STRABAG Ve stopě Zlaté lyže
DÁTUM : | 20.1.2018 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 210 | ŠÍR Martin | 2008 | ASC Rozsochy | 1. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:25.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 271 | HANUŠ Adam | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 2. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:27.6 | 0:00:02.2 | ||
3 | diplom | 204 | ŠVUB Václav | 2008 | SK NMNM | 3. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:40.6 | 0:00:15.2 | ||
4 | diplom | 274 | KUBÍN Jan | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 4. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:45.6 | 0:00:20.2 | ||
5 | diplom | 184 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 5. / Chlapci 9 - 10 let | 0:03:49.1 | 0:00:23.7 | ||
6 | diplom | 188 | KOCMÁNKOVÁ Dominika | 2008 | SK Nové Město na Moravě | 1. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:57.9 | 0:00:32.5 | ||
7 | diplom | 203 | KABRDOVÁ Julie | 2009 | SK NMNM | 2. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:58.9 | 0:00:33.5 | ||
8 | diplom | 278 | ŠTRUNCOVÁ Ella | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 3. / Dívky 9 - 10 let | 0:03:59.1 | 0:00:33.7 | ||
9 | diplom | 180 | KUNSTMÜLLER Jan | 2009 | SK NMNM | 6. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:01.4 | 0:00:36.0 | ||
10 | diplom | 272 | JANZA Matěj | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 7. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:05.4 | 0:00:40.0 | ||
11 | diplom | 275 | MIKYSOVÁ Darja | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 4. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:12.6 | 0:00:47.2 | ||
12 | diplom | 198 | ČERVINKOVÁ Veronika | 2009 | SK NMNM | 5. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:13.9 | 0:00:48.5 | ||
13 | diplom | 224 | TOMÁŠEK Milan | 2008 | SK NMNM | 8. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:15.4 | 0:00:50.0 | ||
14 | diplom | 232 | SPURNÝ Samuel | 2008 | LOTJ Žďár nad Sázavou | 9. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:18.1 | 0:00:52.7 | ||
15 | diplom | 299 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 10. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:18.4 | 0:00:53.0 | ||
16 | diplom | 290 | WEIDENHÖFEROVÁ Helena | 2008 | SK Skol Brno | 6. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:19.9 | 0:00:54.5 | ||
17 | diplom | 279 | VANÍČKOVÁ Barbora | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 7. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:20.1 | 0:00:54.7 | ||
18 | diplom | 255 | STEJSKAL Daniel | 2009 | Tj Spartak Letohrad | 11. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:20.4 | 0:00:55.0 | ||
19 | diplom | 181 | HAVLÍK Matyáš | 2009 | SK Nové Město na Moravě | 12. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:20.7 | 0:00:55.3 | ||
20 | diplom | 289 | MARŠÁLKOVÁ Tereza | 2008 | SK Skol Brno | 8. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:21.4 | 0:00:56.0 | ||
21 | diplom | 270 | GROSSMANOVÁ Lucie | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 9. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:24.1 | 0:00:58.7 | ||
22 | diplom | 268 | ADAMEC Filip | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 13. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:28.9 | 0:01:03.5 | ||
23 | diplom | 245 | SVOBODOVÁ Klára | 2009 | Tj Spartak Letohrad | 10. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:29.6 | 0:01:04.2 | ||
24 | diplom | 178 | ORÁLKOVÁ Andrea | 2008 | SK NMNM | 11. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:33.2 | 0:01:07.8 | ||
25 | diplom | 186 | DVOŘÁKOVÁ Tereza | 2009 | SK NMNM | 12. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:39.1 | 0:01:13.7 | ||
26 | diplom | 168 | JANEČEK Martin | 2009 | Ski klub Česká Třebová | 14. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:41.9 | 0:01:16.5 | ||
27 | diplom | 269 | FALTUSOVÁ Ema | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 13. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:48.6 | 0:01:23.2 | ||
28 | diplom | 252 | KUBOVÁ Klára | 2009 | Tj Spartak Letohrad | 14. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:49.6 | 0:01:24.2 | ||
29 | diplom | 171 | GALLO Ondřej | 2008 | --- | 15. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:51.1 | 0:01:25.7 | ||
30 | diplom | 276 | PALÁN šimon | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 16. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:51.4 | 0:01:26.0 | ||
31 | diplom | 277 | ŠEDIVÝ Eliáš | 2008 | Tj Spartak Letohrad | 17. / Chlapci 9 - 10 let | 0:04:56.9 | 0:01:31.5 | ||
32 | diplom | 250 | STARÁ Emma | 2009 | Tj Spartak Letohrad | 15. / Dívky 9 - 10 let | 0:04:59.9 | 0:01:34.5 | ||
33 | diplom | 163 | KOVALČÍK Petr | 2009 | Orientační Běh Opava | 18. / Chlapci 9 - 10 let | 0:05:02.1 | 0:01:36.7 | ||
34 | diplom | 287 | PEŇÁZOVÁ Charlotte | 2008 | SK Skol Brno | 16. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:03.9 | 0:01:38.5 | ||
35 | diplom | 206 | SRNSKÁ Amálie | 2009 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 17. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:08.4 | 0:01:43.0 | ||
36 | diplom | 229 | ZAJÍČKOVÁ Zuzana | 2009 | --- | 18. / Dívky 9 - 10 let | 0:05:44.9 | 0:02:19.5 | ||
37 | diplom | 288 | FILIPOVÁ Vítězslava | 2009 | SK Skol Brno | 19. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:03.1 | 0:02:37.7 | ||
38 | diplom | 251 | FERANCOVÁ Vendula | 2009 | Tj Spartak Letohrad | 20. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:17.6 | 0:02:52.2 | ||
39 | diplom | 244 | ŠUNKOVÁ Berta | 2008 | --- | 21. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:35.6 | 0:03:10.2 | ||
40 | diplom | 187 | GLOSROVÁ Zuzana Gabriela | 2008 | SK NMNM | 22. / Dívky 9 - 10 let | 0:06:54.1 | 0:03:28.7 | ||
41 | diplom | 177 | VOJTĚCH Tobiáš | 2008 | --- | 19. / Chlapci 9 - 10 let | 0:07:15.6 | 0:03:50.2 | ||
42 | diplom | 225 | MUŽÁTKOVÁ Aneta | 2009 | Nové Veselí | 23. / Dívky 9 - 10 let | 0:07:59.6 | 0:04:34.2 | ||
43 | diplom | 190 | VOJTĚCHOVÁ Valentýna | 2009 | CYKLO Kučera elite team | 24. / Dívky 9 - 10 let | 0:08:15.1 | 0:04:49.7 | ||
44 | diplom | 194 | ZEMKOVÁ Anna | 2009 | --- | 25. / Dívky 9 - 10 let | 0:08:44.6 | 0:05:19.2 | ||
--- | 218 | MUSIOLOVÁ Andrea | 2009 | SK NMNM, startovné zdarma | . / Dívky 9 - 10 let | DNS | --- | |||
--- | 273 | KŘIVKA Adama | 2008 | Tj Spartak Letohrad | . / Chlapci 9 - 10 let | DNS | --- |