Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9154 | PECSUK Kristián | 2000 | Kajakslavia BA | 1. / Chlapci 13-15 r. | 0:09:51 | 0:00:00 | |
2 | diplom | 9194 | CIDORÍK Matej | 2000 | MAC Rača | 2. / Chlapci 13-15 r. | 0:09:52 | 0:00:01 | |
3 | diplom | 9118 | FÉDER Medard | 2001 | ASK Pezinok | 3. / Chlapci 13-15 r. | 0:09:56 | 0:00:05 | |
4 | diplom | 9119 | FILIP Mario | 2000 | AK Bojničky | 4. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:04 | 0:00:13 | |
5 | diplom | 9177 | VOJTKO Igor | 2000 | --- | 5. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:06 | 0:00:15 | |
6 | diplom | 9163 | SALUGA Kristián | 2001 | ZŠ G. Haina Levoča | 6. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:10 | 0:00:19 | |
7 | diplom | 9392 | HRTAN Maťo | 2002 | 3NT | 7. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:16 | 0:00:25 | |
8 | diplom | 9525 | DEMEL Rafał | 1984 | Specialna skola Owinsk Polsko | 1. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:17 | 0:00:26 | |
9 | diplom | 9134 | IZÁK Martin | 2000 | Kajakslavia BA | 8. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:21 | 0:00:30 | |
10 | diplom | 9179 | WALTER Jaromír | 2001 | 3NT TRINITY triathlon club | 9. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:28 | 0:00:37 | |
11 | diplom | 9144 | LAZAR Samuel | 2000 | ZŠ G. Haina Levoča | 10. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:32 | 0:00:41 | |
12 | diplom | 9330 | WALTEROVÁ Janka | 2000 | 3NT TRINITY triathlon club | 1. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:33 | 0:00:42 | |
13 | diplom | 9123 | GRICH Richard | 2000 | Bratislava | 11. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:38 | 0:00:47 | |
14 | diplom | 9306 | DUŠKOVÁ Elena | 2001 | MAC Rača Bratislava | 2. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:43 | 0:00:52 | |
15 | diplom | 9174 | URBAN Andrej | 2001 | Zuberec | 12. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:45 | 0:00:54 | |
16 | diplom | 9178 | VOŠTINÁR Šimon | 2000 | Bratislava | 13. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:45 | 0:00:54 | |
17 | diplom | 9120 | FILO Jakub | 2000 | Vajnory | 14. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:47 | 0:00:56 | |
18 | diplom | 9169 | ŠIDLA Stanislav | 2000 | Spojená škola internátna Svrcia | 15. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:48 | 0:00:57 | |
19 | diplom | 9165 | STOLARIK Samuel | 2001 | ŠK Slovan Bratislava | 16. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:52 | 0:01:01 | |
20 | diplom | 9180 | ZUBČÁK Tomáš | 2001 | Inter Bratislava | 17. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:59 | 0:01:08 | |
21 | diplom | 9164 | SPIŠSKÝ Leonard | 2000 | ZŠ G. Haina Levoča | 18. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:00 | 0:01:09 | |
22 | diplom | 5652 | TOMEŠEK Stanislav | 2001 | --- | 19. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:01 | 0:01:10 | |
23 | diplom | 9162 | RUSNÁK Roman | 2002 | Bratislava | 20. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:02 | 0:01:11 | |
24 | diplom | 9682 | ŠÍPOŠ Lukáš | 1999 | --- | 2. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:06 | 0:01:15 | |
25 | diplom | 9184 | MIČÍK Martin | 2000 | ŠKP Triax | 21. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:06 | 0:01:15 | |
26 | diplom | 9602 | PAŠKO Michal | 1999 | KRYHA | 3. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:10 | 0:01:19 | |
27 | diplom | 9113 | DOHŇANSKÝ Viliam | 2001 | Dentons | 22. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:15 | 0:01:24 | |
28 | diplom | 9129 | HLINKA Ján | 2000 | Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa | 23. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:16 | 0:01:25 | |
29 | diplom | 9244 | PECSUKOVÁ Katarína | 2003 | Kajakslavia BA | 1. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:17 | 0:01:26 | |
30 | diplom | 9203 | BALAŽOVJECHOVÁ Hana | 2003 | Kajakslavia BA | 2. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:18 | 0:01:27 | |
31 | diplom | 9405 | REXA Šimon | 2003 | Tilgnerka | 1. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:20 | 0:01:29 | |
32 | diplom | 9334 | BALAŽOVJECHOVÁ Zuzana | 2001 | Slovenský Veslársky Klub | 3. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:21 | 0:01:30 | |
33 | diplom | 9417 | JANYIK Matej | 2003 | CIS | 2. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:26 | 0:01:35 | |
34 | diplom | 9679 | ŠUTIAK Pavel | 1999 | --- | 4. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:31 | 0:01:40 | |
35 | diplom | 9140 | KOŠTIAĽ Adam | 2002 | ZŠ Š.Kluberta Levoča | 24. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:32 | 0:01:41 | |
36 | diplom | 9398 | STRAKA Rudolf | 2001 | --- | 25. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:34 | 0:01:43 | |
37 | diplom | 9107 | BRUNOVSKÝ Michal | 2002 | Bratislava | 26. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:36 | 0:01:45 | |
38 | diplom | 9310 | KARABOVÁ Zuzana | 2000 | AK Bojničky | 4. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:37 | 0:01:46 | |
39 | diplom | 9412 | JAMRICH Daniel | 2004 | --- | 3. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:38 | 0:01:47 | |
40 | diplom | 9199 | JAMRICH Samuel | 2002 | --- | 27. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:38 | 0:01:47 | |
41 | diplom | 9102 | BARTEK Filip | 2002 | FC Ružinov Bratislava | 28. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:40 | 0:01:49 | |
42 | diplom | 9319 | PROKEŠOVÁ Romana | 2001 | Kajakslavia BA | 5. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:41 | 0:01:50 | |
43 | diplom | 9350 | HUBEKOVÁ Emma | 2001 | ZŠ Zohor | 6. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:45 | 0:01:54 | |
44 | diplom | 9010 | BODNAR Maxim | 2003 | Bratislava | 4. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:49 | 0:01:58 | |
45 | diplom | 9106 | BOSKOVIČ Filip | 2000 | Zš Matky Alexie | 29. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:52 | 0:02:01 | |
46 | diplom | 9024 | GALLY Michal | 2003 | Gymnázium JFR Levoča | 5. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:52 | 0:02:01 | |
47 | diplom | 9008 | BERGENDI Marko | 2006 | Dunajčík Bratislava | 6. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:52 | 0:02:01 | |
48 | diplom | 9333 | TÓTHOVÁ Alžbeta | 2002 | Alfa Sport | 7. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:53 | 0:02:02 | |
49 | diplom | 9287 | BEKE Ema | 2004 | --- | 3. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:53 | 0:02:02 | |
50 | diplom | 9325 | ŠIMOROVÁ Simona | 2001 | AK Bojničky | 8. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:53 | 0:02:02 | |
51 | diplom | 9079 | STOJKOVIČ Dávid | 2004 | Kajakslavia BA | 7. / Chlapci 11-12 r. | 0:11:57 | 0:02:06 | |
52 | diplom | 9285 | LAZÍKOVÁ Hana | 2003 | --- | 4. / Dievčatá 11-12 r. | 0:11:59 | 0:02:08 | |
53 | diplom | 9413 | HOLKA Lukáš | 2003 | FKM Karlova Ves | 8. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:01 | 0:02:10 | |
54 | diplom | 9176 | VLAŠIČ Jozef | 2001 | Fcl DNV | 30. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:03 | 0:02:12 | |
55 | diplom | 9138 | KHALEF Milud | 2001 | Bratislava | 31. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:05 | 0:02:14 | |
56 | diplom | 9108 | CSEJTEY René | 2001 | ZŠ G. Haina Levoča | 32. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:07 | 0:02:16 | |
57 | diplom | 9200 | MATTA Michal | 2002 | FKM Karlova Ves | 33. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:08 | 0:02:17 | |
58 | diplom | 9159 | PETROVAJ Matúš | 2002 | --- | 34. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:09 | 0:02:18 | |
59 | diplom | 9192 | COX Benjamin | 2002 | FKM Karlova Ves | 35. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:10 | 0:02:19 | |
60 | diplom | 5645 | PETROVICS Martin | 1999 | Slávia UK Bratislava | 5. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:10 | 0:02:19 | |
61 | diplom | 9133 | CHVÍLA Patrik | 2001 | Chorvátsky Grob | 36. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:11 | 0:02:20 | |
62 | diplom | 9391 | LAPŠANSKÝ Martin | 2001 | --- | 37. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:11 | 0:02:20 | |
63 | diplom | 9187 | BEŤKO Bruno | 2001 | --- | 38. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:11 | 0:02:20 | |
64 | diplom | 9551 | IVANČÍKOVÁ Hana | 1998 | Bratislava | 6. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:12 | 0:02:21 | |
65 | diplom | 9148 | MEDVECZKÝ Matej | 2002 | VŠK UK Bratislava | 39. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:12 | 0:02:21 | |
66 | diplom | 9185 | ČEKAŇÁK Peter | 2002 | FKM Karlova Ves | 40. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:13 | 0:02:22 | |
67 | diplom | 9085 | ŠKOVIRHA Šimon | 2003 | ZŠ G. Haina Levoča | 9. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:14 | 0:02:23 | |
68 | diplom | 9336 | LOHYŇOVÁ Natália | 2002 | Tilgnerka | 9. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:14 | 0:02:23 | |
69 | diplom | 9193 | JANUŠKA Michal | 2002 | --- | 41. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:15 | 0:02:24 | |
70 | diplom | 9114 | ĎURDINA Jakub | 2001 | Bratislava | 42. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:16 | 0:02:25 | |
71 | diplom | 9182 | PUŠKÁR Ján | 2002 | FKM Karlova Ves | 43. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:16 | 0:02:25 | |
72 | diplom | 9408 | MAJERNÍK Maximilián | 2003 | FKM Karlova Ves | 10. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:18 | 0:02:27 | |
73 | diplom | 9198 | BORČIN Juraj | 2002 | FKM Karlova Ves | 44. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:18 | 0:02:27 | |
74 | diplom | 9395 | PATZELT Marek | 2000 | Slávia UK Bratislava | 45. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:19 | 0:02:28 | |
75 | diplom | 9137 | KEBIS Pavol | 2000 | Pezinok | 46. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:22 | 0:02:31 | |
76 | diplom | 5641 | JUCK Jozef | 2002 | FKM Karlova Ves | 47. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:24 | 0:02:33 | |
77 | diplom | 9190 | HLASNY Richard | 2001 | VK Tatran | 48. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:24 | 0:02:33 | |
78 | diplom | 9300 | TRANČÍKOVÁ Linda | 2000 | 1SSK | 10. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:24 | 0:02:33 | |
79 | diplom | 9183 | PAVLINI Samo | 2000 | --- | 49. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:27 | 0:02:36 | |
80 | diplom | 9151 | MRAČKA Samuel | 2000 | Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa | 50. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:27 | 0:02:36 | |
81 | diplom | 9225 | KARABOVÁ Veronika | 2005 | AK Bojničky | 5. / Dievčatá 11-12 r. | 0:12:27 | 0:02:36 | |
82 | diplom | 9143 | LAMOS Tomáš | 2000 | Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa | 51. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:29 | 0:02:38 | |
83 | diplom | 9191 | ROHÁČ Richard | 2002 | Tilgnerka | 52. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:31 | 0:02:40 | |
84 | diplom | 9393 | STAROŇ Martin | 2002 | --- | 53. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:31 | 0:02:40 | |
85 | diplom | 9001 | AIDI Matthew | 2004 | Bratislava | 11. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:32 | 0:02:41 | |
86 | diplom | 9394 | KOLLÁTH Matej | 2002 | FKM Karlova Ves | 54. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:32 | 0:02:41 | |
87 | diplom | 9399 | BRUKKER Patrik | 2002 | FKM Karlova Ves | 55. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:32 | 0:02:41 | |
88 | diplom | 9416 | VAŠKO Martin | 2006 | --- | 12. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:32 | 0:02:41 | |
89 | diplom | 9664 | KLIMENT Jakub | 2002 | --- | 56. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:33 | 0:02:42 | |
90 | diplom | 9125 | HAJDUČÍK Roman | 2002 | Tilgnerka | 57. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:37 | 0:02:46 | |
91 | diplom | 9188 | MOLNÁR Filip | 2002 | Halo halo | 58. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:37 | 0:02:46 | |
92 | diplom | 9171 | ŠURC Dávid | 2001 | ZŠ G. Haina Levoča | 59. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:38 | 0:02:47 | |
93 | diplom | 5647 | HORVÁTH Adrián | 2001 | Slávia UK Bratislava | 60. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:39 | 0:02:48 | |
94 | diplom | 9135 | JAKUŠ Tadeáš | 2002 | Profesia.sk | 61. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:42 | 0:02:51 | |
95 | diplom | 9095 | FARKAŠ Jakub | 2003 | 3NT Bratislava | 13. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:42 | 0:02:51 | |
96 | diplom | 9019 | DUREC Simon | 2004 | VŠK UK Bratislava | 14. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:44 | 0:02:53 | |
97 | diplom | 9403 | MOLNÁR Daniel | 2004 | Halo halo | 15. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:44 | 0:02:53 | |
98 | diplom | 9149 | MEDVECZKÝ Tomáš | 2002 | VŠK UK Bratislava | 62. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:45 | 0:02:54 | |
99 | diplom | 9013 | BURAN Ilja Dimitrij | 2003 | UK BA | 16. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:45 | 0:02:54 | |
100 | diplom | 9068 | PETROVAJ Tomáš | 2005 | --- | 17. / Chlapci 11-12 r. | 0:12:46 | 0:02:55 |