Žilinský triatlon - Žilinský triatlon - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :19.8.2018 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
1 237 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš SVK 1998 ŠK Atóm Levice 1. /  AGm20-29 0:58:46.9 0:00:00.0 09:45.0 [2] 2 00:33.9 [5] 1 31:11.8 [3] 1 00:37.3 [9] 1 08:28.2 [2] 1 16:38.9 [1] 1
2 472 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm20-29 0:59:13.3 0:00:26.4 10:53.1 [14] 14 00:32.0 [2] 12 30:07.0 [1] 2 00:38.2 [12] 3 08:26.7 [1] 2 17:03.0 [2] 2
3 233 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm20-29 1:01:57.5 0:03:10.6 09:51.9 [5] 5 00:33.4 [4] 2 31:09.1 [2] 3 00:35.3 [5] 2 09:47.0 [13] 3 19:47.8 [14] 3
4 224 detail pretekára HADHÁZI Máté HUN 1991 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 4. /  AGm20-29 1:02:37.4 0:03:50.5 10:22.0 [9] 9 00:32.7 [3] 7 33:29.6 [44] 8 00:34.7 [4] 8 08:49.4 [3] 5 17:38.4 [3] 4
5 484 detail pretekára SUFRANOWICZ Tomasz POL 2001 Triathlon 1. /  Dorastenci 1:02:39.4 0:03:52.5 09:48.0 [3] 3 00:39.3 [17] 3 31:14.7 [4] 4 00:45.3 [42] 4 10:23.7 [30] 4 20:12.1 [21] 5
6 206 detail pretekára OLÁH Csongor HUN 2001 Budaörsi Triatlon Klub 2. /  Dorastenci 1:03:18.8 0:04:31.9 09:50.8 [4] 4 00:37.6 [12] 4 33:37.7 [48] 7 00:38.8 [15] 7 09:16.0 [5] 6 18:33.9 [6] 6
7 225 detail pretekára HRADIL Pavel CZE 1998 TITAN TRILIFE 5. /  AGm20-29 1:04:07.3 0:05:20.4 10:47.9 [13] 13 00:40.5 [24] 13 33:04.9 [37] 12 00:32.5 [1] 9 09:18.3 [6] 7 19:01.5 [8] 7
8 214 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Juniori 1:04:08.3 0:05:21.4 11:00.4 [16] 16 00:35.7 [10] 16 32:53.5 [30] 10 00:40.1 [17] 12 09:26.3 [9] 8 18:58.6 [7] 8
9 217 detail pretekára OLEJNÍK Oliver SVK 1999 TRI Tatry Triathlon Team 2. /  Juniori 1:04:54.8 0:06:07.9 10:55.4 [15] 15 00:34.3 [7] 14 32:58.8 [35] 9 00:40.1 [17] 11 10:03.5 [20] 10 19:46.2 [13] 9
10 230 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm20-29 1:04:58.7 0:06:11.8 11:37.3 [23] 23 00:30.9 [1] 22 33:44.5 [52] 23 00:43.6 [34] 23 09:20.9 [7] 15 18:22.4 [5] 10
11 203 detail pretekára CÍCER Andrej SVK 2001 ŠK Atóm Levice 3. /  Dorastenci 1:05:11.3 0:06:24.4 10:15.8 [6] 6 00:35.1 [9] 6 33:44.2 [51] 15 00:37.5 [10] 13 10:02.9 [19] 13 19:58.7 [18] 11
12 358 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 1. /  AGž20-29 1:05:13.2 0:06:26.3 10:20.2 [8] 8 00:42.5 [34] 9 32:50.7 [28] 6 00:37.5 [10] 5 10:05.1 [21] 8 20:42.3 [28] 12
13 238 detail pretekára BACHRATÝ Štefan SVK 1986 TRI Tatry Triathlon Team 1. /  AGm30-34 1:05:36.6 0:06:49.7 13:16.7 [57] 57 01:10.6 [116] 62 32:17.8 [10] 34 00:41.6 [25] 33 09:03.2 [4] 18 18:09.9 [4] 13
