seriál :
Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
DÁTUM : | 23.6.2012 | MIESTO : | Špindlerův Mlýn |
---|
USPORIADATEĽ : | Kolo pro život |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 50 km absolútne
- 50 km po kategóriách
- 35 km absolútne
- 35 km po kategóriách
- 33 km - Fitness jízda absolútne
- 33 km - Fitness jízda po kategóriách
- 50 km - koeficient
- 35 km - koeficient
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:39:06.6 | 0:00:00.0 |
2. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:39:46.5 | 0:00:39.9 |
3. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:43:42.2 | 0:04:35.6 |
4. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:44:14.2 | 0:05:07.6 |
5. | DLASK Petr |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:45:27.2 | 0:06:20.6 |
6. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:46:09.3 | 0:07:02.7 |
7. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:46:17.7 | 0:07:11.1 |
8. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:18.2 | 0:07:11.6 |
9. | POLNICKÝ Radek |
Jirapo-Giant |
CZE | 1:46:23.4 | 0:07:16.8 |
10. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 1:46:31.2 | 0:07:24.6 |
11. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:47:20.2 | 0:08:13.6 |
12. | SPLÍTEK Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:28.2 | 0:10:21.6 |
13. | KNÍŽE David |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:49:33.3 | 0:10:26.7 |
14. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:49:54.0 | 0:10:47.4 |
15. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:50:19.5 | 0:11:12.9 |
16. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:50:43.0 | 0:11:36.4 |
17. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:52:09.4 | 0:13:02.8 |
18. | BERGER Tomáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 1:52:22.2 | 0:13:15.6 |
19. | KOBR Otakar |
Merida Biking Team |
CZE | 1:52:40.8 | 0:13:34.2 |
20. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:52:41.5 | 0:13:34.9 |
21. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:52:42.1 | 0:13:35.5 |
22. | VAGENKNECHT Tomáš |
GUNNERS NOVÁ PAKA |
CZE | 1:52:42.4 | 0:13:35.8 |
23. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:52:44.2 | 0:13:37.6 |
24. | HOLUB Josef |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 1:53:01.5 | 0:13:54.9 |
25. | PÍNA Ondřej |
Axit Vella Racing |
CZE | 1:53:03.6 | 0:13:57.0 |
26. | SOUKUP Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:53:46.5 | 0:14:39.9 |
27. | BOHATA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:54:48.8 | 0:15:42.2 |
28. | MATĚJŮ Jan |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:54:54.1 | 0:15:47.5 |
29. | STRNAD Jiří |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:55:28.0 | 0:16:21.4 |
30. | ŠPOLC Milan |
Česká spořitelna Specialized Team |
CZE | 1:55:32.2 | 0:16:25.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:16:04.2 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:17:32.0 | 0:01:27.8 |
3. | ŠIMÁNKOVÁ Jana |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:17:54.1 | 0:01:49.9 |
4. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:23:48.5 | 0:07:44.3 |
5. | RUDOLFOVÁ Tereza |
SK AxitDoldy |
CZE | 2:24:21.2 | 0:08:17.0 |
6. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
Symbio+cycling |
CZE | 2:25:19.0 | 0:09:14.8 |
7. | KUCHAŘOVÁ Markéta |
MTBO ČZU Praha |
CZE | 2:26:41.5 | 0:10:37.3 |
8. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:33:28.0 | 0:17:23.8 |
9. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
SPORT BRONEC Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:33:28.2 | 0:17:24.0 |
10. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:36:50.3 | 0:20:46.1 |
11. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:38:05.1 | 0:22:00.9 |
12. | HYNKOVÁ Tamara |
DSA Trutnov |
CZE | 2:38:59.3 | 0:22:55.1 |
13. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 2:39:14.4 | 0:23:10.2 | |
14. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:41:44.5 | 0:25:40.3 |
15. | ČERVINKOVÁ Klaudie |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 2:42:25.6 | 0:26:21.4 |
16. | JEŘÁBKOVÁ Kristyna |
CZE | 2:43:46.5 | 0:27:42.3 | |
17. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:44:14.5 | 0:28:10.3 |
18. | STROUHALOVÁ Veronika |
Kona Cycling Point |
CZE | 2:46:00.0 | 0:29:55.8 |
19. | KOLBOVÁ Šárka |
CZE | 2:46:01.2 | 0:29:57.0 | |
20. | TLAMSOVÁ Tereza |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:46:48.1 | 0:30:43.9 |
21. | PROCHÁZKOVÁ Petra |
HIT |
CZE | 2:50:18.3 | 0:34:14.1 |
22. | BŘEZINOVÁ Ivana |
CZE | 2:54:35.2 | 0:38:31.0 | |
23. | HAVRANOVÁ Stanislava |
KT Tryskomyš |
CZE | 2:55:10.0 | 0:39:05.8 |
24. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 3:00:05.6 | 0:44:01.4 |
25. | DOSTÁLOVÁ Jana |
AxitDoldy Vella |
CZE | 3:02:04.5 | 0:46:00.3 |
26. | KOHOUTOVÁ Bronislava |
CZE | 3:05:54.6 | 0:49:50.4 | |
27. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:06:02.5 | 0:49:58.3 |
28. | PETERKOVÁ Jeanette |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:07:46.4 | 0:51:42.2 |
29. | ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie |
CZE | 3:07:51.6 | 0:51:47.4 | |
30. | TÁBORSKÁ Barbora |
CZE | 3:12:12.1 | 0:56:07.9 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny