ŠKODA STUPAVA TROPHY 2018 - JUNIOR TROPHY + Detský cyklomaratón 2018
DÁTUM : | 29.7.2018 | MIESTO : | Stupava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1002 | ŠALING David Rastislav | 2004 | CK Energia Svit | 1. / Chlapci 13-14 rokov | 0:17:48.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 1009 | BUBENÍK Matej | 2005 | Climberg Sport team | 2. / Chlapci 13-14 rokov | 0:18:02.1 | 0:00:13.1 | |
3 | 1019 | LANG Adam | 2006 | SKALICA | 1. / Chlapci 11-12 rokov | 0:18:26.6 | 0:00:37.6 | |
4 | 1012 | ORAVEC Dušan | 2005 | KAKTUS BIKE - Team Bratislava | 3. / Chlapci 13-14 rokov | 0:18:27.6 | 0:00:38.6 | |
5 | 1021 | MICHALEC Sebastian | 2005 | Climberg Sport team | 4. / Chlapci 13-14 rokov | 0:19:27.2 | 0:01:38.2 | |
6 | 1014 | KUCHYŇKOVÁ Simona | 2004 | Lozorno | 1. / Dievčatá 13-14 rokov | 0:19:49.1 | 0:02:00.1 | |
7 | 1016 | BARANEC Andrej | 2004 | Stupava | 5. / Chlapci 13-14 rokov | 0:21:28.8 | 0:03:39.8 | |
8 | 1004 | BERTA Peter | 2005 | Bratislava | 6. / Chlapci 13-14 rokov | 0:21:36.8 | 0:03:47.8 | |
9 | 1006 | ORLÍKOVÁ Veronika | 2005 | Ck Ioan 1209 | 2. / Dievčatá 13-14 rokov | 0:21:42.8 | 0:03:53.8 | |
10 | 1010 | RUDŇANSKÝ Maxim | 2006 | Cyklisticka Tour | 2. / Chlapci 11-12 rokov | 0:21:46.0 | 0:03:57.0 | |
11 | 1011 | UHRINCOVA Angelina | 2006 | Outsiterz | 1. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:22:02.8 | 0:04:13.8 | |
12 | 1005 | ORLÍKOVÁ Kristiána | 2006 | Ck Ioan 1209 | 2. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:23:04.3 | 0:05:15.3 | |
13 | 1030 | KOSTKA Adrian | 2005 | Stupava | 7. / Chlapci 13-14 rokov | 0:25:32.5 | 0:07:43.5 | |
14 | 1001 | KUBICOVÁ Barbora | 2005 | Stará Bystrica | 3. / Dievčatá 13-14 rokov | 0:25:44.0 | 0:07:55.0 | |
15 | 1007 | ORLÍKOVÁ Gabriela | 2007 | Ck Ioan 1209 | 3. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:26:48.7 | 0:08:59.8 | |
16 | 1028 | FRICKÁ Sára | 2007 | Stupava | 4. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:27:02.0 | 0:09:13.0 | |
17 | 1026 | JOKELOVÁ Ema | 2004 | Praha 9 | 4. / Dievčatá 13-14 rokov | 0:28:05.7 | 0:10:16.7 | |
18 | 1024 | MOZA Matúš | 2006 | Stupava | 3. / Chlapci 11-12 rokov | 0:29:10.1 | 0:11:21.1 | |
19 | 1008 | ROŽŇOVEC Tomáš | 2004 | Ck Ioan 1209 | 8. / Chlapci 13-14 rokov | 0:30:36.7 | 0:12:47.7 | |
20 | 1029 | VALENTOVIČOVÁ Janka | 2007 | Bratislava | 5. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:30:37.3 | 0:12:48.3 | |
21 | 1013 | GREGAN Adam | 2006 | Vysoká pri Morave | 4. / Chlapci 11-12 rokov | 0:32:26.7 | 0:14:37.7 | |
22 | 1023 | GRGULA Šimon | 2007 | Vysoká pri Morave | 5. / Chlapci 11-12 rokov | 0:32:31.6 | 0:14:42.6 | |
23 | 1027 | FEKETE Gabriel | 2006 | Zohor | 6. / Chlapci 11-12 rokov | 0:32:40.9 | 0:14:51.9 | |
24 | 1015 | YILMAZ Hakan | 2006 | Stupava | 7. / Chlapci 11-12 rokov | 0:33:04.4 | 0:15:15.4 | |
25 | 1025 | BORUCKÝ Samuel | 2007 | Bratislava | 8. / Chlapci 11-12 rokov | 0:41:03.5 | 0:23:14.5 |