seriál : Author Maraton Tour 2018

Author Šela Maraton

MTB
DÁTUM :1.9.2018 MIESTO :Lipník nad Bečvou

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADEL Filip
Superior Suninvent Team
CZE 3:59:11.8 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:00:03.3 0:00:51.4
3.
ROZEK Karol
JBQ-2 CRYOSPACE
CZE 4:00:24.0 0:01:12.2
4.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 4:03:47.7 0:04:35.9
5.
BRZÓZKA Piotr
JBQ-2 CRYOSPACE
POL 4:04:03.5 0:04:51.7
6.
FOJTÍK Jan
FORCE KCK Zlín
CZE 4:04:04.0 0:04:52.2
7.
FOJTÍK Ondřej
FORCE KCK Zlín
CZE 4:05:21.0 0:06:09.2
8.
JOBÁNEK Jan
Superior Suninvent Team
CZE 4:06:45.4 0:07:33.6
9.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 4:06:54.4 0:07:42.6
10.
BUKSA Dominik
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM
CZE 4:07:44.7 0:08:32.9
11.
DAMEK Milan
KILPI racing team
CZE 4:09:57.4 0:10:45.6
12.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 4:14:19.6 0:15:07.8
13.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 4:14:52.6 0:15:40.8
14.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 4:15:45.6 0:16:33.8
15.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:20:20.8 0:21:09.0
16.
PILČÍK Adam
Symbio+BMC
CZE 4:20:42.6 0:21:30.7
17.
STRNKA Tomáš
Bike Team Sazovice
CZE 4:21:11.6 0:21:59.7
18.
VÁCLAVEK Lukáš
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 4:23:13.5 0:24:01.7
19.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 4:24:09.0 0:24:57.2
20.
KALITA Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 4:24:57.8 0:25:46.0
21.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 4:28:23.5 0:29:11.7
22.
NOVOSAD David
GHOST Team
CZE 4:34:59.9 0:35:48.1
23.
VÁLEK Václav
CZE 4:36:24.4 0:37:12.6
24.
SKYBA Zdeněk
FORCE KCK Zlín
CZE 4:36:56.4 0:37:44.6
25.
VYMĚTALÍK Jaroslav
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 4:37:32.4 0:38:20.6
26.
ŠIDLÍK Tomáš
Amenity Extrem sport
CZE 4:45:26.1 0:46:14.3
27.
VÁVRA Aleš
ANAG Olomouc
CZE 4:45:26.3 0:46:14.5
28.
JURÁK Václav
JUVA CYKLO
CZE 4:46:00.6 0:46:48.8
29.
BRZÓZKA Jarek
JBQ-2 CRYOSPACE
CZE 4:49:07.5 0:49:55.7
30.
SAMOHÝL Milan
V.I.K. MouldPro Trek Zlín
CZE 4:49:29.5 0:50:17.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 5:24:05.4 0:00:00.0
2.
KUČNÁ Svatava
4ever Cyklo Bulis Team
CZE 5:31:35.6 0:07:30.1
3.
GIERGIELOVÁ Markéta
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 6:01:33.8 0:37:28.3
4.
SICHÁLKOVÁ Natálie
CZE 6:09:56.0 0:45:50.5
5.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 6:40:24.2 1:16:18.7
6.
NYTROVÁ Andrea
CZE 7:02:53.3 1:38:47.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 2:04:51.0 0:00:00.0
2.
KRČMA Michal
OD Morava Holešov
CZE 2:05:04.8 0:00:13.7
3.
NERADIL Vojtěch
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 2:05:20.3 0:00:29.2
4.
ORAVEC Petr
Pemap Přerov
CZE 2:07:29.0 0:02:37.9
5.
KUŠNÍR Ondřej
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 2:08:10.3 0:03:19.2
6.
HOLIŠ Martin
CZE 2:09:29.2 0:04:38.2
7.
HELCEL Martin
MH Bike
CZE 2:11:10.2 0:06:19.1
8.
STUDÝNKA David
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 2:12:08.2 0:07:17.1
9.
DŘEVOJÁNEK Jan
Valmezbike
CZE 2:13:29.2 0:08:38.1
10.
JELÍNEK Vladimír
ebajk racing
SVK 2:14:01.7 0:09:10.6
11.
TEKULA Hynek
DK Bike Shop Recing Team
CZE 2:15:47.9 0:10:56.8
12.
WIEDERMANN Filip
Cyklo team Kolárna
CZE 2:16:20.4 0:11:29.3
13.
TRTEK František
Bike and Ride Nivnice
CZE 2:16:33.9 0:11:42.8
14.
KOVÁŘ Tomáš
PRŽENŠTÍ KOHOUTIS
CZE 2:16:42.9 0:11:51.8
15.
KOKEŠ Michal
Novatop-Lapierre
CZE 2:17:03.2 0:12:12.1
16.
SCHÖN Martin
CK Slovan Moravská Třebová
CZE 2:17:08.4 0:12:17.3
17.
MLČÁK Jan
Cyklosport Hranice
CZE 2:17:23.7 0:12:32.6
18.
VARHANÍČEK Lukáš
Kroměřížské bajker
CZE 2:17:27.2 0:12:36.1
19.
CHALUPA Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:17:45.2 0:12:54.1
20.
FLANDERKA Michal
CZE 2:18:02.2 0:13:11.1
21.
PASTRNEK Pavel
SK SKIVELO neslyšících Ol
CZE 2:19:40.6 0:14:49.6
22.
KOCOUREK František
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 2:20:07.6 0:15:16.6
23.
LUKAŠÁK Štefan
Cyko team Kolárna Olomouc
CZE 2:20:55.9 0:16:04.8
24.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 2:21:31.4 0:16:40.3
25.
FIALA Radim
cyklo team KOLARNA
CZE 2:21:42.4 0:16:51.3
26.
KELÍŠEK Tomáš
CZE 2:21:52.9 0:17:01.8
27.
MAŇUR Antonín
CZE 2:22:08.4 0:17:17.3
28.
HECZKO Petr
CZE 2:22:17.1 0:17:26.0
29.
KONÍČEK Jakub
Finančné centrum Team
SVK 2:22:58.6 0:18:07.5
30.
HARVÁNEK Martin
Cykloservis Martin Smatana
SVK 2:22:58.6 0:18:07.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 2:33:30.3 0:00:00.0
2.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:35:30.0 0:01:59.7
3.
SKALICKÁ Zuzana
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:38:47.5 0:05:17.1
4.
DOLEŽALOVÁ Ivana
Cyklo team Kolárna
CZE 2:42:06.5 0:08:36.1
5.
VŠIANSKÁ Hana
SupGirls
CZE 2:47:23.6 0:13:53.3
6.
PAVLÍKOVÁ Kateřina
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:48:17.6 0:14:47.3
7.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:55:43.8 0:22:13.5
8.
SLANÁ Míša
CZE 2:56:14.5 0:22:44.2
9.
SLOVENČÍKOVÁ Iveta
CZE 3:00:49.7 0:27:19.4
10.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:02:01.2 0:28:30.9
11.
KOPUNCOVÁ Lucie
PINKHORSES Team Bojkovice
CZE 3:31:02.7 0:57:32.4
12.
NIPPERTOVA Pavla
CZE 3:43:34.3 1:10:04.0
13.
JUCHELKOVÁ Iveta
Růženky
CZE 3:46:46.1 1:13:15.7
14.
PINDUROVÁ Lucie
BIKE + Peloton
CZE 3:56:25.7 1:22:55.4
15.
PETROVÁ Kateřina
CZE 3:58:27.7 1:24:57.4
16.
MATUŠÍKOVÁ Simona
NAPOHODU!
CZE 4:08:49.8 1:35:19.5
17.
GRACLÍKOVÁ Nela
CZE 4:22:10.0 1:48:39.7
18.
DOLEŽELOVÁ Jitka
CZE 4:41:35.3 2:08:05.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZEMENE Jakub
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:09:44.5 0:00:00.0
2.
LETEV Jakub
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 1:13:51.5 0:04:06.9
3.
ŠIGUT David
Kohouti SK Pržno
CZE 1:14:23.5 0:04:38.9
4.
PETRŮ Martin
CZE 1:16:42.7 0:06:58.1
5.
HLAVA Tomáš
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:16:54.2 0:07:09.6
6.
BALCÁREK Vít
Cykloteam MXM Hulín
CZE 1:17:58.9 0:08:14.4
7.
HUSEK Karel
EDLINE MTB Team
CZE 1:18:32.2 0:08:47.6
8.
SEDLÁŘ Vít
JURACYKLO
CZE 1:18:40.2 0:08:55.6
9.
ORDÁŇ Petr
Cykloch team
CZE 1:19:51.7 0:10:07.1
10.
NEVŘALA Robin
GAPP System- Cabtech Team
CZE 1:21:03.9 0:11:19.3
11.
ČECH Jan
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:22:00.9 0:12:16.3
12.
MACHÁLEK Adam
CZE 1:22:56.6 0:13:12.1
13.
CHOMA Eduard
Bikecentrum Olomouc
CZE 1:24:41.1 0:14:56.5
14.
KOMÁREK Tomáš
ACT leraK Blansko
CZE 1:24:42.9 0:14:58.3
15.
MOROŇ Daniel
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:24:45.9 0:15:01.3
16.
KNIHA Petr
KC KOOPERATIVA
CZE 1:26:56.1 0:17:11.5
17.
HYNEČEK Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 1:27:58.6 0:18:14.0
18.
SLANÝ Jakub
CZE 1:28:21.8 0:18:37.3
19.
RAFAJ Martin
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 1:28:58.6 0:19:14.0
20.
OPLETAL Vladimír
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:29:08.8 0:19:24.3
21.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:29:56.1 0:20:11.5
22.
NERADIL Tomáš
Cykloteam MXM Hulín
CZE 1:30:08.3 0:20:23.7
23.
POLÁŠEK Jakub
CZE 1:32:54.3 0:23:09.7
24.
MIŠUREC Zdeněk
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 1:34:52.5 0:25:08.0
25.
JURÁK Ondřej
JURACYKLO
CZE 1:36:04.8 0:26:20.2
26.
UHLÍŘ Vojtěch
SK Šela Sport
CZE 1:37:31.5 0:27:46.9
27.
RAŠKA Alois
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:38:28.7 0:28:44.2
28.
NESRSTA Michal
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:40:50.7 0:31:06.1
29.
ODSTRČIL Luděk
Všední den
CZE 1:42:34.5 0:32:49.9
30.
ČÍHAL Roman
CZE 1:46:27.2 0:36:42.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA
CZE 1:30:50.6 0:00:00.0
2.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
FORMAN kids
CZE 1:34:48.3 0:03:57.7
3.
WITTNEROVÁ Bronislava
CZE 1:53:14.4 0:22:23.8
4.
MALIŇÁKOVÁ Karolína
Vrv pro sport
CZE 1:59:35.3 0:28:44.7
5.
ŠIMKOVÁ Nela
CZE 2:00:42.8 0:29:52.2
6.
HONEŠOVÁ Barbora
CZE 2:01:55.5 0:31:04.9
7.
RUBEŠOVÁ Valerie
CZE 2:05:36.0 0:34:45.4
8.
MUŽÍKOVÁ Ivana
CZE 2:07:44.0 0:36:53.3
9.
PETŘEKOVÁ Markéta
CZE 2:08:02.5 0:37:11.8
10.
KOLÍNSKÁ Veronika
CZE 2:19:43.4 0:48:52.7
11.
ŠVIHELOVÁ Viki
CPV Krnov
CZE 2:23:23.1 0:52:32.5
12.
ŠVIHELOVÁ Míša
CPV Krnov
CZE 2:26:54.3 0:56:03.7
13.
JANKOTOVÁ Kristýna
CZE 2:31:44.5 1:00:53.9
14.
ŠAMOŘILOVÁ Amálie
TBS Přerov
CZE 2:37:52.2 1:07:01.6
15.
ZDRÁHALOVÁ Martina
CZE 2:50:21.3 1:19:30.7

Kontaktujte časomíru