ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- MČR XCO MTB - Muži Elite
- MČR XCO MTB - Muži U23
- MČR XCO MTB - Ženy
- MČR XCO MTB - Ženy U23
- MČR XCO MTB - junioři
- MČR XCO MTB - juniorky
- MČR XCO MTB - kadeti
- MČR XCO MTB - kadetky
- MČR XCO MTB - masters
- MČR XCO MTB - expert
- MČR XCO MTB - žáci
- MČR XCO MTB - žákyně
- MTB XCE - Elite / U23
- MTB XCE - Ženy
- MTB XCE - Junioři
- MTB XCE - Juniorky
- MTB XCE - Kadeti
- MTB XCE - Kadetky
- MTB XCE - Žáci
- MTB XCE - Žákyně
- MTB XCE - výsledky kvalifikace
- Štafety
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CINK Ondřej |
Multivan Merida Biking Team |
CZE | 1:36:40.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 1:37:18.8 | 0:00:38.6 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká Spořitelna Specialized |
CZE | 1:38:38.7 | 0:01:58.5 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká Spořitelna Specialized |
CZE | 1:41:30.6 | 0:04:50.4 |
5. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:41:38.1 | 0:04:57.9 |
6. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:42:26.0 | 0:05:45.8 |
7. | SPĚŠNÝ Milan |
Kola-bbm.cz |
CZE | 1:43:53.7 | 0:07:13.5 |
8. | NOVÁK Jiří |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:45:06.9 | 0:08:26.7 |
9. | KANĚRA Michal |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE | 1:46:48.6 | 0:10:08.4 |
10. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:47:07.6 | 0:10:27.4 |
11. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:48:24.2 | 0:11:44.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NESVADBA Jan |
MADETA FITNESS/HAIBIKE |
CZE | 1:29:32.1 | 0:00:00.0 |
2. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:30:37.5 | 0:01:05.3 |
3. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:36:20.2 | 0:06:48.0 |
4. | BOHATA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:38:12.5 | 0:08:40.3 |
5. | BOGAR Kryštof |
CK Kolokrám - Svijany o.s. |
CZE | 1:38:59.4 | 0:09:27.2 |
6. | PAUR Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:39:22.3 | 0:09:50.1 |
7. | DANĚK Jiří |
Česká Spořitelna Specialized |
CZE | 1:39:55.0 | 0:10:22.8 |
8. | ŘEHÁK Vít |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:40:44.3 | 0:11:12.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUŘÍKOVÁ Tereza |
SPECIALIZED RACING XC |
CZE | 1:21:40.3 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:24:14.8 | 0:02:34.5 |
3. | VESELÁ Lucie |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:26:41.3 | 0:05:01.0 |
4. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 1:27:45.2 | 0:06:04.9 |
5. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:28:24.5 | 0:06:44.2 |
6. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:31:20.0 | 0:09:39.7 |
7. | ŠULCOVÁ Pavlína |
Bauknecht -Author cycling team |
CZE | 1:33:18.3 | 0:11:38.0 |
8. | BERKOVÁ Irena |
AMENITY - EXTREM SPORT |
CZE | 1:33:56.1 | 0:12:15.8 |
9. | JURKOVÁ Soňa |
BIKE 2000 |
CZE | 1:35:17.9 | 0:13:37.6 |
10. | VALEŠOVÁ Jana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:36:55.3 | 0:15:15.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:09:47.7 | 0:00:00.0 |
2. | RAJCHART Jan |
SPECIALIZED CZ |
CZE | 1:11:22.6 | 0:01:34.8 |
3. | KUBÍN Filip |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:13:06.4 | 0:03:18.6 |
4. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:13:23.7 | 0:03:35.9 |
5. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:13:27.4 | 0:03:39.6 |
6. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:15:26.9 | 0:05:39.1 |
7. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:16:38.2 | 0:06:50.4 |
8. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:17:29.8 | 0:07:42.0 |
9. | SEKANINA Adam |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:17:49.7 | 0:08:01.9 |
10. | BLAŽEK Josef |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 1:18:22.2 | 0:08:34.4 |
11. | NOVÁK Přemysl |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 1:19:35.9 | 0:09:48.1 |
12. | KOVÁŘ Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:19:56.5 | 0:10:08.7 |
13. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:20:10.5 | 0:10:22.7 |
14. | PANGRÁC Marek |
CBASE |
CZE | 1:20:17.8 | 0:10:30.0 |
15. | PAPEŽ Vít |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:20:44.4 | 0:10:56.6 |
16. | LAVIČKA Adam |
UNIQA JIHLAVA |
CZE | 1:21:40.5 | 0:11:52.7 |
17. | KUBELKA Petr |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 1:22:18.1 | 0:12:30.3 |
18. | DOLEŽAL Václav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:23:21.1 | 0:13:33.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
BIKE 2000 |
CZE | 1:00:01.0 | 0:00:00.0 |
2. | BARTIZALOVÁ Denisa |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 1:02:55.4 | 0:02:54.4 |
3. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:11:05.9 | 0:11:04.9 |
4. | REZKOVÁ Aneta |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:16:26.0 | 0:16:25.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VOJÍŘ Jaroslav |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:50:27.5 | 0:00:00.0 |
2. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 0:51:40.0 | 0:01:12.4 |
3. | ZEŤÁK Michael |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:51:51.2 | 0:01:23.6 |
4. | KUNT Lukáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:52:08.6 | 0:01:41.0 |
5. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:53:06.0 | 0:02:38.4 |
6. | BŘEZINA Jonáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:53:44.2 | 0:03:16.6 |
7. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:54:17.2 | 0:03:49.6 |
8. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:54:40.6 | 0:04:13.0 |
9. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:55:17.8 | 0:04:50.2 |
10. | KAŠPAR Adam |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:56:03.0 | 0:05:35.4 |
11. | KADLEC Jakub |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 0:56:29.4 | 0:06:01.8 |
12. | SLAVÍK Lukáš |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:56:53.7 | 0:06:26.1 |
13. | ŠUBR Martin |
Carla.Kupkolo DK. n.L. |
CZE | 0:57:03.0 | 0:06:35.4 |
14. | KRUMPHANZL Matyáš |
Bike2000 |
CZE | 0:58:03.0 | 0:07:35.4 |
15. | KOUKAL Filip |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:58:04.0 | 0:07:36.4 |
16. | ŠTĚPANÍK Jiří |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:58:16.1 | 0:07:48.5 |
17. | SIRŮČEK Václav |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:58:38.3 | 0:08:10.7 |
18. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:59:07.9 | 0:08:40.3 |
19. | LIDMILA Martin |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:59:18.6 | 0:08:51.0 |
20. | ŠEDIVÝ Jakub |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:00:27.8 | 0:10:00.2 |
21. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:00:30.6 | 0:10:03.0 |
22. | HERMAN Ondřej |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:00:31.3 | 0:10:03.7 |
23. | NOVOTNÝ Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:00:51.8 | 0:10:24.2 |
24. | MATĚJKA Radim |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:01:22.0 | 0:10:54.4 |
25. | VÍTŮ Šimon |
UNIQA JIHLAVA |
CZE | 1:01:52.3 | 0:11:24.7 |
26. | OTRUBA Jakub |
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. |
CZE | 1:02:29.4 | 0:12:01.8 |
27. | MARTINEK Tomáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:02:30.1 | 0:12:02.5 |
28. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:02:38.4 | 0:12:10.8 |
29. | LAVIČKA Jan |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:02:43.8 | 0:12:16.2 |
30. | POKORNÝ Jiří |
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. |
CZE | 1:03:00.0 | 0:12:32.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:46:42.2 | 0:00:00.0 |
2. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:47:09.6 | 0:00:27.4 |
3. | CZECZINKAROVÁ Jana |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:47:27.4 | 0:00:45.2 |
4. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:48:27.1 | 0:01:44.9 |
5. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
VRV TEAM |
CZE | 0:49:18.2 | 0:02:36.0 |
6. | LACINOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:50:50.2 | 0:04:08.0 |
7. | VOPATOVÁ Kateřina |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:52:58.0 | 0:06:15.8 |
8. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:55:53.0 | 0:09:10.8 |
9. | NEZVEDOVÁ Věra |
Cyklo Mikulášek Znojmo |
CZE | 0:57:23.1 | 0:10:40.9 |
10. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:57:31.0 | 0:10:48.8 |
11. | KNAPKOVÁ Denisa |
VRV TEAM |
CZE | 0:58:45.1 | 0:12:02.9 |
12. | MUNDLOVÁ Tereza |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 1:09:45.7 | 0:23:03.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOLEC Richard |
Favorit Brno |
CZE | 0:30:22.4 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:30:51.1 | 0:00:28.7 |
3. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:31:58.7 | 0:01:36.3 |
4. | VANÍČEK Šimon |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:32:23.5 | 0:02:01.1 |
5. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:32:28.4 | 0:02:06.0 |
6. | HENDRYCH Tomáš |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 0:32:57.9 | 0:02:35.5 |
7. | GAVENDA Jan |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:33:07.6 | 0:02:45.2 |
8. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:33:18.7 | 0:02:56.3 |
9. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:33:20.9 | 0:02:58.5 |
10. | CINK Jan |
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. |
CZE | 0:33:29.7 | 0:03:07.3 |
11. | VOPAT Milan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:33:45.1 | 0:03:22.7 |
12. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:34:02.1 | 0:03:39.7 |
13. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 0:34:06.3 | 0:03:43.9 |
14. | BÁRTA Tomáš |
ZEKOF TEAM |
CZE | 0:34:21.8 | 0:03:59.4 |
15. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:34:24.7 | 0:04:02.3 |
16. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:34:51.0 | 0:04:28.6 |
17. | STEHNO Filip |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:35:09.4 | 0:04:47.0 |
18. | SCHIERL Jakub |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:35:27.0 | 0:05:04.6 |
19. | CHVOSTEK Tomáš |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:35:34.9 | 0:05:12.5 |
20. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:35:35.9 | 0:05:13.5 |
21. | TLÁSKAL Hynek |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:35:59.4 | 0:05:37.0 |
22. | MALÝ Matěj |
Růžďka |
CZE | 0:36:27.4 | 0:06:05.0 |
23. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:36:39.4 | 0:06:17.0 |
24. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:09.7 | 0:06:47.3 |
25. | ZUNA Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:37:42.8 | 0:07:20.4 |
26. | SKOŘEPA Josef |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:38:10.7 | 0:07:48.3 |
27. | KRÝDA Miloslav |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:38:26.9 | 0:08:04.5 |
28. | PEŠŤÁK Martin |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:38:56.2 | 0:08:33.8 |
29. | NĚMEC Patrik |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:39:05.0 | 0:08:42.6 |
30. | DUDEK Tomáš |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 0:39:21.8 | 0:08:59.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:25:08.2 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁKOVÁ Barbora |
VRV TEAM |
CZE | 0:25:49.5 | 0:00:41.3 |
3. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:26:13.1 | 0:01:04.9 |
4. | KUČEROVÁ Monika |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:26:17.5 | 0:01:09.3 |
5. | SANDANYOVÁ Saša |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:26:35.3 | 0:01:27.1 |
6. | POLÁKOVÁ Karolína |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:26:42.7 | 0:01:34.5 |
7. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:26:48.6 | 0:01:40.4 |
8. | VAICOVÁ Markéta |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:27:02.0 | 0:01:53.8 |
9. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ cykloteam Tábor |
CZE | 0:27:09.0 | 0:02:00.8 |
10. | DŽERENGOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:28:04.3 | 0:02:56.1 |
11. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:28:06.2 | 0:02:58.0 |
12. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:28:13.5 | 0:03:05.3 |
13. | PODSKALSKÁ Anna |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:28:15.4 | 0:03:07.2 |
14. | HAUPTOVÁ Karolína |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:27.6 | 0:03:19.4 |
15. | NOVÁKOVÁ Barbora |
SK BRNO |
CZE | 0:28:39.8 | 0:03:31.6 |
16. | TESAŘOVÁ Jana |
ACT LERAK |
CZE | 0:29:11.1 | 0:04:02.9 |
17. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:29:18.7 | 0:04:10.5 |
18. | ŠEFCOVÁ Kateřina |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:29:20.2 | 0:04:12.0 |
19. | SLÁMOVÁ Michaela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:31:13.0 | 0:06:04.8 |
20. | HERMANOVÁ Veronika |
VRV TEAM |
CZE | 0:31:24.7 | 0:06:16.5 |
21. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:31:33.8 | 0:06:25.6 |
22. | VALUCHOVÁ Natálie |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:31:34.1 | 0:06:25.9 |
23. | KŘEMENOVÁ Natálie |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:31:59.4 | 0:06:51.2 |
24. | ROLENCOVÁ Vanessa |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:32:17.3 | 0:07:09.1 |
25. | HAASOVÁ Kristýna |
ACT LERAK |
CZE | 0:32:56.0 | 0:07:47.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ASC DUKLA - SPECIALIZED |
CZE | 0:37:11.0 | 0:00:00.0 | |
2. | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:37:15.6 | 0:00:04.6 | |
3. | ČS SPECIALIZED / GT BICYKLES |
CZE | 0:37:20.6 | 0:00:09.6 | |
4. | KC KOOPERATIVA SG I. |
CZE | 0:38:09.2 | 0:00:58.2 | |
5. | EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:40:11.9 | 0:03:00.9 | |
6. | KC KOOPERATIVA SG II. |
CZE | 0:40:16.4 | 0:03:05.4 | |
7. | BIKE 2000 - II. |
CZE | 0:40:37.7 | 0:03:26.7 | |
8. | MORAVEC TEAM - I. |
CZE | 0:40:44.3 | 0:03:33.3 | |
9. | 4EVER CYKLO BULIS |
CZE | 0:41:24.4 | 0:04:13.4 | |
10. | KC KOOPERATIVA SG III. |
CZE | 0:41:30.3 | 0:04:19.3 | |
11. | KC KOOPERATIVA SG IV. |
CZE | 0:45:04.5 | 0:07:53.5 | |
12. | MORAVEC TEAM - II. |
CZE | 0:46:15.7 | 0:09:04.7 |