seriál :
Bikemaraton Drásal České spořitelny
DÁTUM : | 7.7.2012 | MIESTO : | Holešov |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 115 km absolútne
- 115 km po kategóriách
- 50 km absolútne
- 50 km po kategóriách
- 10 km - Fitness jízda po kategóriách
- 10 km - Fitness jízda absolútne
- 10 km - Fitness jízda - Rodinné týmy
- Kadeti po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 115 km - koeficient
- 50 km - koeficient
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:12:48.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:18:21.3 | 0:05:33.0 |
3. | OBRUČA Jarda |
OVM - Bottico |
CZE | 2:22:31.0 | 0:09:42.7 |
4. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:23:45.1 | 0:10:56.8 |
5. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:24:10.4 | 0:11:22.1 |
6. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:24:49.0 | 0:12:00.7 |
7. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:25:34.5 | 0:12:46.2 |
8. | STOŠEK Viktor |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:25:42.0 | 0:12:53.7 |
9. | KOCIAN Václav |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:25:55.0 | 0:13:06.7 |
10. | FIALA Radek |
WITZENMANN OPAVA |
CZE | 2:27:04.9 | 0:14:16.6 |
11. | REINER Jan |
AVELI z.s. |
CZE | 2:27:15.1 | 0:14:26.8 |
12. | SOUKUP Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:28:37.7 | 0:15:49.4 |
13. | ŠTANCL Daniel |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 2:29:06.1 | 0:16:17.8 |
14. | FRÝDL Tomáš |
Valachbajk team Kašava |
CZE | 2:29:38.7 | 0:16:50.4 |
15. | TRUMMER Rudolf |
Toms Radhaus |
CZE | 2:30:16.0 | 0:17:27.7 |
16. | ČÍŽEK Jan |
AxitDoldy |
CZE | 2:30:25.3 | 0:17:37.0 |
17. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:31:36.3 | 0:18:48.0 |
18. | OVESNÝ Pavel |
VSK Vsetín |
CZE | 2:32:07.1 | 0:19:18.8 |
19. | PROŠEK Lukáš |
Hape Brno |
CZE | 2:33:36.1 | 0:20:47.8 |
20. | KŘIŽÁK Petr |
Darkovice |
CZE | 2:35:12.1 | 0:22:23.8 |
21. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:35:19.6 | 0:22:31.3 |
22. | HRUBÝ Tomáš |
GOLD´S GYM - Cyklopoint Brno |
CZE | 2:36:56.0 | 0:24:07.7 |
23. | KOCEK Jan |
CZE | 2:37:25.0 | 0:24:36.7 | |
24. | MUSIL Lukáš |
4Ever - Cyklo Bulis |
CZE | 2:38:52.9 | 0:26:04.6 |
25. | GOLD Zdeněk |
GOLD´S GYM - Cyklopoint Brno |
CZE | 2:39:23.5 | 0:26:35.2 |
26. | VÍT Pavel |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:39:55.4 | 0:27:07.1 |
27. | KOKOŠEK Oldřich |
Novatop-Lapierre |
CZE | 2:39:56.1 | 0:27:07.8 |
28. | BLAŽEK Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:41:05.6 | 0:28:17.3 |
29. | MAŠEK Jan |
Six Monkeys |
CZE | 2:41:30.8 | 0:28:42.5 |
30. | ŠŤASTNÝ Jiří |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:41:34.0 | 0:28:45.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:50:06.7 | 0:00:00.0 |
2. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:56:11.8 | 0:06:05.1 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:06:26.0 | 0:16:19.3 |
4. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
SK Přerov |
CZE | 3:12:55.7 | 0:22:49.0 |
5. | SOLANSKÁ Martina |
MTB Rysová |
CZE | 3:14:01.3 | 0:23:54.6 |
6. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
Symbio+cycling |
CZE | 3:19:44.8 | 0:29:38.1 |
7. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 3:21:45.1 | 0:31:38.4 |
8. | HELEŠICOVÁ Petra |
T.B.C. |
CZE | 3:32:32.2 | 0:42:25.5 |
9. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 3:35:12.3 | 0:45:05.6 |
10. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
CZE | 3:35:32.0 | 0:45:25.3 | |
11. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 3:37:53.1 | 0:47:46.4 |
12. | SADÍLKOVÁ Zuzana |
EKODRILL |
CZE | 3:43:28.9 | 0:53:22.2 |
13. | LAHOVÁ Barbora |
Kola Kaňkovský |
CZE | 3:45:05.2 | 0:54:58.5 |
14. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 3:45:13.6 | 0:55:06.9 | |
15. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 3:53:40.0 | 1:03:33.3 | |
16. | ORSÁGOVÁ Kateřina |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 3:58:58.1 | 1:08:51.4 |
17. | ŠÍBLOVÁ Tereza |
EKODRILL |
CZE | 4:03:59.3 | 1:13:52.6 |
18. | OTEVŘELOVÁ Bohuslava |
CZE | 4:08:23.1 | 1:18:16.4 | |
19. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 4:14:10.6 | 1:24:03.9 |
20. | NERADILOVÁ Petra |
Holky pro život |
CZE | 4:16:11.6 | 1:26:04.9 |
21. | FRANCOVÁ Blanka |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 4:28:06.9 | 1:38:00.2 |
22. | GLOZOVÁ Jana |
CZE | 4:40:19.6 | 1:50:12.9 | |
23. | ŽÁKOVÁ Petra |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 4:41:06.4 | 1:50:59.7 |
24. | MARKOVÁ Šárka |
Kola Kaňkovsky |
CZE | 4:43:13.2 | 1:53:06.5 |
25. | UTINKOVÁ Lenka |
Bottico s.r.o. |
CZE | 4:43:17.7 | 1:53:11.0 |
26. | ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie |
Fakulta sportovních studií MU Brno |
CZE | 4:58:29.7 | 2:08:23.0 |
27. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 5:07:09.1 | 2:17:02.4 |
28. | ČERNA Lenka |
CZE | 5:15:17.1 | 2:25:10.4 | |
29. | KORDOVÁ Adéla |
WIDE BIKE Výlet |
CZE | 5:16:27.1 | 2:26:20.4 |
30. | PAULÍKOVÁ Jana |
CZE | 5:19:24.7 | 2:29:18.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 4:38:30.0 | 0:00:00.0 |
2. | FOJTÍK Ondřej |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 4:41:01.3 | 0:02:31.3 |
3. | DLASK Petr |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 4:45:17.8 | 0:06:47.8 |
4. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 4:46:24.9 | 0:07:54.9 |
5. | FOJTÍK Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 4:48:31.2 | 0:10:01.2 |
6. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 4:50:40.3 | 0:12:10.3 |
7. | HEJDUK Stanislav |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 4:54:40.9 | 0:16:10.9 |
8. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:57:10.3 | 0:18:40.3 |
9. | JANEČKA Svatopluk |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 5:10:13.6 | 0:31:43.6 |
10. | STRNAD Václav |
Rocky Bikes |
CZE | 5:10:38.0 | 0:32:08.0 |
11. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem |
CZE | 5:12:40.9 | 0:34:10.9 |
12. | KOBLIHA Ondřej |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 5:17:01.3 | 0:38:31.3 |
13. | HOLIŠ Martin |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 5:22:58.2 | 0:44:28.2 |
14. | HAPALA Radim |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 5:22:59.1 | 0:44:29.1 |
15. | BARTÁK Radim |
TROB |
CZE | 5:26:09.3 | 0:47:39.3 |
16. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 5:28:01.1 | 0:49:31.1 |
17. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 5:28:16.7 | 0:49:46.7 |
18. | NETÍK Ivo |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 5:29:01.7 | 0:50:31.7 |
19. | STIEBER Zdeněk |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 5:30:09.7 | 0:51:39.7 |
20. | KUČERA Petr |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:33:49.0 | 0:55:19.0 |
21. | ŠPOLC Milan |
Česká spořitelna Specialized Team |
CZE | 5:34:56.3 | 0:56:26.3 |
22. | KADLČÁK Richard |
AMENITY MTB TEAM |
CZE | 5:35:55.6 | 0:57:25.6 |
23. | TURNER Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 5:37:45.0 | 0:59:15.0 |
24. | SOVADINA Martin |
Rusava Bike Team |
CZE | 5:38:04.9 | 0:59:34.9 |
25. | ŠTĚŇHA Martin |
Elit CZ |
CZE | 5:38:33.7 | 1:00:03.7 |
26. | BUDINSKÝ Ondřej |
MTB CHRUDIM |
CZE | 5:39:12.4 | 1:00:42.4 |
27. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 5:40:50.6 | 1:02:20.6 |
28. | ČEFELÍN Radek |
Atrex |
CZE | 5:41:15.4 | 1:02:45.4 |
29. | FRYŠTACKÝ Pavel |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 5:42:24.6 | 1:03:54.6 |
30. | KOBLÍŽEK Petr |
CZE | 5:42:41.8 | 1:04:11.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JURAČKOVÁ Jana |
CZE | 6:36:27.0 | 0:00:00.0 | |
2. | VLACHOVÁ Soňa |
CZE | 6:43:19.6 | 0:06:52.6 | |
3. | JAVOROVÁ Lucie |
CT Hvozdná |
CZE | 6:51:26.3 | 0:14:59.3 |
4. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 7:09:54.6 | 0:33:27.6 |
5. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 7:12:10.4 | 0:35:43.4 |
6. | PUGNEROVÁ Irena |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 7:15:13.6 | 0:38:46.6 |
7. | HARTLOVÁ Lenka |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 7:21:23.0 | 0:44:56.0 |
8. | NOVOTNÁ Hana |
Team Forman Cinelli |
CZE | 7:26:41.2 | 0:50:14.2 |
9. | NOVOTNÁ Martina |
PRAHA 5 |
CZE | 7:39:43.5 | 1:03:16.5 |
10. | URBANOVÁ Zdeňka |
kolo-bezky |
CZE | 7:46:04.8 | 1:09:37.8 |
11. | VODEHNALOVÁ Milena |
CZE | 7:50:11.8 | 1:13:44.8 | |
12. | PAJEROVÁ Zuzka |
Wide Bike |
CZE | 8:00:26.4 | 1:23:59.4 |
13. | LINKOVÁ Kateřina |
OD MORAVA |
CZE | 8:09:32.6 | 1:33:05.6 |
14. | HENČLOVÁ Kamila |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 8:22:24.6 | 1:45:57.6 |
15. | BUKOVJANOVÁ Eva |
CZE | 8:26:01.1 | 1:49:34.1 | |
16. | PROCHÁZKOVÁ Zdenka |
Cyklo MXM Holín |
CZE | 8:55:27.9 | 2:19:00.9 |
17. | BROŽOVÁ Dominika |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 9:13:32.0 | 2:37:05.0 |
18. | STANKOVA Ludmila |
CZE | 9:15:02.7 | 2:38:35.7 | |
19. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 9:29:32.9 | 2:53:05.9 |
20. | JANČÍKOVÁ Martina |
BIKE TEAM SAZOVICE |
CZE | 10:03:30.2 | 3:27:03.2 |
21. | FOLPRECHTOVA Andrea |
CZE | 10:08:18.8 | 3:31:51.8 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny