0 [13] | 19 | 03:53.2 [17] | 17 | ||
18 | 95 | MEŠKO Boris | 2011 | --- | 0:11:49.1 | 0:02:18.7 | 04:01.8 [15] | 15 | 03:51.5 [14] | 15 | 03:55.7 [19] | 18 | ||
19 | 93 | BELANEC Dávid | 2010 | CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Oravská - Žilina | 0:11:50.9 | 0:02:20.5 | 03:57.6 [13] | 13 | 03:55.7 [20] | 15 | 03:57.5 [22] | 19 | ||
20 | 8 | LUMITZER Karol | 2010 | ŠK Topoľčianky /ZŠ Topoľčianky | 0:11:51.4 | 0:02:21.0 | 04:10.8 [24] | 24 | 03:43.2 [11] | 17 | 03:57.2 [21] | 20 | ||
21 | 143 | BOČKO Štefan | 2010 | Cycling Academy Bratislava/ZŠ Mierová, Bratislava | 0:11:57.6 | 0:02:27.2 | 04:15.1 [27] | 27 | 03:54.7 [19] | 24 | 03:47.7 [13] | 21 | ||
22 | 107 | HRUŠOVSKÝ Peter | 2010 | ZŠ Benkova | 0:11:59.1 | 0:02:28.7 | 04:09.1 [22] | 22 | 03:54.7 [18] | 21 | 03:55.2 [18] | 22 | ||
23 | 245 | STANKO Samuel | 2011 | Vrbov | 0:12:09.4 | 0:02:39.0 | 04:11.3 [25] | 25 | 03:57.7 [21] | 22 | 04:00.2 [25] | 23 | ||
24 | 9 | LUKÁČ Dušan Dario | 2010 | ZŠ Žitavany | 0:12:11.9 | 0:02:41.5 | 04:08.3 [21] | 21 | 04:04.2 [26] | 25 | 03:59.2 [24] | 24 | ||
25 | 269 | BEDNÁR Tobiáš | 2011 | Detská tour Turá Lúka | 0:12:14.4 | 0:02:44.0 | 04:12.1 [26] | 26 | 04:04.0 [25] | 26 | 03:58.2 [23] | 25 | ||
26 | 228 | HUDOK Tomáš | 2010 | III. ZŠ Dubnica nad Váhom s MŠ | 0:12:16.1 | 0:02:45.7 | 04:16.3 [28] | 28 | 04:03.7 [24] | 28 | 03:56.0 [20] | 26 | ||
27 | 80 | ÁČ Sebastian | 2011 | VELOSVET PRIEVIDZA | 0:12:37.4 | 0:03:07.0 | 04:03.6 [18] | 18 | 04:05.7 [27] | 23 | 04:28.0 [32] | 27 | ||
28 | 126 | GABRIEL Daniel | 2011 | CYKLISTICKÁ TOUR/Dolná Súča | 0:12:46.1 | 0:03:15.7 | 04:26.8 [32] | 32 | 04:10.5 [30] | 29 | 04:08.7 [28] | 28 | ||
29 | 262 | BUTEK Jakub | 2011 | Žilina | 0:12:49.6 | 0:03:19.2 | 04:33.6 [33] | 33 | 04:10.5 [29] | 30 | 04:05.5 [27] | 29 | ||
30 | 75 | TKÁČ Šimon | 2011 | CK Nitra/ZŠ Benkova | 0:12:56.6 | 0:03:26.2 | 04:09.8 [23] | 23 | 04:08.7 [28] | 27 | 04:38.0 [35] | 30 | ||
31 | 24 | STANKO Michal | 2011 | ŠK Topoľčianky /MŠ Topoľčianky | 0:13:13.4 | 0:03:43.0 | 04:24.1 [30] | 30 | 04:27.0 [32] | 31 | 04:22.2 [31] | 31 | ||
32 | 206 | MOSNÝ Ondrej | 2010 | Topoľčianky | 0:13:16.4 | 0:03:46.0 | 04:24.8 [31] | 31 | 04:30.0 [34] | 32 | 04:21.5 [30] | 32 | ||
33 | 40 | DUŠIČKA Jakub | 2011 | Bieloruská, Bratislava | 0:13:28.6 | 0:03:58.2 | 04:21.6 [29] | 29 | 04:34.0 [35] | 33 | 04:33.0 [34] | 33 | ||
34 | 268 | TAMÁS Samuel | 2011 | 6.ZŠ, Levice | 0:13:43.9 | 0:04:13.5 | 04:58.3 [37] | 37 | 04:26.0 [31] | 36 | 04:19.5 [29] | 34 | ||
35 | 155 | MIHAĽKO Patrik | 2010 | CYKLISTICKÁ TOUR/Na bielenisku, Pezinok | 0:13:50.9 | 0:04:20.5 | 04:42.8 [34] | 34 | 04:35.5 [36] | 35 | 04:32.5 [33] | 35 | ||
36 | 200 | PORUBČAN Denis | 2010 | PROefekt team/ZŠ Partizánska 1044/ 6, 95701 Bánovce nad Bebravou | 0:13:55.4 | 0:04:25.0 | 04:47.3 [35] | 35 | 04:28.5 [33] | 34 | 04:39.5 [36] | 36 | ||
37 | 263 | ORAVEC Matúš | 2011 | Martin | 0:09:30.4 | - 1 Lap(s) | 04:53.6 [36] | 36 | 04:36.7 [37] | 37 | --- | --- | ||
38 | 267 | KONÔPKA Adam | 2011 | MŠ Levice | 0:09:55.4 | - 1 Lap(s) | 05:04.3 [38] | 38 | 04:51.0 [38] | 38 | --- | --- | ||
39 | 113 | JIRÁNEK Dominik | 2011 | CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Bratislava-Vajnory | 0:10:03.6 | - 1 Lap(s) | 05:10.3 [40] | 40 | 04:53.2 [39] | 39 | --- | --- | ||
40 | 199 | MIKULA Samuel | 2011 | PROefekt team/ZŠ Jána Amosa Komenského 1290/1, 957 04 Bánovce nad Bebravou | 0:10:33.4 | - 1 Lap(s) | 05:23.8 [42] | 42 | 05:09.5 [40] | 40 | --- | --- | ||
41 | 25 | MAURERY Martin | 2011 | Šk Topoľčianky | 0:10:34.9 | - 1 Lap(s) | 05:17.3 [41] | 41 | 05:17.5 [41] | 41 | --- | --- | ||
42 | 147 | CIRÁK Janko | 2010 | ZŠ Podolínec | 0:11:03.1 | - 1 Lap(s) | 05:04.6 [39] | 39 | 05:58.5 [45] | 42 | --- | --- | ||
43 | 112 | MNÍCH Samuel | 2011 | ZŠ Topoľčianky | 0:11:22.6 | - 1 Lap(s) | 05:50.6 [44] | 44 | 05:32.0 [42] | 43 | --- | --- | ||
44 | 215 | PITEK Jakub | 2011 | ZŠ Svätoplukovo | 0:11:30.1 | - 1 Lap(s) | 05:42.1 [43] | 43 | 05:48.0 [44] | 44 | --- | --- | ||
45 | 111 | TENCER Tomáš | 2011 | MŠ Topoľčianky | 0:11:44.1 | - 1 Lap(s) | 06:05.6 [46] | 46 | 05:38.5 [43] | 45 | --- | --- | ||
46 | 217 | LABANC Juraj | 2010 | ZŠ Nejedlého 8, Bratislava | 0:12:00.1 | - 1 Lap(s) | 06:00.6 [45] | 45 | 05:59.5 [46] | 46 | --- | --- | ||
47 | 23 | SUJA Daniel | 2011 | ZŠ Topoľčianky | 0:13:21.1 | - 1 Lap(s) | 06:29.1 [47] | 47 | 06:52.0 [47] | 47 | --- | --- | ||
48 | 144 | HARVAN Filip | 2010 | ZŠ Klasov | 0:10:47.9 | - 2 Lap(s) | 10:47.9 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- |