seriál : serie logo

Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :23.6.2018 MIESTO :Vrchlabí
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor racing team
CZE 1:51:27.8 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:51:39.8 0:00:12.0
3.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:51:58.4 0:00:30.5
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:33.1 0:02:05.2
5.
KOBES Lukáš
Symbio+CE Energy
CZE 1:54:35.4 0:03:07.5
6.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:56:28.9 0:05:01.0
7.
ZÁLESKÝ Milan
Rafkarna Idea Cycling Team
CZE 1:58:07.6 0:06:39.7
8.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:59:10.4 0:07:42.5
9.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 2:01:01.1 0:09:33.2
10.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:01:01.4 0:09:33.5
11.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:01.9 0:09:34.0
12.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 2:01:32.2 0:10:04.3
13.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:01:32.4 0:10:04.5
14.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:02:22.6 0:10:54.7
15.
TATÍČEK Petr
RAJEC TREK
CZE 2:02:30.6 0:11:02.7
16.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 2:02:54.6 0:11:26.7
17.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 2:03:55.4 0:12:27.5
18.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 2:05:26.4 0:13:58.5
19.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:05:27.1 0:13:59.2
20.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:05:28.1 0:14:00.2
21.
ŠTĚRBÁK Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:05:30.1 0:14:02.2
22.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 2:06:59.9 0:15:32.0
23.
SPILKA Tomáš
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 2:07:28.1 0:16:00.2
24.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:07:34.9 0:16:07.0
25.
STRNAD Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 2:07:44.6 0:16:16.7
26.
BLAŽEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:07:49.9 0:16:22.0
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:07:50.4 0:16:22.5
28.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:08:15.6 0:16:47.7
29.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:35.6 0:17:07.8
30.
LIEBICH Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:08:36.4 0:17:08.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:25:44.2 0:00:00.0
2.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 2:36:58.5 0:11:14.2
3.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 2:40:46.0 0:15:01.7
4.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:42:21.5 0:16:37.3
5.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 2:49:01.5 0:23:17.3
6.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 2:50:09.0 0:24:24.8
7.
MAŤHOVÁ Andrea
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:50:37.5 0:24:53.3
8.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:53:39.3 0:27:55.0
9.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 2:54:06.3 0:28:22.0
10.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:57:19.3 0:31:35.0
11.
HRABOVÁ Lucie
Cyklosport PIT stop Klatovy
CZE 3:01:08.0 0:35:23.8
12.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:11:02.3 0:45:18.1
13.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:16:02.6 0:50:18.4
14.
HASELBERGEROVÁ Eva
CZE 3:18:15.1 0:52:30.8
15.
BRODÍKOVÁ Petra
Ski Klub Rejdice
CZE 3:34:32.4 1:08:48.1
16.
KURFIŘTOVÁ Petra
ZP cyklo PROOFY Corratec tem
CZE 3:34:33.1 1:08:48.9
17.
KOSNAROVÁ Václava
pit-stop klatovy
CZE 3:41:23.9 1:15:39.7
18.
ČERVINKOVÁ Petra
CZE 3:54:37.4 1:28:53.2
19.
HAVLOVÁ Veronika
CZE 3:58:36.4 1:32:52.2
20.
IMLAUFOVÁ Monika
CZE 4:13:45.7 1:48:01.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KADLECOVÁ Zuzana
Sokol Veltěž
CZE 1:38:21.5 0:00:00.0
2.
BLAŽKOVÁ Vendula
SupGirls
CZE 1:39:00.0 0:00:38.5
3.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:40:11.5 0:01:50.0
4.
DOLEŽALOVÁ Ivana
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:40:25.7 0:02:04.2
5.
PETŘÍKOVÁ Michaela
MTB Spartak Vrchlabí
CZE 1:42:36.7 0:04:15.2
6.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:44:58.7 0:06:37.2
7.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 1:47:28.3 0:09:06.7
8.
BOHATÁ Nela
CZE 1:49:07.7 0:10:46.2
9.
HORÁČKOVÁ Zuzana
ECOM
CZE 1:49:10.2 0:10:48.7
10.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA Jablonec/Nisou
CZE 1:50:20.5 0:11:59.0
11.
HOVORKOVA Aneta
Symbio+CE.Energy
CZE 1:50:28.2 0:12:06.7
12.
LEPKOVÁ Zuzana
CZE 1:52:10.3 0:13:48.7
13.
POKORNÁ Emma
CZE 1:52:36.5 0:14:15.0
14.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna a.s.
CZE 1:53:34.5 0:15:13.0
15.
ČEŘOVSKÁ Petra
CK Carla.Kupkolo.cz DK n. L.
CZE 1:53:56.3 0:15:34.8
16.
KUNTOVÁ Jana
CZE 1:55:30.8 0:17:09.2
17.
RŮŽIČKOVÁ Hana
CZE 1:58:55.3 0:20:33.8
18.
BAZALOVÁ Vendula
CZE 1:59:21.0 0:20:59.5
19.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 2:00:33.8 0:22:12.3
20.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 2:02:28.5 0:24:07.0
21.
PŮBALOVÁ Jolana
ČKL Harrachov
CZE 2:05:03.8 0:26:42.3
22.
KYSELOVÁ Denisa
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:06:55.0 0:28:33.5
23.
DINGOVÁ Michaela
BSK racing
CZE 2:08:52.1 0:30:30.6
24.
MICHÁLKOVÁ Lucie
Symbio+CE.Energy
CZE 2:12:37.3 0:34:15.8
25.
BENEŠOVÁ Anna
www.carla.kupkolo.cz
CZE 2:14:16.3 0:35:54.8
26.
ŠUSTKOVÁ Kateřina
CZE 2:14:16.3 0:35:54.8
27.
TOMSOVÁ Klára
Haven Team
CZE 2:14:57.1 0:36:35.6
28.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 2:18:43.8 0:40:22.3
29.
SIGLEROVÁ Nikola
CZE 2:19:46.4 0:41:24.9
30.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 2:19:55.3 0:41:33.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
TRUHLÁŘ Josef
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:19:54.4 0:00:00.0
2.
HASELBERGER Zdeněk
Nowis Team
CZE 1:19:54.7 0:00:00.2
3.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:19:55.4 0:00:01.0
4.
KLUCH Luboš
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:20:13.9 0:00:19.5
5.
TOMAN Luboš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:21:29.7 0:01:35.2
6.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:22:06.9 0:02:12.5
7.
BALANE Daniel
CZE 1:22:10.7 0:02:16.2
8.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavý Cycling team
CZE 1:22:19.9 0:02:25.5
9.
LEPKA Martin
Yellow House
CZE 1:22:30.9 0:02:36.5
10.
ZÁVESKÝ Tomáš
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:24:54.9 0:05:00.5
11.
NEUGEBAUER Jiří
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:25:11.7 0:05:17.2
12.
SOUČEK Jan
Dukla Praha
CZE 1:25:45.2 0:05:50.7
13.
STLOUKAL Richard
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:25:50.4 0:05:56.0
14.
PÁVEK Matyáš
Kooperativa
CZE 1:26:33.9 0:06:39.5
15.
HANOUSEK Filip
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 1:27:25.4 0:07:31.0
16.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:28:01.4 0:08:07.0
17.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:28:02.4 0:08:08.0
18.
BALAJKA Ondřej
ONE CYCLING TEAM
CZE 1:28:03.4 0:08:09.0
19.
MORAVEC Michal
GHOST Team
CZE 1:28:04.4 0:08:10.0
20.
KŘÍŽ Zdeněk
VIG racing
CZE 1:28:11.7 0:08:17.2
21.
CHMELÍK Petr
Cube
CZE 1:28:16.2 0:08:21.7
22.
NIKL Karel
alltraining.cz
CZE 1:28:20.4 0:08:26.0
23.
MAREK Pavel
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:28:20.4 0:08:26.0
24.
PANTŮČEK Jiří
GHOST Team
CZE 1:28:31.2 0:08:36.7
25.
PROKOPIUS Petr
CYKLOTRENINK.com
CZE 1:29:13.2 0:09:18.7
26.
HRÁDEK Martin
FITSPORT
CZE 1:30:00.9 0:10:06.5
27.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:30:22.7 0:10:28.2
28.
HANTL Aleš
Bike Team KC Jaroměř
CZE 1:30:37.7 0:10:43.2
29.
CHRUDIMSKÝ Radek
Česká Spořitelna
CZE 1:31:09.2 0:11:14.7
30.
THÉR Jan
Skibikecentrum. CZ team
CZE 1:31:18.2 0:11:23.7