Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | 10 km | # | 15 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 520 | TRIAN ŠK UMB BB | Ondrej Doletina | Peter Štilla | 1. / Štafeta | 1:11:29 | 0:00:00 | 0:37:07 | 4 | 0:54:21 | 2 | |
2 | 517 | SSA BANSKÁ BYSTRICA | Erik Lenhardt | Ján Pockľan | 2. / Štafeta | 1:11:38 | 0:00:09 | 0:35:33 | 2 | 0:53:24 | 1 | |
3 | 519 | ZENIT SALGÓTARJÁN | Ondrej Bartko | Telek András | 3. / Štafeta | 1:14:23 | 0:02:54 | 0:36:09 | 3 | 0:55:21 | 3 | |
4 | 547 | AK TLMAČE | Miroslav Straňovský | Ivan Ďuriška | 4. / Štafeta | 1:16:08 | 0:04:39 | 0:37:44 | 5 | 0:56:41 | 5 | |
5 | 512 | VŠC DUKLA BB | Petra Fašungová | Martin Volenský | 5. / Štafeta | 1:16:28 | 0:04:59 | 0:37:52 | 6 | 0:56:46 | 6 | |
6 | 537 | TJ DYNAMO DK | Peter Miklian | Boris Kotman | 6. / Štafeta | 1:16:58 | 0:05:29 | 0:34:10 | 1 | 0:55:23 | 4 | |
7 | 548 | HK ABC | Erik Sabo | Adrian Zvara | 7. / Štafeta | 1:20:01 | 0:08:32 | 0:40:23 | 8 | 1:00:12 | 7 | |
8 | 503 | MARATHON BB TEAM | Magdaléna Mikušová | Tomáš Willwéber | 8. / Štafeta | 1:21:24 | 0:09:55 | 0:45:04 | 21 | 1:03:02 | 11 | |
9 | 546 | TRIAN ŠK UMB | Svetlana Lipárová | Kristián Bako | 9. / Štafeta | 1:22:31 | 0:11:02 | 0:42:14 | 13 | 1:02:23 | 9 | |
10 | 530 | LK VD DOBŠINÁ | Marian Varga | Michal Revaj | 10. / Štafeta | 1:24:10 | 0:12:41 | 0:40:46 | 9 | 1:01:52 | 8 | |
11 | 536 | NEW-WAVE MULTISPORT | Lubomir Filo | Martin Hanes | 11. / Štafeta | 1:25:32 | 0:14:03 | 0:41:46 | 10 | 1:02:55 | 10 | |
12 | 513 | DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | Barbora Listopadová | Milena Bartušová | 12. / Štafeta | 1:25:36 | 0:14:07 | 0:42:11 | 12 | 1:03:59 | 13 | |
13 | 506 | LUCENEC | Lubomir Hroncek | Martin Jasko | 13. / Štafeta | 1:25:56 | 0:14:27 | 0:43:34 | 16 | 1:04:19 | 14 | |
14 | 509 | HANDLOVÁ | Miroslav Bilčík | Miroslav Bilčík ml. | 14. / Štafeta | 1:26:11 | 0:14:42 | 0:42:48 | 14 | 1:04:19 | 15 | |
15 | 502 | BEZ | Tomáš Šimo | Dušan Daniš | 15. / Štafeta | 1:26:46 | 0:15:17 | 0:41:56 | 11 | 1:03:52 | 12 | |
16 | 515 | MK CREW | Miroslav Krištof | Miroslav Krištof | 16. / Štafeta | 1:27:50 | 0:16:21 | 0:42:55 | 15 | 1:04:41 | 16 | |
17 | 539 | KRTÍŠSKE GAZELY | Lukáš Gyorgy | Jakub Bánovský | 17. / Štafeta | 1:29:36 | 0:18:07 | 0:47:47 | 32 | 1:08:20 | 19 | |
18 | 538 | ZELENÍ | Matej Hric | Adrian Máliš | 18. / Štafeta | 1:30:07 | 0:18:38 | 0:45:01 | 20 | 1:07:26 | 18 | |
19 | 527 | BANSKA BYSTRICA | Martin Duda | Katarína Pračková | 19. / Štafeta | 1:30:49 | 0:19:20 | 0:48:43 | 34 | 1:09:59 | 25 | |
20 | 514 | LUČENEC | Imrich Hajaš | Eva Haranzova | 20. / Štafeta | 1:30:57 | 0:19:28 | 0:50:44 | 38 | 1:10:40 | 27 | |
21 | 534 | BANAN S MALÝM | Peter Jakuba | Tomáš Marcinek | 21. / Štafeta | 1:31:05 | 0:19:36 | 0:46:28 | 25 | 1:08:42 | 21 | |
22 | 554 | MARATHON BB TEAM | Roman Halaj | Martin Guštafík | 22. / Štafeta | 1:32:53 | 0:21:24 | 0:46:18 | 23 | 1:09:23 | 24 | |
23 | 541 | TAJOV | Andrea Lanáková | Michal Lepieš | 23. / Štafeta | 1:33:02 | 0:21:33 | 0:49:23 | 37 | 1:10:50 | 28 | |
24 | 521 | PADAJ TEAM | Jan Vrbický | Lenka Čellárová | 24. / Štafeta | 1:33:08 | 0:21:39 | 0:45:53 | 22 | 1:09:05 | 22 | |
25 | 508 | - | Miri Vajdová | Barbora Šebianová | 25. / Štafeta | 1:33:30 | 0:22:01 | 0:44:15 | 19 | 1:08:20 | 19 | |
26 | 516 | SAKT | Michal Murgaš | Veronika Štillová | 26. / Štafeta | 1:33:55 | 0:22:26 | 0:39:45 | 7 | 1:07:04 | 17 | |
27 | 542 | - | Jozef Pálkovács | Dionýz Pačmár | 27. / Štafeta | 1:33:55 | 0:22:26 | 0:44:13 | 18 | 1:09:07 | 23 | |
28 | 545 | MŠK ŽIAR NAD HRONOM | Marcela Kocholová | Peter Matulík | 28. / Štafeta | 1:34:05 | 0:22:36 | 0:47:26 | 28 | 1:10:31 | 26 | |
29 | 549 | MEGGIE TEAM | Patrik Sabo | Renata Sabova | 29. / Štafeta | 1:34:15 | 0:22:46 | 0:54:18 | 46 | 1:14:28 | 38 | |
30 | 504 | SLÁVIA 9 | Maros Susto | Milan Slovák | 30. / Štafeta | 1:34:58 | 0:23:29 | 0:47:48 | 33 | 1:11:07 | 30 | |
31 | 540 | BRICK HOUSE GYM | Eva Drugdová | Zdenka Málišová | 31. / Štafeta | 1:35:15 | 0:23:46 | 0:47:01 | 27 | 1:10:58 | 29 | |
32 | 507 | JESENSKÉ | Martin Páterko | Jozef Böd | 32. / Štafeta | 1:36:44 | 0:25:15 | 0:47:37 | 30 | 1:11:57 | 32 | |
33 | 533 | KLUB AKTÍVNEHO MYSLENIA | Ján Balko | Pavol Uhrík | 33. / Štafeta | 1:37:24 | 0:25:55 | 0:48:55 | 36 | 1:13:05 | 34 | |
34 | 529 | ZLATÁ STUDŇA | Miloš Kyseľ | Tatiana Jakubcová | 34. / Štafeta | 1:37:24 | 0:25:55 | 0:51:32 | 41 | 1:14:41 | 39 | |
35 | 531 | LK VD DOBŠINÁ | Katarína Vargová | Monika Kolláriková | 35. / Štafeta | 1:37:35 | 0:26:06 | 0:48:52 | 35 | 1:13:06 | 35 | |
36 | 535 | MARATHON BB TEAM | Vladimír Mitterpach | Diana Švedová | 36. / Štafeta | 1:37:50 | 0:26:21 | 0:47:30 | 29 | 1:12:32 | 33 | |
37 | 522 | - | Martin Chromek | Zuzana Chromek | 37. / Štafeta | 1:38:09 | 0:26:40 | 0:55:03 | 48 | 1:16:40 | 43 | |
38 | 510 | X² (Y£ŠX²)²=1 | Michaela Krkošová | Lucia Kamenská | 38. / Štafeta | 1:39:06 | 0:27:37 | 0:44:10 | 17 | 1:11:20 | 31 | |
39 | 511 | TRIAN ŠK UMB | Ľubica Paulínyová | Žofia Vajová | 39. / Štafeta | 1:40:42 | 0:29:13 | 0:51:38 | 42 | 1:16:19 | 42 | |
40 | 551 | - | Jana Fulopová | Miroslav Fulop | 40. / Štafeta | 1:41:15 | 0:29:46 | 0:54:35 | 47 | 1:17:55 | 44 | |
41 | 528 | NITRIANSKE RUDNO | Peter Iliaš | Uhlár Zdenko | 41. / Štafeta | 1:41:37 | 0:30:08 | 0:50:52 | 39 | 1:15:14 | 41 | |
42 | 532 | - | Zuzana Klembarova | Boris Janco | 42. / Štafeta | 1:41:39 | 0:30:10 | 0:46:33 | 26 | 1:13:21 | 36 | |
43 | 501 | MARATHON BB TEAM | Miroslav Štrba | Miroslava Štrbová | 43. / Štafeta | 1:42:56 | 0:31:27 | 0:46:24 | 24 | 1:14:14 | 37 | |
44 | 523 | - | Lenka Ivanová | Mária Čabová | 44. / Štafeta | 1:43:08 | 0:31:39 | 0:47:38 | 31 | 1:14:53 | 40 | |
45 | 526 | JESENSKÉ | Tibor Borbás | Bálint Hizsnyan | 45. / Štafeta | 1:46:25 | 0:34:56 | 0:56:00 | 51 | 1:21:42 | 50 | |
46 | 550 | VŠC DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | Juraj Tužinský | Peter Lorinčík | 46. / Štafeta | 1:46:32 | 0:35:03 | 0:53:10 | 44 | 1:19:25 | 46 | |
47 | 505 | 2NC TEAM | Peter Šoltés | Radovan Rončák | 47. / Štafeta | 1:46:33 | 0:35:04 | 0:55:14 | 50 | 1:20:39 | 48 | |
48 | 544 | APES TEAM | Andrej Kuruc | Róbert Mizerák | 48. / Štafeta | 1:47:55 | 0:36:26 | 0:51:48 | 43 | 1:18:20 | 45 | |
49 | 524 | - | Viera Nováková | Eliška Kollárová | 49. / Štafeta | 1:48:14 | 0:36:45 | 0:55:13 | 49 | 1:21:23 | 49 | |
50 | 552 | AMATER | Pavel Sekereš | Peter Albert | 50. / Štafeta | 1:49:56 | 0:38:27 | 0:51:23 | 40 | 1:20:04 | 47 | |
51 | 543 | GAJA | Ivana Gajdošíková | Miroslava Jančová | 51. / Štafeta | 1:51:51 | 0:40:22 | 0:56:17 | 52 | 1:24:10 | 52 | |
52 | 553 | - | Michal Parobok | Kristína Švédová | 52. / Štafeta | 1:53:14 | 0:41:45 | 0:53:32 | 45 | 1:22:42 | 51 | |
53 | 518 | LUPČIANSKE STÍHAČKY | Bohdana Laštiaková | Romana Čupková | 53. / Štafeta | 2:06:40 | 0:55:11 | 1:02:11 | 53 | 1:32:55 | 53 | |
--- | 525 | BRICKHOUSE GYM | Jaroslav Barta | Matej Barta | . / Štafeta | DNF | --- | 0:49:32 | --- | --- | --- |