Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | 2.5 km | # | Beh | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | 2.5 km | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 358 | KURIAČKOVÁ Ivana | 1994 | ŠK Atóm Levice | 1. / AGž20-29 | 1:05:13.2 | 0:00:00.0 | 10:20.2 [1] | 1 | 00:42.5 [7] | 1 | 32:50.7 [2] | 1 | 00:37.5 [1] | 1 | 10:05.1 [2] | 1 | 20:42.3 [2] | 1 | ||
2 | 357 | IGNAČÁKOVÁ Dana | 1993 | Prestigio Realiz Team BA | 2. / AGž20-29 | 1:08:14.0 | 0:03:00.8 | 11:50.0 [5] | 5 | 00:44.8 [10] | 5 | 32:46.6 [1] | 2 | 00:44.3 [7] | 2 | 11:21.3 [6] | 2 | 22:08.3 [5] | 2 | ||
3 | 345 | MIKLIŠOVÁ Lucie | 2002 | TITAN TRILIFE | 1. / Dorastenky | 1:09:09.8 | 0:03:56.6 | 10:41.4 [2] | 2 | 00:43.2 [8] | 2 | 34:30.8 [3] | 3 | 00:46.4 [8] | 3 | 11:15.3 [5] | 3 | 22:28.0 [6] | 3 | ||
4 | 474 | KOTOPULU Helena | 1980 | TITAN TRILIFE | 1. / AGž30-39 | 1:10:16.5 | 0:05:03.3 | 14:22.3 [19] | 19 | 00:59.3 [20] | 18 | 34:40.7 [4] | 11 | 00:52.1 [16] | 12 | 09:34.7 [1] | 5 | 19:22.1 [1] | 4 | ||
5 | 347 | DOBROŇOVÁ Soňa | 1999 | KPŠ Nereus Žilina | 1. / Juniorky | 1:11:01.1 | 0:05:47.9 | 11:05.4 [3] | 3 | 00:45.8 [11] | 3 | 35:43.8 [10] | 4 | 01:21.1 [34] | 4 | 10:55.3 [4] | 4 | 22:05.0 [4] | 5 | ||
6 | 343 | ČELLÁROVÁ Veronika | 2002 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 2. / Dorastenky | 1:12:56.1 | 0:07:42.9 | 11:56.8 [9] | 9 | 00:46.4 [13] | 9 | 35:45.6 [12] | 8 | 00:49.7 [12] | 8 | 11:43.4 [7] | 7 | 23:37.6 [7] | 6 | ||
7 | 353 | BAKOVÁ Katarína | 1995 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / AGž20-29 | 1:13:10.7 | 0:07:57.5 | 12:52.6 [13] | 13 | 00:44.7 [9] | 13 | 34:49.0 [5] | 7 | 00:42.0 [5] | 6 | 11:52.9 [10] | 6 | 24:02.4 [11] | 7 | ||
8 | 350 | KOREŇOVÁ Tereza Rebeka | 1999 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / Juniorky | 1:14:08.3 | 0:08:55.1 | 11:56.0 [8] | 8 | 00:42.4 [6] | 8 | 35:44.5 [11] | 5 | 00:48.3 [9] | 7 | 12:15.2 [14] | 8 | 24:57.1 [15] | 8 | ||
9 | 368 | ŠKANDEROVÁ Jana | 1983 | Run for Fun - Triathlon | 2. / AGž30-39 | 1:14:32.0 | 0:09:18.8 | 15:56.5 [27] | 27 | 00:53.8 [17] | 23 | 35:38.2 [9] | 15 | 01:01.3 [23] | 16 | 10:17.2 [3] | 13 | 21:02.2 [3] | 9 | ||
10 | 361 | SUCHÁ Radka | 1994 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 4. / AGž20-29 | 1:15:10.9 | 0:09:57.7 | 12:06.3 [11] | 11 | 00:42.1 [4] | 10 | 35:35.1 [8] | 6 | 00:40.6 [3] | 5 | 13:07.2 [23] | 9 | 26:06.8 [20] | 10 | ||
11 | 349 | KOCIANOVÁ Lenka | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 3. / Juniorky | 1:15:18.2 | 0:10:05.0 | 14:05.8 [18] | 18 | 00:45.8 [11] | 16 | 35:08.9 [6] | 10 | 00:42.8 [6] | 10 | 12:11.0 [12] | 10 | 24:34.9 [12] | 11 | ||
12 | 356 | ČERŇANSKÁ Romana | 1993 | --- | 5. / AGž20-29 | 1:15:58.1 | 0:10:44.9 | 11:09.4 [4] | 4 | 01:21.8 [28] | 4 | 38:44.3 [24] | 14 | 00:48.4 [10] | 14 | 11:50.5 [9] | 14 | 23:54.2 [9] | 12 | ||
13 | 378 | SLIVOŇOVÁ Vladka | 1976 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 1. / AGž40-49 | 1:16:11.5 | 0:10:58.3 | 13:30.1 [16] | 16 | 01:17.4 [26] | 15 | 35:21.2 [7] | 13 | 01:09.3 [28] | 13 | 12:15.5 [15] | 12 | 24:53.5 [13] | 13 | ||
14 | 352 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | ŠK Atóm Levice | 4. / Juniorky | 1:16:42.5 | 0:11:29.3 | 11:53.2 [7] | 7 | 00:42.1 [4] | 6 | 37:30.3 [17] | 12 | 00:40.2 [2] | 11 | 12:46.0 [18] | 11 | 25:56.7 [18] | 14 | ||
15 | 348 | KAŠUBOVÁ Aneta | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 5. / Juniorky | 1:19:01.3 | 0:13:48.1 | 12:45.2 [12] | 12 | 00:39.8 [3] | 12 | 39:21.5 [29] | 17 | 01:00.1 [20] | 17 | 12:11.2 [13] | 16 | 25:14.7 [16] | 15 | ||
16 | 380 | WALTEROVÁ Andrea | 1973 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / AGž40-49 | 1:20:56.1 | 0:15:42.9 | 18:58.8 [39] | 39 | 01:08.6 [24] | 38 | 36:01.0 [13] | 26 | 01:00.3 [21] | 25 | 11:46.4 [8] | 20 | 23:47.4 [8] | 16 | ||
17 | 351 | MINÁRIKOVÁ Alexandra | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 6. / Juniorky | 1:21:23.3 | 0:16:10.1 | 13:26.3 [14] | 14 | 00:38.3 [1] | 14 | 38:31.3 [23] | 16 | 00:49.4 [11] | 15 | 13:52.8 [28] | 17 | 27:58.0 [28] | 17 | ||
18 | 346 | NEUPAVEROVÁ Karolína | 2003 | TRIKLUB Poprad | 3. / Dorastenky | 1:21:28.7 | 0:16:15.5 | 11:59.4 [10] | 10 | 00:38.4 [2] | 7 | 36:55.8 [15] | 9 | 00:52.0 [15] | 9 | 14:37.4 [37] | 15 | 31:03.1 [38] | 18 | ||
19 | 373 | IGLARČÍKOVÁ Andrea | 1977 | Prestigio Realiz Team BA | 3. / AGž40-49 | 1:21:41.3 | 0:16:28.1 | 17:43.0 [35] | 35 | 00:47.0 [14] | 33 | 36:30.7 [14] | 19 | 00:51.2 [13] | 19 | 12:42.9 [16] | 18 | 25:49.4 [17] | 19 | ||
20 | 354 | BÄUMLOVÁ Karin | 1990 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / AGž20-29 | 1:21:46.8 | 0:16:33.6 | 16:43.7 [31] | 31 | 00:48.6 [16] | 28 | 37:14.5 [16] | 18 | 01:00.7 [22] | 18 | 12:56.0 [21] | 19 | 25:59.3 [19] | 20 | ||
21 | 369 | ŽILKOVÁ Marcela | 1982 | --- | 3. / AGž30-39 | 1:22:31.3 | 0:17:18.1 | 16:22.1 [28] | 28 | 00:59.1 [19] | 25 | 37:42.6 [19] | 22 | 01:16.2 [31] | 21 | 13:03.7 [22] | 21 | 26:11.3 [21] | 21 | ||
22 | 360 | POTECKA Patricia | 1990 | --- | 7. / AGž20-29 | 1:22:54.4 | 0:17:41.2 | 15:26.6 [22] | 22 | 01:22.1 [29] | 22 | 38:59.4 [27] | 24 | 00:54.0 [18] | 24 | 12:43.3 [17] | 22 | 26:12.3 [23] | 22 | ||
23 | 486 | JEŽÍKOVÁ Zuzana | 1991 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / AGž20-29 | 1:23:28.1 | 0:18:14.9 | 17:33.0 [34] | 34 | 01:04.1 [22] | 34 | 37:45.2 [20] | 29 | 00:53.8 [17] | 27 | 12:55.8 [20] | 25 | 26:12.0 [22] | 23 | ||
24 | 364 | KISSOVÁ Natália | 1982 | motigo | 4. / AGž30-39 | 1:23:40.8 | 0:18:27.6 | 16:40.0 [30] | 30 | 00:47.7 [15] | 26 | 37:33.0 [18] | 19 | 00:51.7 [14] | 20 | 13:54.5 [29] | 23 | 27:48.4 [27] | 24 | ||
25 | 371 | ČERVENKOVÁ Oľga | 1972 | --- | 4. / AGž40-49 | 1:23:54.5 | 0:18:41.3 | 14:32.2 [20] | 20 | 01:27.9 [30] | 19 | 39:02.3 [28] | 21 | 01:20.6 [33] | 22 | 13:45.2 [26] | 24 | 27:31.5 [26] | 25 | ||
26 | 372 | FUTÓOVÁ Dana | 1977 | 3klub Šamorín | 5. / AGž40-49 | 1:24:09.6 | 0:18:56.4 | 17:47.7 [36] | 36 | 01:20.1 [27] | 36 | 38:54.0 [26] | 30 | 01:13.1 [29] | 31 | 12:48.0 [19] | 29 | 24:54.7 [14] | 26 | ||
27 | 374 | JÁNOŠOVÁ Miroslava | 1973 | ŠK Atóm Levice | 6. / AGž40-49 | 1:24:16.1 | 0:19:02.9 | 16:59.6 [32] | 32 | 00:55.5 [18] | 32 | 38:20.9 [22] | 27 | 00:58.0 [19] | 26 | 13:17.0 [24] | 26 | 27:02.1 [24] | 27 | ||
28 | 381 | HALVOŇOVÁ Iveta | 1959 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / AGž50+ | 1:25:56.4 | 0:20:43.2 | 16:36.5 [29] | 29 | 01:08.2 [23] | 29 | 38:12.8 [21] | 25 | 01:32.2 [37] | 28 | 14:10.5 [31] | 28 | 28:26.7 [29] | 28 | ||
29 | 366 | MIHÁLIKOVÁ Renáta | 1987 | CNS Academy | 5. / AGž30-39 | 1:26:50.9 | 0:21:37.7 | 15:52.8 [26] | 26 | 01:52.5 [36] | 30 | 40:26.7 [31] | 32 | 01:34.2 [39] | 32 | 13:17.9 [25] | 31 | 27:04.7 [25] | 29 | ||
30 | 490 | TEHLÁROVÁ Zuzana | 1988 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / AGž30-39 | 1:26:55.4 | 0:21:42.2 | 11:50.8 [6] | 6 | 01:02.5 [21] | 11 | 42:24.3 [34] | 23 | 01:19.9 [32] | 23 | 14:23.5 [33] | 27 | 30:17.9 [37] | 30 | ||
31 | 263 | FEJEŠOVÁ Milina | 1987 | --- | 7. / AGž30-39 | 1:27:42.2 | 0:22:29.0 | 15:36.1 [24] | 24 | 01:55.4 [37] | 27 | 38:49.9 [25] | 28 | 01:37.3 [40] | 29 | 14:40.1 [38] | 30 | 29:43.5 [36] | 31 | ||
32 | 477 | GOČALTOVSKÁ Kateřina | 1965 | Rocktechnik Triatlon | 2. / AGž50+ | 1:28:28.2 | 0:23:15.0 | 15:51.8 [25] | 25 | 01:13.8 [25] | 24 | 40:59.6 [33] | 31 | 01:08.7 [27] | 30 | 14:19.3 [32] | 32 | 29:14.3 [35] | 32 | ||
33 | 355 | CZUCZOVÁ Kristína | 1992 | Slovenská triatlonová akadémia | 9. / AGž20-29 | 1:29:04.0 | 0:23:50.8 | 17:24.7 [33] | 33 | 01:36.2 [34] | 35 | 39:54.2 [30] | 33 | 01:23.3 [36] | 33 | 14:28.0 [34] | 33 | 28:45.6 [33] | 33 | ||
34 | 365 | KRÁLIKOVÁ Linda | 1985 | --- | 8. / AGž30-39 | 1:30:01.4 | 0:24:48.2 | 14:54.6 [21] | 21 | 01:42.8 [35] | 21 | 43:05.0 [35] | 35 | 01:13.3 [30] | 34 | 14:32.3 [35] | 34 | 29:05.7 [34] | 34 | ||
35 | 379 | ŠTEDRÁKOVÁ Lenka | 1978 | --- | 7. / AGž40-49 | 1:30:18.3 | 0:25:05.1 | 18:07.6 [38] | 38 | 02:18.6 [41] | 39 | 44:46.9 [38] | 39 | 01:05.9 [26] | 39 | 12:03.7 [11] | 37 | 23:59.3 [10] | 35 | ||
36 | 375 | KOLENOVÁ Blanka | 1972 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 8. / AGž40-49 | 1:30:19.5 | 0:25:06.3 | 18:05.1 [37] | 37 | 01:34.6 [33] | 37 | 40:29.2 [32] | 36 | 01:32.5 [38] | 36 | 14:36.6 [36] | 35 | 28:38.1 [31] | 36 | ||
37 | 377 | SAMUHELOVÁ Miroslava | 1975 | --- | 9. / AGž40-49 | 1:34:33.7 | 0:29:20.5 | 14:04.0 [17] | 17 | 02:01.3 [38] | 20 | 48:48.4 [40] | 38 | 01:03.4 [24] | 38 | 14:10.1 [30] | 39 | 28:36.6 [30] | 37 | ||
38 | 362 | VDOVJAKOVÁ Zuzana | 1997 | --- | 10. / AGž20-29 | 1:34:51.6 | 0:29:38.4 | 15:35.7 [23] | 23 | 02:16.9 [40] | 31 | 43:50.1 [36] | 37 | 01:22.6 [35] | 37 | 15:28.1 [39] | 38 | 31:46.3 [39] | 38 | ||
39 | 376 | LIPTAIOVÁ Andrea | 1971 | --- | 10. / AGž40-49 | 1:35:20.1 | 0:30:06.9 | 13:28.7 [15] | 15 | 01:32.6 [32] | 17 | 44:39.8 [37] | 34 | 01:46.9 [41] | 35 | 16:13.8 [40] | 36 | 33:52.1 [40] | 39 | ||
40 | 359 | PASTIERIKOVÁ Katarína | 1989 | --- | 11. / AGž20-29 | 1:37:23.5 | 0:32:10.3 | 19:04.7 [40] | 40 | 02:08.1 [39] | 40 | 46:47.1 [39] | 40 | 00:41.7 [4] | 40 | 13:51.7 [27] | 40 | 28:41.9 [32] | 40 | ||
41 | 489 | SMETANOVÁ Ingrid | 1967 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / AGž50+ | 1:54:08.4 | 0:48:55.2 | 23:43.6 [41] | 41 | 01:30.1 [31] | 41 | 49:54.5 [41] | 41 | 01:03.6 [25] | 41 | 18:49.2 [41] | 41 | 37:56.6 [41] | 41 | ||
--- | 344 | JÁNOŠOVÁ Karin | 2002 | ŠK Atóm Levice | . / Dorastenky | DNF | --- | 14:39.2 [-] | --- | 15:31.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |