Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 10 km | # | 21,1 km | # | 31,1 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3 | SAMOEI Micah Kiplagat | 1980 | run2gether | 1. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:21:09 | 0:00:00 | 0:32:04 | 1 | 1:08:20 | 1 | 1:41:00 | 1 | ||
2 | diplom | 4 | SAWE Elisha Kiprotich | 1982 | Benedek-Team | 2. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:21:43 | 0:00:34 | 0:33:14 | 3 | 1:10:52 | 3 | 1:44:55 | 3 | ||
3 | diplom | 23 | GUR Oleg | 1986 | --- | 3. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:22:14 | 0:01:05 | --- | --- | 1:09:15 | 2 | 1:44:20 | 2 | ||
4 | diplom | 730 | KOVÁCS Ádám | 1986 | Miskolc | 4. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:22:27 | 0:01:18 | 0:33:15 | 5 | 1:10:53 | 5 | 1:45:15 | 4 | ||
5 | diplom | 1 | ASHENAFI Erkolo | 1984 | Benedek-Team | 5. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:25:04 | 0:03:55 | 0:33:15 | 4 | 1:10:53 | 6 | 1:45:15 | 6 | ||
6 | diplom | 589 | MIKO Aleš | 1984 | SSK-Vítkovice | 6. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:28:05 | 0:06:56 | 0:33:49 | 9 | 1:12:50 | 9 | 1:48:07 | 8 | ||
7 | diplom | 18 | DZIUBA BOGDAN | 1974 | KKS VICTORIA STALOWA WOLA | 7. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:28:48 | 0:07:39 | 0:33:14 | 2 | 1:10:53 | 4 | 1:45:15 | 5 | ||
8 | diplom | 6 | NAGY Tamás János | 1984 | Benedek-Team | 8. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:30:03 | 0:08:54 | 0:33:48 | 8 | 1:12:50 | 11 | 1:48:57 | 11 | ||
9 | diplom | 11 | MAGYAR Imrich | 1984 | AC Nové Zámky | 9. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:31:02 | 0:09:53 | 0:33:48 | 6 | 1:12:50 | 8 | 1:48:57 | 10 | ||
10 | diplom | 9 | ORÁLEK Daniel | 1970 | AC Moravská Slávia Brno | 1. / M40 (1963-1972) | 2:35:27 | 0:14:18 | 0:33:48 | 7 | 1:12:50 | 10 | 1:48:19 | 9 | ||
11 | diplom | 7 | VABROUŠEK Petr | 1973 | Trilife Zlín | 10. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:39:54 | 0:18:45 | 0:36:42 | 12 | 1:18:56 | 16 | 1:57:25 | 16 | ||
12 | diplom | 244 | KOPČÍK Tomáš | 1968 | Trnava | 2. / M40 (1963-1972) | 2:39:57 | 0:18:48 | 0:37:14 | 15 | 1:18:57 | 18 | 1:57:24 | 14 | ||
13 | diplom | 104 | CSIBA Boris | 1980 | runshop sportteam | 11. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:40:15 | 0:19:06 | 0:37:13 | 14 | 1:18:56 | 17 | 1:57:24 | 15 | ||
14 | diplom | 10 | PUŠKÁR Ondrej | 1985 | ČSOB | 12. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:41:42 | 0:20:33 | --- | --- | 1:10:54 | 7 | 1:47:37 | 7 | ||
15 | diplom | 86 | GUTTMANN Martin | 1978 | MAC Rača | 13. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:42:16 | 0:21:07 | 0:36:14 | 11 | 1:17:16 | 12 | 1:55:28 | 12 | ||
16 | diplom | 400 | KULICH Michal | 1980 | ŠK Delfín Nitra | 14. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:42:20 | 0:21:11 | 0:35:27 | 10 | 1:17:50 | 13 | 1:57:25 | 17 | ||
17 | diplom | 13 | MURIGI Lucy Wambui | 1985 | run2gether | 1. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:42:41 | 0:21:32 | 0:37:33 | 16 | 1:18:50 | 14 | 1:57:11 | 13 | ||
18 | diplom | 8 | TICHÝ Peter | 1969 | ŠKP Čadca | 3. / M40 (1963-1972) | 2:44:09 | 0:23:00 | 0:36:54 | 13 | 1:18:56 | 15 | 1:58:05 | 18 | ||
19 | diplom | 723 | BELL Terence | 1979 | HurtS | 15. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:44:34 | 0:23:25 | 0:38:21 | 24 | 1:22:11 | 25 | 2:01:28 | 23 | ||
20 | diplom | 620 | TORRES PEANILLA Jose ramon | 1964 | burgos | 4. / M40 (1963-1972) | 2:44:46 | 0:23:37 | 0:38:08 | 19 | 1:21:00 | 23 | 2:01:00 | 21 | ||
21 | diplom | 466 | KOVÁŘ Michal | 1971 | hi sport team | 5. / M40 (1963-1972) | 2:45:08 | 0:23:59 | 0:38:03 | 18 | 1:20:59 | 20 | 2:01:00 | 20 | ||
22 | diplom | 331 | GLAUS Michal | 1983 | Klub dunajských vodákov | 16. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:46:14 | 0:25:05 | 0:38:13 | 22 | 1:20:59 | 22 | 2:01:01 | 22 | ||
23 | diplom | 15 | BÁTAI Réka | 1983 | Benedek-Team | 2. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:46:15 | 0:25:06 | 0:38:32 | 27 | 1:22:23 | 26 | 2:02:19 | 25 | ||
24 | diplom | 728 | FORGÁČ Matúš | 1982 | DUBOdiel | 17. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:48:00 | 0:26:51 | 0:38:09 | 21 | 1:19:54 | 19 | 2:00:21 | 19 | ||
25 | diplom | 249 | JUŘIČKA Jiří | 1976 | TRITRAINING.CZ | 18. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:48:35 | 0:27:26 | 0:38:09 | 20 | 1:22:06 | 24 | 2:02:38 | 28 | ||
26 | diplom | 54 | KORPICS Attila | 1977 | ZASZ SE | 19. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:49:23 | 0:28:14 | 0:38:50 | 29 | 1:23:07 | 31 | 2:03:41 | 31 | ||
27 | diplom | 353 | PORTÁŠIK Peter | 1963 | AŠK Grafobal Skalica | 6. / M40 (1963-1972) | 2:49:24 | 0:28:15 | 0:38:33 | 28 | 1:22:38 | 29 | 2:02:35 | 27 | ||
28 | diplom | 12 | KOECH Lilian | 1983 | Schoeneck | 3. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:49:32 | 0:28:23 | 0:37:33 | 17 | 1:20:59 | 21 | 2:01:55 | 24 | ||
29 | diplom | 515 | KASZA András | 1970 | Veszprém | 7. / M40 (1963-1972) | 2:49:41 | 0:28:32 | 0:38:27 | 26 | 1:22:23 | 27 | 2:02:33 | 26 | ||
30 | diplom | 189 | DAVIES Gareth | 1967 | Liga 100 Praha | 8. / M40 (1963-1972) | 2:50:01 | 0:28:52 | 0:38:58 | 31 | 1:23:25 | 33 | 2:04:27 | 32 | ||
31 | diplom | 241 | VALKOVIC Michal | 1978 | Pyxida Cierne Klacany | 20. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:50:15 | 0:29:06 | 0:39:39 | 37 | 1:23:46 | 37 | 2:04:35 | 35 | ||
32 | diplom | 459 | MIŠKEŘÍK Jan | 1967 | Lipov | 9. / M40 (1963-1972) | 2:50:19 | 0:29:10 | 0:39:39 | 35 | 1:23:45 | 35 | 2:04:50 | 36 | ||
33 | diplom | 424 | KÉRI Mikuláš | 1977 | kayakSlavia | 21. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:51:01 | 0:29:52 | 0:38:21 | 25 | 1:22:23 | 28 | 2:03:22 | 29 | ||
34 | diplom | 731 | ÁKOS Ecrdogh | 1991 | Miskolc | 22. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:51:22 | 0:30:13 | 0:38:20 | 23 | 1:22:48 | 30 | 2:03:22 | 30 | ||
35 | diplom | 458 | TOMČAL Dušan | 1973 | Lipov | 23. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:52:21 | 0:31:12 | 0:39:41 | 38 | 1:23:45 | 36 | 2:04:59 | 37 | ||
36 | diplom | 210 | WALA Petr | 1971 | BK SAK Ložiska Karviná | 10. / M40 (1963-1972) | 2:52:52 | 0:31:43 | 0:38:53 | 30 | 1:23:08 | 32 | 2:04:28 | 33 | ||
37 | diplom | 134 | MÁČAJ Ivan | 1970 | Liga proti rakovine | 11. / M40 (1963-1972) | 2:52:59 | 0:31:50 | 0:39:06 | 32 | 1:23:26 | 34 | 2:04:34 | 34 | ||
38 | diplom | 434 | NETOPIL Vladislav | 1981 | Slavkov u Brna | 24. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:54:03 | 0:32:54 | 0:39:46 | 39 | 1:24:56 | 40 | 2:06:42 | 38 | ||
39 | diplom | 431 | KAČMARČÍK Tomáš | 1975 | Svit | 25. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:55:37 | 0:34:28 | 0:40:39 | 47 | 1:25:29 | 42 | 2:07:18 | 41 | ||
40 | diplom | 408 | MÁCSODI Gabriel | 1977 | AC Nové Zámky | 26. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:56:43 | 0:35:34 | 0:40:17 | 42 | 1:24:56 | 40 | 2:06:53 | 39 | ||
41 | diplom | 513 | ROSINA Roman | 1974 | AŠK Grafobal Skalica | 27. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:57:11 | 0:36:02 | 0:41:09 | 50 | 1:27:02 | 48 | 2:09:20 | 44 | ||
42 | diplom | 259 | NEDELKA József | 1965 | Ironman TC | 12. / M40 (1963-1972) | 2:57:25 | 0:36:16 | 0:39:39 | 36 | 1:24:05 | 38 | 2:07:10 | 40 | ||
43 | diplom | 140 | BRAUNTON David | 1967 | Bideford AAC | 13. / M40 (1963-1972) | 2:58:25 | 0:37:16 | 0:42:19 | 78 | 1:29:12 | 64 | 2:11:39 | 56 | ||
44 | diplom | 196 | GIERTLI Tomáš | 1967 | Čierny Balog - Dobroč | 14. / M40 (1963-1972) | 2:58:35 | 0:37:26 | 0:39:46 | 39 | 1:26:12 | 44 | 2:09:16 | 43 | ||
45 | diplom | 222 | BREYER Philipp | 1985 | WIEN | 28. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:58:55 | 0:37:46 | 0:41:28 | 53 | 1:28:25 | 57 | 2:10:17 | 48 | ||
46 | diplom | 732 | HARLEB Dawid | 1988 | --- | 29. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:16 | 0:38:07 | 0:42:03 | 67 | 1:29:44 | 70 | 2:12:37 | 64 | ||
47 | diplom | 498 | ILAVSKÝ Miroslav | 1987 | Dubnica nad Váhom | 30. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:27 | 0:38:18 | 0:41:42 | 54 | 1:28:25 | 55 | 2:11:40 | 57 | ||
48 | diplom | 52 | DENKE Radoslav | 1977 | Omil tým | 31. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:32 | 0:38:23 | 0:42:04 | 73 | 1:29:44 | 69 | 2:12:37 | 62 | ||
49 | diplom | 457 | NEVAŘIL Martin | 1970 | Dlhe Diely | 15. / M40 (1963-1972) | 2:59:44 | 0:38:35 | 0:41:43 | 57 | 1:28:26 | 60 | 2:11:39 | 55 | ||
50 | diplom | 302 | BALKE Daniel | 1976 | Sparkasse Leipzig | 32. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:47 | 0:38:38 | 0:42:04 | 74 | 1:29:44 | 72 | 2:12:37 | 65 | ||
