Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1046 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Kluci 9-10 let | 0:04:46.2 | 0:00:00.0 | 02:17.4 [1] | 1 | 02:28.8 [3] | 1 | |
2 | 1049 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 2. / Kluci 9-10 let | 0:04:51.1 | 0:00:04.9 | 02:22.5 [2] | 2 | 02:28.6 [2] | 2 | |
3 | 1045 | KUBĚNA Daniel | 2008 | AC SPARTA Cycling junior | 3. / Kluci 9-10 let | 0:04:51.4 | 0:00:05.2 | 02:23.2 [3] | 3 | 02:28.2 [1] | 3 | |
4 | 1038 | GROHOVÁ Lucie | 2008 | AUTHOR TEAM STUPNO | 1. / Holky 9-10 let | 0:05:07.0 | 0:00:20.8 | 02:25.8 [4] | 4 | 02:41.2 [8] | 4 | |
5 | 1048 | NĚMEC Jakub | 2007 | CYKLOTEAM OSTROV | 4. / Kluci 9-10 let | 0:05:10.3 | 0:00:24.1 | 02:32.3 [5] | 5 | 02:38.0 [4] | 5 | |
6 | 1047 | KERL Sebastian | 2007 | AUTHOR TEAM STUPNO | 5. / Kluci 9-10 let | 0:05:14.6 | 0:00:28.4 | 02:34.0 [6] | 6 | 02:40.6 [7] | 6 | |
7 | 1057 | KEC Jakub | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 6. / Kluci 9-10 let | 0:05:20.9 | 0:00:34.7 | 02:36.5 [8] | 8 | 02:44.4 [11] | 7 | |
8 | 1034 | HUDEČKOVÁ Anna | 2007 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Holky 9-10 let | 0:05:21.1 | 0:00:34.9 | 02:35.2 [7] | 7 | 02:45.9 [12] | 8 | |
8 | 1052 | ICHA Aleš | 2007 | CYKLOTEAM OSTROV | 7. / Kluci 9-10 let | 0:05:21.1 | 0:00:34.9 | 02:39.5 [9] | 9 | 02:41.6 [9] | 8 | |
10 | 1064 | MANSFELD Tadeáš | 2007 | PROFISPORT Cheb | 8. / Kluci 9-10 let | 0:05:21.5 | 0:00:35.3 | 02:41.3 [12] | 12 | 02:40.2 [6] | 10 | |
11 | 1039 | VIKOVÁ Hanka | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 3. / Holky 9-10 let | 0:05:24.0 | 0:00:37.8 | 02:44.0 [14] | 14 | 02:40.0 [5] | 11 | |
12 | 1037 | GOTTWALDOVÁ Amálie | 2007 | MORAVEC Team | 4. / Holky 9-10 let | 0:05:27.3 | 0:00:41.1 | 02:44.0 [14] | 14 | 02:43.3 [10] | 12 | |
13 | 1055 | VAŠÍČEK Denis | 2008 | ADASTRA SOKOL VELTĚŽ | 9. / Kluci 9-10 let | 0:05:28.5 | 0:00:42.3 | 02:40.5 [11] | 11 | 02:48.0 [14] | 13 | |
14 | 1035 | TLAMKOVÁ Barbora | 2007 | MORAVEC Team | 5. / Holky 9-10 let | 0:05:40.3 | 0:00:54.1 | 02:43.9 [13] | 13 | 02:56.4 [19] | 14 | |
15 | 1042 | KOŠNÁŘOVÁ Markéta | 2007 | Ráj kol Kladno | 6. / Holky 9-10 let | 0:05:42.7 | 0:00:56.5 | 02:53.1 [17] | 17 | 02:49.6 [15] | 15 | |
16 | 1053 | SVOBODA Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 10. / Kluci 9-10 let | 0:05:48.4 | 0:01:02.2 | 02:56.7 [18] | 18 | 02:51.7 [18] | 16 | |
17 | 1066 | REK Patrik | 2008 | CK LOKO Rakovník | 11. / Kluci 9-10 let | 0:05:49.0 | 0:01:02.8 | 02:57.7 [20] | 20 | 02:51.3 [17] | 17 | |
18 | 1061 | MEJSTŘÍK Martin | 2008 | Expres CZ Scott Team Kolín | 12. / Kluci 9-10 let | 0:05:50.4 | 0:01:04.2 | 02:52.0 [16] | 16 | 02:58.4 [20] | 18 | |
19 | 1089 | URBAN Jakub | 2008 | VRV TEAM | 13. / Kluci 9-10 let | 0:05:51.7 | 0:01:05.5 | 03:05.2 [28] | 28 | 02:46.5 [13] | 19 | |
20 | 1062 | ZÁHOREC Michal | 2008 | AC SPARTA PRAHA-CYCLING | 14. / Kluci 9-10 let | 0:05:53.3 | 0:01:07.1 | 03:02.5 [25] | 25 | 02:50.8 [16] | 20 | |
21 | 1082 | JEDLIČKOVÁ Nela | 2007 | MS BIKE ACADEMY RACING | 7. / Holky 9-10 let | 0:05:56.4 | 0:01:10.2 | 02:57.9 [21] | 21 | 02:58.5 [21] | 21 | |
22 | 1040 | JAROLIMOVA Yasmine | 2007 | RSC Aaretal Münsingen | 8. / Holky 9-10 let | 0:06:05.7 | 0:01:19.5 | 03:01.4 [23] | 23 | 03:04.3 [24] | 22 | |
23 | 1033 | KŘIKAVOVÁ Anděla | 2007 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 9. / Holky 9-10 let | 0:06:06.5 | 0:01:20.3 | 03:00.4 [22] | 22 | 03:06.1 [26] | 23 | |
24 | 1076 | MIŇOVSKÝ Petr | 2007 | SOKOL Veltěž | 15. / Kluci 9-10 let | 0:06:06.8 | 0:01:20.6 | 03:02.4 [24] | 24 | 03:04.4 [25] | 24 | |
25 | 1069 | HÁJEK Theodor | 2007 | POCTA | 16. / Kluci 9-10 let | 0:06:06.9 | 0:01:20.7 | 03:03.0 [26] | 26 | 03:03.9 [23] | 25 | |
26 | 1070 | BURSA Filip | 2008 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 17. / Kluci 9-10 let | 0:06:07.1 | 0:01:20.9 | 03:03.4 [27] | 27 | 03:03.7 [22] | 26 | |
27 | 1111 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 10. / Holky 9-10 let | 0:06:15.8 | 0:01:29.6 | 03:07.6 [30] | 30 | 03:08.2 [27] | 27 | |
28 | 1077 | SMUTNÁ Dorota | 2007 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 11. / Holky 9-10 let | 0:06:18.6 | 0:01:32.4 | 02:57.6 [19] | 19 | 03:21.0 [31] | 28 | |
29 | 1085 | BARTOŠOVÁ Kateřina | 2008 | JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM | 12. / Holky 9-10 let | 0:06:29.2 | 0:01:43.0 | 03:14.0 [31] | 31 | 03:15.2 [29] | 29 | |
30 | 1103 | PÁVEK Jiří | 2007 | DUKLA Liberec | 18. / Kluci 9-10 let | 0:06:39.6 | 0:01:53.4 | 03:05.2 [28] | 28 | 03:34.4 [35] | 30 | |
31 | 1068 | SEVERYN Richard | 2007 | Expres CZ Scott Team Kolín | 19. / Kluci 9-10 let | 0:06:44.5 | 0:01:58.3 | 02:39.9 [10] | 10 | 04:04.6 [38] | 31 | |
32 | 1059 | LETEV Radim | 2007 | MG Bike Team | 20. / Kluci 9-10 let | 0:06:45.8 | 0:01:59.6 | 03:17.6 [32] | 32 | 03:28.2 [34] | 32 | |
33 | 1060 | KOTAČKA Robin | 2008 | --- | 21. / Kluci 9-10 let | 0:06:52.6 | 0:02:06.4 | 03:27.2 [33] | 33 | 03:25.4 [33] | 33 | |
34 | 1044 | VÍTKOVÁ Sára | 2008 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 13. / Holky 9-10 let | 0:06:53.3 | 0:02:07.1 | 03:31.6 [34] | 34 | 03:21.7 [32] | 34 | |
35 | 1080 | JELÍNKOVÁ Nicol | 2008 | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | 14. / Holky 9-10 let | 0:06:55.4 | 0:02:09.2 | 03:41.4 [35] | 35 | 03:14.0 [28] | 35 | |
36 | 1075 | ŠAFRÁNEK Martin | 2008 | AC SPARTA Cycling junior | 22. / Kluci 9-10 let | 0:07:14.5 | 0:02:28.3 | 03:57.3 [39] | 39 | 03:17.2 [30] | 36 | |
37 | 1043 | JEŘÁBKOVÁ Martina | 2008 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | 15. / Holky 9-10 let | 0:07:19.6 | 0:02:33.4 | 03:42.7 [36] | 36 | 03:36.9 [36] | 37 | |
38 | 1114 | LISÝ Vít | 2008 | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | 23. / Kluci 9-10 let | 0:07:28.9 | 0:02:42.7 | 03:44.4 [38] | 38 | 03:44.5 [37] | 38 | |
39 | 1112 | KYSELOVÁ Aneta | 2008 | --- | 16. / Holky 9-10 let | 0:08:15.8 | 0:03:29.6 | 03:43.2 [37] | 37 | 04:32.6 [40] | 39 | |
40 | 1095 | KUNÁŠEK Jan | 2007 | KH Tour - BH Bikes team | 24. / Kluci 9-10 let | 0:08:17.5 | 0:03:31.3 | 04:01.8 [40] | 40 | 04:15.7 [39] | 40 | |
--- | 1036 | ZAVŘELOVÁ Adéla | 2007 | MORAVEC Team | . / Holky 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1041 | DLOUHÁ Aneta | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Holky 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1050 | HLADEČEK Martin | 2007 | Short Bike Academy Opletal | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | 27:41.0 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 1051 | NAŇKO Jakub | 2008 | SK VELO PRAHA | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1054 | SMETÁNKA Mikuláš | 2007 | KH Tour - BH Bikes team | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1056 | MITÁŠ Robert | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1058 | POSPÍŠIL Filip | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1063 | MAX Vedral | 2008 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1065 | HANUŠ František | 2008 | POCTA | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 1067 | PŘENOSIL Marek | 2007 | BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |