seriál :
Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 27 - 28.6.2020 | MÍSTO : | Orlík |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 2:00:14.1 | 0:00:00.0 |
2. | HYNEK Kristián |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 2:00:32.9 | 0:00:18.7 |
3. | CINK Ondřej |
CZE | 2:00:41.6 | 0:00:27.4 | |
4. | VASTL Jan |
Maloja Pushbikers MTB |
CZE | 2:02:15.1 | 0:02:00.9 |
5. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:04:55.3 | 0:04:41.2 |
6. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:04:57.6 | 0:04:43.4 |
7. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 2:05:17.6 | 0:05:03.4 |
8. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:38.1 | 0:06:23.9 |
9. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:08:29.8 | 0:08:15.6 |
10. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch team |
CZE | 2:08:29.8 | 0:08:15.7 |
11. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 2:08:32.8 | 0:08:18.6 |
12. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 2:08:41.0 | 0:08:26.9 |
13. | JELÍNEK Josef |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 2:12:06.8 | 0:11:52.6 |
14. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:13:53.0 | 0:13:38.8 |
15. | REINER Jan |
ČS - Specialized |
CZE | 2:13:53.7 | 0:13:39.6 |
16. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:14:07.8 | 0:13:53.6 |
17. | GONDA Pavel |
Skils Bikegallery Hoteltime |
CZE | 2:14:22.5 | 0:14:08.3 |
18. | HOJDIK Vladimír |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:14:45.3 | 0:14:31.1 |
19. | LUDVÍK Vojtěch |
ACTIVE TOUR TEAM |
CZE | 2:14:57.0 | 0:14:42.8 |
20. | NERADIL Vojtěch |
Cykloop.cz-BT Morkovice |
CZE | 2:15:13.2 | 0:14:59.1 |
21. | STOŠEK Viktor |
Maloja - Rocky Mountain Team |
CZE | 2:16:18.0 | 0:16:03.8 |
22. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:16:39.7 | 0:16:25.5 |
23. | ELČKNER Lukáš |
Cyklos Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 2:17:01.5 | 0:16:47.3 |
24. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:18:55.7 | 0:18:41.5 |
25. | SPILKA Tomáš |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:19:05.4 | 0:18:51.3 |
26. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:19:10.7 | 0:18:56.5 |
27. | HELCEL Martin |
cyklo tým Horní Bludovice |
CZE | 2:19:30.9 | 0:19:16.8 |
28. | DAMEK Milan |
KILPI racing team |
CZE | 2:21:23.4 | 0:21:09.3 |
29. | PÍSAŘ Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:21:24.4 | 0:21:10.3 |
30. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 2:21:47.9 | 0:21:33.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 2:25:17.1 | 0:00:00.0 |
2. | CZECZINKAROVÁ Jana |
Liv Mistral Cycling |
CZE | 2:25:17.6 | 0:00:00.4 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:27:23.1 | 0:02:05.9 |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:37:17.5 | 0:12:00.3 |
5. | SÁSKOVÁ Tereza |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 2:38:12.3 | 0:12:55.1 |
6. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:43:03.0 | 0:17:45.8 |
7. | KUČEROVÁ Božena |
Gapp System - Kolofix MTB Racing Team |
CZE | 2:47:38.2 | 0:22:21.0 |
8. | FLAŠAROVÁ Nikol |
BIKE HERO www.bikehero.cz |
CZE | 2:51:35.4 | 0:26:18.2 |
9. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:53:37.1 | 0:28:19.9 |
10. | PODRACKÁ Hana |
CZE | 2:57:42.3 | 0:32:25.2 | |
11. | CHURAŇOVÁ Radka |
Bikestar |
CZE | 3:04:06.8 | 0:38:49.6 |
12. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 3:05:51.0 | 0:40:33.8 |
13. | GÁVELOVÁ Petra |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:08:47.7 | 0:43:30.5 |
14. | HOVORKOVA Aneta |
- |
CZE | 3:09:21.7 | 0:44:04.5 |
15. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 3:10:17.0 | 0:44:59.8 |
16. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 3:12:47.2 | 0:47:30.0 |
17. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 3:15:23.7 | 0:50:06.5 |
18. | VALDMANOVÁ Lenka |
Ski nordic Mariánské Lázně |
CZE | 3:18:16.4 | 0:52:59.2 |
19. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 3:21:56.4 | 0:56:39.2 | |
20. | SCHÄFEROVÁ Pavlína |
CZE | 3:22:52.6 | 0:57:35.4 | |
21. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 3:29:56.0 | 1:04:38.8 |
22. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 3:35:39.2 | 1:10:22.0 | |
23. | FILIPOVÁ Klára |
Prodoli Racing Team |
CZE | 3:37:31.2 | 1:12:14.0 |
24. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 4:01:16.7 | 1:35:59.5 |
25. | KORDÍKOVÁ Ivana |
CZE | 4:02:37.7 | 1:37:20.5 |
Závody seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour