seriál :
Kraličák MTB Tour CARDION
DATUM : | 19.6.2021 | MÍSTO : | Ski Areal Kraličák |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:02.4 | 0:00:00.0 |
2. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 2:05:59.4 | 0:01:57.0 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:05:59.6 | 0:01:57.2 |
4. | KULHAVÝ Jaroslav |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:00.0 | 0:01:57.6 |
5. | ZATLOUKAL Jan |
Nutrend Specialized Racing |
CZE | 2:09:27.6 | 0:05:25.2 |
6. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:11:12.1 | 0:07:09.7 |
7. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:12:56.1 | 0:08:53.7 |
8. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:15:15.8 | 0:11:13.4 |
9. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:16:12.9 | 0:12:10.5 |
10. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:16:14.1 | 0:12:11.7 |
11. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:16:15.9 | 0:12:13.5 |
12. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:19:38.4 | 0:15:36.0 |
13. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:19:59.6 | 0:15:57.2 |
14. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:20:58.9 | 0:16:56.5 |
15. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:26:56.9 | 0:22:54.5 |
16. | MATEJOVIC Jakub |
Proefekt Team |
SVK | 2:29:03.9 | 0:25:01.5 |
17. | ISTENČIN Lukáš |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:30:54.6 | 0:26:52.2 |
18. | KUČERA Vladimír |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:31:37.7 | 0:27:35.3 |
19. | ŠTULA Daniel |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:32:13.8 | 0:28:11.4 |
20. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:32:34.7 | 0:28:32.3 |
21. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:33:10.4 | 0:29:08.0 |
22. | ŠTÍPALA Milan |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:34:43.7 | 0:30:41.3 |
23. | DUSÍK Martin |
Force Fojtik Wilier Team |
CZE | 2:35:01.2 | 0:30:58.8 |
24. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:35:08.3 | 0:31:05.9 |
25. | MATĚJ Houška |
Nikl Cycling Team |
CZE | 2:37:31.7 | 0:33:29.3 |
26. | NÝČ Michal |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:38:30.9 | 0:34:28.5 |
27. | JONÁŠ Roman |
Force Fojtík Wilier Team |
CZE | 2:39:54.7 | 0:35:52.3 |
28. | SOBEK Ondrej |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:40:04.4 | 0:36:02.0 |
29. | BĚLKA Radek |
alltraining.cz |
CZE | 2:40:27.9 | 0:36:25.5 |
30. | HORÁČEK Radim |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:40:48.4 | 0:36:46.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:52:34.2 | 0:00:00.0 |
2. | BOHÁČOVÁ Zuzana |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:00:47.0 | 0:08:12.7 |
3. | SKALICKÁ Zuzana |
Kolarna - Abus |
CZE | 3:07:41.0 | 0:15:06.7 |
4. | GIERGIELOVÁ Markéta |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:16:37.0 | 0:24:02.7 |
5. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 3:33:45.6 | 0:41:11.3 |
6. | VAVŘÍKOVÁ Klára Franc |
Šemberské stezky |
CZE | 3:37:30.3 | 0:44:56.0 |
7. | PODMANICKA Ivana |
CZE | 4:06:49.8 | 1:14:15.5 | |
8. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 4:09:26.0 | 1:16:51.8 |
9. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 4:28:04.3 | 1:35:30.1 |
10. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 4:41:34.8 | 1:49:00.6 |
11. | REZKOVÁ Renáta |
Cobram team |
CZE | 5:21:13.9 | 2:28:39.6 |
Závody seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO