Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | plavanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh2 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 392 | TAHA Marwan | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 1. / Žiaci mladší | 0:19:42.1 | 0:00:00.0 | 03:23.0 [2] | 2 | 00:32.1 [16] | 3 | 11:30.7 [2] | 1 | 00:19.0 [16] | 1 | 03:57.2 [4] | 1 | ||
2 | 368 | IVANČÍKOVÁ Nataša | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 1. / Žiačky mladšie | 0:20:08.9 | 0:00:26.7 | 03:19.5 [1] | 1 | 00:28.2 [9] | 1 | 11:49.0 [5] | 2 | 00:20.6 [20] | 2 | 04:11.3 [9] | 2 | ||
3 | 374 | KOSTOLANI Alexander | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 2. / Žiaci mladší | 0:20:16.3 | 0:00:34.2 | 04:05.4 [15] | 15 | 00:19.9 [1] | 10 | 11:36.9 [3] | 6 | 00:20.5 [19] | 5 | 03:53.5 [1] | 3 | ||
4 | 355 | BALUCHOVÁ Nela | 2009 | IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 2. / Žiačky mladšie | 0:20:25.4 | 0:00:43.2 | 03:27.3 [4] | 4 | 00:30.3 [13] | 4 | 12:01.6 [9] | 3 | 00:16.5 [5] | 3 | 04:09.4 [7] | 4 | ||
5 | 399 | WIEBAUER Lukáš | 2010 | REABA - Realiz sport team | 3. / Žiaci mladší | 0:20:29.1 | 0:00:46.9 | 04:04.6 [14] | 14 | 00:27.1 [7] | 14 | 11:29.0 [1] | 4 | 00:33.5 [41] | 7 | 03:54.7 [2] | 5 | ||
6 | 363 | ČASTKA Anton | 2009 | ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava | 4. / Žiaci mladší | 0:20:32.3 | 0:00:50.2 | 03:55.4 [10] | 10 | 00:20.1 [2] | 7 | 11:49.1 [6] | 7 | 00:23.5 [26] | 6 | 04:04.0 [5] | 6 | ||
7 | 361 | CÍCEROVÁ Laura | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 3. / Žiačky mladšie | 0:20:40.9 | 0:00:58.8 | 03:24.6 [3] | 3 | 00:26.8 [5] | 2 | 12:10.1 [16] | 5 | 00:17.4 [7] | 4 | 04:21.8 [10] | 7 | ||
8 | 357 | BURT Tobias | 2010 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 5. / Žiaci mladší | 0:20:50.3 | 0:01:08.2 | 03:56.9 [11] | 11 | 00:33.1 [19] | 13 | 11:56.6 [7] | 11 | 00:18.0 [12] | 10 | 04:05.5 [6] | 8 | ||
9 | 352 | ADAMOVÁ Lenka | 2009 | TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 4. / Žiačky mladšie | 0:21:04.1 | 0:01:22.0 | 03:54.5 [8] | 8 | 00:26.8 [6] | 9 | 11:58.9 [8] | 8 | 00:15.2 [1] | 8 | 04:28.5 [14] | 9 | ||
10 | 400 | ZOLLER Áron | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 6. / Žiaci mladší | 0:21:15.8 | 0:01:33.7 | 03:54.6 [9] | 9 | 00:32.1 [17] | 11 | 12:03.4 [12] | 13 | 00:18.1 [13] | 12 | 04:27.4 [12] | 10 | ||
11 | 353 | AMBRUS Oliver | 2009 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Žiaci mladší | 0:21:27.6 | 0:01:45.5 | 04:27.6 [27] | 27 | 00:34.9 [24] | 26 | 11:41.7 [4] | 16 | 00:33.0 [40] | 18 | 04:10.2 [8] | 11 | ||
12 | 384 | PEŠKO Adam | 2009 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 8. / Žiaci mladší | 0:21:38.6 | 0:01:56.4 | 03:58.4 [12] | 12 | 00:28.9 [11] | 12 | 12:01.9 [11] | 12 | 00:17.9 [10] | 11 | 04:51.4 [27] | 12 | ||
13 | 366 | HABASOVÁ Nela | 2009 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 5. / Žiačky mladšie | 0:21:41.9 | 0:01:59.8 | 03:34.6 [5] | 5 | 00:35.9 [29] | 6 | 12:12.3 [17] | 10 | 00:29.0 [33] | 13 | 04:49.9 [25] | 13 | ||
14 | 382 | ONOFER David | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 9. / Žiaci mladší | 0:21:47.8 | 0:02:05.7 | 04:08.6 [18] | 18 | 00:24.2 [3] | 15 | 12:08.3 [14] | 14 | 00:30.0 [34] | 15 | 04:36.5 [16] | 14 | ||
15 | 388 | STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 6. / Žiačky mladšie | 0:21:48.4 | 0:02:06.3 | 03:35.6 [6] | 6 | 00:32.6 [18] | 5 | 12:13.1 [18] | 9 | 00:15.4 [2] | 9 | 05:11.5 [30] | 15 | ||
16 | 393 | VAJDOVÁ Ivana | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Žiačky mladšie | 0:21:48.6 | 0:02:06.5 | 04:17.1 [21] | 21 | 00:28.5 [10] | 19 | 12:07.9 [13] | 17 | 00:16.2 [3] | 14 | 04:38.8 [19] | 16 | ||
17 | 378 | MARKOVÁ Ema | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 8. / Žiačky mladšie | 0:22:03.1 | 0:02:21.0 | 04:39.2 [32] | 32 | 00:38.2 [31] | 31 | 12:25.6 [21] | 22 | 00:24.7 [28] | 23 | 03:55.2 [3] | 17 | ||
18 | 364 | ĎURIŠ Patrik | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 10. / Žiaci mladší | 0:22:09.4 | 0:02:27.2 | 04:20.1 [22] | 22 | 00:35.6 [28] | 23 | 12:18.4 [19] | 20 | 00:18.6 [14] | 20 | 04:36.5 [15] | 18 | ||
19 | 389 | ŠTURDÍK Marek | 2009 | REABA - Realiz sport team | 11. / Žiaci mladší | 0:22:13.6 | 0:02:31.4 | 04:23.9 [25] | 25 | 00:29.1 [12] | 21 | 12:20.6 [20] | 19 | 00:16.8 [6] | 19 | 04:43.0 [23] | 19 | ||
20 | 359 | MOZOLOVA Simona | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 9. / Žiačky mladšie | 0:22:16.4 | 0:02:34.3 | 04:22.2 [23] | 23 | 00:45.9 [38] | 27 | 12:09.8 [15] | 21 | 00:20.8 [21] | 21 | 04:37.6 [17] | 20 | ||
21 | 362 | CZUCZ Lukáš | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 12. / Žiaci mladší | 0:22:51.8 | 0:03:09.7 | 04:16.7 [20] | 20 | 00:25.1 [4] | 18 | 12:01.6 [10] | 15 | 00:30.8 [36] | 16 | 05:37.5 [39] | 21 | ||
22 | 358 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 10. / Žiačky mladšie | 0:23:09.9 | 0:03:27.8 | 04:25.1 [26] | 26 | 00:30.5 [14] | 22 | 13:04.1 [28] | 25 | 00:32.2 [39] | 25 | 04:37.8 [18] | 22 | ||
23 | 377 | MANDÁKOVÁ Karin | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 11. / Žiačky mladšie | 0:23:11.4 | 0:03:29.3 | 03:42.8 [7] | 7 | 00:34.1 [22] | 8 | 12:38.6 [24] | 18 | 00:18.9 [15] | 17 | 05:56.8 [41] | 23 | ||
24 | 372 | KOPECKÁ Emília | 2010 | AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 12. / Žiačky mladšie | 0:23:13.2 | 0:03:31.0 | 04:28.1 [28] | 28 | 00:51.4 [40] | 33 | 12:44.7 [26] | 26 | 00:17.7 [8] | 24 | 04:51.1 [26] | 24 | ||
25 | 369 | JAKUŠÍK Šimon | 2009 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 13. / Žiaci mladší | 0:23:18.6 | 0:03:36.5 | 04:39.7 [33] | 33 | 00:43.9 [36] | 34 | 12:44.3 [25] | 27 | 00:30.0 [35] | 27 | 04:40.5 [21] | 25 | ||
26 | 387 | SANCHEZ STUCHLA Melina | 2010 | TATMT - T.A.T. Martin | 13. / Žiačky mladšie | 0:23:26.4 | 0:03:44.3 | 04:32.7 [29] | 29 | 00:36.2 [30] | 28 | 13:11.9 [30] | 30 | 00:19.9 [18] | 28 | 04:45.6 [24] | 26 | ||
27 | 380 | MIHAĽOV Boris | 2010 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 14. / Žiaci mladší | 0:23:27.6 | 0:03:45.5 | 04:38.6 [31] | 31 | 00:35.4 [27] | 29 | 12:35.9 [23] | 24 | 00:58.6 [44] | 32 | 04:39.0 [20] | 27 | ||
28 | 375 | KUŠNÍROVÁ Sára Arwen | 2009 | REABA - Realiz sport team | 14. / Žiačky mladšie | 0:23:32.4 | 0:03:50.3 | 04:47.4 [35] | 35 | 00:31.2 [15] | 32 | 12:28.9 [22] | 23 | 00:17.9 [11] | 22 | 05:26.8 [35] | 28 | ||
29 | 354 | BALOGH Jan | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 15. / Žiaci mladší | 0:23:53.1 | 0:04:11.0 | 04:38.5 [30] | 30 | 00:38.3 [32] | 30 | 12:57.9 [27] | 28 | 00:22.8 [22] | 26 | 05:15.5 [32] | 29 | ||
30 | 386 | RURA Matej | 2009 | ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec | 16. / Žiaci mladší | 0:23:53.3 | 0:04:11.2 | 04:08.2 [17] | 17 | 00:43.4 [35] | 20 | 13:24.3 [32] | 29 | 00:27.3 [31] | 29 | 05:10.0 [29] | 30 | ||
31 | 367 | HRIČINA Andrej | 2010 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 17. / Žiaci mladší | 0:24:00.3 | 0:04:18.2 | 04:02.6 [13] | 13 | 00:35.4 [26] | 16 | 13:51.4 [36] | 32 | 00:17.8 [9] | 30 | 05:13.0 [31] | 31 | ||
32 | 360 | CIBULA Roman | 2010 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 18. / Žiaci mladší | 0:24:11.1 | 0:04:29.0 | 04:06.2 [16] | 16 | 00:33.6 [20] | 17 | 14:50.9 [39] | 35 | 00:16.3 [4] | 35 | 04:23.9 [11] | 32 | ||
33 | 396 | VENCÚRIK Samuel | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 19. / Žiaci mladší | 0:24:48.0 | 0:05:05.8 | 04:55.2 [37] | 37 | 01:05.3 [43] | 40 | 13:06.4 [29] | 34 | 00:19.3 [17] | 34 | 05:21.6 [34] | 33 | ||
34 | 383 | PAVLÍKOVÁ Zuzana | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 15. / Žiačky mladšie | 0:24:56.9 | 0:05:14.8 | 04:50.3 [36] | 36 | 00:33.7 [21] | 35 | 13:31.1 [33] | 33 | 00:23.2 [24] | 33 | 05:38.3 [40] | 34 | ||
35 | 390 | ŠUTJAK Filip | 2009 | REABA - Realiz sport team | 20. / Žiaci mladší | 0:25:17.6 | 0:05:35.5 | 04:23.0 [24] | 24 | 00:35.0 [25] | 24 | 14:54.9 [40] | 36 | 00:23.3 [25] | 36 | 05:01.3 [28] | 35 | ||
36 | 371 | KLISKÝ Ján | 2010 | REABA - Realiz sport team | 21. / Žiaci mladší | 0:25:24.8 | 0:05:42.7 | 05:16.9 [40] | 40 | 00:27.6 [8] | 37 | 14:27.7 [37] | 38 | 00:31.2 [37] | 38 | 04:41.3 [22] | 36 | ||
37 | 385 | POLAKOVA Lucia | 2009 | REABA - Realiz sport team | 16. / Žiačky mladšie | 0:25:47.4 | 0:06:05.3 | 04:16.1 [19] | 19 | 00:46.2 [39] | 25 | 13:20.1 [31] | 31 | 00:25.2 [30] | 31 | 06:59.6 [44] | 37 | ||
38 | 397 | VOSKÁR Matej | 2010 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 22. / Žiaci mladší | 0:26:03.6 | 0:06:21.5 | 05:40.0 [43] | 43 | 00:34.2 [23] | 42 | 13:39.9 [35] | 37 | 00:32.1 [38] | 37 | 05:37.2 [38] | 38 | ||
39 | 356 | BÚCI Marek | 2010 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 23. / Žiaci mladší | 0:26:27.1 | 0:06:45.0 | 05:01.2 [38] | 38 | 00:44.7 [37] | 38 | 15:47.7 [44] | 42 | 00:25.0 [29] | 42 | 04:28.3 [13] | 39 | ||
40 | 391 | ŠUTKA Alex Luis | 2009 | ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec | 24. / Žiaci mladší | 0:26:46.4 | 0:07:04.2 | 05:13.2 [39] | 39 | 00:39.7 [33] | 39 | 14:56.7 [41] | 41 | 00:36.1 [43] | 41 | 05:20.5 [33] | 40 | ||
41 | 365 | FEDOROVÁ Ela | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 17. / Žiačky mladšie | 0:26:47.9 | 0:07:05.8 | 05:31.7 [41] | 41 | 00:41.5 [34] | 41 | 14:35.0 [38] | 40 | 00:23.0 [23] | 39 | 05:36.5 [37] | 41 | ||
42 | 398 | WEBER Patrik | 2010 | WEKBA - WEBER KAYAK | 25. / Žiaci mladší | 0:27:21.6 | 0:07:39.5 | 04:41.4 [34] | 34 | 01:01.2 [42] | 36 | 15:04.3 [42] | 39 | 00:24.5 [27] | 40 | 06:10.0 [42] | 42 | ||
43 | 394 | VAVRINKOVIČ Juraj | 2010 | ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec | 26. / Žiaci mladší | 0:29:05.1 | 0:09:23.0 | 05:40.0 [42] | 42 | 00:56.9 [41] | 43 | 15:24.2 [43] | 43 | 00:28.5 [32] | 43 | 06:35.3 [43] | 43 | ||
44 | 370 | KALMA Kevin | 2009 | - nezistený - | 27. / Žiaci mladší | 0:30:24.9 | 0:10:42.7 | 07:08.4 [44] | 44 | 03:35.5 [44] | 44 | 13:38.3 [34] | 44 | 00:35.4 [42] | 44 | 05:26.9 [36] | 44 | ||
--- | 395 | VÉGH Timotej | 2009 | ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec | . / Žiaci mladší | DNF | --- | 04:48.7 [-] | --- | 05:43.5 [-] | --- | 20:59.2 [-] | --- | 21:44.3 [-] | --- | 48:56.4 [-] | --- |