Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 11 - 12.8.2018 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7477 | PIVNIČKA Jakub | 2005 | Pítrs bikes team | 1. / Žáci 12-13 let | 0:47:28.2 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 7467 | HARTL Štěpán | 2003 | MS Bike Academy Racing | 1. / Žáci 14-16 let | 0:47:33.9 | 0:00:05.7 | |
3 | diplom | 7452 | RUBEŠ Daniel | 2005 | SHARK Bikers Junior Team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:49:02.7 | 0:01:34.4 | |
4 | diplom | 7456 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 2. / Žáci 14-16 let | 0:49:11.2 | 0:01:42.9 | |
5 | diplom | 7399 | SMEJKAL Adam | 2006 | Ivar cs autor team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:51:03.5 | 0:03:35.2 | |
6 | diplom | 7415 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žáci 10-11 let | 0:51:07.2 | 0:03:39.0 | |
7 | diplom | 7444 | TABARA Šimon | 2005 | Bike 2000 | 4. / Žáci 12-13 let | 0:52:03.4 | 0:04:35.2 | |
8 | diplom | 7481 | MALUŠEK Daniel | 2004 | SK Nové Město na Moravě | 3. / Žáci 14-16 let | 0:52:07.7 | 0:04:39.4 | |
9 | diplom | 7464 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žákyně 14-16let | 0:52:08.4 | 0:04:40.2 | |
10 | diplom | 7450 | VYSOČAN Daniel | 2004 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:52:25.7 | 0:04:57.4 | |
11 | diplom | 7419 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:52:44.9 | 0:05:16.7 | |
12 | diplom | 7404 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 5. / Žáci 12-13 let | 0:52:48.9 | 0:05:20.7 | |
13 | diplom | 7503 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 6. / Žáci 12-13 let | 0:52:51.2 | 0:05:22.9 | |
14 | diplom | 7407 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:54:34.2 | 0:07:06.0 | |
15 | diplom | 7486 | KABRDA Jonáš | 2004 | SK NMNM | 5. / Žáci 14-16 let | 0:54:55.7 | 0:07:27.5 | |
16 | diplom | 7495 | FRENCL Dominik | 2007 | GIANT Pítrs bikes | 3. / Žáci 10-11 let | 0:55:29.4 | 0:08:01.2 | |
17 | diplom | 7395 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:55:32.2 | 0:08:04.0 | |
18 | diplom | 7413 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 4. / Žáci 10-11 let | 0:55:42.0 | 0:08:13.7 | |
19 | diplom | 7494 | FRENCL Patrik | 2008 | GIANT Pítrs bikes | 5. / Žáci 10-11 let | 0:57:27.2 | 0:09:59.0 | |
20 | diplom | 7458 | KUCHAŘ Filip | 2004 | ACT leraK Blansko | 6. / Žáci 14-16 let | 0:57:50.2 | 0:10:22.0 | |
21 | diplom | 7454 | SOBOTKA Martin | 2004 | sobotkasport.cz | 7. / Žáci 14-16 let | 0:57:51.7 | 0:10:23.5 | |
22 | diplom | 7427 | TICHÁČEK Petr | 2006 | Dragons Trutnov | 7. / Žáci 12-13 let | 0:58:12.2 | 0:10:44.0 | |
23 | diplom | 7488 | RAJNOCHOVÁ Barbora | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:58:23.2 | 0:10:55.0 | |
24 | diplom | 7426 | HAVELKA Matěj | 2007 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:58:59.7 | 0:11:31.5 | |
25 | diplom | 7416 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žáci 8-9 let | 0:59:09.0 | 0:11:40.7 | |
26 | diplom | 7496 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:59:11.7 | 0:11:43.5 | |
27 | diplom | 7476 | PŇOVSKÝ Martin | 1980 | --- | 1. / Doprovod | 0:59:12.2 | 0:11:44.0 | |
28 | diplom | 7451 | NAVRKALOVÁ Nikola | 2005 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:00:04.7 | 0:12:36.5 | |
29 | diplom | 7433 | HORÁK Adam | 2007 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 1:00:08.2 | 0:12:40.0 | |
30 | diplom | 7479 | AMBROŽEK Marek | 2005 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 1:00:59.0 | 0:13:30.7 | |
31 | diplom | 7473 | FELZMANN David | 2006 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:00:59.7 | 0:13:31.5 | |
32 | diplom | 7406 | KUČERA ADAM | 2005 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 10. / Žáci 12-13 let | 1:02:17.5 | 0:14:49.2 | |
33 | diplom | 7507 | TVRZ Jan | 2009 | BSK cyklomarket | 3. / Žáci 8-9 let | 1:02:19.5 | 0:14:51.2 | |
34 | diplom | 7513 | MORÁVEK Jan | 2006 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:02:23.0 | 0:14:54.7 | |
35 | diplom | 7411 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:02:24.2 | 0:14:56.0 | |
36 | diplom | 7505 | GRULICHOVÁ Eliška | 2005 | --- | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:02:25.7 | 0:14:57.5 | |
37 | diplom | 7449 | BLAŽEK Robert | 2002 | Nasavrky Bikers | 8. / Žáci 14-16 let | 1:02:31.5 | 0:15:03.2 | |
38 | diplom | 7457 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | 2. / Žákyně 14-16let | 1:02:37.0 | 0:15:08.7 | |
39 | diplom | 7448 | POSPÍŠIL Michal | 2004 | Nasavrky Bikers | 9. / Žáci 14-16 let | 1:02:42.0 | 0:15:13.7 | |
40 | diplom | 7483 | ŠPINAR Aleš | 2006 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 1:03:28.0 | 0:15:59.7 | |
41 | diplom | 7468 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 8. / Žáci 10-11 let | 1:03:39.2 | 0:16:11.0 | |
42 | diplom | 7470 | KROUPA Petr | 1978 | --- | 2. / Doprovod | 1:03:40.5 | 0:16:12.2 | |
43 | diplom | 7424 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 4. / Žáci 8-9 let | 1:03:46.7 | 0:16:18.5 | |
44 | diplom | 7497 | VAVROUŠEK Michal | 2006 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 1:04:09.7 | 0:16:41.5 | |
45 | diplom | 7465 | KUČERA Vladimír | 2002 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 10. / Žáci 14-16 let | 1:04:15.0 | 0:16:46.7 | |
46 | diplom | 7397 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:04:34.0 | 0:17:05.7 | |
47 | diplom | 7487 | HLADÍK František | 2010 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 8-9 let | 1:04:55.0 | 0:17:26.7 | |
48 | diplom | 7490 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:04:58.2 | 0:17:30.0 | |
49 | diplom | 7471 | HOFMAN Jindřich | 1969 | --- | 3. / Doprovod | 1:04:59.2 | 0:17:31.0 | |
50 | diplom | 7469 | RINALDONI Giulia | 2006 | POLIsportina morrovallese | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:05:29.5 | 0:18:01.2 | |
51 | diplom | 7396 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:05:32.5 | 0:18:04.2 | |
52 | diplom | 7430 | JANDA Lukáš | 2005 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 14. / Žáci 12-13 let | 1:05:55.7 | 0:18:27.5 | |
53 | diplom | 7428 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 9. / Žáci 10-11 let | 1:06:09.7 | 0:18:41.5 | |
54 | diplom | 7455 | PEKÁREK Adam | 2004 | --- | 11. / Žáci 14-16 let | 1:06:11.0 | 0:18:42.7 | |
55 | diplom | 7447 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 10. / Žáci 10-11 let | 1:06:19.5 | 0:18:51.2 | |
56 | diplom | 7461 | LORENC Adam | 2009 | HOUNYK MTB TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 1:06:20.7 | 0:18:52.5 | |
57 | diplom | 7474 | NEJEDLÝ Jaroslav | 1978 | HOUNYK | 4. / Doprovod | 1:06:21.5 | 0:18:53.2 | |
58 | diplom | 7437 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | HUPNAKOLO.CZ | 7. / Žáci 8-9 let | 1:06:28.0 | 0:18:59.7 | |
59 | diplom | 7482 | MALUŠKOVÁ Kateřina | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:06:35.2 | 0:19:07.0 | |
60 | diplom | 7463 | DIVIŠ Vojtěch | 2004 | --- | 12. / Žáci 14-16 let | 1:06:40.5 | 0:19:12.2 | |
61 | diplom | 7405 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:07:27.2 | 0:19:59.0 | |
62 | diplom | 7410 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:07:27.2 | 0:19:59.0 | |
63 | diplom | 7489 | RAJNOCH Marek | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 8. / Žáci 8-9 let | 1:08:41.7 | 0:21:13.5 | |
64 | diplom | 7425 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 9. / Žáci 8-9 let | 1:10:09.7 | 0:22:41.5 | |
65 | diplom | 7403 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:10:29.5 | 0:23:01.2 | |
66 | diplom | 7436 | KOMINAK Michael | 2010 | --- | 10. / Žáci 8-9 let | 1:10:51.2 | 0:23:23.0 | |
67 | diplom | 7498 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST Junior team | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:12:05.5 | 0:24:37.2 | |
68 | diplom | 7412 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | 15. / Žáci 12-13 let | 1:17:08.2 | 0:29:40.0 | |
69 | diplom | 7441 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | HUPNAKOLO.CZ | 11. / Žáci 10-11 let | 1:17:25.0 | 0:29:56.7 | |
70 | diplom | 7442 | KUNCOVÁ Barbora | 2006 | TJ Favorit Brno | 9. / Žákyně 12-13 let | 1:17:29.5 | 0:30:01.2 | |
71 | diplom | 7492 | HORÁČEK Adam | 2008 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 1:17:34.0 | 0:30:05.7 | |
72 | diplom | 7422 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:17:54.0 | 0:30:25.7 | |
73 | diplom | 7434 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:17:57.5 | 0:30:29.2 | |
74 | diplom | 7512 | KAMENÍK Adam | 2010 | BIKE puzzle | 11. / Žáci 8-9 let | 1:17:59.2 | 0:30:31.0 | |
75 | diplom | 7408 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:18:01.0 | 0:30:32.7 | |
76 | diplom | 7493 | HORÁČEK Jakub | 2007 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 1:18:04.3 | 0:30:36.0 | |
77 | diplom | 7429 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle | 15. / Žáci 10-11 let | 1:18:06.2 | 0:30:38.0 | |
78 | diplom | 7501 | BLAZEK Ivan | 1976 | Nasavrky Bikers | 5. / Doprovod | 1:18:06.7 | 0:30:38.5 | |
79 | diplom | 7508 | LANG Robetr | 2008 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 1:18:12.2 | 0:30:44.0 | |
80 | diplom | 7506 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:18:23.7 | 0:30:55.5 | |
81 | diplom | 7514 | BAŽANT Matěj | 2008 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 1:18:30.7 | 0:31:02.5 | |
82 | diplom | 7499 | VOPLAKALOVÁ Kateřina | 2005 | Jkv Humpolec | 10. / Žákyně 12-13 let | 1:19:12.2 | 0:31:44.0 | |
83 | diplom | 7500 | VOPLAKAL Jaroslav | 1968 | Jkv Humpolec | 6. / Doprovod | 1:19:29.5 | 0:32:01.2 | |
84 | diplom | 7414 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | --- | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:19:53.2 | 0:32:25.0 | |
85 | diplom | 7472 | KAVALÍROVÁ Naďa | 1981 | --- | 7. / Doprovod | 1:20:49.2 | 0:33:21.0 | |
86 | diplom | 7431 | KOCOUREK Šimon | 2010 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 1:21:37.0 | 0:34:08.7 | |
87 | diplom | 7445 | RUMPLÍK Jakub | 2006 | TJ Favorit Brno | 16. / Žáci 12-13 let | 1:24:49.0 | 0:37:20.7 | |
88 | diplom | 7491 | VYHNISOVÁ Viktorie | 2007 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:29:36.0 | 0:42:07.7 | |
89 | diplom | 7502 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:29:40.2 | 0:42:12.0 | |
90 | diplom | 7484 | ORÁLKOVÁ Andrea | 2008 | SK NMNM | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:30:26.2 | 0:42:58.0 | |
91 | diplom | 7423 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 18. / Žáci 10-11 let | 1:32:22.7 | 0:44:54.5 | |
92 | diplom | 7440 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | --- | 8. / Žákyně 8-9 let | 1:32:33.0 | 0:45:04.8 | |
93 | diplom | 7510 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:32:47.7 | 0:45:19.5 | |
94 | diplom | 7511 | KUNCOVÁ Simona | 2006 | GHOST Junior team | 11. / Žákyně 12-13 let | 1:34:01.0 | 0:46:32.8 | |
95 | diplom | 7516 | VYCHYTIL Petr | 1978 | --- | 8. / Doprovod | 1:34:03.2 | 0:46:35.0 | |
96 | diplom | 7515 | VYCHYTILOVÁ Žofie | 2009 | Penguin team | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:34:16.5 | 0:46:48.3 | |
97 | diplom | 7478 | BRZEK Matěj | 2010 | MTB hovnyk team | 13. / Žáci 8-9 let | 1:38:47.7 | 0:51:19.5 | |
98 | diplom | 7509 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | 12. / Žákyně 12-13 let | 1:40:40.5 | 0:53:12.3 | |
--- | 7438 | MAXIMA Antonín | 2008 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | ||
--- | 7446 | NĚMCOVÁ Lucka | 2005 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNF | --- |