Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | Depo | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 87 | MOSNÁ Michaela | 2009 | ŠBR Piešťany | 1. / Žiačky nádeje B | 0:03:10.3 | 0:00:00.0 | 00:50.6 [1] | 1 | 00:27.7 [11] | 3 | 01:52.0 [2] | 1 | ||
2 | 95 | TAHA Marwan | 2009 | motigo | 1. / Žiaci nádeje B | 0:03:19.5 | 0:00:09.2 | 01:03.2 [14] | 14 | 00:24.4 [3] | 6 | 01:51.9 [1] | 2 | ||
3 | 81 | CÍCEROVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky nádeje B | 0:03:20.4 | 0:00:10.1 | 00:54.9 [4] | 4 | 00:22.6 [2] | 2 | 02:02.9 [10] | 3 | ||
4 | 97 | TOMKOVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 3. / Žiačky nádeje B | 0:03:24.8 | 0:00:14.5 | 00:52.6 [3] | 3 | 00:21.9 [1] | 1 | 02:10.3 [18] | 4 | ||
5 | 91 | RENDEKOVÁ Karolína | 2009 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 4. / Žiačky nádeje B | 0:03:26.8 | 0:00:16.5 | 00:59.2 [7] | 7 | 00:30.3 [17] | 8 | 01:57.3 [5] | 5 | ||
6 | 76 | ADAMOVÁ Lenka | 2009 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 5. / Žiačky nádeje B | 0:03:30.8 | 0:00:20.5 | 01:00.0 [9] | 9 | 00:25.1 [6] | 5 | 02:05.7 [13] | 6 | ||
7 | 77 | BÁLINTOVÁ Lujza | 2009 | ŠKP Triax | 6. / Žiačky nádeje B | 0:03:33.5 | 0:00:23.2 | 00:59.3 [8] | 8 | 00:32.3 [19] | 9 | 02:01.9 [9] | 7 | ||
8 | 96 | TEHLÁR Adam | 2009 | --- | 2. / Žiaci nádeje B | 0:03:35.0 | 0:00:24.7 | 01:03.7 [16] | 16 | 00:28.2 [12] | 10 | 02:03.1 [11] | 8 | ||
9 | 94 | STRNISKOVA Valentina | 2009 | --- | 7. / Žiačky nádeje B | 0:03:38.4 | 0:00:28.1 | 00:51.8 [2] | 2 | 00:27.4 [10] | 4 | 02:19.2 [25] | 9 | ||
10 | 83 | HRIČINA Andrej | 2010 | ŠK Atóm Levice | 3. / Žiaci nádeje B | 0:03:40.6 | 0:00:30.3 | 01:05.9 [20] | 20 | 00:30.8 [18] | 18 | 02:03.9 [12] | 10 | ||
11 | 82 | DURISOVA Rebeka | 2009 | --- | 8. / Žiačky nádeje B | 0:03:44.0 | 0:00:33.7 | 01:02.7 [13] | 13 | 00:25.0 [5] | 7 | 02:16.3 [22] | 11 | ||
12 | 86 | MASARYK Juraj | 2010 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 4. / Žiaci nádeje B | 0:03:44.4 | 0:00:34.1 | 01:18.6 [30] | 30 | 00:28.8 [13] | 25 | 01:57.0 [4] | 12 | ||
13 | 79 | CESNEK Šimon | 2010 | motigo | 5. / Žiaci nádeje B | 0:03:44.7 | 0:00:34.4 | 01:09.0 [25] | 25 | 00:35.6 [25] | 24 | 02:00.1 [7] | 13 | ||
14 | 92 | SLOVAK Patrik | 2010 | --- | 6. / Žiaci nádeje B | 0:03:46.0 | 0:00:35.7 | 01:07.1 [22] | 22 | 00:29.1 [14] | 17 | 02:09.8 [17] | 14 | ||
15 | 85 | KOLLÁR Boris | 2009 | --- | 7. / Žiaci nádeje B | 0:03:46.3 | 0:00:36.0 | 01:07.8 [23] | 23 | 00:26.3 [8] | 14 | 02:12.2 [19] | 15 | ||
16 | 80 | CIBULA Roman | 2010 | Triatlonový klub Košice | 8. / Žiaci nádeje B | 0:03:46.7 | 0:00:36.4 | 01:16.3 [27] | 27 | 00:24.6 [4] | 20 | 02:05.8 [14] | 16 | ||
17 | 207 | ŠOLTÉS Matej | 2009 | Trian ŠK UMB | 9. / Žiaci nádeje B | 0:03:47.3 | 0:00:37.0 | 01:06.0 [21] | 21 | 00:48.4 [32] | 28 | 01:52.9 [3] | 17 | ||
18 | 84 | KALLOVÁ Ella | 2009 | motigo | 9. / Žiačky nádeje B | 0:03:47.6 | 0:00:37.3 | 01:02.1 [12] | 12 | 00:35.8 [26] | 19 | 02:09.7 [16] | 18 | ||
19 | 90 | REBIDÁŠOVÁ Eliška | 2010 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 10. / Žiačky nádeje B | 0:03:48.8 | 0:00:38.5 | 01:15.7 [26] | 26 | 00:33.5 [20] | 26 | 01:59.6 [6] | 19 | ||
20 | 219 | MANDÁKOVÁ Karin | 2009 | ŠK Atleti Banská Štiavnica | 11. / Žiačky nádeje B | 0:03:50.9 | 0:00:40.6 | 00:57.2 [5] | 5 | 00:35.5 [24] | 12 | 02:18.2 [24] | 20 | ||
21 | 225 | TKÁČOVÁ Daniela | 2009 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 12. / Žiačky nádeje B | 0:03:51.5 | 0:00:41.2 | 01:03.2 [14] | 14 | 00:40.6 [29] | 23 | 02:07.7 [15] | 21 | ||
22 | 93 | STEINEMANNOVA Lucia Sofia | 2009 | ŠK Atóm Levice | 13. / Žiačky nádeje B | 0:03:52.1 | 0:00:41.8 | 01:01.3 [11] | 11 | 00:34.6 [23] | 16 | 02:16.2 [21] | 22 | ||
23 | 98 | TURBOVÁ Paulína | 2009 | --- | 14. / Žiačky nádeje B | 0:03:53.0 | 0:00:42.7 | 01:04.8 [18] | 18 | 00:30.1 [16] | 15 | 02:18.1 [23] | 23 | ||
24 | 202 | TOTHOVÁ Rebeca | 2009 | --- | 15. / Žiačky nádeje B | 0:03:57.5 | 0:00:47.2 | 00:58.8 [6] | 6 | 00:33.5 [20] | 11 | 02:25.2 [31] | 24 | ||
25 | 89 | PEŠKO Adam | 2009 | Triatlonový klub Košice | 10. / Žiaci nádeje B | 0:03:58.9 | 0:00:48.6 | 01:28.6 [31] | 31 | 00:29.1 [14] | 30 | 02:01.2 [8] | 25 | ||
26 | 217 | RUTKOVSKÝ Samuel | 2009 | ŠK Delfín Nitra | 11. / Žiaci nádeje B | 0:04:04.6 | 0:00:54.3 | 01:00.3 [10] | 10 | 00:33.7 [22] | 13 | 02:30.6 [33] | 26 | ||
27 | 78 | BUGOŠOVÁ Kristína | 2009 | --- | 16. / Žiačky nádeje B | 0:04:05.3 | 0:00:55.0 | 01:05.7 [19] | 19 | 00:37.3 [27] | 22 | 02:22.3 [28] | 27 | ||
28 | 218 | GAJDOŠOVÁ Barbora | 2010 | ŠK Atóm Levice | 17. / Žiačky nádeje B | 0:04:05.3 | 0:00:55.0 | 01:16.8 [28] | 28 | 00:25.5 [7] | 21 | 02:23.0 [29] | 27 | ||
29 | 203 | TOMEK Martin | 2009 | ŠK Delfin Nitra | 12. / Žiaci nádeje B | 0:04:09.2 | 0:00:58.9 | 01:04.7 [17] | 17 | 00:45.1 [30] | 27 | 02:19.4 [26] | 29 | ||
30 | 99 | VANÁKOVÁ Barbora | 2010 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 18. / Žiačky nádeje B | 0:04:15.2 | 0:01:04.9 | 01:34.7 [34] | 34 | 00:26.5 [9] | 31 | 02:14.0 [20] | 30 | ||
31 | 223 | ĎURIŠ Patrik | 2009 | ŠK Atóm Levice | 13. / Žiaci nádeje B | 0:04:15.8 | 0:01:05.5 | 01:17.8 [29] | 29 | 00:38.1 [28] | 29 | 02:19.9 [27] | 31 | ||
32 | 208 | SCHELINGOVÁ Nela | 2009 | ŠK Delfin Nitra | 19. / Žiačky nádeje B | 0:04:43.3 | 0:01:33.0 | 01:08.2 [24] | 24 | 01:11.1 [34] | 32 | 02:24.0 [30] | 32 | ||
33 | 88 | PAVLIKOVSKÁ Nina | 2010 | motigo | 20. / Žiačky nádeje B | 0:04:46.5 | 0:01:36.2 | 01:33.2 [33] | 33 | 00:46.5 [31] | 33 | 02:26.8 [32] | 33 | ||
34 | 213 | BALOGH Janko | 2009 | ŠK Atom Levice | 14. / Žiaci nádeje B | 0:05:28.2 | 0:02:17.9 | 01:31.8 [32] | 32 | 00:52.2 [33] | 34 | 03:04.2 [34] | 34 |