Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1094 | MAŤAŠ Patrik | 2003 | Košice | 1. / Chlapci do 15 rokov | 0:03:46 | 0:00:00 | ||
2 | 1033 | BASOŠ Marco | 2003 | Humenné | 2. / Chlapci do 15 rokov | 0:03:58 | 0:00:12 | ||
3 | 1210 | MATIS Dávid Gabriel | 2003 | ZŠ Požiarnická 3 | 3. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:02 | 0:00:16 | ||
4 | 1105 | PETRO Šimon | 2004 | Košice | 4. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:14 | 0:00:28 | ||
5 | 1104 | PAVLENKO Kamil | 2005 | Košice | 5. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:15 | 0:00:29 | ||
6 | 1211 | ONDREJKOVIČ Kristián | 2004 | ZŠ Požiarnická 3 | 6. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:24 | 0:00:38 | ||
7 | 1216 | VINARČÍK Jakub | 2005 | ZŠ Požiarnická 3 | 7. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:26 | 0:00:40 | ||
8 | 1167 | JANČO Jakub | 2003 | ZŠ Drábova 3 | 8. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:27 | 0:00:41 | ||
9 | 1171 | MIKULA Dávid | 2003 | ZŠ Drábova 3 | 9. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:28 | 0:00:42 | ||
10 | 1141 | HORŇÁK Maximilián | 2004 | Majki team | 10. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:30 | 0:00:44 | ||
11 | 1192 | ZÁMBORI Tobias | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 11. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:33 | 0:00:47 | ||
12 | 1228 | SOJKA Samuel | 2005 | VeľKé Teriakovce | 12. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:37 | 0:00:51 | ||
13 | 1218 | CHOVANOVÁ Viktória | 2003 | ZŠ Starozágorská 8 | 1. / Dievčatá do 15 rokov | 0:04:43 | 0:00:57 | ||
14 | 1087 | KLUS Jakub | 2004 | SRTG Košice | 13. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:48 | 0:01:02 | ||
15 | 1100 | MÜLLER Lukáš | 2004 | Janočko Academy | 14. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:50 | 0:01:04 | ||
16 | 1099 | MÜLLER Adam | 2007 | Slávia TU Košice | 15. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:51 | 0:01:05 | ||
17 | 1221 | FRIGA Lukáš | 2005 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 16. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:52 | 0:01:06 | ||
18 | 1222 | ZONDOROVA Zuzana | 2005 | ZŠ J.urbana Jenisejská 22 | 2. / Dievčatá do 15 rokov | 0:04:54 | 0:01:08 | ||
19 | 755 | SKUBEŇ Sebastián | 2010 | Košice | 17. / Chlapci do 15 rokov | 0:04:56 | 0:01:10 | ||
20 | 1153 | MRUZ Christopher | 2006 | ZŠ Belehradská 21 | 18. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:00 | 0:01:14 | ||
21 | 1180 | CSÓKASOVÁ Nika | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 3. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:01 | 0:01:15 | ||
22 | 1096 | MIHALIČOVÁ Simona | 2005 | Klub orientačného behu ATU Košice | 4. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:01 | 0:01:15 | ||
23 | 1164 | GOMONAIOVÁ Dominika | 2003 | ZŠ Drábova 3 | 5. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:04 | 0:01:18 | ||
24 | 1170 | MACÁKOVÁ Viktória | 2005 | ZŠ Drábova 3 | 6. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:06 | 0:01:20 | ||
25 | 1041 | SEKANINOVÁ Sofia | 2004 | KOB Metropol Košice | 7. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:12 | 0:01:26 | ||
26 | 1103 | PAVELOVÁ Júlia | 2006 | KOB KYSAK | 8. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:14 | 0:01:28 | ||
27 | 1187 | MATULA Martin | 2002 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 19. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:15 | 0:01:29 | ||
28 | 1226 | PASZULYKÁS Frederik | 2006 | Pereš | 20. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:18 | 0:01:32 | ||
29 | 1107 | SABOL Martin Jan | 2009 | Prešov | 21. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:19 | 0:01:33 | ||
30 | 1042 | JANŠO Jakub Karol | 2006 | Klub orientačného behu ATU Košice | 22. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:20 | 0:01:34 | ||
31 | 1043 | KLIMOVSKÝ Matej | 2007 | Janočko Academy | 23. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:22 | 0:01:36 | ||
32 | 1106 | ROHÁČ Adam | 2006 | Klub orientačného behu ATU Košice | 24. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:26 | 0:01:40 | ||
33 | 1206 | GUZIOVÁ Diana | 2006 | ZŠ Požiarnická 3 | 9. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:27 | 0:01:41 | ||
34 | 1090 | KREMENÁK Filip | 2003 | Majki team | 25. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:29 | 0:01:43 | ||
35 | 1165 | HARČÁR Brian | 2003 | ZŠ Drábova 3 | 26. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:30 | 0:01:44 | ||
36 | 1177 | VARGOVÁ Nataša | 2008 | ZŠ Drábova 3 | 10. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:31 | 0:01:45 | ||
37 | 1214 | TOBÁK Adam | 2009 | ZŠ Požiarnická 3 | 27. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:35 | 0:01:49 | ||
38 | 1194 | BOCZEK Rudolf | 2006 | ZŠ M.Lechkého | 28. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:35 | 0:01:49 | ||
39 | 1102 | PAVELA Ľudovít | 2008 | KOB KYSAK | 29. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:42 | 0:01:56 | ||
40 | 1220 | HNÍZDILOVÁ Barbora | 2005 | ZŠ Trebišovská 10 | 11. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:43 | 0:01:57 | ||
41 | 1095 | MEDVIĎOVÁ Diana | 2008 | ZŠ-Zalužice | 12. / Dievčatá do 15 rokov | 0:05:49 | 0:02:03 | ||
42 | 1098 | MOZGO Michal | 2005 | Košice | 30. / Chlapci do 15 rokov | 0:05:49 | 0:02:03 | ||
43 | 1215 | VARGOVÁ Tamara | 2010 | ZŠ Požiarnická 3 | 13. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:04 | 0:02:18 | ||
44 | 1093 | MARKO Michal | 2009 | Košice | 31. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:06 | 0:02:20 | ||
45 | 1184 | KONDÁŠOVÁ Silvia | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 14. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:16 | 0:02:30 | ||
46 | 1229 | ZORZIT Enrico | 2007 | Košice | 32. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:18 | 0:02:32 | ||
47 | 1038 | GAVULOVÁ Alexandra | 2007 | Moldava nad Bodvou | 15. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:20 | 0:02:34 | ||
48 | 1199 | HALÁSZ Gregor | 2009 | ZŠ M.Lechkého | 33. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:22 | 0:02:36 | ||
49 | 1230 | IMRIČKOVÁ Michaela | 2009 | Košice | 16. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:22 | 0:02:36 | ||
50 | 1202 | ŠOLTÉSOVÁ Dália | 2007 | ZŠ M.Lechkého | 17. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:23 | 0:02:37 | ||
51 | 1208 | KOTÍKOVÁ Alexandra | 2008 | ZŠ Požiarnická 3 | 18. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:25 | 0:02:39 | ||
52 | 1097 | MOŠKO Radoslav | 2009 | Košice | 34. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:26 | 0:02:40 | ||
53 | 1195 | ČUBA Maroš | 2006 | ZŠ M.Lechkého | 35. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:30 | 0:02:44 | ||
54 | 1209 | KUŠNÍR Samuel | 2008 | ZŠ Požiarnická 3 | 36. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:33 | 0:02:47 | ||
55 | 1189 | SVINČIAKOVÁ Michaela | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 19. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:37 | 0:02:51 | ||
56 | 1181 | CSÓKASOVÁ Zuzana | 2005 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 20. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:37 | 0:02:51 | ||
57 | 1173 | PIRČÁK Vasil | 2006 | ZŠ Drábova 3 | 37. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:48 | 0:03:02 | ||
58 | 1159 | BARAN Samuel | 2008 | ZŠ Drábova 3 | 38. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:49 | 0:03:03 | ||
59 | 1108 | SČERBÁK Jakub | 2005 | Kluknava | 39. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:50 | 0:03:04 | ||
60 | 1145 | TOMECKOVA Tamara | 2007 | Zs bernolakova16 | 21. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:52 | 0:03:06 | ||
61 | 1201 | LIBOVÁ Kamila | 2008 | ZŠ M.Lechkého | 22. / Dievčatá do 15 rokov | 0:06:53 | 0:03:07 | ||
62 | 1172 | PIRČÁK René | 2010 | ZŠ Drábova 3 | 40. / Chlapci do 15 rokov | 0:06:55 | 0:03:09 | ||
63 | 1203 | ŠPAVELKOVÁ Liliana | 2006 | ZŠ M.Lechkého | 23. / Dievčatá do 15 rokov | 0:07:06 | 0:03:20 | ||
64 | 1227 | VARGA Peter | 2011 | Žs Staničná | 41. / Chlapci do 15 rokov | 0:07:18 | 0:03:32 | ||
65 | 1196 | GUBAŠ Vratko | 2009 | ZŠ M.Lechkého | 42. / Chlapci do 15 rokov | 0:07:23 | 0:03:37 | ||
66 | 1205 | FABIŠÍK Daniel | 2009 | ZŠ Požiarnická 3 | 43. / Chlapci do 15 rokov | 0:07:23 | 0:03:37 | ||
67 | 774 | MARKO Sofia | 2012 | Košice | 24. / Dievčatá do 15 rokov | 0:07:31 | 0:03:45 | ||
68 | 1188 | ROHALYOVÁ Diana | 2002 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | 25. / Dievčatá do 15 rokov | 0:07:32 | 0:03:46 | ||
69 | 1163 | DRAČKA Samuel | 2010 | ZŠ Drábova 3 | 44. / Chlapci do 15 rokov | 0:07:37 | 0:03:51 | ||
70 | 1207 | IHNÁT Damián | 2009 | ZŠ Požiarnická 3 | 45. / Chlapci do 15 rokov | 0:07:51 | 0:04:05 | ||
71 | 1154 | NIKOLAJ Tina | 2008 | ZŠ Belehradská 21 | 26. / Dievčatá do 15 rokov | 0:08:04 | 0:04:18 | ||
72 | 751 | PAVELOVÁ Anna | 2011 | Kysak | 27. / Dievčatá do 15 rokov | 0:08:07 | 0:04:21 | ||
73 | 1037 | DIBALA Viliam | 2009 | Limburg | 46. / Chlapci do 15 rokov | 0:08:11 | 0:04:25 | ||
74 | 1155 | SZABO Jakub | 2007 | ZŠ Belehradská 21 | 47. / Chlapci do 15 rokov | 0:08:28 | 0:04:42 | ||
75 | 1039 | GAVULOVÁ Viktória | 2009 | Moldava nad Bodvou | 28. / Dievčatá do 15 rokov | 0:08:33 | 0:04:47 | ||
76 | 1143 | SOBINOVSKA Michaela | 2010 | Košice | 29. / Dievčatá do 15 rokov | 0:08:38 | 0:04:52 | ||
77 | 1035 | BOROS Boris | 2010 | BK Spartak Medzev | 48. / Chlapci do 15 rokov | 0:08:46 | 0:05:00 | ||
78 | 1231 | IMRIČKOVÁ Katka | 2012 | Košice | 30. / Dievčatá do 15 rokov | 0:10:17 | 0:06:31 | ||
79 | 1034 | BALÁŽ Jakub | 2014 | Exisport Košice | 49. / Chlapci do 15 rokov | 0:11:29 | 0:07:43 | ||
80 | 1036 | DIBALA Patrick | 2011 | Limburg | 50. / Chlapci do 15 rokov | 0:12:12 | 0:08:26 | ||
81 | 134 | DIBALA Martin | 1975 | Limburg | 1. / Mimo súťaž | 0:12:14 | 0:08:28 | ||
--- | 1406 | NANÁŠIOVÁ Magda | 2017 | Senior Staré mesto | . / Dievčatá do 15 rokov | NFT | OTL | ||
--- | 1182 | FORNADEĽ Dávid | 2002 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | . / Chlapci do 15 rokov | DNF | --- | ||
--- | 1185 | MAJOROŠOVÁ Klaudia | 2002 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | . / Dievčatá do 15 rokov | DNF | --- | ||
--- | 1190 | ŠALITROŠ Martin | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | . / Chlapci do 15 rokov | DNF | --- | ||
--- | 1186 | MATISOVÁ Michaela | 2003 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | . / Dievčatá do 15 rokov | DNS | --- | ||
--- | 1191 | ŠTOFČOVÁ Ema | 2002 | ZŠ J.Urbana Jenisejská 22 | . / Dievčatá do 15 rokov | DNS | --- |