14 212 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 2002 Slovenská triatlonová akadémia 4. /  Dorastenci 1:05:44.2 0:06:57.3 11:01.3 [18] 18 00:39.0 [16] 17 32:53.6 [31] 13 00:34.1 [2] 10 10:05.3 [22] 11 20:36.2 [26] 14
15 287 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 --- 1. /  AGm40-44 1:05:54.2 0:07:07.3 10:39.2 [11] 11 00:39.4 [18] 10 32:33.1 [19] 5 00:45.4 [43] 6 10:37.1 [39] 12 21:17.1 [39] 15
16 283 detail pretekára ŠKVARENINA Michal SVK 1983 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm35-39 1:05:59.7 0:07:12.8 11:01.1 [17] 17 00:34.1 [6] 15 32:57.7 [34] 11 00:42.3 [31] 15 10:21.3 [29] 14 20:44.5 [29] 16
17 18 detail pretekára FRONC Juraj SVK 2003 Prestigio realiz 5. /  Dorastenci 1:06:30.5 0:07:43.6 13:13.2 [55] 55 00:41.6 [28] 51 32:01.6 [6] 27 00:34.5 [3] 22 09:49.3 [14] 17 19:59.6 [20] 17
18 234 detail pretekára STRAŇOVSKÝ Miroslav SVK 1993 ŠK Atóm Levice 7. /  AGm20-29 1:06:31.3 0:07:44.4 12:25.7 [39] 39 00:41.5 [27] 35 32:53.4 [29] 28 00:38.7 [14] 25 09:56.3 [17] 20 19:52.0 [16] 18
19 305 detail pretekára DLABAJA Roman CZE 1970 TITAN TRILIFE 1. /  AGm45-49 1:06:33.0 0:07:46.1 12:04.7 [33] 33 00:39.8 [20] 30 32:31.2 [16] 16 00:47.5 [52] 16 10:11.3 [25] 16 20:29.8 [25] 19
20 213 detail pretekára ARNOLD Oliver SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniori 1:06:47.1 0:08:00.2 11:07.3 [21] 21 00:35.0 [8] 18 34:06.3 [64] 20 00:41.6 [25] 21 10:01.5 [18] 19 20:16.9 [22] 20
21 241 detail pretekára FABO Adam SVK 1987 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm30-34 1:06:54.7 0:08:07.8 12:37.8 [42] 42 00:41.9 [29] 39 32:32.1 [18] 22 00:36.9 [7] 20 10:10.5 [24] 22 20:26.0 [23] 21
22 307 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm45-49 1:07:05.4 0:08:18.5 14:35.3 [92] 92 00:39.7 [19] 81 32:06.6 [7] 38 00:36.7 [6] 38 09:25.6 [8] 24 19:07.1 [9] 22
23 204 detail pretekára DEBIEC Soma HUN 2001 Budaörsi Triatlon Klub 6. /  Dorastenci 1:07:29.0 0:08:42.1 10:19.7 [7] 7 00:40.0 [22] 8 33:34.3 [47] 14 00:39.0 [16] 14 11:25.4 [71] 21 22:16.0 [61] 23
24 299 detail pretekára VETRÁK Róbert SVK 1977 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm40-44 1:07:47.5 0:09:00.6 13:12.0 [54] 54 00:54.5 [67] 55 31:32.3 [5] 19 00:47.0 [49] 19 10:33.8 [35] 23 21:21.7 [43] 24
25 236 detail pretekára VAVRÍK Tomáš SVK 1989 Chlpaté Gazely 8. /  AGm20-29 1:07:49.3 0:09:02.4 12:19.0 [36] 36 01:28.4 [149] 50 32:07.2 [8] 24 00:48.0 [57] 27 10:46.9 [44] 28 21:06.7 [37] 25