51 | diplom | 200 | CRNOKRAK Dimitrije | 1982 | ARK "Tron" Palic | 33. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:51 | 0:38:42 | 0:42:06 | 76 | 1:29:45 | 76 | 2:12:41 | 71 | ||
52 | diplom | 321 | HRMO Ľubomír | 1961 | BB | 1. / M50 (1953-1962) | 2:59:52 | 0:38:43 | 0:42:03 | 66 | 1:29:43 | 65 | 2:12:37 | 62 | ||
53 | diplom | 906 | DORAZILOVÁ Jana | 1978 | AK Kroměříž | 4. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 2:59:52 | 0:38:43 | 0:40:20 | 43 | 1:26:49 | 47 | 2:11:09 | 51 | ||
54 | diplom | 279 | JAMRICH Michal | 1976 | Banská Bystrica | 34. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 2:59:52 | 0:38:43 | 0:42:03 | 68 | 1:29:43 | 67 | 2:12:36 | 61 | ||
55 | diplom | 433 | TOMÁNEK Roman | 1960 | Gallak Slavičín | 2. / M50 (1953-1962) | 3:00:00 | 0:38:51 | 0:42:04 | 71 | 1:29:44 | 72 | 2:12:23 | 60 | ||
56 | diplom | 106 | GALLIK Peter | 1979 | Chemosvit Svit | 35. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:00:13 | 0:39:04 | 0:41:06 | 49 | 1:27:06 | 50 | 2:09:35 | 46 | ||
57 | diplom | 292 | SÁNDOR Siska | 1973 | MG PRODUKT KAPOSVÁR | 36. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:01:04 | 0:39:55 | 0:41:44 | 59 | 1:28:25 | 58 | 2:11:43 | 58 | ||
58 | diplom | 523 | ČERVENÁK František | 1960 | Cyklo Klub Nitra | 3. / M50 (1953-1962) | 3:01:51 | 0:40:42 | 0:41:10 | 51 | 1:27:27 | 52 | 2:11:28 | 52 | ||
59 | diplom | 48 | RITTER Ludovít | 1966 | MC Zitný ostrov | 16. / M40 (1963-1972) | 3:01:56 | 0:40:47 | 0:43:02 | 81 | 1:30:20 | 82 | 2:12:55 | 74 | ||
60 | diplom | 125 | DROTOVÁN Jozef | 1986 | Three Rabbits | 37. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:02:22 | 0:41:13 | 0:41:13 | 52 | 1:27:03 | 49 | 2:10:17 | 49 | ||
61 | diplom | 212 | CRESCIMBENI ROBERTO | 1961 | G.P.AVIS CASTELRAIMONDO | 4. / M50 (1953-1962) | 3:02:32 | 0:41:23 | 0:40:24 | 44 | 1:26:32 | 46 | 2:10:03 | 47 | ||
62 | diplom | 547 | KRANIXFELD Hannes | 1973 | MSC Rogner Bad Blumau | 38. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:02:50 | 0:41:41 | 0:41:42 | 55 | 1:28:24 | 54 | 2:11:38 | 53 | ||
63 | diplom | 577 | FRITZ König | 1969 | MSC Rogner Bad Blumau | 17. / M40 (1963-1972) | 3:02:50 | 0:41:41 | 0:41:43 | 56 | 1:28:25 | 55 | 2:11:38 | 54 | ||
64 | diplom | 97 | SAGASSER Mario | 1965 | 100 Marathon Club Deutschland | 18. / M40 (1963-1972) | 3:02:58 | 0:41:49 | 0:42:01 | 63 | 1:29:47 | 80 | 2:12:42 | 72 | ||
65 | diplom | 204 | LAAOUINA Abderrazzak | 1982 | oo/úvv-po | 39. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:03:30 | 0:42:21 | 0:39:21 | 33 | 1:24:38 | 39 | 2:09:25 | 45 | ||
66 | diplom | 186 | HANZLÍK Ondrej | 1960 | AK Baník Prievidza | 5. / M50 (1953-1962) | 3:03:37 | 0:42:28 | 0:42:03 | 69 | 1:29:43 | 66 | 2:12:37 | 66 | ||
67 | diplom | 524 | SELUCKÝ Jiří | 1965 | Kyjov | 19. / M40 (1963-1972) | 3:04:25 | 0:43:16 | 0:42:01 | 62 | 1:29:45 | 77 | 2:12:37 | 67 | ||
68 | diplom | 569 | ZUŠČIN Ananda-Lahari | 1975 | Sri Chinmoy Marathon Team | 40. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:04:47 | 0:43:38 | 0:43:27 | 84 | 1:29:46 | 79 | 2:12:38 | 68 | ||
69 | diplom | 884 | MARTINCOVÁ Ivana | 1963 | Moravská Slávia Brno | 1. / Z40 (1963-1972) | 3:05:32 | 0:44:23 | 0:41:46 | 61 | 1:28:57 | 63 | 2:13:01 | 75 | ||
70 | diplom | 511 | RYBANSKY Roman | 1967 | ŠKP Triax | 20. / M40 (1963-1972) | 3:05:39 | 0:44:30 | 0:40:55 | 48 | 1:27:56 | 53 | 2:11:59 | 59 | ||
71 | diplom | 617 | ŠKVARKA Peter | 1983 | Športový klub SUPERNOVA | 41. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:05:48 | 0:44:39 | 0:42:03 | 65 | 1:29:45 | 74 | 2:12:39 | 69 | ||
72 | diplom | 370 | MELEG Martin | 1978 | Hasiči Petržalka | 42. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:06:10 | 0:45:01 | 0:42:48 | 80 | 1:29:43 | 67 | 2:13:17 | 77 | ||
73 | diplom | 527 | FIESOLI Giusvan | 1979 | firenze | 43. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:06:20 | 0:45:11 | 0:44:04 | 93 | 1:32:10 | 87 | 2:16:08 | 83 | ||
74 | diplom | 351 | EVIN Ondrej | 1976 | Partizan Bardejov | 44. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:06:33 | 0:45:24 | 0:39:30 | 34 | 1:26:05 | 43 | 2:13:02 | 76 | ||
75 | diplom | 438 | LÁSZLÓ Gergely | 1979 | VEDAC | 45. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:06:45 | 0:45:36 | 0:40:33 | 45 | 1:26:17 | 45 | 2:07:37 | 42 | ||
76 | diplom | 307 | KOVÁČ Andrej | 1977 | VK TATRAN | 46. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:07:09 | 0:46:00 | 0:43:22 | 83 | 1:32:03 | 86 | 2:15:51 | 81 | ||
77 | diplom | 539 | GRAMATA Marcel | 1977 | Heineken Slovensko | 47. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:08:13 | 0:47:04 | 0:45:19 | 108 | 1:33:14 | 92 | 2:17:13 | 84 | ||
78 | diplom | 471 | RÁKÓCZY Zoltán | 1966 | Strucc Futóklub | 21. / M40 (1963-1972) | 3:08:52 | 0:47:43 | 0:41:43 | 57 | 1:28:26 | 61 | 2:12:40 | 70 | ||
79 | diplom | 14 | FARKAS Katalin | 1974 | Benedek-Team | 5. / Ženy hl. kategória (1973-1994) | 3:09:12 | 0:48:03 | 0:39:59 | 41 | 1:27:22 | 51 | 2:13:44 | 78 | ||
80 | diplom | 544 | HRUSOVSKY MILAN | 1957 | STEZ-SNV | 6. / M50 (1953-1962) | 3:09:21 | 0:48:12 | 0:42:04 | 71 | 1:29:44 | 71 | 2:14:14 | 79 | ||
81 | diplom | 108 | KLOBUČNÍK Igor | 1973 | Andovce | 48. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:09:45 | 0:48:36 | 0:42:04 | 74 | 1:29:45 | 75 | 2:12:43 | 73 | ||
82 | diplom | 315 | BALOGH Vladimír | 1963 | TJ-Obal servis Košice | 22. / M40 (1963-1972) | 3:10:09 | 0:49:00 | 0:44:22 | 99 | 1:32:35 | 90 | 2:21:17 | 94 | ||
83 | diplom | 402 | SIMION Florin | 1980 | Ro Club Maraton | 49. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:10:45 | 0:49:36 | 0:45:18 | 107 | 1:33:57 | 99 | 2:20:20 | 91 | ||
84 | diplom | 195 | DOBROVODSKÝ Rastislav | 1972 | Pustá Ves | 23. / M40 (1963-1972) | 3:11:04 | 0:49:55 | 0:43:55 | 92 | 1:31:42 | 85 | 2:15:51 | 81 | ||
85 | diplom | 246 | BŮBELA Tomáš | 1971 | AC Moravská Slavia | 24. / M40 (1963-1972) | 3:11:43 | 0:50:34 | 0:46:48 | 150 | 1:36:59 | 123 | 2:22:44 | 109 | ||
86 | diplom | 503 | JUNGA Marian | 1969 | BK Lysá pod Makytou | 25. / M40 (1963-1972) | 3:11:55 | 0:50:46 | 0:43:13 | 82 | 1:32:14 | 88 | 2:17:54 | 87 | ||
87 | diplom | 437 | LAHNSTEINER Franz | 1963 | Ebensee | 26. / M40 (1963-1972) | 3:12:07 | 0:50:58 | 0:42:04 | 70 | 1:29:45 | 78 | 2:17:54 | 86 | ||
88 | diplom | 32 | ANDEL Aleš | 1977 | Nitra | 50. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:12:42 | 0:51:33 | 0:45:50 | 115 | 1:35:41 | 110 | 2:21:14 | 93 | ||
89 | diplom | 224 | HRABUŠKA Jaroslav | 1957 | mk seitl ostrava | 7. / M50 (1953-1962) | 3:13:00 | 0:51:51 | 0:42:07 | 77 | 1:30:48 | 84 | 2:18:05 | 88 | ||
90 | diplom | 344 | LEHTO Tero | 1980 | MS Parma | 51. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:13:18 | 0:52:09 | 0:43:34 | 86 | 1:32:15 | 89 | 2:17:47 | 85 | ||
91 | diplom | 446 | PANZA PHILIPPE-MICHEL | 1974 | TRAIL ATTITUDE FAMENNOISE | 52. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:13:31 | 0:52:22 | 0:45:54 | 118 | 1:35:51 | 113 | 2:21:19 | 95 | ||
92 | diplom | 468 | BELLAIRE ALAIN | 1957 | TRAIL ATTITUDE FAMENNOISE | 8. / M50 (1953-1962) | 3:13:31 | 0:52:22 | 0:45:54 | 119 | 1:35:52 | 114 | 2:21:20 | 96 | ||
93 | diplom | 448 | NOWARA Andrzej | 1965 | Rzeczyce | 27. / M40 (1963-1972) | 3:13:35 | 0:52:26 | 0:46:09 | 129 | 1:37:07 | 125 | 2:22:44 | 110 | ||
94 | diplom | 594 | ŠMÁRIK Milan | 1962 | CS Mont Žilina | 9. / M50 (1953-1962) | 3:13:45 | 0:52:36 | 0:47:01 | 156 | 1:37:18 | 137 | 2:23:24 | 112 | ||
95 | diplom | 82 | SZENTES Zsolt | 1971 | Veszprém | 28. / M40 (1963-1972) | 3:14:05 | 0:52:56 | 0:44:21 | 98 | 1:33:57 | 98 | 2:21:02 | 92 | ||
96 | diplom | 151 | MICHALEC Tomáš | 1989 | Predmier | 53. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:14:09 | 0:53:00 | 0:48:00 | 175 | 1:39:05 | 157 | 2:23:56 | 121 | ||
97 | diplom | 440 | CHITTKA Joerg | 1964 | Ratingen | 29. / M40 (1963-1972) | 3:14:19 | 0:53:10 | 0:46:02 | 123 | 1:36:23 | 119 | 2:22:17 | 107 | ||
98 | diplom | 266 | BAČA Mário | 1974 | Zlaté Moravce | 54. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:14:23 | 0:53:14 | 0:42:02 | 64 | 1:30:24 | 83 | 2:19:14 | 90 | ||
99 | diplom | 174 | BABICI ANDREA | 1975 | POOL SPORT TRIESTE | 55. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:14:42 | 0:53:33 | 0:46:05 | 126 | 1:37:17 | 129 | 2:23:55 | 117 | ||
100 | diplom | 442 | MRÁZ René | 1974 | Cross Country Club Rača | 56. / Muži hl. kategória (1973-1994) | 3:14:51 | 0:53:42 | 0:45:58 | 120 | 1:36:57 | 122 | 2:23:53 | 114 |