seriál :
Ralsko MTB Tour České spořitelny
DÁTUM : | 28.9.2019 | MIESTO : | letiště Hradčany |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- Trasa B absolútne
- Trasa B po kategóriách
- Trasa C absolútne
- Trasa C po kategóriách
- Trasa JTM absolútne
- Trasa JTM po kategóriách
- E-bikes absolútne
- Hradčanský sprint
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:45:08.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
MITAS Mercedes Benz Praha Trek |
CZE | 1:45:11.7 | 0:00:02.9 |
3. | BOUDNÝ Pavel |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:49:56.5 | 0:04:47.7 |
4. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:49:57.2 | 0:04:48.5 |
5. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:49:58.2 | 0:04:49.5 |
6. | HYNEK Kristián |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:49:59.0 | 0:04:50.2 |
7. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:02.7 | 0:04:54.0 |
8. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:50:07.5 | 0:04:58.7 |
9. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:50:10.2 | 0:05:01.5 |
10. | NERADIL Vojtěch |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 1:50:38.2 | 0:05:29.5 |
11. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch team |
CZE | 1:50:38.7 | 0:05:30.0 |
12. | HOVORKA Daniel |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 1:50:38.8 | 0:05:30.1 |
13. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:53:16.2 | 0:08:07.5 |
14. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:54:07.2 | 0:08:58.5 |
15. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:54:07.3 | 0:08:58.5 |
16. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 1:54:07.4 | 0:08:58.6 |
17. | REINER Jan |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:54:07.5 | 0:08:58.8 |
18. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:54:07.5 | 0:08:58.8 |
19. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:54:07.5 | 0:08:58.8 |
20. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:54:07.6 | 0:08:58.9 |
21. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:54:31.5 | 0:09:22.7 |
22. | VOPAT Milan |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:55:45.5 | 0:10:36.7 |
23. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:57:08.5 | 0:11:59.7 |
24. | RAUCHFUSS Marek |
KROSS Bikeranch Team |
CZE | 1:57:10.9 | 0:12:02.1 |
25. | TOMAN Vojtěch |
HR Racing Team České Budějovice |
CZE | 1:57:45.7 | 0:12:37.0 |
26. | TRTEK František |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:57:50.3 | 0:12:41.5 |
27. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:57:51.3 | 0:12:42.5 |
28. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:57:51.5 | 0:12:42.7 |
29. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:57:52.0 | 0:12:43.2 |
30. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:52.5 | 0:12:43.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:03:51.4 | 0:00:00.0 |
2. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:08:56.3 | 0:05:04.8 |
3. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:12:18.3 | 0:08:26.8 |
4. | LOUBKOVÁ Ivana |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:13:37.3 | 0:09:45.9 |
5. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:19:00.1 | 0:15:08.6 |
6. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:21:08.8 | 0:17:17.4 | |
7. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:24:50.3 | 0:20:58.9 |
8. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:27:08.6 | 0:23:17.1 |
9. | PODRACKÁ Hana |
CZE | 2:28:52.1 | 0:25:00.6 | |
10. | FUKSOVÁ Adéla |
BIGSHOCK team |
CZE | 2:30:57.0 | 0:27:05.6 |
11. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
CZE | 2:32:21.1 | 0:28:29.6 | |
12. | HLACHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:34:09.1 | 0:30:17.6 |
13. | ELIŠKOVÁ Kristýna |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:34:15.3 | 0:30:23.9 |
14. | VESELÁ Kateřina |
Křižák Team |
CZE | 2:37:29.1 | 0:33:37.6 |
15. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 2:37:57.6 | 0:34:06.1 |
16. | MÜLLEROVÁ iVANA |
LAWI Stars |
CZE | 2:40:56.7 | 0:37:05.2 |
17. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:41:29.1 | 0:37:37.7 | |
18. | TRTÍKOVÁ Kateřina |
KTMK |
CZE | 2:41:38.9 | 0:37:47.4 |
19. | POKORNÁ Veronika |
CZE | 2:44:07.6 | 0:40:16.2 | |
20. | ODLOVÁ Hana |
KOME klub Kraslice |
CZE | 2:48:37.1 | 0:44:45.7 |
21. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:48:40.4 | 0:44:48.9 |
22. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 2:49:46.9 | 0:45:55.4 | |
23. | DURAJOVÁ Zuzana |
Poprvé na kole |
CZE | 2:59:20.9 | 0:55:29.5 |
24. | ZAJÍCOVÁ Lucie |
STS Chvojkovice - Brod |
CZE | 3:01:48.2 | 0:57:56.7 |
25. | KRÁLOVÁ Iveta |
CZE | 3:04:30.7 | 1:00:39.2 | |
26. | BUREŠOVÁ Lenka |
CZE | 3:07:29.7 | 1:03:38.2 | |
27. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:09:39.4 | 1:05:48.0 |
28. | SZENÁSIOVÁ Renata |
CZE | 3:10:45.9 | 1:06:54.5 | |
29. | HUMMELOVA Eva |
CZE | 3:12:04.5 | 1:08:13.0 | |
30. | KUBÍKOVÁ Jana |
CZE | 3:12:36.2 | 1:08:44.7 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- ČT Trans Brdy
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR