Triatlonový festival Dvory nad Žitavou

Triatlon
DÁTUM :16.6.2018 MIESTO :Dvory nad Žitavou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 73 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGm20-29 0:57:37.6 0:00:00.0 10:01.2 [16] 16 00:20.6 [6] 14 30:33.4 [1] 2 00:25.7 [24] 4 16:16.7 [1] 1
2 103 detail pretekára PAVUK Marek SVK 1999 Šk Aquasport Levice 1. /  Juniori 0:58:51.2 0:01:13.6 08:44.5 [1] 1 00:24.6 [32] 2 31:48.9 [15] 6 00:30.0 [45] 6 17:23.2 [2] 2
3 30 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš SVK 1996 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm20-29 0:59:18.7 0:01:41.1 09:59.4 [15] 15 00:22.7 [22] 15 30:34.4 [2] 4 00:19.8 [4] 1 18:02.4 [6] 3
4 94 detail pretekára ORLICKÝ Andrej SVK 1977 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm40-44 0:59:45.1 0:02:07.5 09:33.0 [4] 4 00:21.9 [15] 4 31:18.3 [10] 7 00:26.6 [29] 8 18:05.3 [7] 4
5 120 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm20-29 0:59:57.4 0:02:19.8 08:45.0 [2] 2 00:19.8 [4] 1 31:52.7 [17] 5 00:19.3 [3] 2 18:40.6 [9] 5
6 95 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 Tk Nové Zámky 1. /  AGm45-49 1:00:03.7 0:02:26.1 09:47.2 [12] 12 00:19.2 [1] 8 30:49.0 [5] 3 00:21.8 [8] 3 18:46.5 [10] 6
7 6 detail pretekára BARTO Aurel SVK 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 1:00:08.2 0:02:30.6 09:44.0 [9] 9 00:19.2 [1] 5 31:13.2 [8] 11 00:25.0 [16] 10 18:26.8 [8] 7
8 42 detail pretekára HADHÁZI Máté HUN 1991 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 4. /  AGm20-29 1:00:32.7 0:02:55.1 10:03.3 [19] 19 00:22.1 [17] 18 31:57.4 [18] 17 00:28.0 [37] 19 17:41.9 [3] 8
9 91 detail pretekára OBERGRIES Boris SVK 2000 New-wave multisport Banská Bystrica 2. /  Juniori 1:00:36.5 0:02:58.9 10:34.3 [27] 27 00:20.6 [6] 27 31:21.7 [11] 13 00:23.2 [11] 13 17:56.7 [4] 9
10 15 detail pretekára BUCEK Michal SVK 1981 --- 1. /  AGm35-39 1:01:19.1 0:03:41.5 10:01.9 [17] 17 00:21.7 [14] 16 30:51.2 [7] 8 00:22.3 [10] 7 19:42.0 [15] 10
11 138 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 1973 TRISPORT Nová Dubnica 2. /  AGm45-49 1:01:36.5 0:03:58.9 09:44.7 [10] 10 00:25.2 [34] 9 30:43.3 [3] 1 00:30.9 [53] 5 20:12.4 [22] 11
12 33 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 2. /  AGm40-44 1:01:55.2 0:04:17.6 10:18.5 [26] 26 00:20.9 [10] 25 31:39.8 [13] 14 00:26.7 [30] 14 19:09.3 [12] 12
13 43 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 Triatlonový klub Košice 5. /  AGm20-29 1:01:55.4 0:04:17.8 10:05.6 [21] 21 00:20.6 [6] 19 30:49.8 [6] 10 00:24.2 [13] 9 20:15.2 [23] 13
14 2 detail pretekára ARNOLD Oliver SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniori 1:02:07.4 0:04:29.8 10:02.3 [18] 18 00:25.3 [35] 22 31:57.9 [19] 20 00:29.8 [43] 22 19:12.1 [13] 14
