Manitou Železné hory ČS
USPORIADATEĽ : | Kolo pro život | STRÁNKY PRETEKOV : | kolopro.cz |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 115 km absolútne
- 115 km po kategóriách
- 115 km koeficient
- 50 km po kategóriách
- 50 km absolútne
- 50 km koeficient
- 20 km absolútne
- 20 km po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Odstrkovadla absolútne
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 1:32:49.6 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:32:52.3 | 0:00:02.7 |
3. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:33:30.0 | 0:00:40.4 |
4. | FOJTÍK Jan |
Nissan Dolak |
CZE | 1:33:46.3 | 0:00:56.7 |
5. | DLASK Petr |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 1:33:51.1 | 0:01:01.5 |
6. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:34:22.1 | 0:01:32.5 |
7. | FOJTÍK Ondřej |
Nissan Dolak |
CZE | 1:34:25.9 | 0:01:36.3 |
8. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS Bike Ranch |
CZE | 1:36:25.6 | 0:03:36.0 |
9. | RAUCHFUSS Marek |
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:37:37.4 | 0:04:47.8 |
10. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:38:38.5 | 0:05:48.9 |
11. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:39:24.4 | 0:06:34.8 |
12. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:39:38.9 | 0:06:49.3 |
13. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:39:39.3 | 0:06:49.7 |
14. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 1:39:47.3 | 0:06:57.7 |
15. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:41:25.2 | 0:08:35.6 |
16. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 1:41:28.2 | 0:08:38.6 |
17. | VOJTA Aleš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:44:20.5 | 0:11:30.9 |
18. | HEJDUK Stanislav |
Top Ten Trek |
CZE | 1:44:22.1 | 0:11:32.5 |
19. | TATÍČEK Petr |
KELLY´S BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:44:26.9 | 0:11:37.3 |
20. | SÁBLÍK Lukáš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:45:19.2 | 0:12:29.6 |
21. | VLČEK Michal |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:45:23.4 | 0:12:33.8 |
22. | KOBLIHA Ondřej |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:45:29.3 | 0:12:39.7 |
23. | KUČERA Vladimír |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:45:29.8 | 0:12:40.2 |
24. | HOLUB Josef |
Alltraining.cz |
CZE | 1:45:50.6 | 0:13:01.0 |
25. | KOPÁČ Dalibor |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:04.0 | 0:13:14.4 |
26. | TOMAN Lukáš |
www.carla.kupkolo.cz |
CZE | 1:46:13.6 | 0:13:24.0 |
27. | BERAN Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 1:46:19.4 | 0:13:29.8 |
28. | ČÍŽEK Jan |
axitdoldy |
CZE | 1:46:27.4 | 0:13:37.8 |
29. | BLAŽEK Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:46:29.1 | 0:13:39.5 |
30. | TOMÁŠEK Martin |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:46:32.0 | 0:13:42.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KALAŠOVÁ Karolína |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:56:38.9 | 0:00:00.0 |
2. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:00:34.6 | 0:03:55.7 |
3. | KYPTOVÁ Jana |
NISSAN Dolák Ladies |
CZE | 2:03:03.0 | 0:06:24.1 |
4. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
Merrell |
CZE | 2:04:46.8 | 0:08:07.9 |
5. | HANUŠOVÁ Barbora |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 2:08:30.0 | 0:11:51.1 |
6. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:13:39.1 | 0:17:00.2 |
7. | BUŠKOVÁ Leona |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:16:03.7 | 0:19:24.8 |
8. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:17:38.3 | 0:20:59.4 |
9. | LORENCOVÁ Judita |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:18:21.9 | 0:21:43.0 |
10. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:19:20.9 | 0:22:42.0 |
11. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
CZE | 2:20:14.8 | 0:23:35.9 | |
12. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Nissan Dolak |
CZE | 2:21:44.5 | 0:25:05.6 |
13. | MÜLLEROVÁ Lucie |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:22:15.8 | 0:25:36.9 |
14. | PIBYLOVÁ Petra |
OK MTB TEAM Pardubice |
CZE | 2:24:49.5 | 0:28:10.6 |
15. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
Nissan Dolák MTB team |
CZE | 2:25:56.0 | 0:29:17.1 |
16. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
CZE | 2:27:40.6 | 0:31:01.7 | |
17. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 2:29:24.7 | 0:32:45.8 | |
18. | KOVÁŘOVÁ Petra |
CZE | 2:32:50.3 | 0:36:11.4 | |
19. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 2:33:30.5 | 0:36:51.6 | |
20. | PAZDEROVÁ Monika |
CZE | 2:34:32.9 | 0:37:54.0 | |
21. | VIDROVÁ Kristýna |
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1 |
CZE | 2:36:03.5 | 0:39:24.6 |
22. | KOLBOVÁ Šárka |
CZE | 2:36:19.9 | 0:39:41.0 | |
23. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM |
CZE | 2:38:35.1 | 0:41:56.2 |
24. | BÍLKOVÁ Andrea |
STOPRO bike team |
CZE | 2:39:04.1 | 0:42:25.2 |
25. | HUNDÁKOVÁ Ivana |
eSeNBáci |
CZE | 2:40:40.2 | 0:44:01.3 |
26. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
ČS MTB HOBBY |
CZE | 2:43:41.6 | 0:47:02.7 |
27. | DOLEŽALOVÁ Dana |
CYKLO DOLEŽAL |
CZE | 2:44:21.2 | 0:47:42.3 |
28. | ČUPOVÁ Jana |
CK Frenštát p.R. |
CZE | 2:44:31.0 | 0:47:52.1 |
29. | POUROVÁ Alžběta |
CZE | 2:48:24.8 | 0:51:45.9 | |
30. | KRÁTKÁ Michaela |
CZE | 2:49:40.2 | 0:53:01.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUŠEK Martin |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 4:44:02.1 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Robert |
Sweep cycling |
CZE | 4:45:10.1 | 0:01:08.0 |
3. | PILNÁČEK Petr |
HSK Cycling team |
CZE | 4:45:37.9 | 0:01:35.8 |
4. | STUNA Tomáš |
MenX - HAIBIKE.CZ |
CZE | 4:47:33.1 | 0:03:31.0 |
5. | SVOBODA Pavel |
CK VOKOLEK-IMPORT HLINSKO |
CZE | 4:49:19.8 | 0:05:17.7 |
6. | SLÁDEK Marcel |
GHOST-MOJEKOLO.cz |
CZE | 4:49:37.0 | 0:05:34.9 |
7. | SLÁMA Jaroslav |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 4:50:46.8 | 0:06:44.7 |
8. | ADEL Filip |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 5:02:45.5 | 0:18:43.4 |
9. | NĚMEC Luboš |
CK VOKOLEK-IMPORT HLINSKO |
CZE | 5:04:26.8 | 0:20:24.7 |
10. | ZELENÝ Ondřej |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 5:04:27.5 | 0:20:25.4 |
11. | VAGENKNECHT Tomáš |
MYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ!&LIVESTRONG |
CZE | 5:04:55.0 | 0:20:52.9 |
12. | SVOBODA Petr |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 5:06:34.7 | 0:22:32.6 |
13. | KAVAN Marek |
DIANA SPORT |
CZE | 5:08:05.4 | 0:24:03.3 |
14. | BUDINSKÝ Ondřej |
MTB Chrudim |
CZE | 5:08:21.4 | 0:24:19.3 |
15. | FRANK Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB Team B |
CZE | 5:12:18.3 | 0:28:16.2 |
16. | FUKSA Radek |
CZE | 5:15:56.6 | 0:31:54.5 | |
17. | IBEHEJ Josef |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 5:16:21.3 | 0:32:19.2 |
18. | BÍLEK Aleš |
Maratoncentrum Jičín |
CZE | 5:17:50.8 | 0:33:48.7 |
19. | KOPECKÝ Lukáš |
Hartman CZ |
CZE | 5:18:03.0 | 0:34:00.9 |
20. | TŘÍSKA Lukáš |
Merida Biking Team CZ |
CZE | 5:23:07.5 | 0:39:05.4 |
21. | HONS Libor |
Bike Sport Chrudim |
CZE | 5:27:19.5 | 0:43:17.4 |
22. | KUČERA Tomáš |
Hannah |
CZE | 5:27:20.2 | 0:43:18.1 |
23. | LINHART Martin |
BIG Hamry |
CZE | 5:28:20.0 | 0:44:17.9 |
24. | PŘIBYL Tomáš |
ELEVEN MTB TEAM Příchovice |
CZE | 5:29:54.0 | 0:45:51.9 |
25. | MORAVEC Marek |
Snails |
CZE | 5:31:24.9 | 0:47:22.8 |
26. | VLK Pavel |
NISSAN Dolák |
CZE | 5:33:56.8 | 0:49:54.7 |
27. | KOVAŘÍK Vít |
CZE | 5:36:15.7 | 0:52:13.6 | |
28. | KUTHAN Roman |
Kofola Sensor race team |
CZE | 5:37:30.3 | 0:53:28.2 |
29. | LELEK Josef |
CZE | 5:38:14.5 | 0:54:12.4 | |
30. | DUBEC Jan |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 5:39:22.0 | 0:55:19.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULCOVÁ Pavlína |
Rock Machine cyklomax Women |
CZE | 5:10:36.1 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLASOVÁ Alžběta |
MenX - HAIBIKE.CZ |
CZE | 5:53:37.2 | 0:43:01.1 |
3. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 6:34:14.4 | 1:23:38.3 |
4. | JURAČKOVÁ Jana |
CZE | 6:36:49.0 | 1:26:12.9 | |
5. | LUDVÍKOVÁ Katarína |
Peksport |
CZE | 6:59:36.4 | 1:49:00.3 |
6. | VOTŘELOVÁ Kateřina |
Vinohradské šlapky |
CZE | 7:18:47.7 | 2:08:11.6 |
7. | LANDOVÁ Lenka |
Kofola Sensor race team |
CZE | 7:58:07.6 | 2:47:31.5 |
8. | KLIMEŠOVÁ Gabriela |
Traged team |
CZE | 8:00:09.1 | 2:49:33.0 |
9. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 8:15:21.2 | 3:04:45.1 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život