Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1002 | KIPLIMO Stephen | 1992 | Schoeneck | 1. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:25 | 0:00:00 | 0:30:01 | 2 | ||
2 | diplom | 1001 | MUNYAO Jackson Mwendwa | 1980 | run2gether | 2. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:30 | 0:00:05 | 0:30:01 | 1 | ||
3 | diplom | 1017 | LAGAT Julius Kiprond | 1980 | --- | 3. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:06:04 | 0:01:39 | 0:30:50 | 3 | ||
4 | diplom | 1658 | KOVACS Tamas | 1983 | VEDAC | 4. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:06:53 | 0:02:28 | 0:31:25 | 5 | ||
5 | diplom | 1016 | CHERUIYOT Mike Kiprop | 1984 | --- | 5. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:07:22 | 0:02:57 | 0:31:18 | 4 | ||
6 | diplom | 1680 | KOSZÁR Zsolt | 1986 | FC Barcelona | 6. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:07:49 | 0:03:24 | 0:31:33 | 6 | ||
7 | diplom | 2260 | CSERE Gáspár | 1991 | BEAC | 7. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:08:59 | 0:04:34 | 0:31:59 | 7 | ||
8 | diplom | 1003 | URBAN Jozef | 1986 | JM-Demolex Bardejov | 8. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:10:26 | 0:06:01 | 0:32:43 | 8 | ||
9 | diplom | 1648 | KIS Áron | 1985 | VEDAC | 9. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:10:29 | 0:06:04 | 0:33:14 | 11 | ||
10 | diplom | 1659 | FENYÁ Sándro | 1980 | VEDAC | 10. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:10:44 | 0:06:19 | 0:33:14 | 10 | ||
11 | diplom | 1005 | SAHAJDA Tibor | 1990 | RASLAVICE | 11. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:11:37 | 0:07:12 | 0:33:03 | 9 | ||
12 | diplom | 1678 | ESSÖ András | 1974 | VEDAC | 12. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:13:43 | 0:09:18 | 0:34:10 | 12 | ||
13 | diplom | 1006 | KOECH Nancy | 1986 | Schoeneck | 1. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:14:49 | 0:10:24 | 0:35:28 | 16 | ||
14 | diplom | 2383 | ORLICKÝ Andrej | 1977 | Triatlon team Trnava | 13. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:15:20 | 0:10:55 | 0:34:37 | 13 | ||
15 | diplom | 2252 | LUHOVY Michal | 1984 | ask grafobal skalica | 14. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:15:39 | 0:11:14 | 0:35:21 | 14 | ||
16 | diplom | 2656 | PÉSZ Attila | 1977 | MICRO SC | 15. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:15:47 | 0:11:22 | 0:35:22 | 15 | ||
17 | diplom | 2625 | SVENTEK Ladislav | 1965 | ŠKP Čadca | 1. / M40 (1963-1972) | 1:15:51 | 0:11:26 | 0:35:44 | 20 | ||
18 | diplom | 1221 | CARTER Tony | 1987 | Tyne Bridge Harriers | 16. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:16:04 | 0:11:39 | 0:36:03 | 21 | ||
19 | diplom | 2064 | IVANČO Michal | 1970 | ŠK Banské | 2. / M40 (1963-1972) | 1:16:06 | 0:11:41 | 0:36:04 | 22 | ||
20 | diplom | 1007 | WANJOHI Mary Wangari | 1982 | run2gether | 2. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:16:07 | 0:11:42 | 0:35:37 | 17 | ||
21 | diplom | 2394 | GEERTS Kim | 1987 | Team Luc De Winne | 17. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:16:36 | 0:12:11 | 0:35:44 | 19 | ||
22 | diplom | 2274 | REHUŠ Ľubomír | 1985 | AŠK Grafobal Skalica | 18. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:17:03 | 0:12:38 | 0:35:37 | 17 | ||
23 | diplom | 1279 | ŠVEC Milan | 1987 | AK Tlmače | 19. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:17:27 | 0:13:02 | 0:36:14 | 24 | ||
24 | diplom | 1616 | BUCHAL Vladimír | 1963 | AK ŠVS Žiar nad Hronom | 3. / M40 (1963-1972) | 1:18:08 | 0:13:43 | 0:36:14 | 23 | ||
