Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Bikefest Kálnica 2017 - Enduro Race - Bikefest Kálnica 2017

MTB
DÁTUM :27.5.2017 MIESTO :Kálnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas
1 33 detail pretekára PROKOP Michal 1981 Ghost factory racing 1. /  RACE Muži Elite 0:12:00.6 0:00:00.0 0:12:00.6
2 242 detail pretekára ŘÍHA Jakub 1992 N1TEAM 2. /  RACE Muži Elite 0:12:16.9 0:00:16.3 0:12:16.9
3 354 detail pretekára KNAPEC Martin 1994 CTM Racing Team 3. /  RACE Muži Elite 0:12:21.3 0:00:20.7 0:12:21.3
4 267 detail pretekára UCEN Lukas 1990 CTM Racing Team 4. /  RACE Muži Elite 0:12:41.7 0:00:41.1 0:12:41.7
5 362 detail pretekára KRÁL Antonín 1996 Malhotice 5. /  RACE Muži Elite 0:12:43.6 0:00:43.0 0:12:43.6
6 12 detail pretekára HYNČICA Vlastimil 1978 Specialized.cz 6. /  RACE Muži Elite 0:12:47.6 0:00:47.0 0:12:47.6
7 261 detail pretekára VIŠNOVSKÝ Matěj 1995 GT KUR SPORT TEAM 7. /  RACE Muži Elite 0:12:49.5 0:00:48.9 0:12:49.5
8 259 detail pretekára MIHALKOVITS Peter 1993 Radwelt MK/Nakita 8. /  RACE Muži Elite 0:12:52.1 0:00:51.5 0:12:52.1
9 343 detail pretekára MALTROVSKY Raffael 1988 Team Last Austria 9. /  RACE Muži Elite 0:12:52.8 0:00:52.2 0:12:52.8
10 8 detail pretekára PORUBAN Kristián 2000 Specialized CZ 1. /  RACE Muži U21 0:12:53.3 0:00:52.7 0:12:53.3
11 373 detail pretekára HYNČICA Petr 1973 Specialized.cz 1. /  RACE Masters 0:12:56.1 0:00:55.5 0:12:56.1
12 20 detail pretekára KASMAN Martin 1990 Rajec 10. /  RACE Muži Elite 0:12:57.0 0:00:56.4 0:12:57.0
13 22 detail pretekára PAPRSTKA Radim 1987 CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team 11. /  RACE Muži Elite 0:12:59.3 0:00:58.7 0:12:59.3
14 19 detail pretekára POKŠTEFL Michal 1991 Kola-bbm.cz 12. /  RACE Muži Elite 0:13:00.7 0:01:00.1 0:13:00.7
15 253 detail pretekára FRÝŽELKA Jiří 1992 Luhačovice 13. /  RACE Muži Elite 0:13:01.3 0:01:00.7 0:13:01.3
16 1 detail pretekára PEŠŤÁK Martin 2000 MS Bike Academy Racing 2. /  RACE Muži U21 0:13:01.9 0:01:01.3 0:13:01.9
17 342 detail pretekára TRUHLÁŘ Jan 1979 Ibis Cycles 14. /  RACE Muži Elite 0:13:04.7 0:01:04.1 0:13:04.7
18 245 detail pretekára FRENK Petr 1984 PROTOCYCLES 15. /  RACE Muži Elite 0:13:06.8 0:01:06.2 0:13:06.8
19 357 detail pretekára ŠVÁN Vojtěch 1988 Biketeam S.k. 16. /  RACE Muži Elite 0:13:13.0 0:01:12.4 0:13:13.0
20 16 detail pretekára ŠIMARA Jiří 1992 GIANT-Progresscycle 17. /  RACE Muži Elite 0:13:15.2 0:01:14.6 0:13:15.2
21 341 detail pretekára PETELÍK Marek 1993 Jebike Whipmaster Ctm 18. /  RACE Muži Elite 0:13:17.1 0:01:16.5 0:13:17.1
22 404 detail pretekára KOUDELA Clemens 1990 --- 19. /  RACE Muži Elite 0:13:24.2 0:01:23.6 0:13:24.2
23 241 detail pretekára SZMIGIELSKI Slavomír 1988 Kola-Víšek 20. /  RACE Muži Elite 0:13:27.6 0:01:27.0 0:13:27.6
24 31 detail pretekára KRSIČKA Marek 1989 Zlín 21. /  RACE Muži Elite 0:13:27.8 0:01:27.2 0:13:27.8
25 248 detail pretekára LINDA Matúš 1993 3fassos 22. /  RACE Muži Elite 0:13:29.3 0:01:28.7 0:13:29.3
26 359 detail pretekára LAKTIŠ Matej 1990 CTM Racing Team 23. /  RACE Muži Elite 0:13:32.8 0:01:32.2 0:13:32.8
27 247 detail pretekára KRÁTKY Patrik 1996 Absolute Racing Team 24. /  RACE Muži Elite 0:13:33.3 0:01:32.7 0:13:33.3
28 252 detail pretekára JURIŠ Dominik 1988 PROefekt 25. /  RACE Muži Elite 0:13:33.9 0:01:33.3 0:13:33.9
29 263 detail pretekára KOREŇ Martin 1984 Bikepro.sk 26. /  RACE Muži Elite 0:13:35.0 0:01:34.4 0:13:35.0
30 240 detail pretekára MASARYK Oskar 1997 Kellys Factory Team 3. /  RACE Muži U21 0:13:36.3 0:01:35.7 0:13:36.3
31 40 detail pretekára SLIVKA Andrej 1976 YT Factory Partizanske 2. /  RACE Masters 0:13:37.6 0:01:37.0 0:13:37.6
32 262 detail pretekára DANČÍK Roman 1992 CK Stupava 27. /  RACE Muži Elite 0:13:38.1 0:01:37.5 0:13:38.1
33 353 detail pretekára GRABON Grzegor 1991 Giant Inburg Academy 28. /  RACE Muži Elite 0:13:42.4 0:01:41.8 0:13:42.4
34 239 detail pretekára NAVRÁTIL Tomáš 1997 Specialized 4. /  RACE Muži U21 0:13:42.7 0:01:42.1 0:13:42.7
35 18 detail pretekára ŠTRUNC Filip 1982 Kola-bbm.cz 29. /  RACE Muži Elite 0:13:44.3 0:01:43.7 0:13:44.3
36 37 detail pretekára DOČEKAL Petr 1989 FRP Freeride Pyčo 30. /  RACE Muži Elite 0:13:47.0 0:01:46.4 0:13:47.0
37 360 detail pretekára ZEMAN Filip 1998 CTM Racing Team 5. /  RACE Muži U21 0:13:47.2 0:01:46.6 0:13:47.2
38 15 detail pretekára UHLARIK Juraj 1985 bikeza 31. /  RACE Muži Elite 0:13:53.1 0:01:52.5 0:13:53.1
39 260 detail pretekára WILHELM Florian 1991 MK Factory Racing 32. /  RACE Muži Elite 0:13:53.8 0:01:53.2 0:13:53.8
40 17 detail pretekára NOVÁČIK Peter 1988 Kellys Factory Team 33. /  RACE Muži Elite 0:13:55.0 0:01:54.4 0:13:55.0
41 361 detail pretekára HORÁK Vít 1978 Skc Prostějov 34. /  RACE Muži Elite 0:13:57.2 0:01:56.6 0:13:57.2
42 268 detail pretekára VITKO Matej 1987 Specialized 35. /  RACE Muži Elite 0:14:01.2 0:02:00.6 0:14:01.2
43 42 detail pretekára POLAK Piotr 1972 Giant Enduro Academy 3. /  RACE Masters 0:14:03.7 0:02:03.1 0:14:03.7
44 243 detail pretekára PAPP Marek 1991 Bratislava 36. /  RACE Muži Elite 0:14:03.7 0:02:03.1 0:14:03.7
45 348 detail pretekára KOTANA Lukasz 1993 Kasztan On Bike 37. /  RACE Muži Elite 0:14:09.1 0:02:08.5 0:14:09.1
46 254 detail pretekára GAVENDA Matúš 1992 Endorphinrepublic 38. /  RACE Muži Elite 0:14:10.6 0:02:10.0 0:14:10.6
47 34 detail pretekára KATANA Mateusz 1989 Giant Enduro Academy 39. /  RACE Muži Elite 0:14:12.8 0:02:12.2 0:14:12.8
48 272 detail pretekára HORÁKOVÁ Jana 1983 FDF Commencal team 1. /  RACE Ženy 0:14:16.2 0:02:15.6 0:14:16.2
49 344 detail pretekára MITTERMAYER Johannes 1993 Ironracing 40. /  RACE Muži Elite 0:14:19.6 0:02:19.0 0:14:19.6
50 364 detail pretekára HLADKÝ Luboš 1985 Soblahov 41. /  RACE Muži Elite 0:14:20.4 0:02:19.8 0:14:20.4
51 25 detail pretekára ŠPALEK Michal 1983 Športservis Bratislava 42. /  RACE Muži Elite 0:14:20.6 0:02:20.0 0:14:20.6
52 5 detail pretekára KRIŠTÍN Matej 1998 Borinka 6. /  RACE Muži U21 0:14:22.5 0:02:21.9 0:14:22.5
53 257 detail pretekára BENE Ondrej 1990 Bikestrike.com 43. /  RACE Muži Elite 0:14:25.3 0:02:24.7 0:14:25.3
54 349 detail pretekára HEISS Lukas 1996 Wiener Neustadt 44. /  RACE Muži Elite 0:14:30.0 0:02:29.4 0:14:30.0
55 23 detail pretekára MITKOV Božan 1980 Krabcycles 45. /  RACE Muži Elite 0:14:40.3 0:02:39.7 0:14:40.3
56 7 detail pretekára KULPA Michał 1999 Giant Enduro Academy 7. /  RACE Muži U21 0:14:44.1 0:02:43.5 0:14:44.1
57 9 detail pretekára PERDIK Jakub 1990 3fassos 46. /  RACE Muži Elite 0:14:47.9 0:02:47.3 0:14:47.9
58 41 detail pretekára HANÁK Petr 1974 SK Velo Praha 4. /  RACE Masters 0:14:50.3 0:02:49.7 0:14:50.3
59 258 detail pretekára VITTEK Martin 1996 On Purpose 47. /  RACE Muži Elite 0:14:53.0 0:02:52.4 0:14:53.0
60 274 detail pretekára DRENGUBÁKOVÁ Andrea 1990 GHOST MOJEKOLO.cz 2. /  RACE Ženy 0:15:00.4 0:02:59.8 0:15:00.4
61 388 detail pretekára BRENNER Martin 1978 Lozorno 48. /  RACE Muži Elite 0:15:02.1 0:03:01.5 0:15:02.1
62 11 detail pretekára ŠUHAJDA Martin 1988 PARTIZÁNSKE 49. /  RACE Muži Elite 0:15:07.6 0:03:07.0 0:15:07.6
63 13 detail pretekára ŠKULTÉTY Marian 1993 Bikestrike 50. /  RACE Muži Elite 0:15:11.5 0:03:10.9 0:15:11.5
64 24 detail pretekára ŠIMEK Róbert 1986 Borinka 51. /  RACE Muži Elite 0:15:15.2 0:03:14.6 0:15:15.2
65 27 detail pretekára BRYCHTA Pavel 1987 Praha 52. /  RACE Muži Elite 0:15:15.5 0:03:14.9 0:15:15.5
66 28 detail pretekára ŽMOLÍK Ondřej 1990 BRNO 53. /  RACE Muži Elite 0:15:21.1 0:03:20.5 0:15:21.1
67 43 detail pretekára PORUBANOVÁ Simona 1998 Specialized CZ 3. /  RACE Ženy 0:15:22.6 0:03:22.0 0:15:22.6
68 244 detail pretekára VAVERKA Vladislav 1992 Dolekop.com 54. /  RACE Muži Elite 0:15:25.0 0:03:24.4 0:15:25.0
69 250 detail pretekára HIMIČ Lukáš 1992 Prešov 55. /  RACE Muži Elite 0:15:27.5 0:03:26.9 0:15:27.5
70 2 detail pretekára FUCHS Petr 1997 Moravské Bránice 8. /  RACE Muži U21 0:15:28.3 0:03:27.7 0:15:28.3
71 38 detail pretekára POLÁK Václav 1990 Benešov 56. /  RACE Muži Elite 0:15:29.1 0:03:28.5 0:15:29.1
72 255 detail pretekára TESAŘ Jakub 1995 BRNO 57. /  RACE Muži Elite 0:15:30.7 0:03:30.1 0:15:30.7
73 26 detail pretekára HOLOUBEK Aleš 1978 Zlín 58. /  RACE Muži Elite 0:15:32.0 0:03:31.4 0:15:32.0
74 345 detail pretekára STEFFEK Johannes 1991 Eisenstadt 59. /  RACE Muži Elite 0:15:39.7 0:03:39.1 0:15:39.7
75 6 detail pretekára KRCHEN Branislav 1997 Košecké Podhradie 9. /  RACE Muži U21 0:15:49.2 0:03:48.6 0:15:49.2
76 372 detail pretekára ŠEBEK Karel 1989 VELOservis 60. /  RACE Muži Elite 0:15:54.6 0:03:54.0 0:15:54.6
77 266 detail pretekára PLUSKE Zbynek 1986 Fr.En.Ethic 61. /  RACE Muži Elite 0:15:56.1 0:03:55.5 0:15:56.1
78 271 detail pretekára SMEJKAL Jiří 1959 Gigantic Racing Team 5. /  RACE Masters 0:16:02.4 0:04:01.8 0:16:02.4
79 45 detail pretekára KULPA Anna 1988 Giant Enduro Academy 4. /  RACE Ženy 0:16:19.5 0:04:18.9 0:16:19.5
80 256 detail pretekára VOKATÝ Tomáš 1983 Cipisek z Raholce 62. /  RACE Muži Elite 0:16:26.1 0:04:25.5 0:16:26.1
81 351 detail pretekára WYDERA Darius 1990 Taruwskie Gcial 63. /  RACE Muži Elite 0:16:31.8 0:04:31.2 0:16:31.8
82 276 detail pretekára KRAJCOVICOVA Jana 1982 high riders 5. /  RACE Ženy 0:16:36.2 0:04:35.6 0:16:36.2
83 249 detail pretekára FRIC Róbert 1978 TUKAN RACING 64. /  RACE Muži Elite 0:16:42.3 0:04:41.7 0:16:42.3
84 265 detail pretekára KUCO Stanislav 1988 FrEnetic 65. /  RACE Muži Elite 0:17:32.8 0:05:32.2 0:17:32.8
85 39 detail pretekára MULLER Rudolf 1977 PUNKxRIDERS 6. /  RACE Masters 0:17:35.6 0:05:35.0 0:17:35.6
86 36 detail pretekára FRIČ Matúš 1990 Bratislava 66. /  RACE Muži Elite 0:17:56.2 0:05:55.6 0:17:56.2
87 44 detail pretekára KATANA Sylwia 1988 Giant Enduro Academy 6. /  RACE Ženy 0:18:25.3 0:06:24.7 0:18:25.3
88 4 detail pretekára RUS Šimon 1999 dh-Positive Partizanske 10. /  RACE Muži U21 0:20:18.2 0:08:17.6 0:20:18.2
89 269 detail pretekára KLENOVIČ Dušan 1976 Sereddraks 7. /  RACE Masters 0:20:33.6 0:08:33.0 0:20:33.6
90 270 detail pretekára GAŠPAROVIČ Bohuš 1975 kremeš 8. /  RACE Masters 0:22:10.0 0:10:09.4 0:22:10.0
91 264 detail pretekára PAULOVIČ Matúš 1988 Bikestrike.com 67. /  RACE Muži Elite 0:23:19.1 0:11:18.5 0:23:19.1
92 403 detail pretekára SLOBODA Branči 1984 Kakadu 68. /  RACE Muži Elite 0:23:59.3 0:11:58.7 0:23:59.3
93 273 detail pretekára FIGURA Elżbieta 1995 Giant Enduro Academy 7. /  RACE Ženy 0:40:47.0 0:28:46.4 0:40:47.0
94 35 detail pretekára SOMOROVSKY Marek 1982 Bratislava 69. /  RACE Muži Elite 0:46:51.3 0:34:50.7 0:46:51.3
--- 251 detail pretekára PLACHY Vladimir 1981 kremeš . /  RACE Muži Elite DNF --- ---
--- 350 detail pretekára MAYER David 1984 Salzburg . /  RACE Muži Elite DNF --- ---
--- 383 detail pretekára GRGOR Michael 1984 NS Bikes . /  RACE Muži Elite DNF --- ---
--- 448 detail pretekára NEMEC Dušan 1993 DN . /  RACE Muži Elite DNF --- ---
--- 14 detail pretekára RAJDL Jakub 1987 Giant cycling team . /  RACE Muži Elite DNS --- ---
--- 29 detail pretekára VÍTEK Milan 1983 Gigantic Racing Team . /  RACE Muži Elite DNS --- ---