Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1006 | KOECH Nancy | 1986 | Schoeneck | 1. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:14:49 | 0:00:00 | 0:35:28 | 1 | ||
2 | diplom | 1007 | WANJOHI Mary Wangari | 1982 | run2gether | 2. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:16:07 | 0:01:18 | 0:35:37 | 2 | ||
3 | diplom | 1008 | ZATLUKALOVÁ Jana | 1988 | AK Spartak Dubnica | 3. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:19:51 | 0:05:02 | 0:36:57 | 3 | ||
4 | diplom | 3700 | BIADIS Anissa Zsófia | 1987 | VEDAC | 4. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:20:33 | 0:05:44 | 0:37:57 | 4 | ||
5 | diplom | 3699 | KOVÁCS Ida | 1975 | VEDAC | 5. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:20:40 | 0:05:51 | 0:37:57 | 5 | ||
6 | diplom | 3426 | MANÍKOVÁ Ľubomíra | 1986 | AK Spartak Dubnica | 6. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:22:34 | 0:07:45 | 0:38:13 | 6 | ||
7 | diplom | 3299 | POKORNÁ Katarína | 1989 | Slávia STU Bratislava | 7. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:24:38 | 0:09:49 | 0:39:41 | 7 | ||
8 | diplom | 3513 | BÁBELOVÁ Martina | 1981 | Realiz sportteam | 8. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:28:11 | 0:13:22 | 0:42:04 | 9 | ||
9 | diplom | 3637 | KLČOVÁ Renata | 1971 | Druzba Piestany | 1. / Z40 (1963-1972) | 1:28:32 | 0:13:43 | 0:41:31 | 8 | ||
10 | diplom | 3297 | KAMENSKÁ Lucia | 1981 | SKP Banská Bystrica | 9. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:31:26 | 0:16:37 | 0:42:14 | 10 | ||
11 | diplom | 3595 | SIVOKOVA Katarina | 1983 | ŠKP Triax | 10. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:33:02 | 0:18:13 | 0:43:10 | 12 | ||
12 | diplom | 3534 | SADLONOVA Barbora | 1985 | Nezavislost BA | 11. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:33:23 | 0:18:34 | 0:45:29 | 16 | ||
13 | diplom | 3445 | PÍŠOVÁ Monika | 1972 | AK Baník Prievidza | 2. / Z40 (1963-1972) | 1:33:43 | 0:18:54 | 0:43:03 | 11 | ||
14 | diplom | 3415 | MENKYNOVÁ Janka | 1982 | Bratislava | 12. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:34:33 | 0:19:44 | 0:46:22 | 20 | ||
15 | diplom | 3568 | HEJTIKOVA Gabriela | 1981 | Triatlon team Trnava | 13. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:34:46 | 0:19:57 | 0:44:09 | 13 | ||
16 | diplom | 3386 | GRATTON ALESSANDRA | 1961 | ASD gm TEENAGER Staranzano Italy | 1. / Z50 (1962 a st.) | 1:36:35 | 0:21:46 | 0:44:27 | 14 | ||
17 | diplom | 3506 | ZALUBILOVA Lenka | 1982 | ask grafobal skalica | 14. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:37:27 | 0:22:38 | 0:46:04 | 17 | ||
18 | diplom | 3279 | NOVEL MARINA | 1972 | POOL SPORT TRIESTE | 3. / Z40 (1963-1972) | 1:38:28 | 0:23:39 | 0:46:06 | 18 | ||
19 | diplom | 3601 | ŠČURKOVÁ Radka | 1989 | Krompachy | 15. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:39:02 | 0:24:13 | 0:48:10 | 27 | ||
20 | diplom | 3546 | BLAHOVÁ Silvia | 1978 | Triatlon team Trnava | 16. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:39:06 | 0:24:17 | 0:44:59 | 15 | ||
21 | diplom | 3507 | QUITTNEROVA Jana | 1957 | Run For Fun | 2. / Z50 (1962 a st.) | 1:39:52 | 0:25:03 | 0:47:31 | 22 | ||
22 | diplom | 3265 | KALNÁ Jitka | 1975 | Atletika Chrudim | 17. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:39:59 | 0:25:10 | 0:46:16 | 19 | ||
23 | diplom | 3544 | KOVÁČOVÁ Veronika | 1987 | TRENČÍN | 18. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:40:23 | 0:25:34 | 0:46:53 | 21 | ||
24 | diplom | 3283 | ŠTEVÍKOVÁ Jordána | 1983 | Nitra | 19. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:41:34 | 0:26:45 | 0:47:58 | 24 | ||
25 | diplom | 3698 | ČURLEOVÁ Eva | 1981 | BK Furča | 20. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:41:41 | 0:26:52 | 0:47:59 | 25 | ||
26 | diplom | 3342 | KOSIBOVÁ Oľga | 1969 | DOLNÉ OREŠANY | 4. / Z40 (1963-1972) | 1:42:11 | 0:27:22 | 0:48:40 | 29 | ||
27 | diplom | 3291 | ĎURIAČOVÁ Markéta | 1990 | Bratislava | 21. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:43:21 | 0:28:32 | 0:49:24 | 33 | ||
28 | diplom | 3359 | VADKERTIOVA Zuzana | 1984 | ACNZ | 22. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:43:27 | 0:28:38 | 0:50:35 | 46 | ||
29 | diplom | 3414 | OTRUBOVÁ Veronika | 1989 | Sportdiag Team | 23. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:43:34 | 0:28:45 | 0:47:44 | 23 | ||
30 | diplom | 3488 | MIKUŠOVÁ Magdaléna | 1989 | Banská Bystrica | 24. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:43:39 | 0:28:50 | 0:49:02 | 30 | ||
31 | diplom | 3323 | BOTEKOVÁ Katarína | 1984 | Bratislava | 25. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:44:03 | 0:29:14 | 0:50:31 | 44 | ||
32 | diplom | 3553 | CHUDOVA Andrea | 1978 | lenovo | 26. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:44:22 | 0:29:33 | 0:49:16 | 32 | ||
33 | diplom | 3460 | LUKÁČOVÁ Eva | 1985 | Bratislava | 27. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:44:38 | 0:29:49 | 0:49:51 | 38 | ||
34 | diplom | 3333 | FIGUROVÁ Kamila | 1977 | Bratislava | 28. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:44:49 | 0:30:00 | 0:49:12 | 31 | ||
35 | diplom | 3304 | BRUTENIČOVÁ Lucia | 1986 | Bratislava | 29. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:44:50 | 0:30:01 | 0:49:35 | 35 | ||
36 | diplom | 3313 | BELANOVA Beata | 1983 | Pekaren Kvetoslavov | 30. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:20 | 0:30:31 | 0:50:16 | 39 | ||
37 | diplom | 3672 | TABAČEKOVÁ Andrea | 1973 | --- | 31. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:22 | 0:30:33 | 0:51:03 | 52 | ||
38 | diplom | 3301 | SCHICHOROVÁ Petra | 1985 | Bratislava | 32. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:27 | 0:30:38 | 0:51:09 | 55 | ||
39 | diplom | 3581 | KARAFFOVÁ Diana | 1982 | TriGranit/SportDiag | 33. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:30 | 0:30:41 | 0:51:17 | 57 | ||
40 | diplom | 3486 | ŠTIEBEROVÁ Viera | 1992 | Bratislava | 34. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:35 | 0:30:46 | 0:49:28 | 34 | ||
41 | diplom | 3273 | LAJČÁKOVÁ Kristína | 1987 | Žilina | 35. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:44 | 0:30:55 | 0:49:36 | 37 | ||
42 | diplom | 3270 | HELFENSTEIN Ruth | 1968 | Luzern | 5. / Z40 (1963-1972) | 1:45:45 | 0:30:56 | 0:49:36 | 36 | ||
43 | diplom | 3589 | UHRINOVA Renata | 1978 | Bratislava | 36. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:51 | 0:31:02 | 0:50:36 | 47 | ||
44 | diplom | 3298 | BANYKOVÁ Tímea | 1981 | Rožňava | 37. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:54 | 0:31:05 | 0:50:35 | 45 | ||
45 | diplom | 3403 | VALKOŠÁKOVÁ Natália | 1980 | Fun Runners Trebišov | 38. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:45:54 | 0:31:05 | 0:48:08 | 26 | ||
46 | diplom | 3556 | RÁCOVÁ Miroslava | 1985 | Webnoviny.sk Sport Team | 39. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:04 | 0:31:15 | 0:50:48 | 50 | ||
47 | diplom | 3467 | GREGORCOVÁ Martina | 1977 | Banská Bystrica | 40. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:06 | 0:31:17 | 0:51:15 | 56 | ||
48 | diplom | 3560 | ZEHENTNER Petra | 1973 | Manhartsbrunn | 41. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:24 | 0:31:35 | 0:48:26 | 28 | ||
49 | diplom | 3422 | HANCKOVA Marta | 1975 | Bratislava | 42. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:32 | 0:31:43 | 0:51:58 | 67 | ||
50 | diplom | 3418 | ALEXANDERCIKOVA Zuzana | 1981 | Nezavislost Bratislava | 43. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:32 | 0:31:43 | 0:51:58 | 68 | ||
51 | diplom | 3339 | JAMRICHOVÁ Zuzana | 1980 | Banská Bystrica | 44. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:36 | 0:31:47 | 0:51:22 | 60 | ||
52 | diplom | 3667 | BORKOVIČOVÁ Barbora | 1978 | Senec | 45. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:46:43 | 0:31:54 | 0:51:08 | 54 | ||
53 | diplom | 3656 | JAVORSKÁ Karin | 1973 | BK SAK Ložiska Karviná | 46. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:07 | 0:32:18 | 0:51:20 | 58 | ||
54 | diplom | 3239 | MILER Sonja | 1984 | 11th.sk | 47. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:08 | 0:32:19 | 0:50:27 | 42 | ||
55 | diplom | 3563 | BOROVANOVA Eva | 1980 | München | 48. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:36 | 0:32:47 | 0:52:07 | 69 | ||
56 | diplom | 3280 | HEFTYOVÁ Lucia | 1978 | Čierni Medvedi | 49. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:37 | 0:32:48 | 0:50:24 | 40 | ||
57 | diplom | 3440 | KISSOVÁ Marína | 1988 | Košice | 50. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:42 | 0:32:53 | 0:51:22 | 59 | ||
58 | diplom | 3435 | STREBEROVA Eva | 1985 | ŠKP Triax | 51. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:47:58 | 0:33:09 | 0:50:31 | 43 | ||
59 | diplom | 3399 | STANEKOVÁ Ľubica | 1989 | Leopoldov | 52. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:48:07 | 0:33:18 | 0:50:47 | 49 | ||
60 | diplom | 3596 | HRUŠKOVÁ Markéta | 1975 | MTV Pears | 53. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:48:49 | 0:34:00 | 0:52:22 | 73 | ||
61 | diplom | 3693 | KIRTOVSKA Laima | 1993 | LEcavas nov. | 54. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:48:59 | 0:34:10 | 0:50:36 | 48 | ||
62 | diplom | 3446 | UKROPCOVÁ Barbara | 1974 | SAV running team | 55. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:49:26 | 0:34:37 | 0:51:27 | 61 | ||
63 | diplom | 3684 | HOLÉCZYOVÁ Petra | 1984 | Nike running | 56. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:49:35 | 0:34:46 | 0:52:37 | 75 | ||
64 | diplom | 3437 | KRIŠŠÁKOVÁ Andrea | 1985 | Svätý Jur | 57. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:49:45 | 0:34:56 | 0:52:37 | 76 | ||
65 | diplom | 3344 | LITVÁKOVÁ Helena | 1957 | Fun Runners Trebišov | 3. / Z50 (1962 a st.) | 1:49:46 | 0:34:57 | 0:50:27 | 41 | ||
66 | diplom | 3557 | PRUŠOVÁ Veronika | 1980 | Webnoviny.sk Sport Team | 58. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:49:48 | 0:34:59 | 0:51:06 | 53 | ||
67 | diplom | 3448 | WALOSZKOVÁ Michaela | 1983 | BK SAK Ložiska Karviná | 59. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:49:49 | 0:35:00 | 0:53:51 | 90 | ||
68 | diplom | 3202 | KRPCONIKOVA Jana | 1984 | Trstena | 60. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:50:06 | 0:35:17 | 0:54:04 | 96 | ||
69 | diplom | 3459 | JEŠÍKOVÁ Miroslava | 1979 | Bratislava | 61. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:50:11 | 0:35:22 | 0:52:49 | 78 | ||
70 | diplom | 3602 | LENKA Ungerová | 1989 | Bikesport Hradec Králové | 62. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:50:15 | 0:35:26 | 0:52:57 | 79 | ||
71 | diplom | 3476 | KROČKOVÁ Renáta | 1972 | Bratislava | 6. / Z40 (1963-1972) | 1:50:29 | 0:35:40 | 0:53:00 | 80 | ||
72 | diplom | 3262 | RUSOVÁ Miriam | 1975 | Nováky | 63. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:50:45 | 0:35:56 | 0:52:08 | 70 | ||
73 | diplom | 3597 | KRIŠTÍNOVÁ Zuzana | 1971 | Borinka | 7. / Z40 (1963-1972) | 1:50:54 | 0:36:05 | 0:51:50 | 65 | ||
74 | diplom | 3569 | DVORSKA Alexandra | 1975 | IBM | 64. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:51:02 | 0:36:13 | 0:52:12 | 71 | ||
75 | diplom | 3559 | JANOSIKOVA Michaela | 1981 | ziadny | 65. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:51:08 | 0:36:19 | 0:53:11 | 82 | ||
76 | diplom | 3611 | ŠRAMKOVÁ Alžbeta | 1978 | ŠKP BO Bratislava | 66. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:51:18 | 0:36:29 | 0:50:55 | 51 | ||
77 | diplom | 3593 | HRUBA Gabriela | 1983 | Prague | 67. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:51:34 | 0:36:45 | 0:53:47 | 88 | ||
78 | diplom | 3382 | VACLOVÁ Martina | 1981 | Moraviaman Otrokovice | 68. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:51:43 | 0:36:54 | 0:52:29 | 74 | ||
79 | diplom | 3212 | ORIHELOVÁ Andrea | 1972 | OBS Drahovce | 8. / Z40 (1963-1972) | 1:51:57 | 0:37:08 | 0:51:53 | 66 | ||
80 | diplom | 3669 | BLÁHOVÁ Renáta | 1969 | Bratislava | 9. / Z40 (1963-1972) | 1:52:00 | 0:37:11 | 0:52:18 | 72 | ||
81 | diplom | 3251 | PISKUNOVA Alexandra | 1977 | stupava | 69. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:08 | 0:37:19 | 0:54:44 | 108 | ||
82 | diplom | 3493 | SOLCZYKOVÁ Renata | 1977 | BK SAK Karviná | 70. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:22 | 0:37:33 | 0:53:51 | 91 | ||
83 | diplom | 3480 | KUNOVÁ Miroslava | 1980 | ČSOB | 71. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:27 | 0:37:38 | 0:55:19 | 118 | ||
84 | diplom | 3677 | LUKÁČOVÁ Mariana | 1970 | freja sports club | 10. / Z40 (1963-1972) | 1:52:35 | 0:37:46 | 0:53:53 | 93 | ||
85 | diplom | 3654 | GULEJOVA Zuzana | 1981 | Bratislava | 72. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:37 | 0:37:48 | 0:53:37 | 85 | ||
86 | diplom | 3267 | HÚSKOVÁ Martina | 1987 | Liptovský Mikuláš | 73. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:40 | 0:37:51 | 0:54:43 | 107 | ||
87 | diplom | 3302 | ŠKOLÁROVÁ Zuzana | 1978 | AŠK Slávia Trnava | 74. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:52:44 | 0:37:55 | 0:51:47 | 63 | ||
88 | diplom | 3203 | CHOCHULOVÁ Terézia | 1961 | AK Maratón Rožňava | 4. / Z50 (1962 a st.) | 1:52:58 | 0:38:09 | 0:51:47 | 63 | ||
89 | diplom | 3232 | TELIAROVA Zuzana | 1980 | Bratislava | 75. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:53:06 | 0:38:17 | 0:54:24 | 100 | ||
90 | diplom | 3412 | TURČANOVÁ Ivana | 1973 | Bratislava | 76. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:53:08 | 0:38:19 | 0:56:23 | 138 | ||
91 | diplom | 3340 | ŠVRHOVNÁ Daniela | 1975 | BYTČA | 77. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:53:14 | 0:38:25 | 0:55:15 | 116 | ||
92 | diplom | 3668 | HRAPKOVA Petra | 1978 | Ultra Adidas Girl | 78. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:53:17 | 0:38:28 | 0:54:17 | 98 | ||
93 | diplom | 3243 | JANÍKOVÁ Gabriela | 1966 | AC Malacky | 11. / Z40 (1963-1972) | 1:53:36 | 0:38:47 | 0:53:11 | 81 | ||
94 | diplom | 3385 | MIAN CLAUDIA | 1966 | ASD gm TEENAGER Staranzano Italy | 12. / Z40 (1963-1972) | 1:53:44 | 0:38:55 | 0:56:05 | 130 | ||
95 | diplom | 3538 | PETRJANOSOVA Silvia | 1980 | Bratislava | 79. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:54:14 | 0:39:25 | 0:53:49 | 89 | ||
96 | diplom | 3501 | STRANAKOVA Veronika | 1987 | Lutila | 80. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:54:17 | 0:39:28 | 0:55:54 | 125 | ||
97 | diplom | 3494 | CHUDÁ Dominika | 1978 | BK SAK Ložiska Karviná | 81. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:54:36 | 0:39:47 | 0:55:57 | 126 | ||
98 | diplom | 3565 | SMOLÍKOVÁ Jarmila | 1963 | Sokol Přísnotice | 13. / Z40 (1963-1972) | 1:54:36 | 0:39:47 | 0:54:01 | 95 | ||
99 | diplom | 3442 | RODRIGUEZ DE EVGRAFOV Mari | 1975 | Kgs Lyngby | 82. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:54:44 | 0:39:55 | 0:54:25 | 102 | ||
100 | diplom | 3549 | DING Siyu | 1990 | Oxford | 83. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:55:04 | 0:40:15 | 0:56:17 | 135 |