25 | diplom | 2686 | NÁMER Pavol | 1987 | Supernova Humenne | 20. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:18:12 | 0:13:47 | 0:36:41 | 26 | ||
26 | diplom | 2471 | ROZIAK Ján | 1981 | Realiz sportteam | 21. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:18:12 | 0:13:47 | 0:36:41 | 25 | ||
27 | diplom | 1370 | ŠATRA Michal | 1985 | Jesenice | 22. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:18:16 | 0:13:51 | 0:37:13 | 29 | ||
28 | diplom | 2943 | VALIČEK Robert | 1969 | ŠKP APZ BRATISLAVA | 4. / M40 (1963-1972) | 1:19:46 | 0:15:21 | 0:38:32 | 47 | ||
29 | diplom | 1008 | ZATLUKALOVÁ Jana | 1988 | AK Spartak Dubnica | 3. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:19:51 | 0:15:26 | 0:36:57 | 27 | ||
30 | diplom | 2267 | BIZIK Matej | 1984 | Bratislava | 23. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:12 | 0:15:47 | 0:38:08 | 40 | ||
31 | diplom | 1467 | URBÁN Peter | 1982 | Nové Zámky | 24. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:13 | 0:15:48 | 0:37:33 | 32 | ||
32 | diplom | 1841 | HOLEŠA Patrik | 1991 | MK Rajec | 25. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:28 | 0:16:03 | 0:37:33 | 31 | ||
33 | diplom | 3700 | BIADIS Anissa Zsófia | 1987 | VEDAC | 4. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:20:33 | 0:16:08 | 0:37:57 | 34 | ||
34 | diplom | 3699 | KOVÁCS Ida | 1975 | VEDAC | 5. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:20:40 | 0:16:15 | 0:37:57 | 35 | ||
35 | diplom | 2148 | PLEVAK Milan | 1972 | BK Lysa | 5. / M40 (1963-1972) | 1:20:41 | 0:16:16 | 0:37:57 | 37 | ||
36 | diplom | 1822 | GLUT Roman | 1966 | Beroun | 6. / M40 (1963-1972) | 1:20:50 | 0:16:25 | 0:37:46 | 33 | ||
37 | diplom | 2919 | MAIER Franz | 1984 | Lauffreunde MAIER-PAPIER Höhnhart | 26. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:55 | 0:16:30 | 0:38:21 | 44 | ||
38 | diplom | 1171 | ČERVEŇ Ján | 1987 | Dolný Kubín | 27. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:01 | 0:16:36 | 0:38:50 | 51 | ||
39 | diplom | 2325 | ČERNICKÝ Peter | 1981 | Hraj Na Tie Nohy | 28. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:06 | 0:16:41 | 0:38:09 | 41 | ||
40 | diplom | 2528 | ZAVADIL Tomáš | 1981 | AŠK Grafobal Skalica | 29. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:10 | 0:16:45 | 0:38:28 | 46 | ||
41 | diplom | 2105 | MARKECH Martin | 1985 | ČSOB | 30. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:14 | 0:16:49 | 0:37:14 | 30 | ||
42 | diplom | 1286 | STALMACH Matej | 1981 | Bratislava | 31. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:14 | 0:16:49 | 0:37:57 | 38 | ||
43 | diplom | 2188 | KOVÁČIK Alojz | 1986 | Realiz sportteam | 32. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:22 | 0:16:57 | 0:38:07 | 39 | ||
44 | diplom | 1547 | KORČOK Július | 1978 | Hraj Na Tie Nohy | 33. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:23 | 0:16:58 | 0:38:58 | 55 | ||
45 | diplom | 2844 | KAMRLA Tomáš | 1971 | RUNSHOP running expert | 7. / M40 (1963-1972) | 1:21:34 | 0:17:09 | 0:38:21 | 45 | ||
46 | diplom | 1071 | JAROSINEC Miro | 1971 | Pezinok | 8. / M40 (1963-1972) | 1:21:47 | 0:17:22 | 0:38:48 | 50 | ||
47 | diplom | 2073 | ZALUBIL Zdenko | 1984 | AŠK Grafobal Skalica | 34. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:51 | 0:17:26 | 0:37:00 | 28 | ||
48 | diplom | 2317 | NEMČEK Jozef | 1977 | RRG | 35. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:22:20 | 0:17:55 | 0:37:57 | 36 | ||
49 | diplom | 1816 | KLOBUČNÍK Peter | 1963 | AK Spartak Dubnica | 9. / M40 (1963-1972) | 1:22:34 | 0:18:09 | 0:38:12 | 42 | ||
50 | diplom | 3426 | MANÍKOVÁ Ľubomíra | 1986 | AK Spartak Dubnica | 6. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:22:34 | 0:18:09 | 0:38:13 | 43 | ||
