Grobský runfest 2024

Running
DATUM :22 - 23.6.2024 ORT :Chorvátsky Grob – Čierna Voda

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
LENČÉŠ Marek
AO TJ Slávia STU Bratislava
SVK 0:41:09 0:00:00
2.
ŽIGO David
PROefekt team
SVK 0:41:21 0:00:12
3.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.SK
SVK 0:45:23 0:04:14
4.
MACH Ján
SVK 0:46:45 0:05:36
5.
KOHUT Jakub
SVK 0:49:11 0:08:02
6.
GASPARIK Samuell
SVK 0:49:40 0:08:31
7.
SROKA Karol
SVK 0:49:58 0:08:49
8.
RADOŠINSKÝ Tomáš
Speedy Gonzales Team
SVK 0:50:22 0:09:13
9.
ĎURAČKA Miroslav
Liga lanovka
SVK 0:51:13 0:10:04
10.
FAIX Daniel
ŠKP Vysoké Tatry
SVK 0:52:05 0:10:56
11.
ŠIPOŠ Michal
Trimood
SVK 0:53:00 0:11:51
12.
GRUDECKÝ Patrik
SVK 0:53:14 0:12:05
13.
HARGAŠ Tomáš
Bratislava runners
SVK 0:54:18 0:13:09
14.
ŠTOFKO Erik
PEXTON unicorns
SVK 0:56:14 0:15:05
15.
ZAJAC Matúš
SVK 0:56:25 0:15:16
16.
KILIAN Michal
SVK 0:57:23 0:16:14
17.
KUČARA Peter
SVK 0:59:30 0:18:21
18.
VADKERTI Róbert
#Nzbk
SVK 1:00:02 0:18:53
19.
VIGODA Tomáš
SVK 1:00:05 0:18:56
20.
STUPAVSKÝ Miroslav
SVK 1:00:08 0:18:59
21.
BABULIC Branislav
SVK 1:00:20 0:19:11
22.
MENTEL Filip
SVK 1:01:24 0:20:15
23.
ZAJAC Tomáš
12 z Ivanky
SVK 1:02:46 0:21:37
24.
BAKSA Maroš
Bezecka akademia Marcela Matanina
SVK 1:03:38 0:22:29
25.
SOKOL Peter
SVK 1:06:41 0:25:32
26.
DILLNE Alan
SVK 1:06:42 0:25:33
27.
JAROŠ Ján
SVK 1:07:21 0:26:12
28.
FLAM Lukáš
Brh pre radosť
SVK 1:07:23 0:26:14
29.
LAKATOŠ Pavol
BILLA
SVK 1:08:15 0:27:06
30.
HONZ Roman
SVK 1:08:32 0:27:23
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
ČIBOVÁ Martina
Go Create Performance team
SVK 0:54:59 0:00:00
2.
KOVÁČOVÁ Mária
SVK 0:56:15 0:01:16
3.
DANIELOVÁ Alexandra
SVK 0:56:16 0:01:17
4.
TRPINSKA Zuzana
Speedy Gonzales Team
SRB 0:57:47 0:02:48
5.
BUDAIOVÁ Annamária
SVK 1:00:46 0:05:47
6.
KURINCOVÁ Lucia
SHEruns
SVK 1:01:38 0:06:39
7.
DOBIŠOVÁ Miroslava
Bk Vajnory
SVK 1:02:28 0:07:29
8.
ČERNAYOVÁ Diana
Ľadový Bobry
SVK 1:02:52 0:07:53
9.
ONDRIŠEKOVÁ Soňa
SVK 1:04:08 0:09:09
10.
ZÁLESKÁ Gabriela
SVK 1:05:41 0:10:42
11.
BAJZIKOVA Lenka
SVK 1:08:56 0:13:57
12.
GULAI Katarína
SVK 1:10:19 0:15:20
13.
AXAMITOVA Katarina
SVK 1:11:32 0:16:33
14.
SKLENKOVÁ Nina
SVK 1:11:51 0:16:52
15.
STRIEBORNA Denisa
#Nzbk
SVK 1:11:53 0:16:54
16.
BODIOVA Jana
SVK 1:13:38 0:18:39
17.
KATRIŇÁKOVÁ Lucia
SVK 1:14:48 0:19:49
18.
ZEMANOVÁ Martina
Iz Z Ivanky
SVK 1:16:53 0:21:54
19.
JUNGOVÁ Veronika
Bezecka akademia Marcela Matanina
SVK 1:20:04 0:25:05
20.
CORI Adela
STG Bratislava
SVK 1:21:11 0:26:12
21.
KONDAPANENI Silvia
SVK 1:21:17 0:26:18
22.
ZVOLENSKÁ Silvia
-
SVK 1:24:04 0:29:05
23.
VYDROVÁ Vladimíra
SVK 1:25:43 0:30:44
24.
KORÁBOVA Kristína
SHEruns
SVK 1:28:00 0:33:01
25.
MACEJÁKOVÁ Soňa
Priatelia behu ležérneho
SVK 1:40:26 0:45:27

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.