ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- Sprint - FInále
- Sprint - Kvalifikace
- A-100 km absolútne
- A-100 km po kategóriách
- B-60 km absolut
- B-60 km Ergebnisse nach Klassen
- B-60 km - týmy
- C-40 km absolútne
- C-40 km po kategóriách
- Děti - Odstrkovadla po kategóriách
- Děti - Naděje po kategóriách
- Děti - 5 až 6 let po kategóriách
- Děti - 7 až 8 let po kategóriách
- Děti - 9 až 10 let po kategóriách
- Děti - 11 až 12 let po kategóriách
- Děti - 13 až 14 let po kategóriách
- Handbikes po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 4:29:00.2 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO-AUTHOR TEAM |
CZE | 4:29:31.5 | 0:00:31.3 |
3. | RYBAŘÍK Ivan |
Merida Biking Team |
CZE | 4:32:42.2 | 0:03:42.0 |
4. | VOKROUHLÍK Tomáš |
OPATOVICE NAD LABEM |
CZE | 4:33:04.2 | 0:04:04.0 |
5. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 4:33:57.4 | 0:04:57.2 |
6. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 4:34:02.3 | 0:05:02.1 |
7. | FOJTÍK Ondřej |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 4:36:12.1 | 0:07:11.9 |
8. | BIRKENFELD Rene |
FOCUS MIG Team |
GER | 4:50:09.1 | 0:21:08.9 |
9. | SPLÍTEK Martin |
RockMachine-Cyklomax |
CZE | 4:51:13.2 | 0:22:13.0 |
10. | HARTL Karel |
KELLYS BikeRach Team |
CZE | 4:57:19.5 | 0:28:19.3 |
11. | PIECUCH Marcin |
SZiK Martombike Eska Team |
POL | 4:58:07.6 | 0:29:07.4 |
12. | HAVEL Josef |
Tepelná čerpadla IVT |
CZE | 5:01:19.9 | 0:32:19.7 |
13. | WAUSCHKUHN Bastian |
TBR Factory Racing Team |
GER | 5:01:20.8 | 0:32:20.6 |
14. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 5:03:00.0 | 0:33:59.8 |
15. | KORDÍK Petr |
Maratoncentrum Jičín |
CZE | 5:04:02.1 | 0:35:01.9 |
16. | ŠŤASTNÝ Jan |
Sodafresh Cannondale team |
CZE | 5:04:44.3 | 0:35:44.1 |
17. | TATÍČEK Petr |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 5:04:57.8 | 0:35:57.6 |
18. | HERMANN Peter |
Espelkamp |
GER | 5:07:07.8 | 0:38:07.6 |
19. | NEBESÁŘ Marek |
Big Shock |
CZE | 5:07:19.6 | 0:38:19.4 |
20. | MÜTZLITZ Torsten |
Biehler-Procycle.de |
GER | 5:07:29.5 | 0:38:29.3 |
21. | LIEBICH Petr |
JS Sport - GIANT |
CZE | 5:07:34.7 | 0:38:34.5 |
22. | BENEŠ Jiří |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 5:07:47.9 | 0:38:47.7 |
23. | NOUZÁK Miloš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 5:11:22.1 | 0:42:21.9 |
24. | SCHOLZE Jens |
team-vogtland.de |
GER | 5:11:36.9 | 0:42:36.7 |
25. | KREJCAR Jaroslav |
Bike Sport Hradec Králové |
CZE | 5:12:41.8 | 0:43:41.6 |
26. | HAMELINK Leander |
Peelbikers |
CZE | 5:13:37.6 | 0:44:37.4 |
27. | STRNAD Aleš |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:14:55.7 | 0:45:55.5 |
28. | HORNYCH Vena |
Sportchallenge timing |
CZE | 5:15:07.4 | 0:46:07.2 |
29. | PROKŮPEK David |
kominicikolin.cz |
CZE | 5:15:54.5 | 0:46:54.3 |
30. | MIKULE Ondřej |
Cyklo sky J.Žitník |
CZE | 5:16:00.6 | 0:47:00.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICKOVÁ Michaela |
Sodafresh Cannondale team |
CZE | 6:34:48.3 | 0:00:00.0 |
2. | BLÁHOVÁ Veronika |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 6:53:31.2 | 0:18:42.9 |
3. | HARTLOVÁ Lenka |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 7:05:28.6 | 0:30:40.3 |
4. | PREISLEROVÁ Ivana |
Author Team Stupno |
CZE | 7:07:08.0 | 0:32:19.7 |
5. | ZIESCHANK Jana |
Craft-Rocky-Mountain Team |
GER | 7:16:10.0 | 0:41:21.7 |
6. | NENADÁLOVÁ Hanka |
Maraton.cz |
CZE | 7:17:34.2 | 0:42:45.9 |
7. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 7:43:55.3 | 1:09:07.0 |
8. | NEKOLOVA Martina |
Kola-Víšek |
CZE | 7:45:44.9 | 1:10:56.6 |
9. | FISEROVA Hana |
Littleton |
USA | 7:50:07.1 | 1:15:18.8 |
10. | SCHUBERT Simone |
Veloteam Landshut |
GER | 8:06:02.4 | 1:31:14.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HEJDUK Stanislav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 3:05:24.9 | 0:00:00.0 |
2. | SCHÖN Florian |
Scott Generation Team |
GER | 3:10:07.4 | 0:04:42.5 |
3. | BAUMGÄRTEL Lutz |
Scott Generation Team |
GER | 3:10:11.2 | 0:04:46.3 |
4. | NOVOTNÝ Robert |
Sweep cykling |
CZE | 3:15:35.9 | 0:10:11.0 |
5. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 3:15:58.0 | 0:10:33.1 |
6. | HEINKE Sascha |
Firebike-Drössiger |
GER | 3:15:59.8 | 0:10:34.9 |
7. | NOVOTA Jan |
Bicykl Kříž Team |
CZE | 3:17:57.7 | 0:12:32.8 |
8. | KRAMÁR David |
KONA CYCLING TEAM |
CZE | 3:19:27.3 | 0:14:02.4 |
9. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:21:17.6 | 0:15:52.7 |
10. | HAUSCHILD Silvio |
eleven/radon |
GER | 3:23:43.9 | 0:18:19.0 |
11. | VOLL David |
Team Mountain Heroes |
GER | 3:24:43.0 | 0:19:18.1 |
12. | LANGER Steffen |
MOOOOVE RACING TEAM |
GER | 3:25:46.3 | 0:20:21.4 |
13. | ŠTĚPÁNEK Jakub |
toi toi cykloklub slaný |
CZE | 3:27:44.5 | 0:22:19.6 |
14. | SCHWARZ Ernst |
Race team Schwarz |
GER | 3:28:21.9 | 0:22:57.0 |
15. | ČERNÝ Milan |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 3:29:17.0 | 0:23:52.1 |
16. | STRNAD Jiří |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:30:20.3 | 0:24:55.4 |
17. | KUBÍČEK František |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:30:52.0 | 0:25:27.1 |
18. | WAGLER Julius |
team-vogtland.de |
GER | 3:30:59.1 | 0:25:34.2 |
19. | TOMEK Petr |
TOITOI Cykloklub Slaný |
CZE | 3:32:08.3 | 0:26:43.4 |
20. | SCHOLZE Patrick |
OPPACH |
GER | 3:37:20.6 | 0:31:55.7 |
21. | HAŠEK Jan |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 3:38:56.8 | 0:33:31.9 |
22. | VOCEĎÁLEK Jaroslav |
SK BON SERVIS Trutnov |
CZE | 3:39:35.4 | 0:34:10.5 |
23. | TICHÝ Tomáš |
I-TRENINK.COM |
CZE | 3:41:27.6 | 0:36:02.7 |
24. | STAHN John -oliver |
MEISSEN |
GER | 3:42:02.4 | 0:36:37.5 |
25. | ZIMA Ota |
Ski a Bike Centrum Radotín MTB |
CZE | 3:43:24.6 | 0:37:59.7 |
26. | RÖDER Stefan |
Team Best Bike Parts / Progress |
GER | 3:43:24.8 | 0:37:59.9 |
27. | PELC Stanislav |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:44:11.0 | 0:38:46.1 |
28. | BLAHA Jakub |
Mannheim |
CZE | 3:44:41.1 | 0:39:16.2 |
29. | HÁJEK Vlastimil |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 3:45:40.9 | 0:40:16.0 |
30. | PRCHAL Ondřej |
Tursko |
CZE | 3:45:41.4 | 0:40:16.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STORCH Daniela |
Scott Generation Team |
GER | 3:50:54.2 | 0:00:00.0 |
2. | HANUŠOVÁ Barbora |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 4:01:59.1 | 0:11:04.9 |
3. | VLÁŠKOVÁ Lucka |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 4:05:48.9 | 0:14:54.7 |
4. | MARTÍNKOVÁ Jana |
CYKLO TRENINK |
CZE | 4:21:15.4 | 0:30:21.2 |
5. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
TJ Sokol Kraslice |
CZE | 4:21:48.2 | 0:30:54.0 |
6. | VEJVODOVÁ Šárka |
Merida Biking Team |
CZE | 4:23:00.9 | 0:32:06.7 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Kona Cycling Point |
CZE | 4:23:24.2 | 0:32:30.0 |
8. | OPP Elisabeth |
SCOTT/LIGHT LAUNGE MTB RACING TEAM |
GER | 4:34:28.2 | 0:43:34.0 |
9. | BLAŽKOVÁ Lucie |
Carla kupkolo.cz |
CZE | 4:36:38.5 | 0:45:44.3 |
10. | LENGERT Sabine |
BikeKult Cannondale |
GER | 4:41:02.7 | 0:50:08.5 |
11. | KUBÁČOVÁ Jana |
KELLYS BIKERANCH TEAM |
CZE | 4:44:07.2 | 0:53:13.0 |
12. | PROß Arnhild |
GER | 4:49:13.3 | 0:58:19.1 | |
13. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
Centrum Babylon Liberec |
CZE | 4:50:07.6 | 0:59:13.4 |
14. | ŘEHÁKOVÁ Jana |
Kofola sensor mtb racing team |
CZE | 4:51:31.2 | 1:00:37.0 |
15. | HRODKOVÁ Jana |
Děčín |
CZE | 4:53:09.8 | 1:02:15.6 |
16. | SMUTKOVÁ Mariana |
Stodůlky Praha |
CZE | 4:53:44.3 | 1:02:50.1 |
17. | MÜLLER Christin |
Madmission |
GER | 5:00:41.7 | 1:09:47.5 |
18. | PURSCHE Heike |
Lückendorf |
GER | 5:06:20.5 | 1:15:26.3 |
19. | CHOCHOLOUŠKOVÁ Jana |
Pells Bike Team Lomnice n. Pop. |
CZE | 5:08:35.3 | 1:17:41.1 |
20. | NEKVINDOVÁ Jana |
Wild cat Norskamoda.cz team |
CZE | 5:08:35.5 | 1:17:41.3 |
21. | MIKESKOVÁ Lucie |
Červené Pečky |
CZE | 5:24:29.4 | 1:33:35.2 |
22. | RANDIG Stefanie |
PSV Zittau Ski e.V. |
GER | 5:25:25.0 | 1:34:30.8 |
23. | BACÍLKOVÁ Lenka |
OCELOVí LETCI |
CZE | 5:27:08.9 | 1:36:14.7 |
24. | KOVÁŘOVÁ Petra |
Praha 5 |
CZE | 5:28:28.1 | 1:37:33.9 |
25. | KONOPOVÁ Jana |
Author Team Stupno |
CZE | 5:32:51.7 | 1:41:57.5 |
26. | VOTŘELOVÁ Kateřina |
Vinohradské šlapky |
CZE | 5:34:11.9 | 1:43:17.7 |
27. | STRÄMEL Katrin |
bikeland 262 |
GER | 5:35:21.3 | 1:44:27.1 |
28. | SVATOŇOVÁ Linda |
L&M bike team |
CZE | 5:44:33.9 | 1:53:39.7 |
29. | POTLUKOVÁ Alena |
Regal Bike Teplice |
CZE | 6:08:42.3 | 2:17:48.1 |
30. | TIETZE Ilona |
Großschönau |
GER | 6:22:48.4 | 2:31:54.2 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1267 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1124 |
Přihlášeno - Ženy | 143 |
Odštartovalo | 1087 |
V cieli | 978 |