Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1. člen | 2. člen | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6101 | JÁNOŠÍCI | Lopušný Patrik | Kakaš Tibor | 1. / Mužská štafeta | 0:34:30 | 0:00:00 | |
2 | diplom | 6081 | MANZELIA GUTTMANNOVCI | Guttmannova Kika | Guttmann Martin | 1. / Zmiešaná štafeta | 0:37:25 | 0:02:55 | |
3 | diplom | 6139 | DUSANVIERKA RUNNING TEAM | Lorinčík Dušan | Olejárová Vierka | 2. / Zmiešaná štafeta | 0:38:19 | 0:03:49 | |
4 | diplom | 6012 | SPARTAN DUO | Repka Juraj | Petruš Michal | 2. / Mužská štafeta | 0:38:30 | 0:04:00 | |
5 | diplom | 6162 | Bourgade Arthur | Folliet Antoine | 3. / Mužská štafeta | 0:39:22 | 0:04:52 | ||
6 | diplom | 6144 | BEHAME.SK | Mikolas Peter | Prášilová Mária | 3. / Zmiešaná štafeta | 0:41:03 | 0:06:33 | |
7 | diplom | 6122 | JKL TEAM | Kořenek Jan | Kurucova Lucia | 4. / Zmiešaná štafeta | 0:44:00 | 0:09:30 | |
8 | diplom | 6013 | NOVÁ ĽUBOVŇA | Repka Martin | Repka Jozef | 4. / Mužská štafeta | 0:45:00 | 0:10:30 | |
9 | diplom | 6079 | Gontkovič Jozef | Kyseľ Matúš | 5. / Mužská štafeta | 0:46:09 | 0:11:39 | ||
10 | diplom | 6102 | BEŽCI PB | Sádecký Pavol | Válek Pavol | 6. / Mužská štafeta | 0:46:24 | 0:11:54 | |
11 | diplom | 6069 | PEKNI CHLAPCI | Vach Martin | Šalkovič Jaroslav | 7. / Mužská štafeta | 0:47:26 | 0:12:56 | |
12 | diplom | 6059 | OSTEP | Prhacek Vladimir | Gubiova Veronika | 5. / Zmiešaná štafeta | 0:48:08 | 0:13:38 | |
13 | diplom | 6063 | BERRIES | Tarr Joel | Gál Jozef | 8. / Mužská štafeta | 0:48:10 | 0:13:40 | |
14 | diplom | 6098 | Sedova Silvia | Sedo Daniel | 6. / Zmiešaná štafeta | 0:48:19 | 0:13:49 | ||
15 | diplom | 6095 | SURIKATY | Mateášiková Katarína | Mateášiková Zuzana | 1. / Ženská štafeta | 0:48:24 | 0:13:54 | |
16 | diplom | 6030 | THREE RABBITS | Drotován Michal | Dubinyová Lenka | 7. / Zmiešaná štafeta | 0:48:27 | 0:13:57 | |
17 | diplom | 6010 | TOMATO POTATO | Petrová Zuzana | Petro Martin | 8. / Zmiešaná štafeta | 0:48:36 | 0:14:06 | |
18 | diplom | 6145 | EXCIMER | Glončák Karol | Beata Ciganikova | 9. / Zmiešaná štafeta | 0:48:37 | 0:14:07 | |
19 | diplom | 6084 | MACO & BUBU | Babiak Martin | Babiaková Ivana | 10. / Zmiešaná štafeta | 0:48:45 | 0:14:15 | |
20 | diplom | 6140 | THE MIKULA TEAM | Mikula Andrej | Mikula Monika | 11. / Zmiešaná štafeta | 0:48:46 | 0:14:16 | |
21 | diplom | 6021 | BATMAN TÍM | bilka milan | Muškát Martin | 9. / Mužská štafeta | 0:48:55 | 0:14:25 | |
22 | diplom | 6142 | HUGO A SNOWIE | Šmilňáková Nina | Luptak Matej | 12. / Zmiešaná štafeta | 0:49:44 | 0:15:14 | |
23 | diplom | 6161 | Vavrovič Radovslav | Kohoutová Lenka | 13. / Zmiešaná štafeta | 0:49:46 | 0:15:16 | ||
24 | diplom | 6019 | DREAM TEAM | Toman Tomáš | Kolláriková Hana | 14. / Zmiešaná štafeta | 0:50:41 | 0:16:11 | |
25 | diplom | 6080 | TJ PACCO | Čekovská Dominika | Gregorová Radovana | 2. / Ženská štafeta | 0:50:46 | 0:16:16 | |
26 | diplom | 6032 | MIHÁLKY | Sekanová Andrea | Brejčáková Miriam | 3. / Ženská štafeta | 0:50:50 | 0:16:20 | |
27 | diplom | 6134 | M&L | Šupa Michal | Ďuračková Lenka | 15. / Zmiešaná štafeta | 0:51:02 | 0:16:32 | |
28 | diplom | 6094 | WNQ | Jarošová Kristína | Kimerlingová Lenka | 4. / Ženská štafeta | 0:51:18 | 0:16:48 | |
29 | diplom | 6042 | ČECHOSLOVÁCI | Hanousek Lukáš | Benčová Daniela | 16. / Zmiešaná štafeta | 0:51:29 | 0:16:59 | |
30 | diplom | 6051 | Skácel Ján | Sýkora Andrej | 10. / Mužská štafeta | 0:51:35 | 0:17:05 | ||
31 | diplom | 6108 | Arnis Ioannis | Arnis Ioannis | 11. / Mužská štafeta | 0:51:44 | 0:17:14 | ||
32 | diplom | 6055 | FIT FAMILY | Matiaško Martin | Matiašková Natália | 17. / Zmiešaná štafeta | 0:51:53 | 0:17:23 | |
33 | diplom | 6147 | Escalona Torres Susane | Genaro Garcia Esculona David | 18. / Zmiešaná štafeta | 0:51:53 | 0:17:23 | ||
34 | diplom | 6049 | STRELY Z GALLAYOVEJ | Lanáková Lenka | Lanák Peter | 19. / Zmiešaná štafeta | 0:52:11 | 0:17:41 | |
35 | diplom | 6065 | AUDITOR SK - LENKA V ŠENKU | Šenková Natália | Krátka Lenka | 5. / Ženská štafeta | 0:52:15 | 0:17:45 | |
36 | diplom | 6054 | BK DUSLO | Hanus Marek | Kozlová Ingrida | 20. / Zmiešaná štafeta | 0:52:20 | 0:17:50 | |
37 | diplom | 6115 | EXPRESNÝ AUDITOR | Lenorovičová Eva | Minárová Ivana | 6. / Ženská štafeta | 0:52:22 | 0:17:52 | |
38 | diplom | 6050 | DREAM TEAM | Valentényiová Barbora | Lešová Petra | 7. / Ženská štafeta | 0:52:38 | 0:18:08 | |
39 | diplom | 6043 | V.I.J. TEAM | Vanacka Ivana | Vanacky Jan | 21. / Zmiešaná štafeta | 0:52:53 | 0:18:23 | |
40 | diplom | 6097 | Chmarová Zuzana | Lukáčová Jana | 8. / Ženská štafeta | 0:52:54 | 0:18:24 | ||
41 | diplom | 6112 | #TOOLAZYTOSTOP | Ondra Daniel | Vyslocký Tibor | 12. / Mužská štafeta | 0:52:57 | 0:18:27 | |
42 | diplom | 6087 | SPORTCLINIC - BEHAME.SK | Luptáková Petra | Šmilňáková Renátka | 9. / Ženská štafeta | 0:53:24 | 0:18:54 | |
43 | diplom | 6151 | Pohorelá Barbora | Pohorelý Marek | 22. / Zmiešaná štafeta | 0:53:30 | 0:19:00 | ||
44 | diplom | 6158 | Teplan Michal | Mikitová Barbora | 23. / Zmiešaná štafeta | 0:53:30 | 0:19:00 | ||
45 | diplom | 6006 | BEŽÍME KAŽDÝ SÁM! | Rabčanová Jana | Gregor Peter | 24. / Zmiešaná štafeta | 0:53:38 | 0:19:08 | |
46 | diplom | 6067 | #DOBRODOSLI | Gajdoš Bohuslav | Valkárová Katarína | 25. / Zmiešaná štafeta | 0:53:56 | 0:19:26 | |
47 | diplom | 6089 | SFÉRA | Hacurová Lucia | Kridla Patrik | 26. / Zmiešaná štafeta | 0:53:57 | 0:19:27 | |
48 | diplom | 6025 | JIL | Srnkova Iveta | Repčík Jozef | 27. / Zmiešaná štafeta | 0:54:00 | 0:19:30 | |
49 | diplom | 6106 | Kiss Juraj | Kiššová Barbora | 28. / Zmiešaná štafeta | 0:54:05 | 0:19:35 | ||
50 | diplom | 6028 | ZLATIKOVCI :) | Drahošová Martina | Kovács Vojtech | 29. / Zmiešaná štafeta | 0:54:07 | 0:19:37 | |
51 | diplom | 6017 | ADAM&ZUZKA | Mozolák Adam | Gašparová Zuzana | 30. / Zmiešaná štafeta | 0:54:15 | 0:19:45 | |
52 | diplom | 6058 | BOTTLES.SK | Meszaros Matus | Panák Martin | 13. / Mužská štafeta | 0:54:28 | 0:19:58 | |
53 | diplom | 6149 | Krasňanská Ľubica | Kotrasová Sofia | 10. / Ženská štafeta | 0:54:29 | 0:19:59 | ||
54 | diplom | 6091 | JA TEAM | Mrvová Andrea | Mrva Ján | 31. / Zmiešaná štafeta | 0:54:37 | 0:20:07 | |
55 | diplom | 6062 | LAZYRUNNERS | Kerni Milan | Mokry Jakub | 14. / Mužská štafeta | 0:54:58 | 0:20:28 | |
56 | diplom | 6077 | Antonín Tomáš | Rano Marián | 15. / Mužská štafeta | 0:54:59 | 0:20:29 | ||
57 | diplom | 6035 | PHD | Cerna Alexandra | Krivus Ondrej | 32. / Zmiešaná štafeta | 0:55:02 | 0:20:32 | |
58 | diplom | 6071 | SK/CZ TEAM | Švihoríková Janka | Švihorík Peter | 33. / Zmiešaná štafeta | 0:55:03 | 0:20:33 | |
59 | diplom | 6123 | PAT A MAT | Krausová Patrícia | Jarábek Juraj | 34. / Zmiešaná štafeta | 0:55:05 | 0:20:35 | |
60 | diplom | 6022 | ZO SRDCA | Schaleková Zuzana | Blahová Natália | 11. / Ženská štafeta | 0:55:14 | 0:20:44 | |
61 | diplom | 6078 | Tureková Marianna | Hinková Lucia | 12. / Ženská štafeta | 0:55:18 | 0:20:48 | ||
62 | diplom | 6007 | TAYLOR WESSING 1 | Pala Radovan | Leontiev Andrej | 16. / Mužská štafeta | 0:55:20 | 0:20:50 | |
63 | diplom | 6029 | Veselková Eva | Švarcová Hana | 13. / Ženská štafeta | 0:55:29 | 0:20:59 | ||
64 | diplom | 6004 | WIN4YOUTH SLOVAKIA | Polcerová Patrícia | Moravcikova Zuzana | 14. / Ženská štafeta | 0:55:29 | 0:20:59 | |
65 | diplom | 6090 | M&M | Mrvová Michaela | Demo Matej | 35. / Zmiešaná štafeta | 0:55:39 | 0:21:09 | |
66 | diplom | 6061 | PACCO STRELY | Fábry Vladimír | Moravčíková Lucia | 36. / Zmiešaná štafeta | 0:55:42 | 0:21:12 | |
67 | diplom | 6031 | ŠTAFETOVÝ BEH / SFÉRA | Dovalová Lívia | Drgoňa Jozef | 37. / Zmiešaná štafeta | 0:55:49 | 0:21:19 | |
68 | diplom | 6116 | KÚTSKE TORPÉDA | Palkovičová Anna | Rosa Ladislav | 38. / Zmiešaná štafeta | 0:56:02 | 0:21:32 | |
69 | diplom | 6118 | STEAM TEAM | Kollárová Eva | Sališ Michal | 39. / Zmiešaná štafeta | 0:56:10 | 0:21:40 | |
70 | diplom | 6076 | VEREDA SPORT | Fapšo Peter | Bieliková Martina | 40. / Zmiešaná štafeta | 0:56:20 | 0:21:50 | |
71 | diplom | 6034 | OMD SLOVAKIA | Faber Michal | Smihelova Dominika | 41. / Zmiešaná štafeta | 0:56:39 | 0:22:09 | |
72 | diplom | 6075 | KOČENY | Královičová Alexandra | Papánková Petra | 15. / Ženská štafeta | 0:56:49 | 0:22:19 | |
73 | diplom | 6099 | ROSENHEIM SCHNECKEN | Maťašovič Martin | Budiak Mark | 17. / Mužská štafeta | 0:56:52 | 0:22:22 | |
74 | diplom | 6015 | SPARTANIA | Bondra Mojmír | Amrichová Martina | 42. / Zmiešaná štafeta | 0:56:52 | 0:22:22 | |
75 | diplom | 6092 | TV JOJ RUNNING TEAM | Migaľ Samuel | Haraksin Dárius | 18. / Mužská štafeta | 0:56:58 | 0:22:28 | |
76 | diplom | 6100 | MUCOVCI | Lunter Matúš | Mladá Lenka | 43. / Zmiešaná štafeta | 0:57:01 | 0:22:31 | |
77 | diplom | 6085 | FREYA | Pirkovská Lucia | Beleš Michal | 44. / Zmiešaná štafeta | 0:57:10 | 0:22:40 | |
78 | diplom | 6014 | MB+MB | Balažovič Marek | Kupcová Martina | 45. / Zmiešaná štafeta | 0:57:21 | 0:22:51 | |
79 | diplom | 6159 | Prepirová Petra | Hoštáková Zuzana | 16. / Ženská štafeta | 0:57:30 | 0:23:00 | ||
80 | diplom | 6146 | HARD COUPLE | Voroš Roman | Oceľová Anna | 46. / Zmiešaná štafeta | 0:57:31 | 0:23:01 | |
81 | diplom | 6064 | Beráneková Ivana | Tesař Emanuel | 47. / Zmiešaná štafeta | 0:57:48 | 0:23:18 | ||
82 | diplom | 6110 | MIKL TEAM | Miklian Peter | Miklianová Adriana | 48. / Zmiešaná štafeta | 0:57:48 | 0:23:18 | |
83 | diplom | 6008 | TAYLOR WESSING 2 | Bošiaková Iveta | Stopková Alica | 17. / Ženská štafeta | 0:57:55 | 0:23:25 | |
84 | diplom | 6070 | AUDITOR SK - KAČICA NA ČILI | Kovácsová Csilla | Blahová Monika | 18. / Ženská štafeta | 0:58:03 | 0:23:33 | |
85 | diplom | 6083 | KATKA & MIRKA | Panackova Katarina | Petrekova Miroslava | 19. / Ženská štafeta | 0:58:04 | 0:23:34 | |
86 | diplom | 6005 | NAPLNO TEAM SVK | Bencková Gabriela | Baštáková Viera | 20. / Ženská štafeta | 0:58:06 | 0:23:36 | |
87 | diplom | 6068 | Sipos Ladislav | Sipos Miron | 19. / Mužská štafeta | 0:58:17 | 0:23:47 | ||
88 | diplom | 6052 | Marko Stanislav | Červená Monika | 49. / Zmiešaná štafeta | 0:58:22 | 0:23:52 | ||
89 | diplom | 6138 | TÍM | Jánoš Marian | Jánošová Zuzana | 50. / Zmiešaná štafeta | 0:58:22 | 0:23:52 | |
90 | diplom | 6023 | Mikulová Marianna | Kňažková Jana | 21. / Ženská štafeta | 0:58:22 | 0:23:52 | ||
91 | diplom | 6057 | GAASTRA | Žitňanová Kristína | Šujan Michal | 51. / Zmiešaná štafeta | 0:58:24 | 0:23:54 | |
92 | diplom | 6046 | LOS SVAGROS | Michalko Timotej | Michalková Naďa | 52. / Zmiešaná štafeta | 0:58:50 | 0:24:20 | |
93 | diplom | 6040 | FITCURVES AMAZONS | Pališinová Natália | Tekauerová Lenka | 22. / Ženská štafeta | 0:58:52 | 0:24:22 | |
94 | diplom | 6053 | POTBELLY | Bosý Marcel | Sedlák Dalibor | 20. / Mužská štafeta | 0:58:53 | 0:24:23 | |
95 | diplom | 6047 | BAMBUSKY | Sopková Soňa | Nemčovská Alexandra | 23. / Ženská štafeta | 0:58:58 | 0:24:28 | |
96 | diplom | 6073 | JANKY | Dzurčaninová Jana | Kmeťová Jana | 24. / Ženská štafeta | 0:59:16 | 0:24:46 | |
97 | diplom | 6132 | BEYOND TEAM | Magna Marian | Repák Ján | 21. / Mužská štafeta | 0:59:18 | 0:24:48 | |
98 | diplom | 6072 | EY | Plesnikova Ivana | Schweitzerová Silvia | 25. / Ženská štafeta | 0:59:42 | 0:25:12 | |
99 | diplom | 6114 | SFÉRA | Turan Martin | Prešinská Denisa | 53. / Zmiešaná štafeta | 0:59:47 | 0:25:17 | |
100 | diplom | 6016 | ANDY&SUSAN | Lachkovič Andy | Makovská Zuzana | 54. / Zmiešaná štafeta | 0:59:49 | 0:25:19 |