15 23 detail pretekára ČIČMANEC Marek SVK 1977 Triatlon Team Trnava 3. /  AGm40-44 1:02:43.0 0:05:05.4 10:04.7 [20] 20 00:22.1 [17] 20 30:48.6 [4] 9 00:31.1 [54] 12 20:56.5 [29] 15
16 143 detail pretekára BANDI Attila HUN 2002 Ortri Oroszlány 2. /  Dorastenci 1:02:55.8 0:05:18.2 10:12.9 [24] 24 00:23.2 [23] 24 31:51.9 [16] 22 00:24.9 [15] 21 20:02.9 [17] 16
17 16 detail pretekára BUKVA Dušan SVK 2001 Triax Bratislava 3. /  Dorastenci 1:03:50.7 0:06:13.1 09:41.4 [7] 7 00:39.3 [60] 13 32:08.4 [25] 24 00:18.3 [1] 16 21:03.3 [33] 17
18 84 detail pretekára MIČEK Marek SVK 1985 Triax Bratislava 1. /  AGm30-34 1:03:55.2 0:06:17.6 09:40.4 [5] 5 00:25.3 [35] 7 32:23.1 [29] 23 00:29.7 [42] 24 20:56.7 [30] 18
19 89 detail pretekára NEMČOK Tomáš SVK 1984 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 2. /  AGm30-34 1:03:59.3 0:06:21.7 09:49.3 [13] 13 00:22.3 [19] 11 32:12.4 [26] 18 00:25.9 [25] 18 21:09.4 [35] 19
20 71 detail pretekára KRASCSENITS Dávid SVK 1988 Baka 3. /  AGm30-34 1:04:00.3 0:06:22.7 11:42.7 [39] 39 00:34.7 [55] 40 33:12.6 [43] 34 00:30.2 [47] 34 18:00.1 [5] 20
21 137 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 2002 Slovenská triatlonová akadémia 4. /  Dorastenci 1:04:23.7 0:06:46.1 10:37.9 [29] 29 00:26.5 [41] 29 32:59.4 [39] 31 00:25.5 [19] 30 19:54.4 [16] 21
22 90 detail pretekára NÉMETH Norbert SVK 1978 --- 4. /  AGm40-44 1:04:49.6 0:07:12.0 11:35.8 [37] 37 00:25.5 [37] 36 32:01.5 [21] 30 00:37.6 [69] 31 20:09.2 [19] 22
23 74 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 1. /  AGž20-29 1:04:53.2 0:07:15.6 09:30.3 [3] 3 00:21.0 [11] 3 33:33.5 [53] 26 00:22.1 [9] 26 21:06.3 [34] 23
24 88 detail pretekára NEMČOK Radoslav SVK 1979 Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 2. /  AGm35-39 1:05:06.3 0:07:28.7 09:44.8 [11] 11 00:25.7 [38] 10 32:14.4 [27] 19 00:26.9 [31] 20 22:14.5 [46] 24
25 116 detail pretekára SIVÁČEK Marián SVK 1989 Triax Bratislava 6. /  AGm20-29 1:05:26.6 0:07:49.0 11:01.4 [32] 32 00:37.5 [59] 34 32:31.1 [32] 32 00:50.6 [99] 32 20:26.0 [26] 25
26 53 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm45-49 1:05:31.4 0:07:53.8 13:15.0 [57] 57 00:23.5 [26] 53 32:27.0 [31] 35 00:24.6 [14] 35 19:01.3 [11] 26
27 93 detail pretekára OLEJNÍK Oliver SVK 1999 TRI Tatry Triathlon Team 4. /  Juniori 1:05:32.1 0:07:54.5 10:34.7 [28] 28 00:20.8 [9] 28 31:26.1 [12] 16 00:26.4 [26] 17 22:44.1 [54] 27
28 109 detail pretekára RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triax Bratislava 5. /  Juniori 1:05:42.0 0:08:04.4 09:40.9 [6] 6 00:23.2 [23] 6 31:16.0 [9] 12 00:25.5 [19] 11 23:56.4 [75] 28
29 44 detail pretekára HAZUCHOVÁ Líza SVK 2002 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Dorastenky 1:05:55.5 0:08:17.9 10:56.0 [31] 31 00:23.5 [26] 31 32:35.1 [33] 29 00:23.6 [12] 27 21:37.3 [39] 29
30 25 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 --- 5. /  AGm40-44 1:06:00.1 0:08:22.5 10:12.3 [23] 23 00:22.4 [20] 23 31:46.6 [14] 15 00:25.2 [18] 15 23:13.6 [60] 30
31 155 detail pretekára ROŠTÁŠ Peter SVK 2002 Triatlonový klub Košice 5. /  Dorastenci 1:06:08.4 0:08:30.8 09:42.5 [8] 8 00:41.7 [67] 17 32:06.9 [24] 25 00:30.7 [51] 25 23:06.6 [57] 31
32 142 detail pretekára BALOGH Barbara HUN 1992 Ortri Oroszlány 2. /  AGž20-29 1:06:44.0 0:09:06.4 10:13.5 [25] 25 00:28.0 [44] 26 33:12.8 [44] 28 00:25.0 [16] 29 22:24.7 [48] 32
33 78 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  Juniori 1:06:47.3 0:09:09.7 10:07.9 [22] 22 00:19.4 [3] 21 31:58.5 [20] 21 00:30.6 [50] 23 23:50.9 [70] 33
34 134 detail pretekára VASKO Ondrej SVK 1968 3atletik Prievidza 1. /  AGm50-54 1:06:52.4 0:09:14.8 13:05.9 [50] 50 00:29.9 [48] 51 32:35.4 [34] 37 00:29.9 [44] 36 20:11.3 [20] 34
35 129 detail pretekára TROSKO Tomáš SVK 1986 motigo 4. /  AGm30-34 1:07:05.9 0:09:28.3 13:08.0 [54] 54 00:25.8 [39] 50 32:56.8 [38] 43 00:27.0 [34] 41 20:08.3 [18] 35
36 4 detail pretekára BALUCH Ladislav SVK 1974 TDMK Krompachy 6. /  AGm40-44 1:07:11.6 0:09:34.0 11:37.8 [38] 38 00:37.3 [57] 39 34:12.7 [64] 42 00:32.0 [56] 42 20:11.8 [21] 36
37 28 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 ŠBR Piešťany 1. /  Juniorky 1:07:32.5 0:09:54.9 09:57.7 [14] 14 00:21.3 [12] 12 33:34.2 [54] 27 00:25.5 [19] 28 23:13.8 [62] 37
38 105 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Juniori 1:07:47.8 0:10:10.2 11:50.6 [41] 41 00:23.7 [28] 38 34:56.1 [69] 47 00:20.1 [5] 46 20:17.3 [24] 38
39 21 detail pretekára ČELLÁROVÁ Veronika SVK 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenky 1:07:48.3 0:10:10.7 11:06.0 [33] 33 00:24.3 [30] 33 34:49.4 [66] 41 00:32.6 [57] 40 20:56.0 [28] 39
40 50 detail pretekára CHLEBOVEC Ivan SVK 1985 Triax Bratislava 5. /  AGm30-34 1:08:13.0 0:10:35.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 40
41 122 detail pretekára SUCHÁ Radka SVK 1994 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGž20-29 1:08:24.8 0:10:47.2 10:54.0 [30] 30 00:24.4 [31] 30 33:30.0 [49] 33 00:25.5 [19] 33 23:10.9 [59] 41
42 67 detail pretekára KOVALANČÍK Martin SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm30-34 1:08:27.9 0:10:50.3 14:39.3 [80] 80 00:22.6 [21] 70 33:30.7 [51] 57 00:30.8 [52] 55 19:24.5 [14] 42
43 26 detail pretekára DODOK Patrik SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 4. /  AGm45-49 1:08:55.8 0:11:18.2 12:26.7 [45] 45 00:30.9 [49] 45 33:12.8 [44] 36 00:31.2 [55] 37 22:14.2 [45] 43
44 144 detail pretekára NAGY Márk HUN 1978 Ortri Oroszlány 7. /  AGm40-44 1:09:03.1 0:11:25.5 14:05.5 [70] 70 00:49.8 [80] 67 32:19.6 [28] 49 00:48.7 [94] 50 20:59.5 [31] 44
45 132 detail pretekára VANČO Michal SVK 2000 Triax Bratislava 8. /  Juniori 1:09:38.2 0:12:00.6 12:02.6 [42] 42 00:22.0 [16] 41 34:52.7 [68] 50 00:33.3 [58] 48 21:47.6 [42] 45
46 17 detail pretekára BULÍK Igor SVK 1985 motigo 7. /  AGm30-34 1:09:45.2 0:12:07.6 13:07.0 [51] 51 00:33.4 [52] 55 32:52.5 [36] 44 00:34.9 [63] 44 22:37.4 [52] 46
47 65 detail pretekára KOCHAN Lukáš SVK 1984 --- 8. /  AGm30-34 1:09:55.7 0:12:18.1 14:49.5 [84] 84 00:23.2 [23] 74 33:51.3 [59] 60 00:28.2 [38] 60 20:23.5 [25] 47
48 160 detail pretekára MIKOVEC Miroslav SVK 1985 --- 9. /  AGm30-34 1:10:00.9 0:12:23.3 14:06.2 [71] 71 00:59.0 [100] 71 32:03.5 [22] 46 00:50.4 [97] 49 22:01.8 [44] 48
49 39 detail pretekára GAJDOŠÍK Juraj SVK 1980 Run for Fun - Triathlon 3. /  AGm35-39 1:10:20.1 0:12:42.5 14:00.0 [65] 65 00:47.3 [78] 64 33:50.8 [58] 59 00:41.1 [81] 58 21:00.9 [32] 49
50 12 detail pretekára BRNČALOVÁ Lea SVK 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Dorastenky 1:10:39.9 0:13:02.3 12:31.0 [46] 46 00:27.6 [43] 46 33:20.1 [46] 40 00:25.6 [23] 38 23:55.6 [74] 50
51 20 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 5. /  AGm45-49 1:10:48.7 0:13:11.1 13:44.4 [59] 59 00:27.5 [42] 57 34:09.8 [61] 52 00:30.0 [45] 52 21:57.0 [43] 51
52 158 detail pretekára DUBA Gabriel SVK 1969 ŠK Atóm Levice 6. /  AGm45-49 1:10:51.6 0:13:14.0 14:30.7 [77] 77 01:01.4 [104] 82 32:53.8 [37] 53 00:45.5 [91] 56 21:40.2 [40] 52
53 8 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm55-59 1:11:07.6 0:13:30.0 16:11.6 [103] 103 00:33.1 [51] 96 32:23.1 [29] 61 00:27.7 [36] 61 21:32.1 [38] 53
54 79 detail pretekára MARENDIAK Peter SVK 1980 --- 4. /  AGm35-39 1:11:17.5 0:13:39.9 14:26.2 [76] 76 00:42.0 [70] 73 32:04.5 [23] 48 00:35.2 [64] 47 23:29.6 [65] 54
55 76 detail pretekára LIPTÁK Roman SVK 1988 Tk Nové Zámky 10. /  AGm30-34 1:11:25.3 0:13:47.7 13:58.6 [64] 64 00:50.9 [86] 66 34:50.4 [67] 70 00:35.2 [64] 70 21:10.2 [36] 55
56 1 detail pretekára ANTONAK Juraj SVK 1978 --- 8. /  AGm40-44 1:11:31.9 0:13:54.3 14:02.4 [67] 67 01:17.0 [122] 76 33:48.9 [56] 62 00:51.6 [102] 64 21:32.0 [37] 56
57 31 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt SVK 1975 Tk Nové Zámky 9. /  AGm40-44 1:11:36.3 0:13:58.7 12:58.5 [49] 49 00:24.2 [29] 48 33:11.5 [42] 45 00:40.4 [79] 45 24:21.7 [78] 57
58 154 detail pretekára ŽIVNA Jaroslav SVK 1973 --- 7. /  AGm45-49 1:11:42.9 0:14:05.3 13:52.7 [62] 62 00:56.4 [94] 65 33:43.8 [55] 58 00:39.4 [74] 57 22:30.6 [50] 58
59 161 detail pretekára MAXIAN Boris SVK 1991 --- 7. /  AGm20-29 1:11:52.1 0:14:14.5 14:03.1 [68] 68 00:25.1 [33] 61 35:04.3 [71] 69 00:33.6 [59] 67 21:46.0 [41] 59
60 136 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 --- 2. /  AGm50-54 1:12:03.4 0:14:25.8 14:14.0 [73] 73 00:41.5 [66] 68 33:31.1 [52] 54 00:56.0 [113] 59 22:40.8 [53] 60
61 156 detail pretekára KAŠUBOVÁ Aneta SVK 2000 ŠK Nereus Žilina 2. /  Juniorky 1:12:33.7 0:14:56.1 11:17.4 [35] 35 00:21.6 [13] 35 36:49.9 [95] 55 00:28.8 [39] 54 23:36.0 [66] 61
62 57 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 3. /  AGm50-54 1:12:39.4 0:15:01.8 12:11.2 [43] 43 00:33.9 [54] 43 33:29.2 [48] 38 00:52.9 [105] 43 25:32.2 [93] 62
63 141 detail pretekára ŽELASKO Ondrej SVK 1966 TDMK Krompachy 4. /  AGm50-54 1:12:40.7 0:15:03.1 16:16.5 [105] 105 00:52.2 [88] 104 34:12.6 [63] 86 00:26.9 [31] 82 20:52.5 [27] 63
64 151 detail pretekára BAKOVÁ Katarína SVK 1995 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGž20-29 1:13:20.9 0:15:43.3 12:18.7 [44] 44 00:28.7 [46] 44 35:00.5 [70] 51 00:27.6 [35] 51 25:05.4 [88] 64
65 18 detail pretekára BURSIK Michal SVK 1960 Žilina 2. /  AGm55-59 1:13:26.6 0:15:49.0 12:37.1 [47] 47 00:40.6 [64] 47 33:00.1 [40] 39 00:29.2 [40] 39 26:39.6 [102] 65
66 127 detail pretekára TITKOVÁ Viktória SVK 2000 ŠK Atóm Levice 3. /  Juniorky 1:13:48.1 0:16:10.5 11:06.8 [34] 34 00:20.3 [5] 32 37:02.5 [98] 56 00:26.4 [26] 53 24:52.1 [85] 66
67 119 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vladka SVK 1976 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  AGž40-49 1:13:52.4 0:16:14.8 12:39.7 [48] 48 00:44.9 [71] 49 35:56.1 [82] 67 00:45.4 [90] 67 23:46.3 [68] 67
68 126 detail pretekára ŠULKO Stanislav SVK 1981 Triatlon Team Trnava 5. /  AGm35-39 1:14:12.1 0:16:34.5 14:34.6 [78] 78 00:45.7 [72] 77 35:24.0 [75] 76 00:51.2 [100] 79 22:36.6 [51] 68
69 85 detail pretekára MICHELÍK Ján SVK 1967 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  AGm50-54 1:14:32.8 0:16:55.2 14:54.5 [85] 85 00:50.8 [85] 84 33:30.5 [50] 63 00:55.1 [111] 69 24:21.9 [79] 69
70 147 detail pretekára VADKERTI Zuzana SVK 1984 TK TRIATHLON dvory nad žitavou 1. /  AGž30-39 1:14:33.1 0:16:55.5 14:40.4 [81] 81 00:51.1 [87] 81 35:28.0 [77] 82 00:40.5 [80] 80 22:53.1 [55] 70
71 106 detail pretekára PUTALA Martin SVK 1965 Prestigio Realiz Team BA 6. /  AGm50-54 1:14:41.2 0:17:03.6 14:48.6 [83] 83 00:40.6 [64] 80 35:24.0 [75] 79 00:20.9 [7] 76 23:27.1 [64] 71
72 52 detail pretekára JANKÓ Alojz SVK 1982 ROYAL plavecký klub o.z., 6. /  AGm35-39 1:14:52.0 0:17:14.4 13:14.7 [56] 56 00:59.4 [102] 58 35:29.3 [78] 71 00:39.5 [76] 72 24:29.1 [80] 72
73 3 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 Triatlonový klub Žabka Čadca 6. /  Dorastenci 1:15:01.7 0:17:24.1 11:48.5 [40] 40 00:46.9 [77] 42 37:47.3 [104] 75 00:44.3 [88] 75 23:54.7 [72] 73
74 61 detail pretekára KELECSÉNYI Timotej SVK 1973 --- 8. /  AGm45-49 1:15:18.5 0:17:40.9 15:00.8 [87] 87 00:54.5 [92] 87 33:21.4 [47] 64 00:39.7 [77] 62 25:22.1 [92] 74
75 140 detail pretekára ŽÁK Dávid SVK 1990 motigo 8. /  AGm20-29 1:16:04.3 0:18:26.7 15:42.4 [95] 95 00:28.5 [45] 89 33:50.4 [57] 74 00:42.7 [85] 74 25:20.3 [90] 75
76 34 detail pretekára FÚRIK Martin SVK 1983 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  AGm35-39 1:16:11.5 0:18:33.9 16:02.9 [99] 99 01:13.0 [120] 106 35:09.4 [72] 90 00:51.7 [103] 89 22:54.5 [56] 76
77 9 detail pretekára BOTKA Pavol SVK 1980 --- 8. /  AGm35-39 1:16:11.9 0:18:34.3 13:51.4 [61] 61 00:41.8 [68] 62 35:18.0 [73] 73 00:38.3 [72] 73 25:42.4 [95] 77
78 131 detail pretekára UHRIN Jozef SVK 1986 --- 11. /  AGm30-34 1:16:18.4 0:18:40.8 13:07.1 [53] 53 00:29.8 [47] 52 35:41.2 [80] 66 00:44.5 [89] 65 26:15.8 [100] 78
79 41 detail pretekára GRIŠČÍK František SVK 1959 --- 3. /  AGm55-59 1:16:23.9 0:18:46.3 14:22.7 [74] 74 00:58.3 [99] 78 33:56.6 [60] 65 00:40.1 [78] 63 26:26.2 [101] 79
80 92 detail pretekára OBŽERA Michal SVK 1982 --- 9. /  AGm35-39 1:16:39.8 0:19:02.2 14:05.0 [69] 69 01:10.2 [117] 75 35:37.5 [79] 78 00:52.2 [104] 81 24:54.9 [86] 80
81 77 detail pretekára LUBECK Michal SVK 1979 New-wave multisport Banská Bystrica 10. /  AGm35-39 1:16:40.9 0:19:03.3 16:05.2 [100] 100 00:57.0 [96] 100 34:09.8 [61] 85 00:38.6 [73] 84 24:50.3 [84] 81
82 98 detail pretekára PALECEK Lubomir SVK 1972 New-wave multisport Banská Bystrica 9. /  AGm45-49 1:16:41.3 0:19:03.7 15:29.3 [90] 90 01:30.4 [127] 98 36:22.7 [90] 98 00:58.4 [115] 101 22:20.5 [47] 82
83 27 detail pretekára DRAHOŠOVÁ Alena SVK 1973 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  AGž40-49 1:16:45.6 0:19:08.0 16:52.0 [111] 111 00:37.4 [58] 108 36:12.2 [87] 102 00:36.5 [68] 100 22:27.5 [49] 83
84 97 detail pretekára PAGÁČ Michal SVK 1987 --- 12. /  AGm30-34 1:17:04.7 0:19:27.1 13:45.3 [60] 60 00:40.5 [63] 60 35:19.6 [74] 72 00:34.3 [60] 71 26:45.0 [104] 84
85 32 detail pretekára FILO Lubomir SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 10. /  AGm45-49 1:17:07.4 0:19:29.8 16:05.2 [100] 100 00:33.4 [52] 94 34:17.4 [65] 80 00:53.4 [107] 83 25:18.0 [89] 85
86 75 detail pretekára LENČÉŠ Róbert SVK 1980 Prestigio Realiz Team BA 11. /  AGm35-39 1:17:12.5 0:19:34.9 14:02.1 [66] 66 00:33.0 [50] 63 36:10.3 [86] 77 00:34.3 [60] 77 25:52.8 [98] 86
87 150 detail pretekára JAKAB Marek SVK 1988 --- 13. /  AGm30-34 1:17:17.1 0:19:39.5 15:36.5 [93] 93 00:45.8 [73] 91 36:09.3 [85] 92 00:57.4 [114] 94 23:48.1 [69] 87
88 118 detail pretekára SLÁVIK Milan SVK 1978 Prestigio Realiz Team BA 10. /  AGm40-44 1:17:39.2 0:20:01.6 14:37.8 [79] 79 00:46.3 [74] 79 37:08.4 [99] 93 00:20.7 [6] 88 24:46.0 [82] 88
89 125 detail pretekára ŠČERBÍKOVÁ Ivana SVK 2002 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Dorastenky 1:17:45.0 0:20:07.4 11:20.2 [36] 36 00:46.7 [76] 37 37:15.2 [101] 68 00:41.5 [82] 66 27:41.4 [112] 89
90 96 detail pretekára OZORÁK Štefan SVK 1975 Tk Nové Zámky 11. /  AGm40-44 1:17:48.3 0:20:10.7 17:00.5 [113] 113 01:15.2 [121] 117 32:48.5 [35] 84 01:07.8 [123] 86 25:36.3 [94] 90
91 108 detail pretekára RIMAN Peter SVK 1958 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm60+ 1:17:52.9 0:20:15.3 14:23.7 [75] 75 01:11.7 [119] 83 37:02.4 [97] 94 01:08.0 [124] 95 24:07.1 [77] 91
92 115 detail pretekára SIPOS Tamás HUN 1984 Dunakeszi 14. /  AGm30-34 1:17:54.1 0:20:16.5 13:07.0 [51] 51 00:46.3 [74] 56 39:17.8 [113] 96 00:48.5 [93] 96 23:54.5 [71] 92
93 153 detail pretekára JAGOŠ Jan SVK 1980 TK TRIATHLON dvory nad žitavou 12. /  AGm35-39 1:18:05.2 0:20:27.6 14:41.1 [82] 82 01:05.1 [110] 85 37:41.3 [103] 99 01:13.8 [128] 103 23:23.9 [63] 93
94 104 detail pretekára PETRESEVITS Robert HUN 1969 Dunakeszi 11. /  AGm45-49 1:18:17.2 0:20:39.6 16:13.3 [104] 104 01:26.5 [126] 109 35:59.8 [83] 101 00:42.8 [86] 102 23:54.8 [73] 94
95 69 detail pretekára KRAJCSIK Ladislav SVK 1983 motigo 13. /  AGm35-39 1:18:31.6 0:20:54.0 17:04.2 [114] 114 00:52.4 [89] 111 33:01.3 [41] 81 00:35.6 [66] 78 26:58.1 [105] 95
96 55 detail pretekára JANOVČÍK Miroslav SVK 1959 Tk Nové Zámky 4. /  AGm55-59 1:18:41.5 0:21:03.9 15:32.3 [92] 92 00:55.6 [93] 92 36:50.1 [96] 97 00:52.9 [105] 97 24:30.6 [81] 96
97 149 detail pretekára JASENSKÝ Lukáš SVK 1992 --- 9. /  AGm20-29 1:18:52.7 0:21:15.1 15:54.5 [96] 96 00:40.4 [62] 93 38:00.9 [107] 106 00:37.9 [70] 106 23:39.0 [67] 97
98 11 detail pretekára BREZNIANSKY Šmalec SVK 1972 --- 12. /  AGm45-49 1:18:54.0 0:21:16.4 17:10.1 [116] 116 00:41.9 [69] 110 36:21.0 [89] 104 00:35.6 [66] 104 24:05.4 [76] 98
99 64 detail pretekára KOCIANOVÁ Lenka SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 4. /  Juniorky 1:19:04.0 0:21:26.4 13:13.4 [55] 55 00:26.3 [40] 54 39:13.7 [112] 95 00:26.4 [26] 90 25:44.2 [96] 99
100 146 detail pretekára AMBRUS Alexander SVK 1956 TK TRIATHLON dvory nad žitavou 2. /  AGm60+ 1:19:22.4 0:21:44.8 16:09.6 [102] 102 00:52.9 [90] 102 36:40.3 [93] 103 00:34.7 [62] 99 25:04.9 [87] 100