Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 21,1 km | # | 31,1 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 13 | MURIGI Lucy Wambui | 1985 | run2gether | 1. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:42:41 | 0:00:00 | 0:37:33 | 1 | 1:18:50 | 1 | 1:57:11 | 1 | ||
2 | diplom | 15 | BÁTAI Réka | 1983 | Benedek-Team | 2. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:46:15 | 0:03:34 | 0:38:32 | 3 | 1:22:23 | 3 | 2:02:19 | 3 | ||
3 | diplom | 12 | KOECH Lilian | 1983 | Schoeneck | 3. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:49:32 | 0:06:51 | 0:37:33 | 2 | 1:20:59 | 2 | 2:01:55 | 2 | ||
4 | diplom | 906 | DORAZILOVÁ Jana | 1978 | AK Kroměříž | 4. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:59:52 | 0:17:11 | 0:40:20 | 5 | 1:26:49 | 4 | 2:11:09 | 4 | ||
5 | diplom | 884 | MARTINCOVÁ Ivana | 1963 | Moravská Slávia Brno | 1. / Z40 (1963-1972) | 3:05:32 | 0:22:51 | 0:41:46 | 6 | 1:28:57 | 6 | 2:13:01 | 5 | ||
6 | diplom | 14 | FARKAS Katalin | 1974 | Benedek-Team | 5. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:09:12 | 0:26:31 | 0:39:59 | 4 | 1:27:22 | 5 | 2:13:44 | 6 | ||
7 | diplom | 854 | PAULINYOVÁ Radka | 1971 | Trnava | 2. / Z40 (1963-1972) | 3:16:48 | 0:34:07 | 0:43:42 | 7 | 1:33:36 | 7 | 2:21:22 | 7 | ||
8 | diplom | 857 | KACÍŘOVÁ Svatoslava | 1981 | Loko Trutnov | 6. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:17:35 | 0:34:54 | 0:46:05 | 10 | 1:36:11 | 8 | 2:21:59 | 8 | ||
9 | diplom | 893 | RUSS Karin | 1977 | MSC Rogner Bad Blumau | 7. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:18:55 | 0:36:14 | 0:45:27 | 8 | 1:36:34 | 9 | 2:23:58 | 10 | ||
10 | diplom | 901 | HARSANYI Zsuzsanna | 1976 | Vasemberek klubja | 8. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:19:20 | 0:36:39 | 0:46:01 | 9 | 1:37:18 | 10 | 2:23:55 | 9 | ||
11 | diplom | 924 | GULYÁS Krisztina | 1973 | Futóbatátok Győr | 9. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:30:06 | 0:47:25 | 0:47:52 | 11 | 1:41:41 | 11 | 2:32:38 | 11 | ||
12 | diplom | 881 | LILJA Kaarina | 1962 | Rauhalahti Road Runners | 1. / Z50 (1962 a st.) | 3:34:54 | 0:52:13 | 0:48:10 | 13 | 1:42:41 | 13 | 2:34:59 | 12 | ||
13 | diplom | 923 | POLAKOVIČOVÁ Michaela | 1985 | HNTN | 10. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:37:20 | 0:54:39 | 0:48:02 | 12 | 1:42:37 | 12 | 2:35:31 | 13 | ||
14 | diplom | 886 | TAYLOR Josie | 1980 | Sutton Coldfield | 11. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:39:45 | 0:57:04 | 0:54:47 | 26 | 1:51:11 | 21 | 2:42:23 | 17 | ||
15 | diplom | 905 | KOCHOLOVÁ Marcela | 1974 | AK MŠK ŽIAR NAD HRONOM | 12. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:43:39 | 1:00:58 | 0:51:41 | 19 | 1:48:47 | 17 | 2:42:04 | 15 | ||
16 | diplom | 911 | BELUS Fruzsina | 1981 | Kilometerkovek | 13. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:43:53 | 1:01:12 | 0:51:08 | 18 | 1:47:27 | 15 | 2:42:13 | 16 | ||
17 | diplom | 859 | ZÁVADOVÁ Viera | 1970 | Slávia STU Bratislava | 3. / Z40 (1963-1972) | 3:44:33 | 1:01:52 | 0:50:25 | 15 | 1:47:55 | 16 | 2:42:43 | 18 | ||
18 | diplom | 898 | PROCHAZKOVA Pavlina | 1964 | Lokomotiva Beroun | 4. / Z40 (1963-1972) | 3:45:13 | 1:02:32 | 0:49:44 | 14 | 1:45:44 | 14 | 2:40:47 | 14 | ||
