Žilinský triatlon - Žilinský triatlon - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :19.8.2018 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
1 24 detail pretekára RAGAZZO Nicolo ITA 1. /  Junior Men 0:55:31.3 0:00:00.0 09:03.0 [1] 1 00:33.4 [44] 2 28:43.8 [4] 1 00:29.5 [1] 1 08:17.9 [5] 1 16:41.6 [5] 1
2 4 detail pretekára EHSES Giulio GER 2. /  Junior Men 0:55:37.5 0:00:06.2 09:52.1 [16] 16 00:25.7 [2] 14 28:40.6 [2] 5 00:29.5 [1] 5 08:00.9 [2] 4 16:09.6 [2] 2
3 1 detail pretekára KAINDL Tjebbe AUT 3. /  Junior Men 0:55:41.4 0:00:10.1 09:17.2 [4] 4 00:25.0 [1] 4 28:38.8 [1] 2 00:30.0 [3] 2 08:17.9 [5] 2 16:50.4 [6] 3
4 7 detail pretekára ZIEHMER Chris GER 4. /  Junior Men 0:56:08.7 0:00:37.4 09:17.3 [5] 5 00:26.2 [4] 5 28:41.2 [3] 4 00:32.2 [13] 4 08:18.0 [7] 3 17:11.8 [12] 4
5 23 detail pretekára SIEHR Jeremias GER 5. /  Junior Men 0:56:31.5 0:01:00.2 09:18.4 [6] 6 00:26.5 [5] 6 29:20.7 [28] 10 00:30.8 [4] 8 08:19.2 [8] 5 16:55.1 [7] 5
6 12 detail pretekára GREBÍK Radim CZE 6. /  Junior Men 0:56:44.4 0:01:13.1 09:51.1 [15] 15 00:30.9 [31] 16 29:11.7 [25] 20 00:31.7 [10] 17 08:11.0 [3] 7 16:39.0 [4] 6
7 19 detail pretekára BADER Jan AUT 7. /  Junior Men 0:56:53.7 0:01:22.4 09:41.7 [13] 13 00:30.9 [31] 13 28:53.7 [7] 11 00:35.6 [35] 10 08:31.3 [14] 6 17:11.8 [12] 7
8 20 detail pretekára GOENÉ Victor NED 8. /  Junior Men 0:57:04.5 0:01:33.2 09:57.3 [20] 20 00:30.9 [31] 19 29:02.3 [16] 15 00:36.4 [40] 20 08:15.0 [4] 8 16:57.6 [9] 8
9 8 detail pretekára SINKÓ-URIBE Aurél HUN 9. /  Junior Men 0:57:06.2 0:01:34.9 09:09.0 [2] 2 00:27.3 [9] 1 28:46.0 [5] 3 00:30.8 [4] 3 09:31.7 [35] 9 18:13.1 [26] 9
10 22 detail pretekára JÓZSA Botond HUN 10. /  Junior Men 0:57:09.9 0:01:38.6 10:01.5 [23] 23 00:29.6 [21] 23 29:06.7 [20] 27 00:35.8 [38] 28 08:31.4 [15] 15 16:56.3 [8] 10
11 17 detail pretekára JURÁNEK Lukáš CZE 11. /  Junior Men 0:57:10.8 0:01:39.5 10:09.6 [34] 34 00:32.3 [40] 36 28:55.1 [8] 26 00:34.3 [29] 25 08:20.4 [9] 10 16:59.5 [10] 11
12 47 detail pretekára TRUTNA Jan CZE 12. /  Junior Men 0:57:13.3 0:01:42.0 09:55.1 [17] 17 00:28.9 [17] 17 29:10.4 [22] 21 00:34.2 [28] 22 08:23.6 [11] 11 17:04.7 [11] 12
13 14 detail pretekára SEMERAD Martin CZE 13. /  Junior Men 0:57:21.6 0:01:50.3 10:00.1 [21] 21 00:25.9 [3] 18 29:39.7 [30] 32 00:39.8 [45] 32 08:22.3 [10] 23 16:36.1 [3] 13
14 57 detail pretekára STRIHAVKA Jindrich CZE 14. /  Junior Men 0:57:28.5 0:01:57.2 10:14.1 [40] 40 00:27.1 [6] 35 28:50.5 [6] 16 00:32.1 [12] 14 08:32.8 [16] 13 17:24.7 [15] 14
15 21 detail pretekára PÖLZGUTTER Christoph AUT 15. /  Junior Men 0:57:34.7 0:02:03.4 10:08.2 [32] 32 00:28.8 [15] 30 28:57.7 [10] 22 00:35.0 [31] 23 08:28.7 [13] 14 17:25.0 [16] 15
16 29 detail pretekára KELLER Niklas AUT 16. /  Junior Men 0:57:38.7 0:02:07.4 10:05.2 [28] 28 00:27.2 [8] 26 28:57.7 [10] 14 00:34.0 [26] 15 08:46.4 [19] 17 17:34.6 [17] 16
17 5 detail pretekára HILBER Rene AUT 17. /  Junior Men 0:57:47.7 0:02:16.4 10:02.4 [25] 25 00:29.0 [18] 24 29:00.4 [12] 17 00:32.8 [18] 16 08:41.0 [17] 16 17:43.1 [18] 17
18 56 detail pretekára KRIZ Tomas CZE 18. /  Junior Men 0:57:57.8 0:02:26.5 09:24.9 [10] 10 00:28.2 [13] 9 29:07.5 [21] 6 00:32.5 [15] 6 09:01.3 [25] 12 18:24.7 [29] 18
19 48 detail pretekára FAURE Hugo FRA 19. /  Junior Men 0:58:00.8 0:02:29.5 09:56.8 [19] 19 00:32.9 [41] 21 29:05.7 [19] 24 00:31.4 [6] 19 08:46.1 [18] 18 17:54.0 [19] 19
20 30 detail pretekára OBREZA Domen SLO 20. /  Junior Men 0:58:03.5 0:02:32.2 10:03.7 [26] 26 00:28.2 [13] 25 29:01.5 [15] 19 00:32.7 [16] 18 08:48.3 [20] 19 17:57.4 [20] 20
21 43 detail pretekára BURIAN Matej CZE 21. /  Junior Men 0:58:11.8 0:02:40.5 09:26.5 [11] 11 00:27.6 [10] 10 29:35.3 [29] 12 00:31.6 [7] 12 09:06.0 [28] 22 18:10.8 [25] 21
22 39 detail pretekára STUCHLÍK Jirí CZE 22. /  Junior Men 0:58:13.4 0:02:42.1 10:06.1 [29] 29 00:30.3 [26] 29 29:03.0 [17] 28 00:33.7 [22] 27 09:00.3 [24] 25 18:00.3 [22] 22
23 35 detail pretekára PAVUK Marek SVK 23. /  Junior Men 0:58:15.2 0:02:43.9 09:21.7 [8] 8 00:33.9 [45] 11 29:46.1 [31] 31 00:33.4 [20] 30 09:01.8 [26] 26 18:00.1 [21] 23
24 63 detail pretekára HÖLLMÜLLER Kilian AUT 24. /  Junior Men 0:58:25.7 0:02:54.4 10:04.0 [27] 27 00:29.7 [22] 28 28:56.2 [9] 13 00:31.6 [7] 13 09:04.9 [27] 21 18:24.2 [28] 24
25 10 detail pretekára SINKÓ-URIBE Ábel HUN 25. /  Junior Men 0:58:40.3 0:03:09.0 09:12.5 [3] 3 00:27.1 [6] 3 29:57.1 [32] 25 00:33.4 [20] 24 08:59.2 [23] 24 18:30.2 [30] 25
26 27 detail pretekára GALBOURDIN Pierre FRA 26. /  Junior Men 0:58:42.1 0:03:10.8 10:11.1 [35] 35 00:33.0 [42] 39 31:24.2 [33] 33 00:34.4 [30] 34 07:56.9 [1] 33 15:59.4 [1] 26
27 37 detail pretekára JARLIŃSKI Michal POL 27. /  Junior Men 0:59:07.1 0:03:35.8 10:07.5 [30] 30 00:31.2 [36] 31 29:01.3 [13] 29 00:35.6 [35] 31 09:26.3 [34] 28 18:51.5 [31] 27
28 51 detail pretekára DODOK Oliver SVK 28. /  Junior Men 0:59:21.8 0:03:50.5 10:00.4 [22] 22 00:29.9 [24] 22 29:05.0 [18] 23 00:37.1 [41] 26 09:09.5 [30] 27 19:09.4 [33] 28
29 28 detail pretekára MICHALEK Filip CZE 29. /  Junior Men 0:59:40.6 0:04:09.3 09:23.6 [9] 9 00:28.8 [15] 8 29:11.2 [23] 7 00:32.4 [14] 7 09:22.9 [32] 20 20:04.6 [40] 29
30 58 detail pretekára MAKSYMOWICZ Tomasz POL 30. /  Junior Men 0:59:42.4 0:04:11.1 09:50.5 [14] 14 00:30.8 [29] 15 29:11.6 [24] 18 00:35.1 [32] 21 09:49.7 [40] 30 19:34.4 [36] 30
31 45 detail pretekára HETTYCH Daniel SVK 31. /  Junior Men 0:59:46.9 0:04:15.6 09:56.2 [18] 18 00:33.1 [43] 20 29:11.8 [26] 30 00:33.7 [22] 29 09:44.4 [36] 31 19:32.1 [35] 31
32 50 detail pretekára HRDLIČKA Jakub CZE 32. /  Junior Men 1:00:08.3 0:04:37.0 09:18.9 [7] 7 00:27.9 [11] 7 29:18.4 [27] 9 00:38.3 [43] 11 10:04.2 [42] 29 20:24.8 [42] 32
33 44 detail pretekára OBERGRIES Boris SVK 33. /  Junior Men 1:00:46.5 0:05:15.2 10:43.7 [43] 43 00:30.6 [28] 43 31:37.1 [40] 41 00:34.1 [27] 41 08:28.3 [12] 35 17:21.0 [14] 33
34 32 detail pretekára BARTO Aurel SVK 34. /  Junior Men 1:01:02.5 0:05:31.2 10:08.1 [31] 31 00:30.9 [31] 32 31:32.6 [37] 36 00:31.8 [11] 35 08:57.1 [22] 34 18:19.1 [27] 34
35 60 detail pretekára ZACIK Peter SVK 35. /  Junior Men 1:01:28.1 0:05:56.8 10:29.1 [41] 41 00:32.0 [39] 41 31:48.8 [41] 40 00:31.6 [7] 40 08:50.1 [21] 37 18:06.6 [24] 35
