22. International MTB marathon Malevil Cup by Author 2021
DATUM : | 11.9.2021 | MÍSTO : | Jablonné v Podještědí |
---|
POŘADATEL : | PAKLI SPORT KLUB |
---|
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAUCHFUSS Marek |
Ceska sporitelna - Accolade |
CZE | 4:02:26.9 | 0:00:00.0 |
2. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 4:02:41.4 | 0:00:14.4 |
3. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Ceska sporitelna - Accolade |
SVK | 4:04:23.2 | 0:01:56.3 |
4. | KULHAVÝ Jaroslav |
Ceska sporitelna - Accolade |
CZE | 4:11:22.2 | 0:08:55.2 |
5. | HERMANN Peter |
TEAM FIREBIKE HANDELSHOF |
GER | 4:14:58.9 | 0:12:31.9 |
6. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave mtb team |
CZE | 4:16:33.2 | 0:14:06.3 |
7. | KAMPELMÜLLER Michael |
Mühl4tler Bike Team |
AUT | 4:17:02.6 | 0:14:35.6 |
8. | HEIDENREICH Lennard |
Team DDMC Güldenmoor |
GER | 4:28:40.1 | 0:26:13.1 |
9. | GONDA Pavel |
SKILS BIKEGALLERY HOTELTIME |
CZE | 4:30:05.4 | 0:27:38.5 |
10. | HLŮŽEK Radim |
Mondraker racing team |
CZE | 4:31:00.7 | 0:28:33.8 |
11. | RŮŽIČKA Zbyněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 4:32:41.5 | 0:30:14.6 |
12. | SÖLTER Marcus |
Ostwest-Express |
GER | 4:41:10.7 | 0:38:43.8 |
13. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott team |
CZE | 4:41:52.2 | 0:39:25.2 |
14. | SCHOLZE Patrick |
Bad Bikers MTB Sport e.V. |
GER | 4:42:37.2 | 0:40:10.3 |
15. | ŠROLL Marek |
Alset racing team |
CZE | 4:47:22.1 | 0:44:55.1 |
16. | KOZÁK Tomáš |
Cyklo Atom |
CZE | 4:53:17.9 | 0:50:50.9 |
17. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 4:53:18.3 | 0:50:51.3 |
18. | HEINZE Thomas |
BohemianCoffeeHouse |
GER | 4:54:45.3 | 0:52:18.4 |
19. | NOVOTA Jan |
Team CykloTrener Varnsdorf |
CZE | 4:54:46.0 | 0:52:19.1 |
20. | SEDLÁČEK Pavel |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 4:57:12.8 | 0:54:45.8 |
21. | KURTH Timo |
MC Pirate |
GER | 4:59:26.8 | 0:56:59.9 |
22. | ZÁVESKÝ Tomáš |
Gepard Finance Cycling |
CZE | 5:00:46.3 | 0:58:19.3 |
23. | STRAKOŠ Jan |
BEKO Bike Team |
CZE | 5:01:50.2 | 0:59:23.2 |
24. | LANDA František |
KCL Kooperativa Svijany |
CZE | 5:05:04.6 | 1:02:37.6 |
25. | PACLT Aleš |
N.A.C.O. LIBEREC |
CZE | 5:05:20.4 | 1:02:53.4 |
26. | SUŠÍR Radek |
Mondraker racing team |
CZE | 5:06:28.7 | 1:04:01.8 |
27. | KUČERA Tomáš |
Mondraker racing team |
CZE | 5:06:29.3 | 1:04:02.4 |
28. | IZDNÝ Zdeněk |
UNIQA Jihlava |
CZE | 5:06:37.0 | 1:04:10.0 |
29. | SAKAŘ Radek |
CZE | 5:07:40.9 | 1:05:13.9 | |
30. | KOHL Philipp |
CXC Bike e.V. |
GER | 5:09:40.1 | 1:07:13.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
CZE | 5:23:25.3 | 0:00:00.0 | |
2. | FLAŠAROVÁ Nikol |
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 5:29:09.9 | 0:05:44.5 |
3. | ŽIDEKOVÁ Jana |
Cyklotrenink.com |
CZE | 5:41:15.5 | 0:17:50.1 |
4. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 6:00:45.1 | 0:37:19.8 |
5. | HENSE-SIMENKO Roswitha |
Zweirad Janger |
AUT | 6:51:54.9 | 1:28:29.5 |
6. | BLANÁROVÁ Natália |
GHOST Team |
SVK | 7:13:22.1 | 1:49:56.7 |
7. | HOINKIS Ulrike |
PhD Connection |
GER | 7:57:54.6 | 2:34:29.2 |