19 | diplom | 902 | CSERVENKA Judit | 1971 | Veszprém | 5. / Z40 (1963-1972) | 3:47:35 | 1:04:54 | 0:52:12 | 21 | 1:50:39 | 20 | 2:45:23 | 19 | ||
20 | diplom | 926 | BELANSKÁ Anna | 1975 | Istrokapitál | 14. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:51:17 | 1:08:36 | 0:54:17 | 23 | 1:52:45 | 24 | 2:48:01 | 22 | ||
21 | diplom | 887 | WITHERS Amy | 1980 | Sutton Coldfield | 15. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:51:27 | 1:08:46 | 0:54:47 | 26 | 1:51:53 | 22 | 2:46:35 | 20 | ||
22 | diplom | 861 | NĚMEČKOVÁ Martina | 1965 | SK 4 Dvory České Budějovice | 6. / Z40 (1963-1972) | 3:52:17 | 1:09:36 | 0:50:49 | 16 | 1:50:03 | 19 | 2:46:53 | 21 | ||
23 | diplom | 885 | MCLEOD Catriona | 1982 | London | 16. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:57:46 | 1:15:05 | 0:51:03 | 17 | 1:49:35 | 18 | 2:49:27 | 23 | ||
24 | diplom | 865 | SEIDLOVÁ Eva | 1948 | AK Tlmače | 2. / Z50 (1962 a st.) | 3:59:49 | 1:17:08 | 0:57:06 | 35 | 2:00:01 | 33 | 2:57:57 | 27 | ||
25 | diplom | 900 | BENČOVÁ Andrea | 1965 | T.O. Pohoda Bratislava | 7. / Z40 (1963-1972) | 4:01:45 | 1:19:04 | 0:57:06 | 36 | 2:00:01 | 34 | 2:57:57 | 28 | ||
26 | diplom | 879 | BERNÍKOVÁ Eva | 1959 | Cyklosun plus Novoveská Huta | 3. / Z50 (1962 a st.) | 4:03:15 | 1:20:34 | 0:55:30 | 29 | 2:03:30 | 37 | 3:00:53 | 32 | ||
27 | diplom | 874 | KERNA Zuna | 1981 | Bratislava | 17. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:07:57 | 1:25:16 | 0:57:06 | 34 | 2:00:12 | 35 | 3:00:03 | 30 | ||
28 | diplom | 877 | FURLAN BARBARA | 1968 | ASD gm TEENAGER Staranzano Italy | 8. / Z40 (1963-1972) | 4:08:07 | 1:25:26 | 0:57:23 | 37 | 1:58:08 | 29 | 2:57:20 | 25 | ||
29 | diplom | 858 | MAY Katrin | 1969 | graz | 9. / Z40 (1963-1972) | 4:09:54 | 1:27:13 | 0:51:46 | 20 | 1:51:59 | 23 | 2:53:30 | 24 | ||
30 | diplom | 876 | KRUTA Barbara | 1986 | Bratislava | 18. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:13:26 | 1:30:45 | 0:54:26 | 25 | 1:56:55 | 27 | 2:58:46 | 29 | ||
31 | diplom | 853 | PĘDZIK RENATA | 1970 | NYSA BIEGA | 10. / Z40 (1963-1972) | 4:16:11 | 1:33:30 | 0:58:03 | 38 | 2:04:27 | 39 | 3:08:43 | 39 | ||
32 | diplom | 899 | FEDOROVÁ Katarína | 1982 | Bratislava | 19. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:16:21 | 1:33:40 | 0:55:01 | 28 | 1:59:36 | 31 | 3:02:58 | 35 | ||
33 | diplom | 867 | SZABÓOVÁ Dana | 1962 | inQool.cz | 4. / Z50 (1962 a st.) | 4:16:53 | 1:34:12 | 0:56:46 | 31 | 1:59:03 | 30 | 3:00:27 | 31 | ||
34 | diplom | 883 | HORVÁTHOVÁ Etela | 1955 | Marathon Club Žitný ostrov | 5. / Z50 (1962 a st.) | 4:18:34 | 1:35:53 | 0:59:19 | 40 | 2:04:13 | 38 | 3:07:30 | 37 | ||
35 | diplom | 852 | SAVAGE Tamara | 1958 | Royal Sutton Coldfield Athletic Club | 6. / Z50 (1962 a st.) | 4:18:47 | 1:36:06 | 1:03:36 | 49 | 2:10:29 | 45 | 3:11:14 | 41 | ||
36 | diplom | 912 | SAGOVÁ Barbora | 1988 | SVK Bratislava | 20. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:19:29 | 1:36:48 | 0:56:00 | 30 | 1:57:55 | 28 | 2:57:57 | 26 | ||
37 | diplom | 870 | KNEZEVIC Zdravka | 1959 | Veteran | 7. / Z50 (1962 a st.) | 4:20:25 | 1:37:44 | 1:02:49 | 48 | 2:09:53 | 44 | 3:12:48 | 42 | ||
38 | diplom | 880 | AHO-EAGLING Anne | 1968 | WIEN | 11. / Z40 (1963-1972) | 4:23:24 | 1:40:43 | 0:54:21 | 24 | 1:53:55 | 25 | 3:01:19 | 33 | ||
39 | diplom | 925 | ŠIMKOVÁ Mariana | 1981 | Bratislava | 21. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:23:36 | 1:40:55 | 0:57:00 | 33 | 2:01:40 | 36 | 3:07:30 | 36 | ||
40 | diplom | 866 | VÁVRŮ Ivana | 1988 | Zdena Prso Team | 22. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:24:57 | 1:42:16 | 1:00:49 | 43 | 2:07:39 | 42 | 3:09:26 | 40 | ||
41 | diplom | 907 | SELECKA KATARINA | 1978 | Bratislava | 23. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:28:57 | 1:46:16 | 0:52:43 | 22 | 1:56:07 | 26 | 3:07:50 | 38 | ||
42 | diplom | 872 | ČONKA Aija | 1966 | Iecavas nov. | 12. / Z40 (1963-1972) | 4:29:02 | 1:46:21 | 0:58:25 | 39 | 2:06:24 | 40 | 3:14:29 | 43 | ||
43 | diplom | 910 | JAKUBÍKOVÁ Monika | 1985 | Šamorín | 24. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:29:22 | 1:46:41 | 1:08:21 | 54 | 2:21:31 | 54 | 3:26:07 | 52 | ||
44 | diplom | 891 | GILBERT Janine | 1984 | London | 25. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:29:50 | 1:47:09 | 1:00:56 | 44 | 2:07:09 | 41 | 3:14:34 | 44 | ||
45 | diplom | 892 | BERESOVA Gabriela | 1979 | PRAHA | 26. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:33:26 | 1:50:45 | 0:56:57 | 32 | 1:59:51 | 32 | 3:02:30 | 34 | ||
46 | diplom | 862 | COSKERAN Louise | 1984 | Cambridge | 27. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:35:07 | 1:52:26 | 1:00:40 | 42 | 2:08:21 | 43 | 3:19:17 | 45 | ||
47 | diplom | 888 | TRULIKOVÁ Zdenka | 1954 | AŠK Slávia Trnava | 8. / Z50 (1962 a st.) | 4:36:38 | 1:53:57 | 1:08:01 | 53 | 2:17:32 | 50 | 3:24:20 | 46 | ||
48 | diplom | 871 | VELIMIROVIC Vera | 1966 | Veteran | 13. / Z40 (1963-1972) | 4:37:48 | 1:55:07 | 1:06:47 | 51 | 2:18:25 | 52 | 3:24:23 | 47 | ||
49 | diplom | 895 | BURKLE JOHNSSON Aline | 1968 | Dubai | 14. / Z40 (1963-1972) | 4:42:58 | 2:00:17 | 1:06:01 | 50 | 2:18:16 | 51 | 3:25:42 | 51 | ||
50 | diplom | 855 | SAGASSER Doris | 1968 | 100 Marathon Club Deutschland | 15. / Z40 (1963-1972) | 4:46:14 | 2:03:33 | 1:01:44 | 45 | 2:13:58 | 48 | 3:25:38 | 50 | ||
51 | diplom | 875 | MORAVCIKOVA Eva | 1987 | Banska Bystrica | 28. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 4:53:08 | 2:10:27 | 1:01:45 | 46 | 2:12:25 | 47 | 3:24:47 | 48 | ||
52 | diplom | 863 | OAKES ANNE | 1956 | 100 marathon club | 9. / Z50 (1962 a st.) | 4:55:29 | 2:12:48 | 1:00:07 | 41 | 2:11:01 | 46 | 3:24:54 | 49 | ||
53 | diplom | 873 | PARANIAK Barbro | 1956 | Team Skavsaret IF | 10. / Z50 (1962 a st.) | 4:55:51 | 2:13:10 | 1:07:20 | 52 | 2:20:57 | 53 | 3:33:11 | 54 | ||
54 | diplom | 856 | DOHOVICSNÉ RÁKÓCZY Veronika | 1971 | Mosonmagyaróvár | 16. / Z40 (1963-1972) | 5:01:23 | 2:18:42 | 1:09:19 | 55 | 2:26:45 | 55 | 3:40:42 | 55 | ||
55 | diplom | 851 | GÉČOVÁ Alexandra | 1979 | Bratislava | 29. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 5:02:15 | 2:19:34 | 1:02:17 | 47 | 2:14:05 | 49 | 3:29:47 | 53 | ||
--- | 860 | PANGRACOVA Lenka | 1988 | Exeter | . / Ženy hl. kategória (1973-1994) | DNF | --- | 1:11:10 | --- | 2:33:10 | --- | 3:55:33 | --- | |||
--- | 904 | SOLLI Torill Aslaksen | 1988 | Skala | . / Ženy hl. kategória (1973-1994) | DNF | --- | 1:03:03 | --- | 2:16:06 | --- | --- | --- |