RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:10:56.4 | 0:00:00.0 |
2. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 3:11:02.4 | 0:00:06.0 |
3. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 3:15:30.4 | 0:04:34.0 |
4. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 3:15:31.2 | 0:04:34.7 |
5. | BUBÍLEK Michal |
KROSS Bikeranch Team |
CZE | 3:15:52.9 | 0:04:56.5 |
6. | TATÍČEK Petr |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 3:16:54.4 | 0:05:58.0 |
7. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:18:36.4 | 0:07:40.0 |
8. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 3:20:23.2 | 0:09:26.7 |
9. | HULA Robert |
CZE | 3:23:01.8 | 0:12:05.4 | |
10. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 3:23:34.2 | 0:12:37.7 |
11. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 3:23:36.9 | 0:12:40.5 |
12. | MALÍK Michal |
LAWI stars - GIANT |
CZE | 3:24:38.4 | 0:13:42.0 |
13. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:26:37.9 | 0:15:41.5 |
14. | DOLEŽAL Václav |
MALOJA-Rocky Mountain |
CZE | 3:28:52.9 | 0:17:56.5 |
15. | DOLEŽEL Radovan |
Just ride it |
CZE | 3:37:05.2 | 0:26:08.7 |
16. | ČERNÝ Milan |
Ski and bike centrum Radotín |
CZE | 3:38:37.4 | 0:27:41.0 |
17. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:39:31.4 | 0:28:35.0 |
18. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:42:24.4 | 0:31:28.0 |
19. | MÜLLER Patrik |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 3:45:45.8 | 0:34:49.3 |
20. | SAKAŘ Radek |
CZE | 3:46:52.7 | 0:35:56.2 | |
21. | BOUDA Jan |
Bouda Elite Team |
CZE | 3:47:23.6 | 0:36:27.1 |
22. | ŘEHÁK Jiří |
Lokomotiva Nymburk |
CZE | 3:48:43.7 | 0:37:47.2 |
23. | VLČEK Jiří |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 3:49:01.7 | 0:38:05.2 |
24. | SEDLÁČEK Pavel |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:49:04.5 | 0:38:08.0 |
25. | NĚMEČEK Aleš |
PROMPT 2 Servis cyklo team |
CZE | 3:50:14.9 | 0:39:18.4 |
26. | DOLEŽEL Jan |
CK Obory |
CZE | 3:51:05.2 | 0:40:08.7 |
27. | ŠOLC Radek |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:51:48.2 | 0:40:51.7 |
28. | ISTENČIN Lukáš |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 3:52:51.5 | 0:41:55.0 |
29. | SVÁTEK Štěpán |
Rubena Team |
CZE | 3:53:18.5 | 0:42:22.0 |
30. | KLOFANDA Martin |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 3:54:04.7 | 0:43:08.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 4:02:52.5 | 0:00:00.0 |
2. | NAVRÁTILOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 4:10:01.5 | 0:07:09.0 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 4:10:39.5 | 0:07:47.0 |
4. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 4:17:25.2 | 0:14:32.7 |
5. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 4:26:37.7 | 0:23:45.2 |
6. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 4:31:29.4 | 0:28:36.9 | |
7. | UHLÍKOVÁ Hana |
CZE | 4:41:57.7 | 0:39:05.2 | |
8. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
CZE | 4:47:43.7 | 0:44:51.2 | |
9. | MRAVCOVÁ Vendula |
Salcbursko - Austria |
CZE | 5:02:09.5 | 0:59:17.0 |
10. | VESELÁ Kateřina |
Křižák Team |
CZE | 5:06:35.3 | 1:03:42.8 |
11. | VOJTĚCHOVSKÁ Alena |
CZE | 5:12:20.0 | 1:09:27.5 | |
12. | NERUDOVÁ Kateřina |
Horolezci Dobříš |
CZE | 6:24:26.0 | 2:21:33.5 |
Races in series
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny