Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 11 - 12.8.2018 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6416 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 1. / Žáci 12-13 let | 0:00:41.3 | 0:00:00.0 | 0:00:41.3 | ||
2 | 6625 | PIVNIČKA Jakub | 2005 | Pítrs bikes team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:00:41.7 | 0:00:00.4 | 0:00:41.7 | ||
3 | 6408 | SMEJKAL Adam | 2006 | Ivar cs autor team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:00:42.5 | 0:00:01.2 | 0:00:42.5 | ||
4 | 6419 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:00:43.2 | 0:00:01.9 | 0:00:43.2 | ||
5 | 6445 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žáci 10-11 let | 0:00:43.7 | 0:00:02.4 | 0:00:43.7 | ||
6 | 6680 | HOŠEK Adam | 2006 | ADASTRA Sokol Veltěž | 4. / Žáci 12-13 let | 0:00:44.2 | 0:00:02.9 | 0:00:44.2 | ||
7 | 6490 | HAVELKA Matěj | 2007 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:00:45.0 | 0:00:03.6 | 0:00:45.0 | ||
8 | 6407 | FRENCL Dominik | 2007 | GIANT Pítrs bikes | 3. / Žáci 10-11 let | 0:00:45.2 | 0:00:03.9 | 0:00:45.2 | ||
9 | 6467 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 4. / Žáci 10-11 let | 0:00:45.4 | 0:00:04.1 | 0:00:45.4 | ||
10 | 6693 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ Scott Team Kolín | 5. / Žáci 10-11 let | 0:00:45.5 | 0:00:04.1 | 0:00:45.5 | ||
11 | 6468 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:00:45.5 | 0:00:04.1 | 0:00:45.5 | ||
12 | 6495 | ŠALANDA Adam | 2010 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 1. / Žáci 8-9 let | 0:00:46.0 | 0:00:04.7 | 0:00:46.0 | ||
13 | 6682 | JELÍNEK Vojtěch | 2007 | BATT NMNM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:00:46.7 | 0:00:05.4 | 0:00:46.7 | ||
14 | 6427 | FRENCL Patrik | 2008 | GIANT Pítrs bikes | 7. / Žáci 10-11 let | 0:00:46.7 | 0:00:05.4 | 0:00:46.7 | ||
15 | 6475 | DUŠEK Jakub | 2007 | Horní Hanychov | 8. / Žáci 10-11 let | 0:00:47.0 | 0:00:05.6 | 0:00:47.0 | ||
16 | 6417 | DLOUHÁ Aneta | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:00:47.2 | 0:00:05.9 | 0:00:47.2 | ||
17 | 6399 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 9. / Žáci 10-11 let | 0:00:47.7 | 0:00:06.4 | 0:00:47.7 | ||
18 | 6465 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:00:47.8 | 0:00:06.5 | 0:00:47.8 | ||
19 | 6491 | TICHÁČEK Petr | 2006 | Dragons Trutnov | 6. / Žáci 12-13 let | 0:00:48.0 | 0:00:06.7 | 0:00:48.0 | ||
20 | 6469 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 3. / Žáci 8-9 let | 0:00:48.2 | 0:00:06.9 | 0:00:48.2 | ||
21 | 6401 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:00:48.2 | 0:00:06.9 | 0:00:48.2 | ||
22 | 6411 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author Team Stupno | 1. / Žáci 6-7 let | 0:00:48.2 | 0:00:06.9 | 0:00:48.2 | ||
23 | 6420 | KUČERA ADAM | 2005 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 7. / Žáci 12-13 let | 0:00:48.3 | 0:00:07.0 | 0:00:48.3 | ||
24 | 6426 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:00:48.3 | 0:00:07.0 | 0:00:48.3 | ||
25 | 6433 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | --- | 2. / Žáci 6-7 let | 0:00:48.4 | 0:00:07.1 | 0:00:48.4 | ||
26 | 6424 | RAJNOCHOVÁ Barbora | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:00:48.5 | 0:00:07.2 | 0:00:48.5 | ||
27 | 6409 | KOVÁŘ Melichar | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 8-9 let | 0:00:48.7 | 0:00:07.4 | 0:00:48.7 | ||
28 | 6471 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | 10. / Žáci 10-11 let | 0:00:48.7 | 0:00:07.4 | 0:00:48.7 | ||
29 | 6473 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 11. / Žáci 10-11 let | 0:00:48.7 | 0:00:07.4 | 0:00:48.7 | ||
30 | 6707 | ČERNÁ Hana | 2005 | --- | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:00:48.8 | 0:00:07.4 | 0:00:48.8 | ||
31 | 6436 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 12. / Žáci 10-11 let | 0:00:48.8 | 0:00:07.4 | 0:00:48.8 | ||
32 | 6456 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 8. / Žáci 12-13 let | 0:00:48.9 | 0:00:07.6 | 0:00:48.9 | ||
33 | 6496 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 13. / Žáci 10-11 let | 0:00:49.0 | 0:00:07.7 | 0:00:49.0 | ||
34 | 6434 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:00:49.2 | 0:00:07.9 | 0:00:49.2 | ||
35 | 6441 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:00:49.2 | 0:00:07.9 | 0:00:49.2 | ||
36 | 6405 | DUŠKOVÁ Kateřina | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:00:49.5 | 0:00:08.2 | 0:00:49.5 | ||
37 | 6421 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 15. / Žáci 10-11 let | 0:00:49.7 | 0:00:08.4 | 0:00:49.7 | ||
38 | 6638 | JANDA Lukáš | 2005 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 0:00:49.8 | 0:00:08.4 | 0:00:49.8 | ||
39 | 6453 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:00:49.8 | 0:00:08.4 | 0:00:49.8 | ||
40 | 6418 | SEMERÁD Marek | 2012 | SRAM MITAS TREK Team | 3. / Žáci 6-7 let | 0:00:50.0 | 0:00:08.6 | 0:00:50.0 | ||
41 | 6708 | ZAVŘELOVÁ Adéla | 2007 | --- | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:00:50.2 | 0:00:08.9 | 0:00:50.2 | ||
42 | 6697 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK | 16. / Žáci 10-11 let | 0:00:50.4 | 0:00:09.1 | 0:00:50.4 | ||
43 | 6472 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 8-9 let | 0:00:51.0 | 0:00:09.7 | 0:00:51.0 | ||
44 | 6430 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | Dukla Praha | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:00:51.2 | 0:00:09.9 | 0:00:51.2 | ||
45 | 6455 | HLADÍK František | 2010 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 0:00:51.3 | 0:00:10.0 | 0:00:51.3 | ||
46 | 6435 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | 10. / Žáci 12-13 let | 0:00:51.5 | 0:00:10.2 | 0:00:51.5 | ||
47 | 6415 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:00:51.7 | 0:00:10.4 | 0:00:51.7 | ||
48 | 6629 | SRNSKÁ Veronika | 2007 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:00:51.9 | 0:00:10.6 | 0:00:51.9 | ||
49 | 6716 | HALUZÍK Martin | 2007 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:00:52.1 | 0:00:10.8 | 0:00:52.1 | ||
50 | 6511 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:00:52.2 | 0:00:10.9 | 0:00:52.2 | ||
51 | 6470 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:00:52.2 | 0:00:10.9 | 0:00:52.2 | ||
52 | 6681 | HOŠEK Jaroslav | 2006 | ADASTRA Sokol Veltěž | 11. / Žáci 12-13 let | 0:00:52.5 | 0:00:11.1 | 0:00:52.5 | ||
53 | 6498 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle | 18. / Žáci 10-11 let | 0:00:52.7 | 0:00:11.4 | 0:00:52.7 | ||
54 | 6398 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 4. / Žáci 6-7 let | 0:00:52.9 | 0:00:11.6 | 0:00:52.9 | ||
55 | 6696 | FRYDEK Lukáš | 2008 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:00:53.1 | 0:00:11.8 | 0:00:53.1 | ||
56 | 6613 | RINALDONI Giulia | 2006 | POLIsportina morrovallese | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:00:53.3 | 0:00:11.9 | 0:00:53.3 | ||
57 | 6397 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:00:53.3 | 0:00:11.9 | 0:00:53.3 | ||
58 | 6476 | RAJNOCH Marek | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 8-9 let | 0:00:53.3 | 0:00:12.0 | 0:00:53.3 | ||
59 | 6474 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 5. / Žáci 6-7 let | 0:00:53.5 | 0:00:12.1 | 0:00:53.5 | ||
60 | 6412 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 8. / Žáci 8-9 let | 0:00:53.5 | 0:00:12.2 | 0:00:53.5 | ||
61 | 6425 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 9. / Žáci 8-9 let | 0:00:53.5 | 0:00:12.2 | 0:00:53.5 | ||
62 | 6486 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 10. / Žáci 8-9 let | 0:00:53.7 | 0:00:12.3 | 0:00:53.7 | ||
63 | 6487 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 11. / Žáci 8-9 let | 0:00:53.7 | 0:00:12.4 | 0:00:53.7 | ||
64 | 6431 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:00:53.7 | 0:00:12.4 | 0:00:53.7 | ||
65 | 6439 | VÍTKOVÁ Sára | 2008 | Bike klub Město Touškov | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:00:54.0 | 0:00:12.7 | 0:00:54.0 | ||
66 | 6598 | VÁVRA Petr | 2005 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 0:00:54.2 | 0:00:12.9 | 0:00:54.2 | ||
67 | 6450 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 20. / Žáci 10-11 let | 0:00:54.2 | 0:00:12.9 | 0:00:54.2 | ||
68 | 6444 | VÍTKOVÁ Nela | 2011 | Bike klub Město Touškov | 1. / Žákyně 6-7 | 0:00:54.5 | 0:00:13.2 | 0:00:54.5 | ||
69 | 6447 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 12. / Žáci 8-9 let | 0:00:54.7 | 0:00:13.3 | 0:00:54.7 | ||
70 | 6499 | MATĚJEK Šimon | 2007 | TJ Favorit Brno | 21. / Žáci 10-11 let | 0:00:54.7 | 0:00:13.4 | 0:00:54.7 | ||
71 | 6630 | MALUŠKOVÁ Kateřina | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:00:54.8 | 0:00:13.4 | 0:00:54.8 | ||
72 | 6449 | JANŮ Tomáš | 2009 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 0:00:54.9 | 0:00:13.6 | 0:00:54.9 | ||
73 | 6400 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:00:54.9 | 0:00:13.6 | 0:00:54.9 | ||
74 | 6501 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BatT Nové Město na Moravě | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:00:55.2 | 0:00:13.9 | 0:00:55.2 | ||
75 | 6524 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | HUPNAKOLO.CZ | 14. / Žáci 8-9 let | 0:00:55.2 | 0:00:13.9 | 0:00:55.2 | ||
76 | 6690 | ZVĚDĚLÍK Ondřej | 2005 | ACS Drak Vrbno | 13. / Žáci 12-13 let | 0:00:55.5 | 0:00:14.2 | 0:00:55.5 | ||
77 | 6709 | ZAVŘEL Jiří | 2009 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 0:00:55.7 | 0:00:14.4 | 0:00:55.7 | ||
78 | 6403 | DOMIN Matyáš | 2011 | Hvězda Praha | 6. / Žáci 6-7 let | 0:00:55.7 | 0:00:14.4 | 0:00:55.7 | ||
79 | 6448 | VYHNISOVÁ Viktorie | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:00:56.0 | 0:00:14.7 | 0:00:56.0 | ||
80 | 6509 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | --- | 16. / Žáci 8-9 let | 0:00:56.2 | 0:00:14.9 | 0:00:56.2 | ||
81 | 6588 | LÁNÍK Daniel | 2008 | Ježci Jihlava | 22. / Žáci 10-11 let | 0:00:56.5 | 0:00:15.2 | 0:00:56.5 | ||
82 | 6605 | JELÍNEK Tomáš | 2006 | Cyklo Klub Kučera Znojmo | 14. / Žáci 12-13 let | 0:00:56.5 | 0:00:15.2 | 0:00:56.5 | ||
83 | 6440 | VALENTA Věnek | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 17. / Žáci 8-9 let | 0:00:56.7 | 0:00:15.4 | 0:00:56.7 | ||
84 | 6711 | KRÁLOVÁ Hana | 2005 | --- | 8. / Žákyně 12-13 let | 0:00:56.7 | 0:00:15.4 | 0:00:56.7 | ||
85 | 6396 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 2. / Žákyně 6-7 | 0:00:57.2 | 0:00:15.8 | 0:00:57.2 | ||
85 | 6636 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 23. / Žáci 10-11 let | 0:00:57.2 | 0:00:15.8 | 0:00:57.2 | ||
87 | 6546 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | --- | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:00:57.3 | 0:00:15.9 | 0:00:57.3 | ||
88 | 6722 | MÁTL Lukáš | 2007 | --- | 24. / Žáci 10-11 let | 0:00:57.4 | 0:00:16.1 | 0:00:57.4 | ||
89 | 6406 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:00:57.4 | 0:00:16.1 | 0:00:57.4 | ||
90 | 6565 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | HUPNAKOLO.CZ | 25. / Žáci 10-11 let | 0:00:57.7 | 0:00:16.4 | 0:00:57.7 | ||
91 | 6703 | FILA Adam | 2005 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 0:00:57.8 | 0:00:16.4 | 0:00:57.8 | ||
92 | 6438 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 7. / Žáci 6-7 let | 0:00:57.9 | 0:00:16.6 | 0:00:57.9 | ||
93 | 6489 | FRIESOVÁ Marie | 2009 | Hanáckéé průvan | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:00:58.0 | 0:00:16.6 | 0:00:58.0 | ||
94 | 6712 | KRÁL Adam | 2008 | --- | 26. / Žáci 10-11 let | 0:00:58.5 | 0:00:17.1 | 0:00:58.5 | ||
95 | 6446 | HOLEŠOVSKÝ Jan | 2011 | --- | 8. / Žáci 6-7 let | 0:00:58.6 | 0:00:17.3 | 0:00:58.6 | ||
96 | 6502 | DIVIŠ Petr | 2006 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 0:00:58.8 | 0:00:17.4 | 0:00:58.8 | ||
97 | 6437 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 3. / Žákyně 6-7 | 0:00:59.0 | 0:00:17.7 | 0:00:59.0 | ||
98 | 6463 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BATT NMNM | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:00:59.2 | 0:00:17.8 | 0:00:59.2 | ||
99 | 6603 | LORENC Adam | 2009 | HOUNYK MTB TEAM | 18. / Žáci 8-9 let | 0:00:59.2 | 0:00:17.9 | 0:00:59.2 | ||
100 | 6443 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 10. / Žákyně 8-9 let | 0:00:59.5 | 0:00:18.2 | 0:00:59.5 |