Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7112 | DUŠKA Richard | 1999 | MAC RAČA | 1. / Chlapci 13-15 rokov | 0:09:37 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 7127 | JANKOVIČ Marek | 1998 | MAC RAČA | 2. / Chlapci 13-15 rokov | 0:09:50 | 0:00:13 | ||
3 | diplom | 7129 | KARABA Michal | 1998 | AK Bojničky | 3. / Chlapci 13-15 rokov | 0:10:15 | 0:00:38 | ||
4 | diplom | 7157 | PÚTEC Martin | 1998 | OŠK Brehy | 4. / Chlapci 13-15 rokov | 0:10:29 | 0:00:52 | ||
5 | diplom | 7025 | HRTAN Maťo | 2002 | Larynx team Bratislava | 1. / Chlapci 11-12 rokov | 0:10:41 | 0:01:04 | ||
6 | diplom | 7018 | FÉDER Medard | 2001 | ASK Pezinok | 2. / Chlapci 11-12 rokov | 0:10:43 | 0:01:06 | ||
7 | diplom | 7113 | FARSKÝ Matej | 1999 | --- | 5. / Chlapci 13-15 rokov | 0:10:43 | 0:01:06 | ||
8 | diplom | 7149 | MRÁZ Martin | 1999 | Realiz Sport Team | 6. / Chlapci 13-15 rokov | 0:10:48 | 0:01:11 | ||
9 | diplom | 7154 | POLÁK Juraj | 1998 | Realiz Sport Team | 7. / Chlapci 13-15 rokov | 0:10:49 | 0:01:12 | ||
10 | diplom | 7349 | TURČEKOVÁ Petra | 1998 | MAC RAČA | 1. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:10:57 | 0:01:20 | ||
11 | diplom | 7455 | KORBA Viktor | 1996 | Gymnázium L. Novomeského | 1. / Rekreační bežci | 0:11:03 | 0:01:26 | ||
12 | diplom | 7169 | ŠUTÝ Matej | 1998 | KRYHA Bratislava | 8. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:04 | 0:01:27 | ||
13 | diplom | 7156 | POTZY Tomáš | 1998 | --- | 9. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:06 | 0:01:29 | ||
14 | diplom | 7190 | VIKARTOVSKÝ Andrej | 1999 | --- | 10. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:14 | 0:01:37 | ||
15 | diplom | 7184 | PREKOP Samuel | 1998 | Spojená škola Sv. Vincenta De Paul | 11. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:15 | 0:01:38 | ||
16 | diplom | 7117 | GRAM Raphael | 1998 | Realiz Sport Team | 12. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:19 | 0:01:42 | ||
17 | diplom | 7138 | LÁZNIČKA Dominik | 1998 | --- | 13. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:19 | 0:01:42 | ||
18 | diplom | 7036 | KORMANIK Adam | 2001 | skp dubravka | 3. / Chlapci 11-12 rokov | 0:11:20 | 0:01:43 | ||
19 | diplom | 7071 | VLAŠIČ Jozef | 2001 | škp Dubravka | 4. / Chlapci 11-12 rokov | 0:11:21 | 0:01:44 | ||
20 | diplom | 7013 | DANEK Patrik | 2001 | AK Bojničky | 5. / Chlapci 11-12 rokov | 0:11:24 | 0:01:47 | ||
21 | diplom | 7158 | RAKOVAN Boris | 1998 | Gymnázium Metodova | 14. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:26 | 0:01:49 | ||
22 | diplom | 7116 | FILO Jakub | 2000 | AŠK Inter Bratislava | 15. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:27 | 0:01:50 | ||
23 | diplom | 7318 | KARABOVÁ Zuzana | 2000 | AK Bojničky | 2. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:28 | 0:01:51 | ||
24 | diplom | 7166 | ŠULEK Andrej | 1998 | LVP | 16. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:28 | 0:01:51 | ||
25 | diplom | 7186 | MORVAY Martin | 1998 | --- | 17. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:28 | 0:01:51 | ||
26 | diplom | 7104 | BENDA Jakub | 2000 | KLS Kryha | 18. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:29 | 0:01:52 | ||
27 | diplom | 7363 | IŽOF David | 1998 | --- | 19. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:30 | 0:01:53 | ||
28 | diplom | 7118 | GRICH Richard | 2000 | HC Slovan | 20. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:36 | 0:01:59 | ||
29 | diplom | 7101 | ARNOLD Patrik | 1998 | Gymnázium L. Novomeského | 21. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:36 | 0:01:59 | ||
30 | diplom | 7074 | WALTER Jarko | 2001 | Realiz Sport Team | 6. / Chlapci 11-12 rokov | 0:11:37 | 0:02:00 | ||
31 | diplom | 7146 | MIKUŠOVIČ Martin | 1998 | Gymnázium L. Novomeského | 22. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:40 | 0:02:03 | ||
32 | diplom | 7114 | FARSKÝ Tomas | 1998 | --- | 23. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:44 | 0:02:07 | ||
33 | diplom | 7352 | WALTEROVÁ Janka | 2000 | Realiz Sport Team | 3. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:44 | 0:02:07 | ||
34 | diplom | 7229 | PECSUKOVA Katka | 2003 | Kajak Slávia Team | 1. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:11:48 | 0:02:11 | ||
35 | diplom | 7497 | RALBOVSKÝ Tomáš | 1981 | TILGNERKA | 2. / Rekreační bežci | 0:11:56 | 0:02:19 | ||
36 | diplom | 7106 | BUČKO Richard | 1998 | AK Bojničky | 24. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:58 | 0:02:21 | ||
37 | diplom | 7136 | KUCHÁREK Jakub | 1998 | Realiz Sport Team | 25. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:58 | 0:02:21 | ||
38 | diplom | 7143 | MÉSZÁROS Samuel | 1998 | --- | 26. / Chlapci 13-15 rokov | 0:11:59 | 0:02:22 | ||
39 | diplom | 7153 | PAŠKO Michal | 1999 | KRYHA Bratislava | 27. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:02 | 0:02:25 | ||
40 | diplom | 7370 | POPELKOVÁ Natália | 1998 | AK Bojničky | 4. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:02 | 0:02:25 | ||
41 | diplom | 7128 | JELENČIAK Jakub | 1998 | FC Ružinov Bratislava | 28. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:03 | 0:02:26 | ||
42 | diplom | 7084 | BARTOŠ Patrik | 2002 | --- | 7. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:04 | 0:02:27 | ||
43 | diplom | 7015 | DOHŇANSKÝ Viliam | 2001 | DENTOS | 8. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:04 | 0:02:27 | ||
44 | diplom | 7178 | NANO Adam | 2007 | --- | 9. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:05 | 0:02:28 | ||
45 | diplom | 7088 | BUJNA Adam | 2001 | --- | 10. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:06 | 0:02:29 | ||
46 | diplom | 7543 | MIKOLAJČÍK František | 1963 | Novoť | 3. / Rekreační bežci | 0:12:06 | 0:02:29 | ||
47 | diplom | 7540 | MOLNÁR Sviatoslav | 1979 | --- | 4. / Rekreační bežci | 0:12:06 | 0:02:29 | ||
48 | diplom | 7173 | VOŠTINÁR Šimon | 2000 | LP Domino | 29. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:07 | 0:02:30 | ||
49 | diplom | 7513 | SPEVÁK Alexej | 1957 | --- | 5. / Rekreační bežci | 0:12:08 | 0:02:31 | ||
50 | diplom | 7148 | MOJŽIŠ Samuel | 2000 | Gymnázium L. Novomeského | 30. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:12 | 0:02:35 | ||
51 | diplom | 7087 | ZUBČÁK Tomáš | 2001 | AŠK Inter | 11. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:15 | 0:02:38 | ||
52 | diplom | 7434 | GOMBÁR Boris | 1996 | --- | 6. / Rekreační bežci | 0:12:16 | 0:02:39 | ||
53 | diplom | 7119 | GUŠTAFÍK Samuel | 2000 | HC 05 Banská Bystrica | 31. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:16 | 0:02:39 | ||
54 | diplom | 7177 | ŽIGO David | 1998 | CzŠ Narnia | 32. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:19 | 0:02:42 | ||
55 | diplom | 7449 | JÉGH Richard | 1997 | Dunajčík | 7. / Rekreační bežci | 0:12:22 | 0:02:45 | ||
56 | diplom | 7111 | DUBOVSKÝ Andrej | 1999 | ASK Pezinok | 33. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:25 | 0:02:48 | ||
57 | diplom | 7152 | PAPP Gregor | 1999 | Dunajčík | 34. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:27 | 0:02:50 | ||
58 | diplom | 7176 | ZEDEK Dalibor | 1998 | ZŠ Kulíšková | 35. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:29 | 0:02:52 | ||
59 | diplom | 7006 | BREZINA Juraj | 2001 | --- | 12. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:29 | 0:02:52 | ||
60 | diplom | 7029 | JANUŠKA Michal | 2002 | --- | 13. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:30 | 0:02:53 | ||
61 | diplom | 7507 | SCHUN David | 1995 | --- | 8. / Rekreační bežci | 0:12:31 | 0:02:54 | ||
62 | diplom | 7188 | BIZNÁR Gregor | 2000 | TILGNERKA | 36. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:34 | 0:02:57 | ||
63 | diplom | 7185 | FILO Norbert | 1999 | --- | 37. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:35 | 0:02:58 | ||
64 | diplom | 7322 | KOREŇOVÁ Tereza | 1999 | Realiz Sport Team | 5. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:37 | 0:03:00 | ||
65 | diplom | 7123 | HAŠAN Norbert | 1999 | Gymnázium L. Novomeského | 38. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:38 | 0:03:01 | ||
66 | diplom | 7150 | OLEJÁR Juraj | 1998 | Gymnázium L. Novomeského | 39. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:44 | 0:03:07 | ||
67 | diplom | 7235 | ŠIMOROVÁ Simona | 2001 | AK Bojničky | 2. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:12:44 | 0:03:07 | ||
68 | diplom | 2711 | GOGH Zoltán | 1980 | Galanta | 9. / Rekreační bežci | 0:12:45 | 0:03:08 | ||
69 | diplom | 7044 | MAJERNÍK Maximilián | 2003 | Spojená škola Tilgnerova | 14. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:47 | 0:03:10 | ||
70 | diplom | 7187 | HAVLÍČEK Daniel | 1998 | --- | 40. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:48 | 0:03:11 | ||
71 | diplom | 7182 | PAULINI Samuel | 2000 | --- | 41. / Chlapci 13-15 rokov | 0:12:54 | 0:03:17 | ||
72 | diplom | 7047 | MATZENAUER Max | 2002 | --- | 15. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:56 | 0:03:19 | ||
73 | diplom | 7062 | REXA Šimon | 2003 | TILGNERKA | 16. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:56 | 0:03:19 | ||
74 | diplom | 7095 | KOREŇ Matúš Jakub | 2002 | Borinka | 17. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:57 | 0:03:20 | ||
75 | diplom | 7049 | MIČUDA Timotej | 2001 | Grinko RUN Club | 18. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:58 | 0:03:21 | ||
76 | diplom | 7065 | RUSNÁK Roman | 2002 | --- | 19. / Chlapci 11-12 rokov | 0:12:59 | 0:03:22 | ||
77 | diplom | 7134 | KRALOVIČ Tomáš | 1999 | --- | 42. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:00 | 0:03:23 | ||
78 | diplom | 7121 | HAJDÚCH Lukáš | 1999 | --- | 43. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:01 | 0:03:24 | ||
79 | diplom | 7175 | WITKOVSKÝ Michal | 1998 | Gymnázium L. Novomeského | 44. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:02 | 0:03:25 | ||
80 | diplom | 7163 | SMETANA Martin | 1998 | Realiz Sport Team | 45. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:03 | 0:03:26 | ||
81 | diplom | 7070 | URBAN Matej | 2001 | --- | 20. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:03 | 0:03:26 | ||
82 | diplom | 7090 | MOLNÁR Filip | 2002 | KŠk Slovan Bratislava | 21. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:04 | 0:03:27 | ||
83 | diplom | 7125 | HROMKOVIČ Eduard | 1998 | --- | 46. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:05 | 0:03:28 | ||
84 | diplom | 7427 | FÉDER Medard | 1973 | ASK Pezinok | 10. / Rekreační bežci | 0:13:06 | 0:03:29 | ||
85 | diplom | 7144 | MIČÍK Martin | 2000 | ŠKP Triax | 47. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:07 | 0:03:30 | ||
86 | diplom | 7003 | BORBÉLY Jakub | 2002 | --- | 22. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:08 | 0:03:31 | ||
87 | diplom | 7168 | ŠUTIAK Pavel | 1999 | Rapid Bratislava Karate | 48. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:08 | 0:03:31 | ||
88 | diplom | 7172 | VOJTKO Igor | 1999 | --- | 49. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:10 | 0:03:33 | ||
89 | diplom | 7022 | HOZLÁR Peter | 2002 | --- | 23. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:12 | 0:03:35 | ||
90 | diplom | 7252 | KAČMÁROVÁ Laura | 2003 | Ts Halo-Halo | 3. / Dievčatá 11-12 rokov | 0:13:14 | 0:03:37 | ||
91 | diplom | 7120 | GYURIK Adi | 2000 | --- | 50. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:15 | 0:03:38 | ||
92 | diplom | 7072 | VRBIK Adam | 2003 | TILGNERKA | 24. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:16 | 0:03:39 | ||
93 | diplom | 7028 | JANKOVYCH Evan | 2002 | --- | 25. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:20 | 0:03:43 | ||
94 | diplom | 7367 | TRANČÍKOVÁ Linda | 2000 | 1 Ssk | 6. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:13:23 | 0:03:46 | ||
95 | diplom | 7167 | ŠULEK Ivan | 1999 | Gymnázium L. Novomeského | 51. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:23 | 0:03:46 | ||
96 | diplom | 7362 | FEKETE Jakub | 1998 | --- | 52. / Chlapci 13-15 rokov | 0:13:25 | 0:03:48 | ||
97 | diplom | 7082 | KUDLÁČ Andrej | 2002 | --- | 26. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:25 | 0:03:48 | ||
98 | diplom | 7053 | PANČÍK Adrián | 2002 | --- | 27. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:26 | 0:03:49 | ||
99 | diplom | 7030 | JUHÁSZ Kevin | 2001 | --- | 28. / Chlapci 11-12 rokov | 0:13:28 | 0:03:51 | ||
100 | diplom | 7368 | RAČKOVÁ Dominika | 1999 | DŠK Kryha | 7. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:13:31 | 0:03:54 |