Moraviaman

Triatlon
DÁTUM :22.6.2019 MIESTO :Otrokovice

Oficiálne výsledky

Oficiálne výsledky nie sú zatiaľ na týchto stránkach k dispozícii

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŘENČ Tomáš
VANAMAN
CZE 8:19:06.9 0:00:00.0
2.
OPPOLZER Jan
Kerberos
CZE 8:45:25.7 0:26:18.8
3.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram, z. s.
CZE 8:54:34.3 0:35:27.4
4.
VABROUŠEK Petr
TITAN TRILIFE
CZE 9:00:35.8 0:41:28.9
5.
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
SVK 9:01:37.6 0:42:30.7
6.
KŘIVÁNEK Josef
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:13:28.2 0:54:21.3
7.
HRADECKÝ Jan
TT Příbram, z. s.
CZE 9:18:51.2 0:59:44.3
8.
KROHLÁK Milan
CZE 9:25:54.1 1:06:47.2
9.
RAKUŠAN Vojtěch
Pondělní dietáři
CZE 9:29:35.8 1:10:28.9
10.
PAZDERA Lukáš
CSG TRI TEAM
CZE 9:30:22.4 1:11:15.5
11.
KOVAR Mario
Triatlon sala
SVK 9:39:09.5 1:20:02.6
12.
PEŠEK Pavel
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 9:39:59.0 1:20:52.1
13.
SVĚNTÝ Radek
Niu wave bicicletes
CZE 9:43:20.8 1:24:13.9
14.
BLÁHA Jan
BTT Libochovice
CZE 9:44:24.6 1:25:17.7
15.
KUDRNA Zbyněk
Enduraining
CZE 9:44:59.7 1:25:52.8
16.
ŠTEFEK Lukáš
CZE 9:46:39.9 1:27:33.0
17.
GERYCH David
Individuální
CZE 9:46:44.5 1:27:37.6
18.
POLÁCH Ivo
Krušnoman TT Litvínov
CZE 9:47:18.4 1:28:11.5
19.
KOZEL Tomáš
SK Slavia Praha
CZE 9:49:39.3 1:30:32.4
20.
KOMÍNEK Jiří
Etriatlon Team
CZE 9:49:40.8 1:30:33.9
21.
HLAVÁČ Lumír
SK Fuga
CZE 9:50:12.7 1:31:05.8
22.
PRAŽAN Jan
TITAN TRILIFE
CZE 9:52:06.7 1:32:59.8
23.
LAUBE Michal
BTT Libochovice
CZE 9:55:17.0 1:36:10.1
24.
POLAK Radek
AD team
CZE 9:57:39.9 1:38:33.0
25.
JELÍNEK Aleš
SK EKOKRAFT
CZE 9:58:37.0 1:39:30.1
26.
POKORNÝ Martin
SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.
CZE 10:05:58.4 1:46:51.5
27.
TEPLÝ Ondřej
HISPORT Team
CZE 10:06:45.2 1:47:38.3
28.
WEIMANN Jakub
SK Oceláci Ostrava
CZE 10:06:54.7 1:47:47.8
29.
SEDLÁČEK Ondřej
TriSK ČB
CZE 10:08:37.8 1:49:30.9
30.
KUDRNA David
TJ Slavoj Čáslav
CZE 10:09:23.3 1:50:16.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KŘIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:24:19.4 0:00:00.0
2.
GERYCHOVÁ Michaela
Individuální
CZE 10:05:00.2 0:40:40.8
3.
VESELÁ Petra
MST Jihlava
CZE 10:07:02.2 0:42:42.8
4.
CANDROVÁ Jana
B&H Triatlon České Budějovice
CZE 10:23:34.6 0:59:15.2
5.
PAVLÍČKOVÁ Silvie
Aspot Hulín
CZE 10:48:17.0 1:23:57.6
6.
KRÁTKÁ Kateřina
Elab
CZE 11:14:43.8 1:50:24.4
7.
RADOVÁ Ludmila
B&H Triatlon České Budějovice
CZE 11:16:04.1 1:51:44.7
8.
JESENSKÁ Martina
TriMaT Martin
SVK 11:27:04.3 2:02:44.9
9.
ŠENKÝŘOVÁ Agnikana
Sri Chinmoy Marthon team
CZE 11:36:19.2 2:11:59.8
10.
STEINEROVÁ Anna
Café Racers
CZE 11:54:34.8 2:30:15.4
11.
DOKOUPILOVÁ Markéta
Na konečné
CZE 12:03:05.5 2:38:46.1
12.
FIALOVÁ Hana
Eleven Mercedes-Benz Mitas Team
CZE 12:10:00.0 2:45:40.6
13.
BERÁNKOVÁ Libuše
GLASSMAN TT
CZE 12:39:26.3 3:15:06.9
14.
MALÁROVÁ Kateřina
CZE 12:45:08.3 3:20:48.9
15.
VALDOVÁ Marie
TCV Jindřichův Hradec
CZE 12:48:06.2 3:23:46.8
16.
STOCHOVÁ Markéta
SK Oceláci Ostrava
CZE 12:55:43.2 3:31:23.8
17.
DRAHOŠOVÁ Alena
ŠTK Pezinok
SVK 13:06:54.0 3:42:34.6
18.
OPLETALOVÁ Jana
Individuální
CZE 13:14:51.2 3:50:31.8
19.
FLÍČKOVÁ Alice
B&H Triatlon České Budějovice
CZE 13:36:12.2 4:11:52.8
20.
JANÍKOVÁ Dagmar
4 BIKE Krokodýl Brno
CZE 13:50:26.1 4:26:06.7
21.
HOVORKOVÁ Barbora
usk akademik cheb
CZE 13:55:22.8 4:31:03.4
22.
BREBURDOVÁ Hana
MK Kladno
CZE 15:17:47.5 5:53:28.1

Kontaktujte časomíru