Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | 10 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2004 | MWANGI Joel Maina | 1983 | --- | 1. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:06 | 0:00:00 | 1:04:03 | 0:30:32 | 4 | ||
2 | diplom | 2002 | KURUI Dikson Kosgei | 1983 | --- | 2. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:10 | 0:00:04 | 1:04:07 | 0:30:32 | 3 | ||
3 | diplom | 2003 | LOKOMWA Thomas James | 1983 | --- | 3. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:43 | 0:00:37 | 1:04:38 | 0:30:32 | 1 | ||
4 | diplom | 2001 | KOSGEI Wilson Cheboi | 1979 | --- | 4. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:04:46 | 0:00:40 | 1:04:42 | 0:30:32 | 2 | ||
5 | diplom | 3328 | ROGER Königs | 1978 | RFC Liege | 5. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:08:29 | 0:04:23 | 1:08:27 | 0:31:56 | 5 | ||
6 | diplom | 3705 | VALICEK Robert | 1969 | Obalservis Kosice | 1. / M40 (1963-1972) | 1:12:51 | 0:08:45 | 1:12:51 | 0:34:01 | 6 | ||
7 | diplom | 5001 | SANG Chelangat | 1986 | --- | 1. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:13:24 | 0:09:18 | 1:13:21 | 0:34:01 | 7 | ||
8 | diplom | 5002 | WANJOHI Mary Wangari | 1981 | --- | 2. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:13:42 | 0:09:36 | 1:13:40 | 0:34:11 | 8 | ||
9 | diplom | 2841 | PIUS Stucki | 1976 | Etops Racing Team | 6. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:14:48 | 0:10:42 | 1:14:44 | 0:35:57 | 14 | ||
10 | diplom | 2006 | NEMES Gergo | 1995 | --- | 7. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:15:34 | 0:11:28 | 1:15:01 | 0:35:24 | 11 | ||
11 | diplom | 2682 | KLEPERIS Aivis | 1982 | --- | 8. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:15:50 | 0:11:44 | 1:15:50 | 0:36:05 | 17 | ||
12 | diplom | 2690 | JOCIS Martinš | 1989 | --- | 9. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:16:03 | 0:11:57 | 1:16:00 | 0:34:54 | 9 | ||
13 | diplom | 3058 | GEERTS Kim | 1987 | Team Luc De Winne | 10. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:16:20 | 0:12:14 | 1:16:16 | --- | --- | ||
14 | diplom | 3720 | IVANČO Michal | 1970 | Športový klub Banské | 2. / M40 (1963-1972) | 1:16:32 | 0:12:26 | 1:16:27 | 0:35:57 | 15 | ||
15 | diplom | 2856 | ŠLÚCH Roman | 1975 | QSCert - certifikáty ISO 9001 | 11. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:16:35 | 0:12:29 | 1:16:28 | 0:35:58 | 16 | ||
16 | diplom | 3340 | KÉRI Mikuláš | 1977 | Kajak Slávia | 12. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:17:14 | 0:13:08 | 1:17:08 | 0:35:57 | 13 | ||
17 | diplom | 3735 | FORGÁČ Matúš | 1982 | --- | 13. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:17:39 | 0:13:33 | 1:16:45 | 0:36:32 | 19 | ||
18 | diplom | 2679 | MATISONS Aigars | 1971 | --- | 3. / M40 (1963-1972) | 1:18:12 | 0:14:06 | 1:18:09 | 0:35:47 | 12 | ||
19 | diplom | 2322 | MÁČAJ Ivan | 1970 | Liga proti rakovine | 4. / M40 (1963-1972) | 1:18:27 | 0:14:21 | 1:18:14 | 0:36:46 | 21 | ||
20 | diplom | 5555 | MURINGI Margaret Wamahiga | 1990 | --- | 3. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:18:40 | 0:14:34 | 1:18:37 | 0:35:17 | 10 | ||
21 | diplom | 3587 | ŠVEC Milan | 1987 | RUNSHOP running expert | 14. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:18:56 | 0:14:50 | 1:18:52 | 0:36:14 | 18 | ||
22 | diplom | 3448 | SISKA Lukas | 1984 | Realiz Sport Team | 15. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:19:20 | 0:15:14 | 1:19:17 | 0:36:37 | 20 | ||
23 | diplom | 2175 | KOLEDA Zdenko | 1971 | Maraton klub Rajec | 5. / M40 (1963-1972) | 1:19:44 | 0:15:38 | 1:19:38 | 0:37:24 | 24 | ||
24 | diplom | 2194 | KAŇA František | 1975 | --- | 16. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:02 | 0:15:56 | 1:19:58 | 0:37:02 | 22 | ||
25 | diplom | 2743 | ČERVEŇ Ján | 1987 | --- | 17. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:25 | 0:16:19 | 1:20:15 | 0:37:23 | 23 | ||
26 | diplom | 2371 | URBÁN Peter | 1982 | --- | 18. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:26 | 0:16:20 | 1:20:13 | 0:37:24 | 26 | ||
27 | diplom | 2430 | BARCÍK Peter | 1966 | BK Sliač | 6. / M40 (1963-1972) | 1:20:28 | 0:16:22 | 1:20:22 | 0:37:25 | 28 | ||
28 | diplom | 3500 | VAKTOR Igor | 1988 | Obal servis Košice | 19. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:20:40 | 0:16:34 | 1:20:35 | 0:37:25 | 27 | ||
29 | diplom | 3228 | ZUZČÁK Marek | 1973 | ŠAK SPŠ Trnava | 7. / M40 (1963-1972) | 1:20:53 | 0:16:47 | 1:20:49 | 0:37:24 | 25 | ||
30 | diplom | 3675 | STOHL Richard | 1983 | Vranovske Vydry | 20. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:07 | 0:17:01 | 1:21:01 | 0:38:02 | 32 | ||
31 | diplom | 3585 | KAMRLA Tomáš | 1971 | RUNSHOP running expert | 8. / M40 (1963-1972) | 1:21:12 | 0:17:06 | 1:20:59 | 0:37:43 | 30 | ||
32 | diplom | 3031 | NEMČEK Jozef | 1977 | --- | 21. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:21:22 | 0:17:16 | 1:21:13 | 0:37:43 | 29 | ||
33 | diplom | 2748 | TOMČÁNY Miroslav | 1971 | jogging club DUBNICA | 9. / M40 (1963-1972) | 1:21:36 | 0:17:30 | 1:21:31 | 0:38:11 | 34 | ||
34 | diplom | 2359 | POLÁČEK Roman | 1966 | Raft klub Šaľa | 10. / M40 (1963-1972) | 1:22:19 | 0:18:13 | 1:22:11 | 0:37:55 | 31 | ||
35 | diplom | 2234 | DANIHEL Jozef | 1980 | --- | 22. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:22:40 | 0:18:34 | 1:22:28 | 0:39:40 | 56 | ||
36 | diplom | 2429 | ŠTEFINA Štefan | 1986 | DCA | 23. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:22:54 | 0:18:48 | 1:22:48 | 0:39:05 | 40 | ||
37 | diplom | 2262 | PORUBČAN Pavol | 1971 | Dubnica | 11. / M40 (1963-1972) | 1:22:54 | 0:18:48 | 1:22:45 | 0:38:12 | 35 | ||
38 | diplom | 5588 | SZABO Tunde | 1989 | --- | 4. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:23:25 | 0:19:19 | 1:23:22 | 0:38:11 | 33 | ||
39 | diplom | 3288 | VOJNIK marek | 1973 | www.itrener.sk | 12. / M40 (1963-1972) | 1:23:28 | 0:19:22 | 1:23:18 | 0:39:07 | 41 | ||
40 | diplom | 3662 | BENKO Tomáš | 1987 | --- | 24. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:39 | 0:19:33 | 1:22:34 | 0:40:41 | 78 | ||
41 | diplom | 2041 | VOLENSKÝ Martin | 1982 | marathonbb team | 25. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:53 | 0:19:47 | 1:23:35 | 0:39:10 | 44 | ||
42 | diplom | 5591 | TÓTH Matej | 1988 | BEHAME.sk | 26. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:23:57 | 0:19:51 | 1:23:53 | 0:39:08 | 43 | ||
43 | diplom | 3745 | JELÍNEK Aleš | 1967 | --- | 13. / M40 (1963-1972) | 1:23:58 | 0:19:52 | 1:23:40 | 0:38:40 | 38 | ||
44 | diplom | 3613 | ŠÍPOŠ Michal | 1989 | Klub Pezinských Alkoholikov | 27. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:24 | 0:20:18 | 1:24:10 | 0:38:13 | 37 | ||
45 | diplom | 2761 | KRUTOŠÍK Martin | 1974 | --- | 28. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:34 | 0:20:28 | 1:23:41 | 0:39:37 | 52 | ||
46 | diplom | 2691 | ŠULGA Ruslans | 1981 | --- | 29. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:37 | 0:20:31 | 1:24:34 | 0:39:07 | 42 | ||
47 | diplom | 2603 | STALMACH Matej | 1981 | --- | 30. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:45 | 0:20:39 | 1:24:12 | 0:39:15 | 46 | ||
48 | diplom | 3558 | POTOČNÝ Marián | 1982 | Amway Slovensko, s.r.o., | 31. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:54 | 0:20:48 | 1:24:46 | 0:39:15 | 47 | ||
49 | diplom | 2638 | STANÍK Jozef | 1973 | BK Lysá pod Makytou | 14. / M40 (1963-1972) | 1:24:55 | 0:20:49 | 1:24:09 | 0:40:04 | 66 | ||
50 | diplom | 5595 | FISCHER Tom | 1991 | --- | 32. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:58 | 0:20:52 | 1:23:51 | 0:40:15 | 69 | ||
51 | diplom | 2286 | NOSEK Dalibor | 1977 | Triatlon team Trnava | 33. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:24:58 | 0:20:52 | 1:24:40 | 0:40:04 | 65 | ||
52 | diplom | 3229 | HERETÍK Pavol | 1989 | TTT | 34. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:15 | 0:21:09 | 1:25:10 | 0:39:10 | 45 | ||
53 | diplom | 3463 | FEČKO Lukáš | 1985 | --- | 35. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:16 | 0:21:10 | 1:24:48 | 0:39:38 | 53 | ||
54 | diplom | 5583 | LAVRIK Julián | 1960 | Pľucka Kvetnica | 1. / M50 (1953-1962) | 1:25:17 | 0:21:11 | 1:24:57 | 0:39:39 | 55 | ||
55 | diplom | 2599 | PAVLÍK Ivan | 1986 | DCA | 36. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:18 | 0:21:12 | 1:25:15 | 0:39:05 | 39 | ||
56 | diplom | 3737 | BREHOVSKÝ Mário | 1994 | AŠK Slávia Trnava | 37. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:39 | 0:21:33 | 1:25:35 | 0:40:53 | 88 | ||
57 | diplom | 3702 | BEHAJAINA Benarson | 1967 | BEHAME.sk | 15. / M40 (1963-1972) | 1:25:40 | 0:21:34 | 1:25:25 | 0:39:59 | 60 | ||
58 | diplom | 2681 | MATISONS Ainars | 1978 | --- | 38. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:40 | 0:21:34 | 1:25:29 | 0:39:39 | 54 | ||
59 | diplom | 2133 | HERZÁN Ondřej | 1983 | Halahoj | 39. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:40 | 0:21:34 | 1:23:44 | 0:40:46 | 85 | ||
60 | diplom | 2710 | SVOBODA Lukáš | 1980 | U2 Myjava | 40. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:43 | 0:21:37 | 1:25:30 | 0:39:36 | 51 | ||
61 | diplom | 3049 | MARKECH Martin | 1985 | Kaktus bike team Bratislava | 41. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:50 | 0:21:44 | 1:25:36 | 0:38:13 | 36 | ||
62 | diplom | 2239 | HUDEC Štefan | 1979 | --- | 42. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:25:54 | 0:21:48 | 1:25:36 | 0:39:45 | 57 | ||
63 | diplom | 3700 | GOLIAN Juraj | 1978 | BEHAME.sk | 43. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:00 | 0:21:54 | 1:25:49 | 0:39:16 | 48 | ||
64 | diplom | 5146 | POKORNÁ Katarína | 1989 | Slávia STU Bratislava | 5. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:26:13 | 0:22:07 | 1:26:08 | 0:39:50 | 58 | ||
65 | diplom | 3507 | BARA Marek | 1975 | ŠK SPP | 44. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:13 | 0:22:07 | 1:26:01 | 0:40:00 | 61 | ||
66 | diplom | 2862 | OZVOLD Julius | 1975 | AC Malacky | 45. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:21 | 0:22:15 | 1:26:00 | 0:40:39 | 76 | ||
67 | diplom | 2208 | BARNA Michal | 1985 | MŠK Vranov nad Topľou | 46. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:25 | 0:22:19 | 1:26:17 | 0:40:59 | 92 | ||
68 | diplom | 3580 | NOVÁK Miroslav | 1974 | CK Falange | 47. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:26 | 0:22:20 | 1:26:13 | 0:40:04 | 67 | ||
69 | diplom | 2431 | BARTANUS Jozef | 1961 | BK Sliač | 2. / M50 (1953-1962) | 1:26:31 | 0:22:25 | 1:26:29 | 0:40:01 | 63 | ||
70 | diplom | 2995 | JANIGA Peter | 1984 | VK Tatran | 48. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:32 | 0:22:26 | 1:26:16 | 0:40:00 | 62 | ||
71 | diplom | 2288 | ŠKAROUPKA Jan | 1981 | --- | 49. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:34 | 0:22:28 | 1:26:22 | 0:40:43 | 82 | ||
72 | diplom | 2805 | BRTNÍK Jan | 1980 | AK Olomouc | 50. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:37 | 0:22:31 | 1:25:34 | 0:41:23 | 95 | ||
73 | diplom | 2209 | ŠIMKO Ladislav | 1962 | Bežecký klub Stará Ľubovňa | 3. / M50 (1953-1962) | 1:26:42 | 0:22:36 | 1:26:35 | 0:40:16 | 70 | ||
74 | diplom | 2216 | VRBIČAN Peter | 1968 | --- | 16. / M40 (1963-1972) | 1:26:52 | 0:22:46 | 1:26:34 | 0:40:36 | 73 | ||
75 | diplom | 3582 | CAPLA Martin | 1983 | ŠKP Triax | 51. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:53 | 0:22:47 | 1:24:41 | 0:42:16 | 126 | ||
76 | diplom | 5164 | KAMENSKÁ Lucia | 1981 | Marathon BB Team | 6. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:26:56 | 0:22:50 | 1:26:45 | 0:39:56 | 59 | ||
77 | diplom | 2601 | ŠIMONČIČ Jozef | 1974 | adidas sportdiag team | 52. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:26:58 | 0:22:52 | 1:26:40 | 0:41:47 | 103 | ||
78 | diplom | 2203 | DROTOVÁN Juraj | 1993 | Three Rabbits Rača | 53. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:09 | 0:23:03 | 1:27:02 | 0:40:36 | 75 | ||
79 | diplom | 5593 | ČÍŽEK Petr | 1979 | --- | 54. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:17 | 0:23:11 | 1:25:09 | 0:41:36 | 99 | ||
80 | diplom | 3180 | HUJO Dusan | 1975 | LENOVO | 55. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:22 | 0:23:16 | 1:26:48 | 0:40:51 | 86 | ||
81 | diplom | 2986 | HUDÁK Anton | 1966 | Falck | 17. / M40 (1963-1972) | 1:27:26 | 0:23:20 | 1:26:57 | 0:40:16 | 71 | ||
82 | diplom | 2702 | DRLIČKA Miroslav | 1972 | Maratón klub Rajec | 18. / M40 (1963-1972) | 1:27:27 | 0:23:21 | 1:26:52 | 0:41:47 | 102 | ||
83 | diplom | 3402 | JAKOUBEK Zdenek | 1966 | Multisportclub | 19. / M40 (1963-1972) | 1:27:31 | 0:23:25 | 1:27:23 | 0:40:54 | 91 | ||
84 | diplom | 3373 | SIMAN Jan | 1982 | --- | 56. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:34 | 0:23:28 | 1:26:29 | 0:41:01 | 93 | ||
85 | diplom | 2155 | KAMENDY Marian | 1972 | SunRun4Fun | 20. / M40 (1963-1972) | 1:27:51 | 0:23:45 | 1:27:51 | 0:41:32 | 98 | ||
86 | diplom | 2237 | CHMATIL Ľuboš | 1986 | --- | 57. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:27:57 | 0:23:51 | 1:27:51 | 0:39:34 | 50 | ||
87 | diplom | 5045 | KOMARNANSKA Romana | 1990 | --- | 7. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 1:28:13 | 0:24:07 | 1:28:10 | 0:40:43 | 80 | ||
88 | diplom | 3153 | HRČKA Ján | 1980 | --- | 58. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:14 | 0:24:08 | 1:27:47 | 0:40:36 | 74 | ||
89 | diplom | 2206 | PECUŠ Eduard | 1970 | LNT Insurance Running Team | 21. / M40 (1963-1972) | 1:28:24 | 0:24:18 | 1:28:18 | 0:40:54 | 89 | ||
90 | diplom | 5546 | KLČOVÁ Renata | 1971 | --- | 1. / Z40 (1963-1972) | 1:28:28 | 0:24:22 | 1:28:18 | 0:40:40 | 77 | ||
91 | diplom | 3679 | PATOPRSTY Ivan | 1982 | --- | 59. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:29 | 0:24:23 | 1:28:21 | 0:40:44 | 83 | ||
92 | diplom | 2465 | SCHRÖTTER Ján | 1995 | LJ | 60. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:35 | 0:24:29 | 1:27:56 | 0:42:06 | 111 | ||
93 | diplom | 2697 | PROKOPOVIČ Peter | 1986 | Maratón klub Rajec | 61. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:36 | 0:24:30 | 1:27:59 | 0:42:02 | 109 | ||
94 | diplom | 2033 | KRÁLIK Peter | 1968 | --- | 22. / M40 (1963-1972) | 1:28:37 | 0:24:31 | 1:28:23 | 0:40:52 | 87 | ||
95 | diplom | 2643 | MAZÚR Róbert | 1991 | --- | 62. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:40 | 0:24:34 | 1:25:58 | 0:42:51 | 160 | ||
96 | diplom | 3683 | SEJNA Alexander | 1983 | Webnoviny.sk Sport Team | 63. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:42 | 0:24:36 | 1:28:12 | 0:42:13 | 116 | ||
97 | diplom | 2295 | NEVAŘIL Martin | 1970 | Dlhe diely | 23. / M40 (1963-1972) | 1:28:43 | 0:24:37 | 1:26:56 | 0:41:23 | 96 | ||
98 | diplom | 3071 | OBERTÁŠ Pavol | 1975 | MolFit | 64. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:50 | 0:24:44 | 1:28:00 | 0:41:21 | 94 | ||
99 | diplom | 2474 | DENKE Radoslav | 1977 | OMiL TýM | 65. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:55 | 0:24:49 | 1:28:33 | 0:40:54 | 90 | ||
100 | diplom | 2488 | MAKIŠ Milan | 1983 | --- | 66. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 1:28:58 | 0:24:52 | 1:28:48 | 0:42:16 | 128 |