seriál : serie logo

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón

MTB
DÁTUM :26.9.2021 MIESTO :Bratislava

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna – Accolade cycling team.
SVK 3:00:28.5 0:00:00.0
2.
CULLY Jan Andrej
AONE Nutrition
SVK 3:11:16.2 0:10:47.6
3.
KOSTELNIČÁK Martin
GREENBIKE ALOHA TEAM
SVK 3:12:15.9 0:11:47.4
4.
PODOLAK Patrik
CyS Akadémia Petra Sagana 
SVK 3:14:29.4 0:14:00.9
5.
JENČUŠ Jakub
PROefekt CST team
SVK 3:14:45.4 0:14:16.9
6.
KARAS Juraj
PROefekt CST team 
SVK 3:14:46.9 0:14:18.4
7.
SIRAN Martin
Proefekt
SVK 3:17:16.1 0:16:47.6
8.
ZIVCAK Peter
ProSport team Kosice
SVK 3:17:58.7 0:17:30.1
9.
JÁNOŠÍK  Kristián
PROefekt CST team
SVK 3:18:52.9 0:18:24.3
10.
STRAKA Michal
Superior Riders o.s.
SVK 3:20:06.7 0:19:38.1
11.
MICHÁLEK Miroslav
Cykloservis Martin Smatana
SVK 3:21:17.4 0:20:48.9
12.
KUBIŠ Andrej
SUNCYCLE.sk Racing Team
SVK 3:24:56.1 0:24:27.6
13.
KURTY Jakub
CK CykloGlajza Banská Bystrica
SVK 3:24:56.4 0:24:27.8
14.
DZUREŇ Rudolf
pro-body sport team 
SVK 3:24:57.6 0:24:29.1
15.
BÍROŠ Radovan
SUNCYCLE.sk Cycling Team
SVK 3:29:06.6 0:28:38.0
16.
JANŽO Róbert
Procycling Team Bratislava
SVK 3:31:41.3 0:31:12.8
17.
ONDRÁŠEK šimon
Trenčín
SVK 3:31:46.6 0:31:18.0
18.
HORŠULÁK Marián
OSMOS cycling team
SVK 3:31:50.3 0:31:21.8
19.
ONDRUŠ Ľubomír
KROSS - Bike4you Hlohovec
SVK 3:31:54.1 0:31:25.5
20.
CONTER Marco
Nora Racing Team
ITA 3:33:07.8 0:32:39.3
21.
MAZÁN Matúš
Cycling Academy Petra Sagan
SVK 3:33:11.1 0:32:42.5
22.
DRGA Daniel
Finančné centrum team
SVK 3:33:31.1 0:33:02.5
23.
SENKO Martin
bikemagazin.sk
SVK 3:33:35.0 0:33:06.5
24.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:34:09.3 0:33:40.8
25.
HULKA Roman
Športservis Team Bratislava
SVK 3:35:05.0 0:34:36.5
26.
CHVÁLA Tomáš
SEGUM BIKE TEAM
SVK 3:35:06.5 0:34:38.0
27.
GRIBANIČ Tomas
pro-body sport team
SVK 3:37:53.5 0:37:25.0
28.
GÁBRIŠ Dominik
Finančne centrum team
SVK 3:37:54.0 0:37:25.5
29.
HALŽA Pavol 
pro-body sport team 
SVK 3:37:55.0 0:37:26.5
30.
BUCHÍK Jaroslav
sportservis team ba
SVK 3:38:04.8 0:37:36.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 3:53:20.7 0:00:00.0
2.
KRAHULCOVA  Martina
CK Rimavska Sobota 
SVK 4:06:30.9 0:13:10.1
3.
DRAGAN Marina
Cykloklub SENEC
SVK 4:12:09.1 0:18:48.4
4.
RIZMANOVÁ Rebeka
AONE Nutrition
SVK 4:19:10.3 0:25:49.6
5.
OTHMANOVA Sona
JTRE
SVK 4:20:03.3 0:26:42.6
6.
BIROŠOVÁ Tereza
CKM Poprad
SVK 4:28:02.2 0:34:41.5
7.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 4:29:31.5 0:36:10.8
8.
STRAKOVÁ Ivana
Superior Riders o.s.
SVK 4:32:11.9 0:38:51.1
9.
SÝKOROVÁ Jana
Young Talent Cycling Team
SVK 4:34:02.5 0:40:41.7
10.
KLEMBAROVÁ Jana
Bike klub Lipa
SVK 4:42:49.9 0:49:29.2
11.
KISSOVÁ Viera
BIKEPRO SPORT
SVK 4:54:22.6 1:01:01.9
12.
DUBOVSKÁ Denisa
šk jablonica
SVK 5:14:43.2 1:21:22.5
13.
HAMAJOVA Jana
Haklubss
SVK 5:25:29.2 1:32:08.4

Kontaktujte časomíru