26 232 detail pretekára SIVÁČEK Marián SVK 1989 Triax Bratislava 9. /  AGm20-29 1:08:04.2 0:09:17.3 11:06.7 [20] 20 00:40.4 [23] 19 34:17.6 [69] 29 01:03.0 [108] 29 10:16.7 [26] 25 20:56.5 [33] 26
27 285 detail pretekára TURČEK Martin SVK 1981 --- 2. /  AGm35-39 1:08:08.6 0:09:21.7 14:22.4 [85] 85 01:01.2 [87] 84 32:35.6 [20] 44 00:47.6 [53] 46 09:37.6 [12] 37 19:21.8 [10] 27
28 357 detail pretekára IGNAČÁKOVÁ Dana SVK 1993 Prestigio Realiz Team BA 2. /  AGž20-29 1:08:14.0 0:09:27.1 11:50.0 [25] 25 00:44.8 [42] 25 32:46.6 [26] 18 00:44.3 [37] 17 11:21.3 [68] 26 22:08.3 [57] 28
29 328 detail pretekára VASKO Ondrej SVK 1968 3atletik Prievidza 1. /  AGm50-54 1:08:15.5 0:09:28.6 14:12.6 [79] 79 00:51.1 [60] 75 32:25.9 [14] 41 00:48.8 [62] 40 09:54.4 [16] 34 19:57.1 [17] 29
30 211 detail pretekára VICEN Matúš SVK 2001 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 1:08:23.1 0:09:36.2 14:11.4 [77] 77 00:40.6 [25] 71 33:12.2 [38] 47 00:41.6 [25] 45 09:36.9 [11] 35 19:37.3 [12] 30
31 228 detail pretekára NEKORANEC Matej CZE 1997 TITAN TRILIFE 10. /  AGm20-29 1:08:30.3 0:09:43.4 12:34.9 [40] 40 00:50.7 [58] 42 33:21.7 [40] 35 00:47.4 [50] 35 10:34.3 [37] 32 20:55.6 [32] 31
32 488 detail pretekára KOVALČÍK Marlo SVK 2003 Nereus Triatlon Team Žilina 8. /  Dorastenci 1:08:41.3 0:09:54.4 11:57.6 [31] 31 00:55.3 [68] 32 33:49.9 [56] 33 00:40.6 [21] 30 10:34.0 [36] 31 21:17.9 [40] 32
33 208 detail pretekára RYBAŘÍK Marek CZE 2001 TITAN TRILIFE 9. /  Dorastenci 1:08:41.9 0:09:55.0 13:23.4 [60] 60 00:57.5 [79] 60 32:18.8 [11] 30 00:45.6 [44] 32 10:44.3 [43] 33 21:16.6 [38] 33
34 209 detail pretekára SUCHÝ Gabriel SVK 2004 ŠK Atóm Levice 10. /  Dorastenci 1:08:49.3 0:10:02.4 13:31.1 [67] 67 00:41.4 [26] 57 34:01.0 [59] 52 00:37.0 [8] 47 09:53.5 [15] 39 19:58.8 [19] 34
35 345 detail pretekára MIKLIŠOVÁ Lucie CZE 2002 TITAN TRILIFE 1. /  Dorastenky 1:09:09.8 0:10:22.9 10:41.4 [12] 12 00:43.2 [36] 11 34:30.8 [70] 25 00:46.4 [47] 26 11:15.3 [61] 30 22:28.0 [64] 35
36 248 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 3. /  AGm30-34 1:09:12.7 0:10:25.8 12:20.1 [37] 37 00:52.3 [62] 38 32:43.5 [24] 26 00:41.1 [23] 24 11:15.2 [60] 29 22:35.7 [66] 36
37 318 detail pretekára BEKE Stefan SVK 1966 Prestigio Realiz Team BA 2. /  AGm50-54 1:09:19.5 0:10:32.6 11:51.7 [27] 27 00:42.3 [32] 24 32:45.8 [25] 17 00:51.8 [73] 18 11:16.8 [64] 27 23:07.9 [74] 37
38 275 detail pretekára KRIVOSUDSKÝ Peter SVK 1983 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm35-39 1:09:32.8 0:10:45.9 13:02.9 [53] 53 00:42.9 [35] 48 32:54.6 [32] 31 00:44.2 [36] 31 10:59.0 [48] 36 22:08.2 [56] 38
39 244 detail pretekára CHLEBOVEC Ivan SVK 1985 Triax Bratislava 4. /  AGm30-34 1:09:48.5 0:11:01.6 14:43.2 [95] 95 01:04.0 [95] 91 32:12.5 [9] 45 00:45.6 [44] 44 10:38.5 [40] 41 21:03.2 [35] 39
40 218 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Juniori 1:09:59.3 0:11:12.4 12:25.1 [38] 38 00:43.7 [37] 36 35:00.1 [81] 49 00:46.6 [48] 48 10:36.9 [38] 44 21:03.8 [36] 40
41 222 detail pretekára ČURILLA Patrik SVK 1993 motigo 11. /  AGm20-29 1:10:16.5 0:11:29.6 12:58.3 [52] 52 00:48.7 [53] 49 32:54.7 [33] 32 00:45.0 [41] 33 11:16.0 [62] 38 22:49.8 [70] 41
42 474 detail pretekára KOTOPULU Helena CZE 1980 TITAN TRILIFE 1. /  AGž30-39 1:10:16.5 0:11:29.6 14:22.3 [84] 84 00:59.3 [84] 83 34:40.7 [72] 69 00:52.1 [76] 71 09:34.7 [10] 52 19:22.1 [11] 41
43 262 detail pretekára VIŠNAI Matej SVK 1988 pro-body triatlon team Košice 5. /  AGm30-34 1:10:20.1 0:11:33.2 14:40.6 [93] 93 01:02.0 [91] 90 32:23.1 [12] 48 00:54.1 [84] 50 10:31.4 [34] 43 21:20.3 [41] 43
44 111 detail pretekára ČIZMARIK Radovan SVK 1971 Triatlonový klub Košice 3. /  AGm45-49 1:10:28.3 0:11:41.4 13:58.5 [70] 70 00:49.1 [54] 68 32:38.7 [21] 39 00:55.8 [89] 41 11:04.5 [52] 42 22:06.2 [54] 44
45 268 detail pretekára HALVOŇ Matej SVK 1983 Prestigio Realiz Team BA 4. /  AGm35-39 1:10:31.0 0:11:44.1 14:02.3 [71] 71 00:57.4 [78] 73 33:03.8 [36] 46 00:41.1 [23] 43 11:09.9 [55] 48 21:46.4 [46] 45
46 246 detail pretekára KOVALANČÍK Martin SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm30-34 1:10:32.7 0:11:45.8 16:37.5 [132] 132 00:44.0 [38] 120 32:42.7 [23] 71 00:38.5 [13] 66 10:06.1 [23] 54 19:50.0 [15] 46
47 347 detail pretekára DOBROŇOVÁ Soňa SVK 1999 KPŠ Nereus Žilina 1. /  Juniorky 1:11:01.1 0:12:14.2 11:05.4 [19] 19 00:45.8 [45] 20 35:43.8 [97] 42 01:21.1 [160] 49 10:55.3 [47] 45 22:05.0 [53] 47
48 216 detail pretekára MIZERA Daniel SVK 1999 CNS Academy 5. /  Juniori 1:11:02.1 0:12:15.2 09:11.0 [1] 1 01:24.3 [144] 5 36:14.1 [114] 36 00:54.7 [85] 37 12:07.6 [96] 46 23:18.0 [79] 48
49 258 detail pretekára SLÁVIK Roman SVK 1988 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm30-34 1:11:04.6 0:12:17.7 13:33.2 [69] 69 00:56.1 [73] 63 33:42.9 [50] 51 00:52.2 [77] 53 11:16.3 [63] 50 22:00.2 [51] 49
50 308 detail pretekára KUBALČÍK Marek CZE 1970 TITAN TRILIFE 4. /  AGm45-49 1:11:21.9 0:12:35.0 10:36.8 [10] 10 01:23.1 [141] 21 33:50.7 [57] 21 01:06.8 [121] 28 12:04.8 [93] 40 24:24.5 [102] 50
51 311 detail pretekára SEDLIAČIK Pavol SVK 1973 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  AGm45-49 1:11:25.4 0:12:38.5 12:49.2 [47] 47 00:38.4 [14] 44 34:01.5 [60] 40 00:43.1 [33] 39 11:40.4 [79] 47 23:13.2 [77] 51
52 252 detail pretekára MRVA Marek SVK 1988 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm30-34 1:11:26.7 0:12:39.8 15:08.5 [98] 98 01:01.7 [89] 97 33:56.9 [58] 75 00:40.5 [20] 70 10:29.3 [33] 59 20:39.1 [27] 52
53 302 detail pretekára BÁN Csaba HUN 1972 Tiszaújvárosi Triatlon Klub 6. /  AGm45-49 1:11:28.1 0:12:41.2 12:45.8 [46] 46 00:55.6 [70] 46 34:45.8 [75] 57 00:46.2 [46] 57 11:07.3 [53] 50 22:14.7 [60] 53
54 219 detail pretekára VANČO Michal SVK 2000 Triax Bratislava 6. /  Juniori 1:11:38.9 0:12:52.0 12:44.7 [44] 44 00:37.1 [11] 40 33:29.2 [42] 37 00:50.2 [66] 36 12:24.6 [109] 49 23:57.7 [92] 54
55 303 detail pretekára BOBRÍK Radovan SVK 1972 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm45-49 1:11:51.3 0:13:04.4 14:05.5 [73] 73 00:44.2 [39] 69 33:31.7 [46] 53 00:48.2 [58] 55 11:23.3 [70] 53 22:41.7 [67] 55
56 276 detail pretekára LUKÁČ Peter SVK 1982 --- 5. /  AGm35-39 1:12:07.6 0:13:20.7 15:21.4 [104] 104 01:04.7 [100] 101 34:04.0 [62] 85 00:51.1 [68] 83 10:27.6 [32] 61 20:46.4 [30] 56
57 265 detail pretekára FIGULA Juraj SVK 1983 pro-body triatlon team Košice 6. /  AGm35-39 1:12:30.7 0:13:43.8 16:45.6 [136] 136 01:18.1 [131] 137 32:23.1 [12] 83 01:35.7 [181] 95 10:16.9 [27] 66 20:28.2 [24] 57
58 309 detail pretekára STRETAVSKÝ Radovan SVK 1974 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm40-44 1:12:37.4 0:13:50.5 14:17.7 [81] 81 01:36.7 [158] 92 35:00.1 [81] 93 00:53.3 [80] 88 10:26.2 [31] 63 20:49.6 [31] 58
59 239 detail pretekára BEZECNÝ Michal SVK 1985 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  AGm30-34 1:12:44.1 0:13:57.2 14:24.7 [86] 86 00:44.9 [43] 78 32:48.6 [27] 43 00:44.3 [37] 42 12:15.3 [105] 55 24:01.6 [96] 59
60 343 detail pretekára ČELLÁROVÁ Veronika SVK 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenky 1:12:56.1 0:14:09.2 11:56.8 [30] 30 00:46.4 [47] 29 35:45.6 [99] 58 00:49.7 [65] 58 11:43.4 [82] 57 23:37.6 [85] 60
61 353 detail pretekára BAKOVÁ Katarína SVK 1995 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGž20-29 1:13:10.7 0:14:23.8 12:52.6 [49] 49 00:44.7 [41] 45 34:49.0 [77] 56 00:42.0 [29] 54 11:52.9 [87] 56 24:02.4 [97] 61
62 261 detail pretekára UHRIN Jozef SVK 1986 --- 10. /  AGm30-34 1:13:12.8 0:14:25.9 13:32.4 [68] 68 00:52.7 [63] 61 33:46.0 [53] 50 00:52.4 [78] 51 12:13.3 [102] 58 24:09.3 [98] 62
63 315 detail pretekára ŠTELLER Peter SVK 1970 --- 8. /  AGm45-49 1:13:18.3 0:14:31.4 14:29.3 [88] 88 01:05.2 [103] 87 35:19.2 [88] 92 00:57.0 [92] 90 10:44.2 [42] 69 21:27.6 [44] 63
64 480 detail pretekára MACHAČEK Matej SVK 2001 Štk Peyinok 11. /  Dorastenci 1:13:20.5 0:14:33.6 16:13.3 [122] 122 01:05.3 [104] 117 33:12.2 [38] 86 00:50.3 [67] 82 11:03.2 [50] 67 21:59.4 [50] 64
65 281 detail pretekára OLEJÁR Peter SVK 1979 --- 7. /  AGm35-39 1:13:35.2 0:14:48.3 12:52.9 [50] 50 01:05.3 [104] 53 36:11.4 [110] 77 01:17.9 [152] 84 11:27.0 [72] 78 22:07.7 [55] 65
66 254 detail pretekára PAGÁČ Michal SVK 1987 TRI Tatry Triathlon Team 11. /  AGm30-34 1:13:45.3 0:14:58.4 14:14.9 [80] 80 00:53.1 [64] 77 34:10.4 [65] 61 00:47.8 [55] 59 12:09.7 [98] 64 23:39.1 [87] 66
67 250 detail pretekára MEČÁR Jakub SVK 1987 --- 12. /  AGm30-34 1:13:49.2 0:15:02.3 13:26.2 [62] 62 01:05.4 [106] 64 34:43.5 [73] 60 00:55.0 [87] 60 12:06.9 [95] 65 23:39.1 [87] 67
68 260 detail pretekára ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 13. /  AGm30-34 1:13:51.0 0:15:04.1 17:04.7 [144] 144 00:55.6 [70] 135 32:31.6 [17] 87 00:47.4 [50] 80 11:22.6 [69] 73 22:31.7 [65] 68
69 329 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 --- 3. /  AGm50-54 1:13:53.3 0:15:06.4 16:06.0 [118] 118 01:05.9 [108] 115 33:39.1 [49] 90 01:07.5 [125] 94 10:50.8 [46] 75 21:54.8 [48] 69
70 316 detail pretekára VACH Roman SVK 1971 --- 9. /  AGm45-49 1:13:55.2 0:15:08.3 16:27.1 [128] 128 00:56.9 [77] 122 33:31.4 [45] 94 01:02.6 [105] 93 11:08.9 [54] 81 21:57.2 [49] 70
71 289 detail pretekára GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 4. /  AGm40-44 1:14:00.5 0:15:13.6 16:32.4 [130] 130 00:56.3 [74] 127 33:23.4 [41] 91 00:54.8 [86] 86 11:17.2 [65] 80 22:13.6 [59] 71
72 325 detail pretekára LESKOVSKÝ Milan SVK 1965 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGm50-54 1:14:02.0 0:15:15.1 15:21.2 [103] 103 00:45.2 [44] 95 34:51.0 [78] 95 00:55.5 [88] 91 11:14.7 [59] 82 22:09.1 [58] 72
73 220 detail pretekára VANEČEK Alexander SVK 2000 KPŠ Nereus Žilina 7. /  Juniori 1:14:03.9 0:15:17.0 13:15.8 [56] 56 01:04.5 [97] 59 35:36.8 [95] 66 00:49.2 [63] 69 11:57.7 [89] 74 23:17.6 [78] 73
74 280 detail pretekára MITOŠINKA Ivan SVK 1982 Chlpaté Gazely 8. /  AGm35-39 1:14:04.8 0:15:17.9 16:12.0 [120] 120 01:10.5 [115] 121 32:41.0 [22] 70 01:17.3 [150] 81 11:14.2 [58] 70 22:44.0 [69] 74
75 492 detail pretekára TRUTZ Alex SVK 2003 Prestigio realiz 12. /  Dorastenci 1:14:04.9 0:15:18.0 13:17.6 [58] 58 00:57.7 [80] 58 36:04.8 [106] 82 00:44.6 [40] 73 11:30.8 [74] 71 23:00.2 [73] 75
76 473 detail pretekára BALÁŽ Erik SVK 1991 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  AGm20-29 1:14:05.1 0:15:18.2 15:18.0 [101] 101 01:04.6 [99] 100 35:06.9 [84] 102 01:15.1 [145] 103 10:47.4 [45] 85 21:20.5 [42] 76
77 350 detail pretekára KOREŇOVÁ Tereza Rebeka SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Juniorky 1:14:08.3 0:15:21.4 11:56.0 [29] 29 00:42.4 [33] 28 35:44.5 [98] 54 00:48.3 [60] 56 12:15.2 [104] 60 24:57.1 [112] 77
78 304 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 10. /  AGm45-49 1:14:08.9 0:15:22.0 14:41.9 [94] 94 00:47.3 [49] 86 35:17.5 [86] 89 01:03.0 [108] 89 11:10.2 [56] 79 22:19.2 [62] 78
79 223 detail pretekára FIGURA Tomáš SVK 1996 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm20-29 1:14:15.5 0:15:28.6 15:17.2 [100] 100 00:51.6 [61] 96 35:26.0 [91] 103 00:47.9 [56] 101 11:03.4 [51] 83 21:52.8 [47] 79
80 229 detail pretekára PECH Michal SVK 1989 --- 14. /  AGm20-29 1:14:17.4 0:15:30.5 14:06.4 [75] 75 01:00.3 [85] 76 35:04.7 [83] 78 00:53.9 [82] 74 11:31.5 [76] 72 23:12.1 [76] 80
81 313 detail pretekára ŠINTAL Lubomír SVK 1973 Športový Triatlonový Klub Pezinok 11. /  AGm45-49 1:14:25.5 0:15:38.6 14:08.8 [76] 76 01:02.6 [93] 80 34:47.6 [76] 67 01:00.9 [102] 72 11:34.4 [77] 68 23:25.6 [82] 81
82 277 detail pretekára MARENDIAK Peter SVK 1980 --- 9. /  AGm35-39 1:14:29.1 0:15:42.2 15:20.5 [102] 102 00:55.7 [72] 99 33:48.8 [54] 73 01:05.3 [117] 75 11:40.2 [78] 76 23:18.8 [80] 82
83 368 detail pretekára ŠKANDEROVÁ Jana SVK 1983 Run for Fun - Triathlon 2. /  AGž30-39 1:14:32.0 0:15:45.1 15:56.5 [117] 117 00:53.8 [66] 109 35:38.2 [96] 109 01:01.3 [103] 109 10:17.2 [28] 90 21:02.2 [34] 83
84 321 detail pretekára HARABIŠ Zbyněk CZE 1965 TITAN TRILIFE 5. /  AGm50-54 1:14:44.8 0:15:57.9 15:45.7 [111] 111 00:49.1 [54] 103 35:18.1 [87] 105 00:51.1 [68] 102 11:02.1 [49] 89 22:00.8 [52] 84
85 326 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 6. /  AGm50-54 1:15:05.8 0:16:18.9 16:21.0 [124] 124 00:50.1 [57] 114 33:48.8 [54] 96 01:08.7 [128] 97 11:27.0 [72] 87 22:57.2 [72] 85
86 361 detail pretekára SUCHÁ Radka SVK 1994 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGž20-29 1:15:10.9 0:16:24.0 12:06.3 [34] 34 00:42.1 [30] 31 35:35.1 [94] 55 00:40.6 [21] 52 13:07.2 [135] 62 26:06.8 [130] 86
87 349 detail pretekára KOCIANOVÁ Lenka SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 3. /  Juniorky 1:15:18.2 0:16:31.3 14:05.8 [74] 74 00:45.8 [45] 70 35:08.9 [85] 68 00:42.8 [32] 67 12:11.0 [99] 77 24:34.9 [105] 87
88 205 detail pretekára MARKO Dominik SVK 2001 Chlpaté Gazely 13. /  Dorastenci 1:15:48.4 0:17:01.5 16:14.0 [123] 123 01:13.2 [119] 125 34:01.5 [60] 101 00:52.0 [74] 100 11:46.9 [84] 97 23:27.7 [83] 88
89 356 detail pretekára ČERŇANSKÁ Romana SVK 1993 --- 5. /  AGž20-29 1:15:58.1 0:17:11.2 11:09.4 [22] 22 01:21.8 [139] 23 38:44.3 [143] 99 00:48.4 [61] 96 11:50.5 [85] 92 23:54.2 [91] 89
90 279 detail pretekára MIŠOVIC Martin SVK 1979 sportdiag team senec 10. /  AGm35-39 1:16:05.0 0:17:18.1 16:52.4 [138] 138 01:09.0 [114] 136 32:27.2 [15] 84 01:18.3 [153] 86 12:14.3 [103] 94 24:18.1 [100] 90
91 251 detail pretekára MERC Stanislav SVK 1987 --- 14. /  AGm30-34 1:16:05.3 0:17:18.4 12:58.0 [51] 51 01:42.2 [163] 65 35:34.9 [93] 79 01:29.6 [169] 85 12:17.6 [107] 96 24:20.6 [101] 91
92 292 detail pretekára LÁZNIČKA Michal SVK 1976 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  AGm40-44 1:16:05.7 0:17:18.8 12:37.3 [41] 41 00:49.6 [56] 43 36:10.9 [109] 65 01:03.6 [112] 65 13:20.3 [142] 95 25:24.3 [118] 92
93 291 detail pretekára KINDL Marcel SVK 1974 Triax Bratislava 6. /  AGm40-44 1:16:07.7 0:17:20.8 13:25.5 [61] 61 00:44.3 [40] 56 36:05.9 [108] 80 00:56.0 [91] 76 12:56.7 [128] 98 24:56.0 [111] 93
94 378 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vladka SVK 1976 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  AGž40-49 1:16:11.5 0:17:24.6 13:30.1 [65] 65 01:17.4 [130] 67 35:21.2 [89] 76 01:09.3 [130] 78 12:15.5 [106] 86 24:53.5 [108] 94
95 479 detail pretekára ŠINTAL Marián SVK 2003 ŠTK PEZINOK 14. /  Dorastenci 1:16:31.5 0:17:44.6 12:41.3 [43] 43 01:14.1 [122] 52 36:20.3 [115] 80 01:02.8 [106] 79 12:35.6 [116] 91 25:13.0 [113] 95
96 270 detail pretekára HEGLAS Ladislav SVK 1979 Žilina 11. /  AGm35-39 1:16:39.8 0:17:52.9 13:30.1 [65] 65 01:23.1 [141] 72 34:32.2 [71] 62 01:14.3 [143] 64 13:02.2 [130] 88 26:00.1 [127] 96
97 271 detail pretekára CHOMA Pavol SVK 1983 --- 12. /  AGm35-39 1:16:41.5 0:17:54.6 17:42.4 [155] 155 02:10.5 [182] 166 33:29.5 [43] 117 01:43.9 [189] 118 10:39.1 [41] 104 21:35.2 [45] 97
98 352 detail pretekára TITKOVÁ Viktória SVK 2000 ŠK Atóm Levice 4. /  Juniorky 1:16:42.5 0:17:55.6 11:53.2 [28] 28 00:42.1 [30] 26 37:30.3 [130] 74 00:40.2 [19] 68 12:46.0 [121] 84 25:56.7 [125] 98
99 478 detail pretekára ŠINTAL Marian SVK 1970 Štk Peyinok 12. /  AGm45-49 1:16:48.2 0:18:01.3 14:30.3 [89] 89 01:06.8 [111] 88 37:22.5 [127] 114 01:05.1 [116] 113 11:31.0 [75] 103 22:43.5 [68] 99
100 235 detail pretekára VARGA Rastislav SVK 1993 --- 15. /  AGm20-29 1:17:12.2 0:18:25.3 12:50.5 [48] 48 00:50.9 [59] 46 37:28.1 [129] 98 01:07.2 [124] 99 12:12.0 [101] 99 24:55.5 [110] 100

Kontaktujte časomíru