Pressburg Triathlon 2016

Triatlon
DÁTUM :4.6.2016 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 214 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš 1996 ŠK Atóm Levice 1. /  Muži 1:52:54.1 0:00:00.0 21:13.4 [1] 1 00:27.4 [4] 1 0:56:47.9 [2] 1 0:00:19.9 [1] 1 0:34:05.5 [1] 1
2 277 detail pretekára KUBEK Tomáš 1991 ŠKP Triax 2. /  Muži 1:54:25.6 0:01:31.5 21:22.4 [2] 2 00:23.6 [2] 2 0:56:45.0 [1] 2 0:00:25.5 [4] 2 0:35:29.1 [3] 2
3 233 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel 1994 Pro-Body Triatlon Team Košice 3. /  Muži 2:01:28.9 0:08:34.8 24:48.7 [5] 5 00:46.7 [13] 5 1:01:09.6 [6] 4 0:00:34.1 [14] 4 0:34:09.8 [2] 3
4 275 detail pretekára ŽÁČIK Šimon 1991 SMTA Nitra 4. /  Muži 2:02:11.1 0:09:17.0 21:33.1 [3] 3 00:32.2 [6] 3 1:01:02.6 [5] 3 0:00:29.5 [9] 3 0:38:33.7 [7] 4
5 250 detail pretekára ROZIAK Ján 1981 3NITY Triathlon team Bartislava 1. /  AGm 35-39 2:05:52.9 0:12:58.8 26:28.5 [9] 9 00:33.0 [7] 8 1:01:26.9 [7] 6 0:00:26.4 [5] 6 0:36:58.1 [4] 5
6 276 detail pretekára ONDREJ Michal 1986 3NITY Triathlon team Bartislava 1. /  AGm 30-34 2:08:08.2 0:15:14.1 24:48.6 [4] 4 00:19.8 [1] 4 1:02:01.6 [8] 5 0:00:44.5 [29] 5 0:40:13.7 [13] 6
7 274 detail pretekára ZMRHALA Jan 1983 Maratón klub Rajec 2. /  AGm 30-34 2:08:22.6 0:15:28.5 27:17.0 [15] 15 01:09.0 [26] 15 1:00:08.4 [3] 8 0:01:03.1 [49] 9 0:38:45.1 [9] 7
8 259 detail pretekára STODOLA Martin 1989 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Muži 2:08:53.4 0:15:59.3 27:05.1 [13] 13 00:25.1 [3] 10 1:02:12.2 [11] 10 0:00:29.1 [7] 10 0:38:41.9 [8] 8
9 217 detail pretekára GINIČ Michal 1991 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  Muži 2:09:09.7 0:16:15.6 25:06.4 [7] 7 00:56.4 [20] 7 1:02:26.5 [14] 7 0:00:37.7 [22] 7 0:40:02.7 [12] 9
10 247 detail pretekára PETRLA Filip 1977 Bratislava - Karlova Ves 2. /  AGm 35-39 2:10:58.4 0:18:04.3 25:03.6 [6] 6 00:53.4 [16] 6 1:02:38.8 [17] 9 0:00:43.6 [27] 8 0:41:39.0 [18] 10
11 230 detail pretekára KOVÁR Mario 1974 Šaľa 1. /  AGm 40-44 2:12:06.9 0:19:12.8 26:43.5 [10] 10 00:47.0 [14] 11 1:04:49.1 [27] 13 0:00:58.6 [41] 13 0:38:48.7 [10] 11
12 262 detail pretekára ŠEBO Filip 1984 --- 3. /  AGm 30-34 2:13:41.6 0:20:47.5 26:57.4 [11] 11 00:43.2 [11] 13 1:03:23.3 [20] 12 0:00:25.0 [3] 11 0:42:12.7 [20] 12
13 282 detail pretekára FAŠUNGOVÁ Petra 1998 3NT Bratislava 1. /  Ženy 2:14:24.2 0:21:30.1 30:27.6 [30] 30 01:11.5 [28] 27 1:04:40.9 [24] 25 0:00:28.0 [6] 24 0:37:36.2 [5] 13
14 203 detail pretekára BALÁŽ Martin 1979 Triatlon Team Trnava 3. /  AGm 35-39 2:15:40.3 0:22:46.2 26:58.3 [12] 12 00:33.7 [8] 12 1:03:30.2 [21] 11 0:00:34.3 [15] 12 0:44:03.8 [29] 14
15 235 detail pretekára KUCHARCIK Peter 1979 SportDiag Team Senec 4. /  AGm 35-39 2:16:25.8 0:23:31.7 29:44.0 [23] 23 01:13.4 [29] 22 1:02:02.8 [9] 14 0:00:50.4 [32] 18 0:42:35.2 [23] 15
16 212 detail pretekára DEMČÁK Martin 1978 3NITY Triathlon team Bartislava 5. /  AGm 35-39 2:16:37.6 0:23:43.5 29:04.7 [20] 20 01:38.0 [50] 20 1:02:31.4 [15] 21 0:01:02.8 [48] 22 0:42:20.7 [22] 16
17 278 detail pretekára OKRUCKÝ Rado 1974 Bratislava team 2. /  AGm 40-44 2:16:46.0 0:23:51.9 29:43.5 [22] 22 01:18.5 [35] 23 1:02:07.7 [10] 19 0:01:20.5 [56] 23 0:42:15.8 [21] 17
18 211 detail pretekára DANIHEL Jozef 1980 3NITY Triathlon team Bartislava 6. /  AGm 35-39 2:17:15.5 0:24:21.4 34:52.0 [58] 58 00:57.4 [21] 50 1:02:32.1 [16] 31 0:00:45.3 [30] 31 0:38:08.7 [6] 18
19 208 detail pretekára BOSKOVIC Ivan 1983 Bratislava 4. /  AGm 30-34 2:17:45.0 0:24:50.9 28:51.8 [17] 17 00:42.3 [10] 16 1:03:30.9 [22] 15 0:00:43.6 [27] 16 0:43:56.4 [27] 19
20 242 detail pretekára MEDVID Peter 1988 Poprad 7. /  Muži 2:17:59.3 0:25:05.2 29:02.7 [19] 19 00:51.9 [15] 17 1:03:14.0 [19] 17 0:00:39.4 [24] 15 0:44:11.3 [32] 20
21 227 detail pretekára KAPINAJ Miroslav 1981 3NITY Triathlon team Bartislava 7. /  AGm 35-39 2:18:03.3 0:25:09.2 25:54.0 [8] 8 01:18.1 [34] 9 1:05:59.8 [35] 20 0:00:41.9 [26] 19 0:44:09.5 [31] 21
22 205 detail pretekára BEZECNÝ Michal 1985 Bratislava - Nové Mesto 5. /  AGm 30-34 2:18:25.1 0:25:31.0 29:45.4 [25] 25 01:11.3 [27] 21 1:02:12.4 [12] 18 0:00:37.5 [21] 14 0:44:38.5 [37] 22
23 207 detail pretekára BOOR Viliam 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm 30-34 2:18:58.0 0:26:03.9 30:23.4 [29] 29 00:42.1 [9] 24 1:02:13.0 [13] 23 0:00:31.7 [12] 17 0:45:07.8 [39] 23
24 219 detail pretekára HAMERLÍK Stanislav 1970 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm 45-49 2:19:23.1 0:26:29.0 31:17.6 [37] 37 00:55.5 [18] 32 1:05:56.6 [34] 29 0:00:29.2 [8] 28 0:40:44.2 [15] 24
25 256 detail pretekára SLAMKA Juraj 1978 Slovenská Triatlonová Akadémia 8. /  AGm 35-39 2:19:41.3 0:26:47.2 32:50.0 [42] 42 01:15.9 [33] 43 1:05:42.3 [32] 34 0:00:37.4 [20] 34 0:39:15.7 [11] 25
26 225 detail pretekára JANIGA Peter 1984 Bratislava 7. /  AGm 30-34 2:21:14.8 0:28:20.7 30:47.2 [33] 33 00:55.2 [17] 28 1:04:35.4 [23] 24 0:00:50.5 [33] 25 0:44:06.5 [30] 26
27 271 detail pretekára VOZNIK Ivan 1968 ŠK Považská Bystrica 2. /  AGm 45-49 2:21:53.0 0:28:58.9 30:06.6 [26] 26 01:31.3 [47] 26 1:04:43.8 [26] 26 0:00:58.8 [43] 27 0:44:32.5 [35] 27
28 240 detail pretekára MARKO Danny 1984 Bratislava 8. /  AGm 30-34 2:21:57.3 0:29:03.2 30:58.7 [34] 34 01:13.6 [30] 31 1:06:08.3 [36] 30 0:00:35.1 [16] 29 0:43:01.6 [24] 28
29 228 detail pretekára KOTRADY Marcel 1973 Bratislava 3. /  AGm 40-44 2:23:07.6 0:30:13.5 33:46.8 [48] 48 01:28.5 [43] 47 1:05:38.2 [31] 37 0:00:45.6 [31] 36 0:41:28.5 [17] 29
30 201 detail pretekára ADAMČA Norbert 1978 Pata 9. /  AGm 35-39 2:23:35.3 0:30:41.2 32:17.6 [38] 38 01:06.0 [24] 37 1:04:42.8 [25] 28 0:00:53.8 [35] 30 0:44:35.1 [36] 30
31 255 detail pretekára SCHWEITZEROVÁ Marcela 1990 ŠKP Triax 2. /  Ženy 2:23:43.3 0:30:49.2 29:45.3 [24] 24 00:43.7 [12] 19 1:06:20.1 [37] 27 0:00:30.4 [10] 26 0:46:23.8 [45] 31
32 216 detail pretekára GAJDOŠ Peter 1974 ŠK Atóm Levice 4. /  AGm 40-44 2:24:26.6 0:31:32.5 32:41.3 [39] 39 00:56.3 [19] 38 1:09:37.9 [53] 41 0:00:30.5 [11] 41 0:40:40.6 [14] 32
33 265 detail pretekára ŠTELLER Peter 1970 Senec 3. /  AGm 45-49 2:24:31.9 0:31:37.8 30:35.2 [32] 32 01:39.3 [52] 33 1:08:55.0 [48] 39 0:01:28.2 [61] 39 0:41:54.2 [19] 33
34 238 detail pretekára LUKAC Radovan 1973 Košice - Myslava 5. /  AGm 40-44 2:24:57.8 0:32:03.7 27:08.7 [14] 14 01:08.8 [25] 14 1:04:49.9 [28] 16 0:00:51.1 [34] 20 0:50:59.3 [60] 34
35 243 detail pretekára MEGO Patrik 1979 Triatlon Vrbové 10. /  AGm 35-39 2:25:03.9 0:32:09.8 31:14.0 [35] 35 01:20.1 [37] 36 1:07:21.0 [43] 35 0:00:37.3 [19] 35 0:44:31.5 [34] 35
36 253 detail pretekára SEDLÁČEK Peter 1985 Bratislava - Nové Mesto 9. /  AGm 30-34 2:25:21.9 0:32:27.8 34:01.7 [51] 51 02:19.2 [68] 55 1:06:59.4 [40] 42 0:01:01.5 [47] 43 0:41:00.1 [16] 36
37 239 detail pretekára MARCANIK Peter 1974 3NITY Triathlon team Bartislava 6. /  AGm 40-44 2:26:07.2 0:33:13.1 28:51.2 [16] 16 01:29.2 [44] 18 1:02:56.1 [18] 22 0:00:58.3 [40] 21 0:51:52.4 [63] 37
38 206 detail pretekára BOBRIK Radovan 1972 Športový triatlonový klub Pezinok 7. /  AGm 40-44 2:26:11.5 0:33:17.4 33:21.0 [45] 45 00:30.6 [5] 39 1:05:55.2 [33] 33 0:00:38.5 [23] 33 0:45:46.2 [42] 38
39 260 detail pretekára SUROVY Juraj 1962 Bratislava - Devínska Nová Ves 1. /  AGm 50-54 2:28:06.7 0:35:12.6 33:56.9 [50] 50 01:31.8 [48] 48 1:05:24.4 [29] 36 0:01:06.9 [52] 37 0:46:06.7 [44] 39
40 232 detail pretekára KRÁLIK Peter 1968 3NITY Triathlon team Bartislava 4. /  AGm 45-49 2:28:25.4 0:35:31.3 32:45.3 [40] 40 01:15.6 [32] 41 1:09:29.7 [52] 44 0:01:06.6 [51] 45 0:43:48.2 [26] 40
41 221 detail pretekára HOLLÓSY Jakub 1986 Senec 10. /  AGm 30-34 2:29:23.3 0:36:29.2 30:28.5 [31] 31 01:57.7 [57] 35 1:11:44.2 [63] 52 0:01:48.1 [69] 51 0:43:24.8 [25] 41
42 241 detail pretekára MARKO Radoslav 1974 Donovaly 8. /  AGm 40-44 2:31:05.7 0:38:11.6 34:31.4 [56] 56 02:18.3 [67] 58 1:07:10.6 [41] 47 0:01:15.6 [55] 48 0:45:49.8 [43] 42
43 244 detail pretekára MICHALEC Dušan 1974 Pezinok 9. /  AGm 40-44 2:31:27.5 0:38:33.4 34:25.0 [54] 54 02:11.7 [63] 57 1:09:27.3 [51] 55 0:01:05.0 [50] 54 0:44:18.5 [33] 43
44 249 detail pretekára PUTALA Martin 1965 Bratislava - Záhorská Bystrica 2. /  AGm 50-54 2:31:48.0 0:38:53.9 34:13.9 [52] 52 01:42.9 [54] 53 1:10:06.0 [56] 54 0:00:33.8 [13] 53 0:45:11.4 [40] 44
45 246 detail pretekára MOLNÁROVÁ Danka 1991 Bratislava - Devínska Nová Ves 3. /  Ženy 2:32:06.1 0:39:12.0 29:31.7 [21] 21 02:02.8 [59] 25 1:10:47.5 [58] 40 0:01:00.6 [46] 40 0:48:43.5 [54] 45
46 202 detail pretekára BADINKA Martin 1985 Moravany nad Váhom 11. /  AGm 30-34 2:32:22.0 0:39:27.9 36:30.4 [60] 60 01:33.3 [49] 60 1:07:33.5 [44] 53 0:01:52.7 [70] 55 0:44:52.1 [38] 46
47 29 detail pretekára DURIS Roman 1983 Bratislava 12. /  AGm 30-34 2:32:48.7 0:39:54.6 34:21.5 [53] 53 01:29.3 [45] 51 1:08:11.4 [45] 48 0:00:36.3 [18] 46 0:48:10.2 [48] 47
48 229 detail pretekára KOVÁČ Hugi 1988 Bratislava - Nové Mesto 8. /  Muži 2:32:50.6 0:39:56.5 30:20.8 [27] 27 02:02.3 [58] 34 1:15:02.0 [66] 57 0:01:27.1 [60] 57 0:43:58.4 [28] 48
49 218 detail pretekára GRAMBLICKA Michal 1988 Bratislava 9. /  Muži 2:33:51.5 0:40:57.4 31:16.0 [36] 36 02:57.4 [72] 44 1:09:52.2 [55] 49 0:01:46.2 [68] 50 0:47:59.7 [47] 49
50 223 detail pretekára HURTA Robert 1976 Martin 10. /  AGm 40-44 2:35:38.8 0:42:44.7 32:48.3 [41] 41 01:15.4 [31] 42 1:06:52.7 [39] 38 0:01:10.3 [54] 38 0:53:32.1 [66] 50
51 209 detail pretekára BRNČAL Miloš 1980 Bratislava - Petržalka 11. /  AGm 35-39 2:36:09.9 0:43:15.8 33:54.5 [49] 49 01:54.5 [55] 49 1:10:16.0 [57] 56 0:01:39.2 [67] 56 0:48:25.7 [50] 51
52 257 detail pretekára SLOVÁK Rastislav 1978 Bratislava - Lamač 12. /  AGm 35-39 2:36:16.3 0:43:22.2 39:45.4 [66] 66 01:19.1 [36] 65 1:07:10.8 [42] 59 0:00:58.0 [39] 58 0:47:03.0 [46] 52
53 251 detail pretekára ROZSIVAL Jaroslav 1983 Bratislava 13. /  AGm 30-34 2:37:24.2 0:44:30.1 32:54.7 [43] 43 02:15.7 [65] 46 1:08:16.5 [47] 43 0:00:59.1 [44] 44 0:52:58.2 [64] 53
54 231 detail pretekára KRAJČOVIČ Peter 1965 Triatlon Team Trnava 3. /  AGm 50-54 2:37:36.9 0:44:42.8 32:56.0 [44] 44 00:57.8 [22] 40 1:09:39.2 [54] 45 0:00:35.8 [17] 42 0:53:28.1 [65] 54
55 226 detail pretekára JANŽO Tomáš 1976 Bratislava 11. /  AGm 40-44 2:39:45.7 0:46:51.6 35:57.6 [59] 59 01:56.2 [56] 59 1:00:38.4 [4] 32 0:00:55.1 [36] 32 1:00:18.4 [72] 55
56 268 detail pretekára URBAN Branislav 1965 Martin 4. /  AGm 50-54 2:40:08.5 0:47:14.4 41:50.8 [74] 74 00:59.3 [23] 69 1:10:53.4 [61] 66 0:00:40.6 [25] 63 0:45:44.4 [41] 56
57 258 detail pretekára SPILLER Ivo 1964 Pezinok 5. /  AGm 50-54 2:40:51.7 0:47:57.6 33:29.9 [46] 46 01:29.6 [46] 45 1:09:07.6 [49] 50 0:01:20.5 [56] 49 0:55:24.1 [67] 57
58 215 detail pretekára FRINDRICH Ondrej 1988 ROYAL plavecký klub o.z., 10. /  Muži 2:41:37.5 0:48:43.4 28:55.4 [18] 18 02:48.6 [70] 29 1:19:30.7 [72] 62 0:01:32.6 [62] 62 0:48:50.2 [55] 58
59 279 detail pretekára KOSTKA Ján 1967 Alcasys 5. /  AGm 45-49 2:41:45.7 0:48:51.6 37:45.5 [63] 63 03:21.7 [74] 66 1:06:30.3 [38] 58 0:02:58.1 [75] 59 0:51:10.1 [61] 59
60 248 detail pretekára PUSHKASH Pal 1981 Bratislava - Staré Mesto 13. /  AGm 35-39 2:41:53.3 0:48:59.2 30:21.6 [28] 28 01:26.1 [41] 30 1:18:22.4 [71] 61 0:01:00.3 [45] 61 0:50:42.9 [58] 60
61 204 detail pretekára BELZAROVA Katarina 1973 Borinka 1. /  AGž 40-49 2:41:57.1 0:49:03.0 34:43.6 [57] 57 01:28.0 [42] 54 1:13:51.8 [65] 60 0:00:58.6 [41] 60 0:50:55.1 [59] 61
62 252 detail pretekára ŚEBEST Stanislav 1966 Pro-Body Triatlon Team Košice 6. /  AGm 50-54 2:43:51.1 0:50:57.0 40:44.1 [69] 69 02:08.8 [61] 70 1:10:49.5 [60] 65 0:01:39.1 [66] 67 0:48:29.6 [51] 62
63 70 detail pretekára KRUŽLIAK Ivan 1984 Bratislava 14. /  AGm 30-34 2:44:36.4 0:51:42.3 38:36.0 [65] 65 01:38.2 [51] 62 1:13:16.3 [64] 63 0:01:24.1 [59] 66 0:49:41.8 [57] 63
64 224 detail pretekára IVANČO Peter 1980 Slovenská Triatlonová Akadémia 14. /  AGm 35-39 2:45:06.4 0:52:12.3 34:28.2 [55] 55 01:25.5 [40] 52 1:08:14.5 [46] 51 0:02:17.9 [73] 52 0:58:40.3 [70] 64
65 272 detail pretekára WALTEROVÁ Andrea 1973 3NITY Triathlon team Bartislava 2. /  AGž 40-49 2:46:01.2 0:53:07.1 41:29.2 [72] 72 01:24.0 [39] 71 1:10:48.2 [59] 64 0:00:57.2 [38] 64 0:51:22.6 [62] 65
66 210 detail pretekára BUČEK Peter 1952 --- 1. /  AGm 60+ 2:49:17.7 0:56:23.6 39:50.3 [67] 67 02:13.5 [64] 68 1:15:15.7 [67] 70 0:03:24.6 [76] 70 0:48:33.6 [53] 66
67 273 detail pretekára ZEZULA Lubomír 1963 Bratislava - Devínska Nová Ves 7. /  AGm 50-54 2:51:17.6 0:58:23.5 36:49.6 [61] 61 01:40.4 [53] 61 1:05:26.6 [30] 46 0:00:55.7 [37] 47 1:06:25.3 [75] 67
68 267 detail pretekára ŤAŽKÝ Miloš 1984 Žilina 15. /  AGm 30-34 2:51:24.4 0:58:30.3 40:39.2 [68] 68 01:22.1 [38] 67 1:11:43.0 [62] 67 0:01:09.7 [53] 65 0:56:30.4 [69] 68
69 264 detail pretekára ŠIŠKA Michal 1985 trnava 16. /  AGm 30-34 2:56:48.9 1:03:54.8 41:30.5 [73] 73 02:11.5 [62] 73 1:21:49.6 [74] 74 0:01:38.1 [65] 74 0:49:39.2 [56] 69
70 269 detail pretekára URBAN Peter 1980 Moravany nad Váhom 15. /  AGm 35-39 2:56:54.8 1:04:00.7 33:34.5 [47] 47 02:52.4 [71] 56 1:30:30.7 [76] 75 0:01:23.7 [58] 75 0:48:33.5 [52] 70
71 222 detail pretekára HRTAN Zoltán 1971 3NITY Triathlon team Bartislava 6. /  AGm 45-49 2:58:11.7 1:05:17.6 38:27.6 [64] 64 02:03.1 [60] 64 1:16:27.3 [68] 69 0:00:23.4 [2] 68 1:00:50.3 [73] 71
72 236 detail pretekára LÍŠKA Lukáš 1985 Zvolen 17. /  AGm 30-34 2:58:57.4 1:06:03.3 43:31.3 [75] 75 03:37.1 [76] 76 1:21:50.8 [75] 76 0:01:32.8 [63] 76 0:48:25.4 [49] 72
73 270 detail pretekára VÁLKY Milan 1974 Bratislava - Petržalka 12. /  AGm 40-44 2:59:36.8 1:06:42.7 37:09.1 [62] 62 03:16.1 [73] 63 1:20:41.5 [73] 72 0:02:08.9 [72] 72 0:56:21.2 [68] 73
74 237 detail pretekára LOZINAK Martin 1978 Bojnice 16. /  AGm 35-39 3:01:28.6 1:08:34.5 41:16.9 [70] 70 02:17.1 [66] 72 1:16:28.3 [69] 71 0:01:59.1 [71] 71 0:59:27.2 [71] 74
75 261 detail pretekára SUROVÝ Branislav 1964 Bratislava - Nové Mesto 8. /  AGm 50-54 3:03:41.6 1:10:47.5 44:16.0 [76] 76 02:22.4 [69] 75 1:09:09.1 [50] 68 0:01:37.0 [64] 69 1:06:17.1 [74] 75
76 266 detail pretekára TALAJ Peter 1968 Bratislava - Karlova Ves 7. /  AGm 45-49 3:13:56.3 1:21:02.2 41:26.1 [71] 71 03:30.9 [75] 74 1:18:07.7 [70] 73 0:02:39.1 [74] 73 1:08:12.5 [76] 76
--- 245 detail pretekára MIKLÁNEK Andrej 1972 --- . /  AGm 40-44 DNF --- 34:26.6 [-] --- 39:02.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 254 detail pretekára SEDLIAČIK Pavol 1973 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica . /  AGm 40-44 DNF --- 28:07.7 [-] --- 28:57.4 [-] --- 1:33:12.9 [-] --- 1:33:42.4 [-] --- --- ---
--- 281 detail pretekára ANDRAŠŠY Peter 1976 Realiz Pestigio triathlon team . /  AGm 40-44 DNF --- 39:47.6 [-] --- 41:41.5 [-] --- 1:53:39.0 [-] --- --- --- --- ---