Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Rajecký maratón + inline - 34. Rajecký maratón

Běh
DÁTUM :12.8.2017 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
1 915 detail pretekára BOŽIE DIETKY A PRHLIVAJKO Ján Valúch - Matej Záň - Peter Papan - Pavol Palaščák 1. /  Štafeta 1:31:56 0:00:00
2 916 detail pretekára RAJECKÍ BASKETBALISTI Michal Mikolka - Michal Bajzik - Miroslav Hudák - Agáta Mikolková 2. /  Štafeta 1:40:45 0:08:49
3 922 detail pretekára BBŠ Mária Španiheľová - Jaroslav Barbosa - Vaclav Barbosa - Vaclav Barbosa 3. /  Štafeta 1:42:15 0:10:19
4 904 detail pretekára RAJEC ŽLUTÝ TÝM Zdeněk Havrda - Zdeněk Havrda - Tereza Vorlová - Tereza Vorlová 4. /  Štafeta 1:43:45 0:11:49
5 902 detail pretekára SLOVAK_GERMAN_COUPLE Martin Juríček - Martin Juríček - Claudia Birkner - Claudia Birkner 5. /  Štafeta 1:44:08 0:12:12
6 919 detail pretekára KVAKÁRI Peter Petrík - Katarína Petríková - Anton Halmeš - Martin Halmeš 6. /  Štafeta 1:46:58 0:15:02
7 901 detail pretekára SUSEDKOVIA Juraj Lednický - Juraj Lednický - Peter Miko - Peter Miko 7. /  Štafeta 1:50:00 0:18:04
8 921 detail pretekára FITCVIČENIE KNM Lucia Ďuranová - Štefan Čaba - Jana Jánošíková - Štefan Kopač 8. /  Štafeta 1:51:13 0:19:17
9 923 detail pretekára KONVALINKY Matúš Temer - Michaela Tachezyová - Natália Matúšková - Libor Ruttkay 9. /  Štafeta 1:51:14 0:19:18
10 918 detail pretekára BEZ NÁZVU Silvia Divková - Róbert Boďa - Michal Rybárik - Ivana Klincová 10. /  Štafeta 1:53:07 0:21:11
11 911 detail pretekára DHZ MOST PRI BRATISLAVE Radoslav Ragan - Helenka Škultétyová - Ivana Rendeková - Róbert Horváth 11. /  Štafeta 1:55:01 0:23:05
12 910 detail pretekára PEČENÁ KRKOVIČKA NOSICE Lucia Mierisová - Tomáš Vrábel - Peter Mikoláš - Adriana Luhová 12. /  Štafeta 1:55:32 0:23:36
13 909 detail pretekára DUBNICKÍ DIABLI Lenka Letková - Lucia Letková - Peter Višňovský - Pavol Kútny 13. /  Štafeta 1:55:32 0:23:36
14 905 detail pretekára ČVIRICI Jana Čviriková - Jana Čviriková - Michal Čvirik - Michal Čvirik 14. /  Štafeta 1:56:06 0:24:10
15 914 detail pretekára ACTIVE CLINIC Lucia Rolčeková - Ivana Macková - Soňa Orčíková - Soňa Čerňanská 15. /  Štafeta 1:56:30 0:24:34
16 907 detail pretekára PEGZLY TEAM Tomáš Pekara - Tomáš Pekara - Markéta Pekarová - Markéta Pekarová 16. /  Štafeta 1:58:31 0:26:35
17 903 detail pretekára RÝCHLA DVOJKA Katarína Kalinová - Katarína Kalinová - Natália Golierová - Natália Golierová 17. /  Štafeta 1:59:27 0:27:31
18 913 detail pretekára CROSSGYM UNBROKEN RUNNING TEAM Michaela Žideková - Viera Šulíková - Ivana Martináková - Katarína Roháčová 18. /  Štafeta 1:59:59 0:28:03
19 917 detail pretekára ASEKOL Alena Magyarics - Dana Zuber Dankova - Kristína Jánošíková - Jana Ondrušová 19. /  Štafeta 2:02:38 0:30:42
20 912 detail pretekára RODINKA ÚŽASNÝCH LEMIER Eugen Pechanec - Barbora Tomíčková - Lenka Pechancová - Jana Lauková 20. /  Štafeta 2:13:47 0:41:51
21 908 detail pretekára PEČENÁ KRKOVIČKA NOSICE Michaela Staňová - Iveta Mierisová - Ľubica Luhová - Mária Luhová 21. /  Štafeta 2:25:29 0:53:33

Kontaktujte časomíru