36 49 detail pretekára BILTON Jack AUS 36. /  Junior Men 1:01:49.3 0:06:18.0 10:12.3 [37] 37 00:28.1 [12] 34 31:33.0 [38] 37 00:35.2 [33] 37 09:22.9 [32] 36 19:00.7 [32] 36
37 18 detail pretekára BRIGHI Riccardo ITA 37. /  Junior Men 1:02:23.4 0:06:52.1 09:33.6 [12] 12 00:29.2 [20] 12 29:01.4 [14] 8 00:33.2 [19] 9 10:35.2 [43] 32 22:46.0 [45] 37
38 61 detail pretekára ZACIK Pavol SVK 38. /  Junior Men 1:02:31.4 0:07:00.1 11:07.4 [44] 44 00:29.1 [19] 44 32:16.9 [42] 42 00:33.7 [22] 42 09:07.0 [29] 42 18:04.3 [23] 38
39 26 detail pretekára ULBRICHT Adam SVK 39. /  Junior Men 1:02:39.0 0:07:07.7 10:13.3 [38] 38 00:30.5 [27] 38 31:26.6 [34] 35 00:35.6 [35] 36 09:48.2 [39] 38 19:53.0 [37] 39
40 38 detail pretekára KAISER Jakob AUT 40. /  Junior Men 1:02:52.9 0:07:21.6 10:13.4 [39] 39 00:31.2 [36] 40 31:29.6 [36] 38 00:36.1 [39] 39 09:46.5 [38] 39 20:02.6 [39] 40
41 55 detail pretekára ŠKUFCA Elias SLO 41. /  Junior Men 1:03:58.6 0:08:27.3 10:12.0 [36] 36 00:30.8 [29] 37 31:27.0 [35] 34 00:32.7 [16] 33 10:45.7 [45] 41 21:16.1 [43] 41
42 42 detail pretekára HÁJEK Tomáš CZE 42. /  Junior Men 1:04:42.3 0:09:11.0 10:32.3 [42] 42 00:29.8 [23] 42 32:58.5 [43] 44 00:39.7 [44] 44 09:45.0 [37] 43 20:02.0 [38] 42
43 40 detail pretekára CHARLES Lefort FRA 43. /  Junior Men 1:04:51.0 0:09:19.7 10:02.2 [24] 24 00:31.1 [35] 27 33:23.4 [44] 43 00:38.2 [42] 43 09:56.6 [41] 44 20:16.1 [41] 43
44 41 detail pretekára RISKA Dalibor SVK 44. /  Junior Men 1:05:03.7 0:09:32.4 10:08.4 [33] 33 00:31.2 [36] 33 31:36.0 [39] 39 00:33.8 [25] 38 10:38.6 [44] 40 22:14.3 [44] 44
45 52 detail pretekára BUBNOV Vecheslav RUS 45. /  Junior Men 1:08:04.2 0:12:32.9 11:26.0 [45] 45 00:29.9 [24] 45 36:20.3 [45] 45 00:35.4 [34] 45 09:22.3 [31] 45 19:12.6 [34] 45
--- 9 detail pretekára EICHINGER Raphael AUT . /  Junior Men DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3 detail pretekára LUFTENSTEINER Peter AUT . /  Junior Men DNF --- 09:41.4 [-] --- 10:18.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6 detail pretekára FINK Jakob AUT . /  Junior Men DNF --- 09:15.8 [-] --- 09:42.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail pretekára FOLENS Simon BEL . /  Junior Men DNF --- 09:10.2 [-] --- 09:37.6 [-] --- 38:23.7 [-] --- 38:54.7 [-] --- --- --- --- ---
--- 16 detail pretekára KISS Gergely HUN . /  Junior Men DNF --- 09:14.3 [-] --- 09:41.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 25 detail pretekára SZENTPÉTERY Patrik HUN . /  Junior Men DNF --- 09:57.5 [-] --- 10:29.0 [-] --- 39:52.7 [-] --- 40:27.2 [-] --- --- --- --- ---
--- 34 detail pretekára ANGELINI Samuele ITA . /  Junior Men DNF --- 09:12.9 [-] --- 09:40.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 2 detail pretekára DÉVAY Zsombor HUN . /  Junior Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail pretekára FUTO Richard SVK . /  Junior Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail pretekára CICER Andrej SVK . /  Junior Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru