Pressburg Triathlon 2016

Triatlon
DÁTUM :4.6.2016 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 457 detail pretekára PAULÍNY Andrej 2001 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1. /  Starší žiaci 0:29:21.6 0:00:00.0 04:42.4 [2] 2 00:23.3 [2] 1 15:14.5 [2] 1 00:25.7 [15] 1 08:35.7 [1] 1
2 159 detail pretekára KUČEROVÁ Lucie 2001 --- 1. /  Staršie žiačky 0:30:55.0 0:01:33.4 05:04.1 [10] 10 00:30.7 [6] 8 15:37.4 [4] 5 00:25.1 [13] 5 09:17.7 [2] 2
3 156 detail pretekára JENČUŠOVÁ Nora 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 2. /  Staršie žiačky 0:30:59.7 0:01:38.1 05:03.5 [9] 9 00:24.4 [4] 6 15:27.2 [3] 3 00:29.4 [16] 3 09:35.2 [3] 3
4 157 detail pretekára KOREN Matus Jakub 2002 3NITY Triathlon team Bartislava 2. /  Starší žiaci 0:31:23.4 0:02:01.8 05:01.4 [6] 6 00:35.5 [7] 10 15:13.7 [1] 2 00:22.6 [8] 2 10:10.2 [6] 4
5 149 detail pretekára BARTO Aurel 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Starší žiaci 0:31:40.5 0:02:18.9 04:51.0 [5] 5 00:38.6 [10] 7 15:43.7 [5] 6 00:17.8 [3] 4 10:09.4 [5] 5
6 153 detail pretekára HRTAN Mato 2002 3NITY Triathlon team Bartislava 4. /  Starší žiaci 0:31:53.7 0:02:32.1 05:02.5 [7] 7 00:20.5 [1] 3 15:55.0 [7] 7 00:22.0 [7] 6 10:13.7 [7] 6
7 160 detail pretekára MICHALIČKOVA Zuzana 2002 KpŠ Nereus Žilina 3. /  Staršie žiačky 0:32:03.3 0:02:41.7 04:42.4 [2] 2 00:36.4 [8] 2 15:51.9 [6] 4 00:31.0 [17] 7 10:21.6 [9] 7
8 165 detail pretekára VRÁBEL Jozef 2002 TRIsport 5. /  Starší žiaci 0:32:34.4 0:03:12.8 05:02.8 [8] 8 00:23.4 [3] 5 16:55.6 [13] 8 00:23.3 [10] 8 09:49.3 [4] 8
9 150 detail pretekára CÍCER Andrej 2001 ŠK Atóm Levice 6. /  Starší žiaci 0:33:30.8 0:04:09.2 04:41.1 [1] 1 00:42.5 [12] 4 16:59.0 [14] 9 00:23.6 [11] 9 10:44.6 [11] 9
10 476 detail pretekára HAZUCHOVÁ Líza 2002 MPK Dolný Kubín 4. /  Staršie žiačky 0:33:47.0 0:04:25.4 05:05.8 [11] 11 00:43.0 [14] 11 16:36.6 [11] 11 00:23.0 [9] 11 10:58.6 [13] 10
11 166 detail pretekára WALTER Jaromír 2001 3NITY Triathlon team Bartislava 7. /  Starší žiaci 0:33:57.2 0:04:35.6 06:02.5 [18] 18 00:43.0 [14] 19 16:36.3 [10] 16 00:19.5 [4] 15 10:15.9 [8] 11
12 151 detail pretekára DAŇOVÁ Zuzana 2002 KP AQUACITY Poprad 5. /  Staršie žiačky 0:34:09.2 0:04:47.6 04:50.5 [4] 4 00:45.3 [17] 9 17:34.9 [16] 15 00:20.5 [6] 13 10:38.0 [10] 12
13 152 detail pretekára DUNČKOVÁ Pavlína 2001 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 6. /  Staršie žiačky 0:34:34.2 0:05:12.6 05:21.7 [13] 13 00:36.4 [8] 14 17:11.0 [15] 14 00:33.3 [18] 16 10:51.8 [12] 13
14 161 detail pretekára MUDRÁKOVÁ Hana 2002 ŠK Atóm Levice 7. /  Staršie žiačky 0:34:34.6 0:05:13.0 05:26.6 [14] 14 00:26.9 [5] 12 16:30.6 [8] 10 00:24.0 [12] 10 11:46.5 [15] 14
15 162 detail pretekára PAVLÁK Michal 2002 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 8. /  Starší žiaci 0:35:30.6 0:06:09.0 05:31.7 [16] 16 00:45.6 [18] 16 16:47.3 [12] 12 00:25.3 [14] 12 12:00.7 [18] 15
16 164 detail pretekára TOMA Jakub 2001 ŠK Atóm Levice 9. /  Starší žiaci 0:35:39.7 0:06:18.1 05:42.9 [17] 17 00:48.2 [19] 17 16:34.9 [9] 13 00:33.9 [19] 14 11:59.8 [17] 16
17 155 detail pretekára JÁNOŠOVÁ Karin 2002 ŠK Atóm Levice 8. /  Staršie žiačky 0:36:18.1 0:06:56.5 05:27.6 [15] 15 00:42.6 [13] 15 17:46.5 [17] 17 00:15.1 [2] 17 12:06.3 [19] 17
18 154 detail pretekára IVANOVOVÁ Eliška 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 9. /  Staršie žiačky 0:36:30.0 0:07:08.4 05:12.5 [12] 12 00:44.5 [16] 13 18:31.8 [18] 18 00:20.3 [5] 18 11:40.9 [14] 18
19 163 detail pretekára SARRAZIN Albéric 2001 Prestigio Realiz team BA 10. /  Starší žiaci 0:38:21.1 0:08:59.5 06:04.1 [19] 19 00:40.5 [11] 18 19:30.9 [19] 19 00:10.5 [1] 19 11:55.1 [16] 19
20 496 detail pretekára MIKLÚŠ Filip 2002 --- 11. /  Starší žiaci 0:49:41.3 0:20:19.7 08:34.9 [20] 20 01:19.2 [20] 20 19:53.9 [20] 20 00:40.7 [20] 20 19:12.6 [20] 20