ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SMALL Chris |
ITA | 0:57:31.6 | 0:00:00.0 | |
2. | MALANO Max |
ITA | 0:57:46.3 | 0:00:14.7 | |
3. | VAN HINSBERGEN Chris |
Team Adam-Chris |
NED | 0:58:27.0 | 0:00:55.4 |
4. | SOMMER Anton |
GER | 0:59:54.9 | 0:02:23.2 | |
5. | STEIGERWALD Volker |
IBC DIMB Racing Team |
GER | 1:00:09.1 | 0:02:37.5 |
6. | PAPPLER Wolfgang |
AUT | 1:00:13.8 | 0:02:42.2 | |
7. | PEL Adam |
Team Adam-Chris |
NED | 1:01:06.0 | 0:03:34.4 |
8. | VERGNES JN |
Equipe CMI |
FRA | 1:01:23.0 | 0:03:51.4 |
9. | NOVÁK Aleš |
Czech Tallboys |
CZE | 1:01:23.7 | 0:03:52.1 |
10. | EILERS Joerg |
GER | 1:02:02.4 | 0:04:30.8 | |
11. | ZOPPA Matteo |
Vigili del Fuoco Massa Carrara |
ITA | 1:02:12.6 | 0:04:41.0 |
12. | BYRD Eamonn |
Dublin Wheelers |
IRL | 1:02:46.3 | 0:05:14.7 |
13. | SNYDER Nelson |
USA | 1:03:41.2 | 0:06:09.6 | |
14. | JOOP Stiggelbout |
Sensa |
NED | 1:04:05.6 | 0:06:34.0 |
15. | MAVERICK VICTOR PEREZ |
Bicicletas YO-VIC |
ESP | 1:04:14.1 | 0:06:42.5 |
16. | BENEDIK Jean-Philippe |
FRA | 1:04:22.9 | 0:06:51.3 | |
17. | GROSEN Mads |
BareCykling.dk |
DEN | 1:04:45.0 | 0:07:13.4 |
18. | DE BLOCK Ludwig |
BEL | 1:05:30.7 | 0:07:59.1 | |
19. | SOUSEK Karel |
CK Vinohradske Slapky |
CZE | 1:05:31.2 | 0:07:59.6 |
20. | STÜCKLER Oliver |
Arbö Sparkasse Neunkirchen |
AUT | 1:05:33.5 | 0:08:01.9 |
21. | PEETERS Danny |
Looking for one :) |
BEL | 1:05:47.8 | 0:08:16.2 |
22. | SEGATTO Simone |
Rodman |
ITA | 1:05:51.8 | 0:08:20.2 |
23. | SALAZAR Fabio |
Trimp |
COL | 1:05:54.9 | 0:08:23.3 |
24. | OBERLI Thomas |
bike2help.ch / Eberhard Bau AG |
SUI | 1:06:21.1 | 0:08:49.5 |
25. | ERASMUS Ronald |
RSA | 1:06:26.2 | 0:08:54.6 | |
26. | ZANGARINI Andrea |
NJOY TRIATHLON VARESE |
ITA | 1:06:26.8 | 0:08:55.2 |
27. | IDEC Łukasz |
Czarne Słońca |
POL | 1:07:27.9 | 0:09:56.3 |
28. | ROB Robbiedoo |
Eastbourne Rovers |
GBR | 1:07:30.2 | 0:09:58.6 |
29. | FALTEJSEK Tobias |
Pardubice Bikers XPU |
GER | 1:07:36.6 | 0:10:05.0 |
30. | COIMBRA Rui |
POR | 1:07:41.0 | 0:10:09.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BIJL E |
Fred200 |
NED | 1:12:26.5 | 0:00:00.0 |
2. | ANDR Saby |
ITA | 1:15:09.8 | 0:02:43.3 | |
3. | STAINES Zoe |
GBR | 1:15:16.6 | 0:02:50.1 | |
4. | SHEJBALOVÁ Romana |
Vojtěši Příbraz |
CZE | 1:16:01.1 | 0:03:34.6 |
5. | LORENZON Lara |
Aquile Fontane |
ITA | 1:17:36.4 | 0:05:09.9 |
6. | GUERRIERI GONZAGA Emilia |
TPM |
ITA | 1:19:01.3 | 0:06:34.8 |
7. | DE GAST Silvia |
de Gastjes |
NED | 1:22:43.3 | 0:10:16.8 |
8. | RANTA-OJALA Terhi |
Tampereen triathlonklubi |
FIN | 1:25:28.4 | 0:13:01.9 |
9. | WHEWELL Harriet |
VC St Raphael |
GBR | 1:26:35.5 | 0:14:09.0 |
10. | ALT Bin |
AUT | 1:27:26.1 | 0:14:59.6 | |
11. | FILTER Carmen |
RSA | 1:28:22.1 | 0:15:55.5 | |
12. | ROUX JEAN-PAUL |
FRA | 1:29:11.4 | 0:16:44.9 | |
13. | RAMSAY Rebecca |
SUI | 1:31:45.7 | 0:19:19.2 | |
14. | ŽÍDKOVÁ Andrea |
Žídkovic střely |
CZE | 1:32:32.1 | 0:20:05.6 |
15. | MIKLA Janne |
DEN | 1:33:28.3 | 0:21:01.7 | |
16. | LEONTE Madalina |
ROM | 1:33:58.1 | 0:21:31.5 | |
17. | KREUZOVA Marta |
CZE | 1:36:20.5 | 0:23:54.0 | |
18. | WAMMEN Annette |
RowPro |
DEN | 1:39:41.5 | 0:27:15.0 |
19. | PAZMINO MonicaIsabel |
Trimp |
COL | 1:42:15.6 | 0:29:49.1 |
20. | MORENO Roberta |
Woman triathlon italia |
ITA | 2:22:43.3 | 1:10:16.7 |