Akvatlon Šport 2000 Šurany

Triatlon
DÁTUM :19.7.2015 MIESTO :Šurany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata plávanie # depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata plávanie # depo # Beh #
1 12 detail pretekára GRMAN Matej 2000 Aquasport Levice 1. /  Starší žiaci 0:13:27.6 0:00:00.0 05:26.8 [2] 2 00:12.9 [2] 2 07:47.9 [1] 1
2 10 detail pretekára BRUNOVSKÝ Samuel 2001 TRIAX 2. /  Starší žiaci 0:13:47.0 0:00:19.4 05:18.2 [1] 1 00:14.1 [4] 1 08:14.7 [4] 2
3 15 detail pretekára RAVAS Matej 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Starší žiaci 0:14:02.6 0:00:35.0 05:50.9 [5] 5 00:17.1 [11] 5 07:54.6 [2] 3
4 76 detail pretekára MACHÁLKOVÁ Petra 2000 Trimat ,Martin 1. /  Staršie žiačky 0:14:39.4 0:01:11.8 05:58.2 [7] 7 00:14.0 [3] 7 08:27.2 [7] 4
5 14 detail pretekára PURGAT Lukáš 2000 Trian ŠKUMB 4. /  Starší žiaci 0:14:55.9 0:01:28.3 06:25.0 [9] 9 00:11.7 [1] 9 08:19.2 [5] 5
6 118 detail pretekára ŠČEVLÍK Matej 2001 TK NZ 5. /  Starší žiaci 0:15:01.8 0:01:34.2 06:05.3 [8] 8 00:14.4 [5] 8 08:42.1 [9] 6
7 75 detail pretekára KUBOVÁ Lucia 2002 ŠKP Košice 2. /  Staršie žiačky 0:15:04.9 0:01:37.3 05:30.1 [3] 3 00:18.1 [15] 3 09:16.7 [12] 7
8 13 detail pretekára HRTAN Maťo 2002 3NT Bratislava 6. /  Starší žiaci 0:15:22.5 0:01:54.9 06:35.0 [11] 11 00:15.4 [6] 11 08:32.1 [8] 8
9 16 detail pretekára RIŠKA Dalibor 2000 Senec 7. /  Starší žiaci 0:15:30.8 0:02:03.2 05:53.7 [6] 6 00:16.0 [9] 6 09:21.1 [13] 9
10 73 detail pretekára IBOŠOVÁ Laura 2000 pirana sport club Topoľčany 3. /  Staršie žiačky 0:15:38.1 0:02:10.5 05:30.4 [4] 4 00:27.8 [20] 4 09:39.9 [15] 10
11 21 detail pretekára WALTER Jaromír 2001 3NT Bratislava 8. /  Starší žiaci 0:15:52.1 0:02:24.5 07:35.4 [19] 19 00:21.0 [18] 18 07:55.7 [3] 11
12 18 detail pretekára TOMA Jakub 2001 ŠK Atóm Levice 9. /  Starší žiaci 0:15:57.5 0:02:29.9 07:13.2 [15] 15 00:18.7 [16] 15 08:25.6 [6] 12
13 74 detail pretekára KAŠUBOVÁ Aneta 2000 TK Žabka Čadca 4. /  Staršie žiačky 0:16:24.7 0:02:57.1 07:04.8 [14] 14 00:19.0 [17] 14 09:00.9 [10] 13
14 106 detail pretekára ĽUPTÁKOVÁ Gabriela 2001 trian šk UMB 5. /  Staršie žiačky 0:16:43.0 0:03:15.4 06:43.8 [12] 12 00:16.0 [9] 12 09:43.2 [16] 14
15 79 detail pretekára TITKOVÁ Viktória 2000 ŠK Atóm Levice 6. /  Staršie žiačky 0:16:49.0 0:03:21.4 06:27.0 [10] 10 00:17.5 [13] 10 10:04.5 [18] 15
16 17 detail pretekára SLIVKA Matej 2001 TK Žabka Čadca 10. /  Starší žiaci 0:17:11.3 0:03:43.7 06:53.2 [13] 13 00:17.4 [12] 13 10:00.7 [17] 16
17 77 detail pretekára MINÁRIKOVÁ Alexandra 2000 TK Žabka Čadca 7. /  Staršie žiačky 0:17:16.3 0:03:48.7 07:28.5 [17] 17 00:17.8 [14] 17 09:30.0 [14] 17
18 80 detail pretekára WALTEROVÁ Janka 2000 3NT Bratislava 8. /  Staršie žiačky 0:17:55.0 0:04:27.4 08:35.0 [20] 20 00:15.7 [7] 20 09:04.3 [11] 18
19 72 detail pretekára DUNCKOVA Pavlina 2001 SKIGL 9. /  Staršie žiačky 0:17:59.7 0:04:32.1 07:17.7 [16] 16 00:15.8 [8] 16 10:26.2 [20] 19
20 111 detail pretekára VANČO Michal 2000 Senec 11. /  Starší žiaci 0:18:20.9 0:04:53.3 07:30.1 [18] 18 00:29.1 [21] 19 10:21.7 [19] 20
21 81 detail pretekára ZIMANOVÁ Miroslava 2000 ŠK Atom Levice 10. /  Staršie žiačky 0:21:12.5 0:07:44.9 09:14.2 [21] 21 00:23.9 [19] 21 11:34.4 [21] 21
--- 11 detail pretekára DZIK Szymon 2000 SSP Orka Iława . /  Starší žiaci Registered --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 detail pretekára VOJNÍK Filip 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica . /  Starší žiaci Registered --- --- --- --- --- --- ---
--- 20 detail pretekára WALTER Jarko 2001 3NT BA . /  Starší žiaci Registered --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail pretekára BOHATER Paulina 2000 Mluks Triathlon Koło . /  Staršie žiačky Registered --- --- --- --- --- --- ---
--- 78 detail pretekára PSOTOVÁ Elena 2001 SPK Bratislava . /  Staršie žiačky Registered --- --- --- --- --- --- ---