51 | diplom | 1368 | PUŠKÁR Michal | 1986 | ČSOB | 36. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:22:48 | 0:18:23 | --- | --- | ||
52 | diplom | 2161 | ZUZČÁK Marek | 1973 | ŠAK SPŠ Trnava | 37. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:22:57 | 0:18:32 | 0:38:52 | 52 | ||
53 | diplom | 1518 | POLÁČEK Roman | 1966 | Raft klub Šaľa | 10. / M40 (1963-1972) | 1:23:06 | 0:18:41 | 0:38:47 | 49 | ||
54 | diplom | 1709 | ŠLÚCH Roman | 1975 | QSCert certifikácia ISO 9001 | 38. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:10 | 0:18:45 | 0:39:33 | 64 | ||
55 | diplom | 2405 | MARČIČIAK Vladimir | 1970 | SK SPP | 11. / M40 (1963-1972) | 1:23:21 | 0:18:56 | 0:38:52 | 53 | ||
56 | diplom | 2964 | KOVAL Pavol | 1972 | Triatlon team Trnava | 12. / M40 (1963-1972) | 1:23:26 | 0:19:01 | 0:39:33 | 65 | ||
57 | diplom | 1039 | BLÁHA Tomáš | 1981 | AC Praha 890 | 39. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:27 | 0:19:02 | 0:38:55 | 54 | ||
58 | diplom | 2573 | ONDRAŠKO Miroslav | 1976 | BEHAME.sk | 40. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:32 | 0:19:07 | 0:39:30 | 61 | ||
59 | diplom | 2084 | MLYNÁRČIK Emil | 1960 | Fox on the Run | 1. / M50 (1953-1962) | 1:23:55 | 0:19:30 | 0:39:00 | 56 | ||
60 | diplom | 2661 | PÁLENÍK Matej | 1992 | BK Pyxida Čierne Kľačany | 41. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:56 | 0:19:31 | 0:39:40 | 69 | ||
61 | diplom | 2568 | KOVAL Martin | 1985 | ČSOB | 42. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:04 | 0:19:39 | 0:40:04 | 77 | ||
62 | diplom | 1067 | KRČ - JEDINÝ Jakub | 1988 | Bratislava | 43. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:08 | 0:19:43 | 0:39:39 | 68 | ||
63 | diplom | 2586 | UHRECKÝ Pavel | 1974 | TriGranit/SportDiag | 44. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:10 | 0:19:45 | 0:39:27 | 59 | ||
64 | diplom | 2574 | RUMAN Andrej | 1978 | BEHAME.sk | 45. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:15 | 0:19:50 | 0:38:41 | 48 | ||
65 | diplom | 2575 | TOTH Matej | 1988 | BEHAME.sk | 46. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:17 | 0:19:52 | 0:39:31 | 62 | ||
66 | diplom | 1820 | KRAVČÍK Miroslav | 1953 | BK SAK Ložiska Karviná | 2. / M50 (1953-1962) | 1:24:21 | 0:19:56 | 0:39:37 | 67 | ||
67 | diplom | 2632 | ZÍCHA Ondřej | 1982 | Sokol Královské Vinohrady Praha | 47. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:24 | 0:19:59 | 0:39:30 | 60 | ||
68 | diplom | 1459 | HURTA Adam | 1989 | AC Prostějov | 48. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:30 | 0:20:05 | 0:40:10 | 78 | ||
69 | diplom | 1380 | ŠOLTYS Milan | 1972 | Batizovce | 13. / M40 (1963-1972) | 1:24:33 | 0:20:08 | 0:39:02 | 57 | ||
70 | diplom | 1315 | PORUBČAN Pavol | 1971 | Soitron | 14. / M40 (1963-1972) | 1:24:35 | 0:20:10 | 0:39:41 | 70 | ||
71 | diplom | 2178 | ŠTEFINA Štefan | 1986 | DCA Run for joy | 49. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:36 | 0:20:11 | 0:40:19 | 80 | ||
72 | diplom | 2241 | HORVÁTH Anton | 1980 | ČSOB | 50. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:36 | 0:20:11 | 0:39:46 | 73 | ||
73 | diplom | 3299 | POKORNÁ Katarína | 1989 | Slávia STU Bratislava | 7. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:24:38 | 0:20:13 | 0:39:41 | 72 | ||
74 | diplom | 1558 | PAŽITNÝ Timotej | 1994 | AŠK Pezinok | 51. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:02 | 0:20:37 | 0:39:56 | 75 | ||
75 | diplom | 1740 | PRIBIČKO Ivan | 1988 | Levice | 52. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:35 | 0:21:10 | 0:39:41 | 70 | ||
76 | diplom | 2177 | VALUCH Matej | 1987 | dubnica nad vahom | 53. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:38 | 0:21:13 | 0:42:10 | 134 | ||
77 | diplom | 2182 | GARAJ Peter | 1989 | Stavivá-Garaj s.r.o. Banská Bystrica | 54. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:50 | 0:21:25 | 0:39:07 | 58 | ||
78 | diplom | 2578 | BĚČÁK Pavel | 1963 | CAMELUS BB | 15. / M40 (1963-1972) | 1:25:58 | 0:21:33 | 0:39:55 | 74 | ||
79 | diplom | 1837 | PROKOPOVIČ Peter | 1986 | Maratón klub Rajec | 55. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:58 | 0:21:33 | 0:42:02 | 119 | ||
80 | diplom | 2529 | OŽVOLD Július | 1975 | AC Malacky | 56. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:04 | 0:21:39 | 0:39:58 | 76 | ||
81 | diplom | 1339 | HERZÁN Ondřej | 1983 | Geoinovace | 57. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:09 | 0:21:44 | 0:43:00 | 152 | ||
82 | diplom | 2570 | ČERVEŇAN Andrej | 1971 | BEHAME.sk | 16. / M40 (1963-1972) | 1:26:19 | 0:21:54 | 0:39:33 | 63 | ||
83 | diplom | 1510 | BARTANUS Jozef | 1961 | BK Sliač | 3. / M50 (1953-1962) | 1:26:23 | 0:21:58 | 0:40:18 | 79 | ||
84 | diplom | 1104 | ČARNOKÝ Andrej | 1984 | NEMAK Slovakia s.r.o. | 58. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:28 | 0:22:03 | 0:41:35 | 100 | ||
85 | diplom | 2336 | SLOBODNIK Igor | 1983 | Banska Bystrica | 59. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:28 | 0:22:03 | 0:40:57 | 90 | ||
86 | diplom | 1542 | CSANDA Máté | 1986 | Bratislava | 60. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:35 | 0:22:10 | 0:41:36 | 102 | ||
87 | diplom | 1341 | ČUDRNÁK Pavol | 1986 | AO Slávia UK Bratislava | 61. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:37 | 0:22:12 | 0:41:09 | 92 | ||
88 | diplom | 1340 | JANOUŠEK Peter | 1976 | Vlkoš | 62. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:45 | 0:22:20 | 0:40:52 | 87 | ||
89 | diplom | 1589 | ŠRAMKO Kamil | 1968 | BSĽG Zvolen | 17. / M40 (1963-1972) | 1:26:57 | 0:22:32 | 0:40:54 | 88 | ||
90 | diplom | 1362 | KREMPASKÝ Ondrej | 1968 | BK SAK Ložiska Karviná | 18. / M40 (1963-1972) | 1:27:06 | 0:22:41 | 0:40:45 | 85 | ||
91 | diplom | 1830 | DRLIČKA Miroslav | 1972 | Maratón klub Rajec | 19. / M40 (1963-1972) | 1:27:08 | 0:22:43 | 0:41:59 | 116 | ||
92 | diplom | 2348 | PAVLIK Ivan | 1984 | dubnica nad vahom | 63. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:15 | 0:22:50 | 0:39:33 | 66 | ||
93 | diplom | 2232 | ORAVEC Matej | 1996 | CYS Žilina | 64. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:20 | 0:22:55 | 0:40:45 | 86 | ||
94 | diplom | 2253 | MASARCZYK Szymon | 1990 | Knurow | 65. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:25 | 0:23:00 | 0:41:46 | 113 | ||
95 | diplom | 1485 | NOSEK Dalibor | 1977 | Kompava H-triathlon team | 66. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:32 | 0:23:07 | 0:41:36 | 101 | ||
96 | diplom | 2295 | OCHABA Michal | 1988 | Pezinok | 67. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:39 | 0:23:14 | 0:43:56 | 184 | ||
97 | diplom | 1907 | CHUCHVALEC Petr | 1983 | GGRIN Benešov | 68. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:40 | 0:23:15 | 0:41:34 | 99 | ||
98 | diplom | 1799 | DORKOVIC Norbert | 1982 | Bratislava | 69. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:41 | 0:23:16 | 0:41:44 | 106 | ||
99 | diplom | 2092 | ZÁVODNÝ Ján | 1988 | Brezová pod Bradlom | 70. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:43 | 0:23:18 | 0:42:06 | 131 | ||
100 | diplom | 1791 | PECUŠ Eduard | 1970 | LNT Insurance Running Team | 20. / M40 (1963-1972) | 1:27:44 | 0:23:19 | 0:40:24 | 82 |