Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 310 | KOZLOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠKP Triax | 1. / Juniori 18-19 r. | 1:01:03.6 | 0:00:00.0 | 10:43.4 [8] | 8 | 00:45.1 [2] | 6 | 31:53.6 [3] | 3 | 00:41.9 [16] | 4 | 16:59.6 [1] | 1 | |
2 | 151 | SMETANA Marek | 1997 | 3NT Bratislava | 2. / Juniori 18-19 r. | 1:01:44.5 | 0:00:40.9 | 09:44.6 [1] | 1 | 00:43.4 [1] | 1 | 32:16.8 [5] | 2 | 00:38.1 [6] | 2 | 18:21.6 [4] | 2 | |
3 | 152 | ORLICKÝ Andrej | 1977 | Triatlon Team Trnava | 1. / muži AGm 35-39 | 1:02:04.3 | 0:01:00.7 | 10:25.6 [5] | 5 | 00:49.5 [9] | 3 | 32:09.9 [4] | 6 | 00:45.1 [25] | 6 | 17:54.2 [2] | 3 | |
4 | 159 | DRAHOVSKÝ Tadeáš | 1997 | ŠBR Piešťany | 3. / Juniori 18-19 r. | 1:02:10.8 | 0:01:07.2 | 10:20.9 [4] | 4 | 01:00.9 [23] | 5 | 31:19.2 [1] | 1 | 00:31.3 [1] | 1 | 18:58.5 [9] | 4 | |
5 | 153 | HAMRÁK Richard | 1997 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 4. / Juniori 18-19 r. | 1:03:12.3 | 0:02:08.7 | 10:40.0 [6] | 6 | 00:51.6 [13] | 7 | 31:51.9 [2] | 4 | 00:36.8 [2] | 3 | 19:12.0 [10] | 5 | |
6 | 155 | SIMONIDES Samuel | 1998 | Aquapark triatlon Turč.Teplice | 5. / Juniori 18-19 r. | 1:03:25.8 | 0:02:22.2 | 10:56.6 [16] | 16 | 00:51.2 [12] | 10 | 32:53.9 [16] | 8 | 00:38.6 [8] | 7 | 18:05.5 [3] | 6 | |
7 | 157 | DODOK Oliver | 2000 | Prestigio Realiz Team | 1. / Dorastenci 16-17 r. | 1:04:06.3 | 0:03:02.7 | 09:49.0 [2] | 2 | 00:56.9 [18] | 2 | 32:38.3 [9] | 5 | 00:41.2 [13] | 5 | 20:00.9 [14] | 7 | |
8 | 160 | ARNOLD Oliver | 1999 | 3NT Bratislava | 2. / Dorastenci 16-17 r. | 1:04:26.8 | 0:03:23.2 | 10:10.9 [3] | 3 | 01:05.4 [29] | 4 | 34:03.4 [36] | 14 | 00:37.5 [4] | 13 | 18:29.6 [6] | 8 | |
9 | 171 | HRIC Juraj | 1999 | ŠK Iglovia | 3. / Dorastenci 16-17 r. | 1:04:38.6 | 0:03:35.0 | 11:25.7 [25] | 25 | 00:46.1 [5] | 19 | 33:21.7 [25] | 17 | 00:39.4 [10] | 17 | 18:25.7 [5] | 9 | |
10 | 186 | REMIŠ Patrik | 1994 | Tat Žilina | 1. / Muži | 1:04:55.5 | 0:03:51.9 | 11:31.4 [27] | 27 | 01:06.6 [31] | 23 | 32:51.2 [13] | 15 | 00:42.6 [18] | 15 | 18:43.7 [7] | 10 | |
11 | 163 | GAJDOŠ Rastislav | 1997 | Prestigio Realiz Team | 6. / Juniori 18-19 r. | 1:05:01.8 | 0:03:58.2 | 11:49.5 [29] | 29 | 00:49.5 [9] | 24 | 32:51.3 [14] | 16 | 00:41.9 [16] | 16 | 18:49.6 [8] | 11 | |
12 | 174 | ŽÁČIK Pavol | 1999 | SMTA Nitra | 4. / Dorastenci 16-17 r. | 1:05:50.8 | 0:04:47.2 | 11:08.5 [21] | 21 | 00:56.7 [17] | 17 | 32:36.1 [8] | 7 | 00:43.8 [21] | 8 | 20:25.7 [21] | 12 | |
13 | 162 | RYBANSKY Roderik | 1974 | 3atletic Prievidza | 1. / muži AG 40-44 | 1:06:18.0 | 0:05:14.4 | 11:22.2 [23] | 23 | 01:06.0 [30] | 22 | 32:33.0 [7] | 12 | 00:53.7 [48] | 12 | 20:23.1 [20] | 13 | |
14 | 175 | RIŠKA Dalibor | 2000 | TT Trnava | 5. / Dorastenci 16-17 r. | 1:06:37.9 | 0:05:34.3 | 11:05.2 [19] | 19 | 00:49.1 [8] | 14 | 32:52.0 [15] | 9 | 00:41.3 [14] | 9 | 21:10.3 [31] | 14 | |
15 | 164 | ŠKVARENINA Michal | 1983 | Triatlon Team Trnava | 1. / muži AG 30-34 | 1:06:56.0 | 0:05:52.4 | 11:05.8 [20] | 20 | 00:47.6 [6] | 13 | 32:55.1 [17] | 10 | 00:47.2 [33] | 10 | 21:20.3 [33] | 15 | |
16 | 139 | SIVÁČEK Marián | 1989 | Myjava | 2. / Muži | 1:06:59.9 | 0:05:56.3 | 10:55.1 [15] | 15 | 01:14.7 [40] | 18 | 33:26.8 [28] | 18 | 00:54.0 [50] | 18 | 20:29.3 [22] | 16 | |
17 | 161 | JESENSKÁ Kristína | 2000 | Aquapark Triatlon Turč. Teplice | 1. / Dorastenky 16-17 r. | 1:07:22.0 | 0:06:18.4 | 10:47.7 [9] | 9 | 00:48.4 [7] | 9 | 34:47.7 [45] | 19 | 00:41.6 [15] | 20 | 20:16.6 [17] | 17 | |
18 | 182 | HAVLIK Robert | 1991 | Elite Sport Team Levice | 3. / Muži | 1:07:24.9 | 0:06:21.3 | 12:38.9 [39] | 39 | 01:02.1 [26] | 36 | 32:56.1 [18] | 25 | 00:37.5 [4] | 23 | 20:10.3 [15] | 18 | |
19 | 145 | MACHÁLKOVÁ Petra | 2000 | Aquapark - triatlon, Turčianske Teplice | 2. / Dorastenky 16-17 r. | 1:07:30.5 | 0:06:26.9 | 10:53.7 [13] | 13 | 00:56.9 [18] | 11 | 34:35.4 [41] | 21 | 00:46.7 [32] | 22 | 20:17.8 [18] | 19 | |
20 | 165 | DRAHOVSKÁ Lýdia | 1999 | ŠBR Piešťany | 3. / Dorastenky 16-17 r. | 1:07:44.7 | 0:06:41.1 | 10:56.6 [16] | 16 | 00:54.7 [14] | 12 | 34:35.5 [42] | 22 | 00:40.7 [12] | 21 | 20:37.2 [25] | 20 | |
21 | 156 | SUFRANOWICZ Tomasz | 2001 | Triathlon Dabrowa Gornicza PL | 6. / Dorastenci 16-17 r. | 1:07:45.1 | 0:06:41.5 | 11:00.3 [18] | 18 | 00:56.3 [16] | 15 | 33:18.4 [23] | 13 | 00:47.7 [34] | 14 | 21:42.4 [40] | 21 | |
22 | 66 | SANTAVY Jozef | 1978 | 3NT | 2. / muži AGm 35-39 | 1:08:22.7 | 0:07:19.1 | 12:46.5 [42] | 42 | 00:59.2 [22] | 38 | 32:45.7 [12] | 23 | 00:45.6 [26] | 25 | 21:05.7 [30] | 22 | |
23 | 166 | BEKE Stefan | 1966 | Prestigio Realiz SportTeam | 1. / muži AG 50-54 | 1:08:25.0 | 0:07:21.4 | 11:16.2 [22] | 22 | 01:03.5 [28] | 20 | 32:39.7 [10] | 11 | 00:54.3 [52] | 11 | 22:31.3 [52] | 23 | |
24 | 167 | ŠEBO Filip | 1984 | 3NT | 2. / muži AG 30-34 | 1:08:45.7 | 0:07:42.1 | 12:05.0 [34] | 34 | 00:45.2 [3] | 25 | 33:45.2 [33] | 24 | 00:40.4 [11] | 24 | 21:29.9 [36] | 24 | |
25 | 178 | KASCAK Pavol | 1987 | 3NITY Triathlon team Bartislava | 4. / Muži | 1:09:23.9 | 0:08:20.3 | 15:07.7 [70] | 70 | 01:19.9 [47] | 70 | 32:20.5 [6] | 35 | 00:53.9 [49] | 37 | 19:41.9 [11] | 25 | |
26 | 236 | VASKO Ondrej | 1968 | 3athletic Prievidza | 1. / muži AG 45-49 | 1:09:47.0 | 0:08:43.4 | 14:14.6 [56] | 56 | 01:13.1 [39] | 52 | 33:25.4 [27] | 38 | 01:01.8 [62] | 42 | 19:52.1 [12] | 26 | |
27 | 142 | KRŠEK Matúš | 1981 | ŠKP Triax | 3. / muži AGm 35-39 | 1:10:14.7 | 0:09:11.1 | 13:46.4 [53] | 53 | 01:40.8 [73] | 51 | 33:24.2 [26] | 37 | 00:54.0 [50] | 39 | 20:29.3 [22] | 27 | |
28 | 218 | REPCIK Marek | 1976 | techwood | 2. / muži AG 40-44 | 1:10:17.3 | 0:09:13.7 | 12:24.8 [36] | 36 | 01:11.4 [37] | 35 | 34:45.0 [44] | 30 | 00:43.8 [21] | 30 | 21:12.3 [32] | 28 | |
29 | 196 | DIOUX Jordan Ludovic | 1992 | --- | 5. / Muži | 1:10:24.7 | 0:09:21.1 | 11:24.5 [24] | 24 | 00:57.0 [20] | 21 | 34:20.7 [39] | 26 | 00:46.1 [27] | 27 | 22:56.4 [59] | 29 | |
30 | 195 | GAJDOŠÍK Andrej | 1987 | Nereus Žilina | 6. / Muži | 1:10:26.6 | 0:09:23.0 | 10:50.2 [11] | 11 | 02:05.3 [100] | 27 | 35:04.8 [50] | 28 | 00:38.5 [7] | 28 | 21:47.8 [41] | 30 | |
31 | 158 | SULIMAN Peter | 1984 | Ezy Protein Sport Team | 3. / muži AG 30-34 | 1:10:28.3 | 0:09:24.7 | 14:21.0 [60] | 60 | 01:10.1 [34] | 53 | 33:16.8 [22] | 34 | 00:54.9 [53] | 38 | 20:45.5 [26] | 31 | |
32 | 251 | KOŠŤAN Pavol | 1962 | Triatlon Team Nereus Žilina | 2. / muži AG 50-54 | 1:10:36.3 | 0:09:32.7 | 12:02.6 [33] | 33 | 01:09.4 [33] | 32 | 35:10.1 [52] | 31 | 00:50.7 [42] | 31 | 21:23.5 [34] | 32 | |
33 | 231 | HAJEWSKI Tomasz | 1976 | Triathlon Dabrowa Gornicza | 3. / muži AG 40-44 | 1:10:45.0 | 0:09:41.4 | 13:10.4 [45] | 45 | 01:06.6 [31] | 41 | 34:38.4 [43] | 40 | 00:51.0 [43] | 40 | 20:58.6 [27] | 33 | |
34 | 308 | TÓTHOVÁ Iveta | 1997 | ŠKP Triax | 1. / Juniorky 18-19 r. | 1:11:07.8 | 0:10:04.2 | 10:48.4 [10] | 10 | 00:45.7 [4] | 8 | 34:51.3 [48] | 20 | 00:37.2 [3] | 19 | 24:05.2 [75] | 34 | |
35 | 206 | ČIČMANEC Marek | 1977 | Senec | 4. / muži AGm 35-39 | 1:11:11.7 | 0:10:08.1 | 10:51.0 [12] | 12 | 01:13.0 [38] | 16 | 35:59.4 [62] | 29 | 00:48.9 [38] | 29 | 22:19.4 [47] | 35 | |
36 | 244 | KORNES Janusz | 1970 | Triathlon Dąbrowa Górnicza | 2. / muži AG 45-49 | 1:11:16.8 | 0:10:13.2 | 12:36.5 [38] | 38 | 01:21.3 [49] | 39 | 34:26.5 [40] | 32 | 00:55.5 [55] | 32 | 21:57.0 [42] | 36 | |
37 | 240 | HAMERLIK Stanislav | 1970 | Triatlon Team Trnava | 3. / muži AG 45-49 | 1:11:19.5 | 0:10:15.9 | 15:21.7 [73] | 73 | 01:14.9 [41] | 71 | 33:33.8 [30] | 46 | 00:48.6 [36] | 44 | 20:20.5 [19] | 37 | |
38 | 170 | GAJDOŠOVÁ Ivana | 1997 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 2. / Juniorky 18-19 r. | 1:11:32.1 | 0:10:28.5 | 11:54.7 [30] | 30 | 01:30.2 [58] | 34 | 36:20.6 [68] | 43 | 00:42.6 [18] | 43 | 21:04.0 [29] | 38 | |
39 | 212 | TURČEK Martin | 1981 | mtrozpocty | 5. / muži AGm 35-39 | 1:11:51.2 | 0:10:47.6 | 15:50.6 [80] | 80 | 01:44.9 [76] | 81 | 33:20.0 [24] | 49 | 00:44.8 [24] | 48 | 20:10.9 [16] | 39 | |
40 | 199 | HECZKO Adam | 1982 | Triathlon Dąbrowa Górnicza | 4. / muži AG 30-34 | 1:12:00.4 | 0:10:56.8 | 11:56.9 [31] | 31 | 01:10.8 [35] | 28 | 35:50.1 [60] | 42 | 00:48.8 [37] | 41 | 22:13.8 [46] | 40 | |
41 | 168 | MALČEK Marek | 1999 | TRIAN UMB B.Bystrica | 7. / Dorastenci 16-17 r. | 1:12:02.4 | 0:10:58.8 | 10:40.2 [7] | 7 | 02:30.5 [118] | 31 | 35:46.3 [59] | 41 | 00:44.4 [23] | 36 | 22:21.0 [48] | 41 | |
42 | 237 | KUBALČÍK Marek | 1970 | Titan SC | 4. / muži AG 45-49 | 1:12:28.3 | 0:11:24.7 | 10:54.9 [14] | 14 | 02:13.4 [109] | 29 | 35:21.4 [55] | 33 | 01:00.2 [59] | 33 | 22:58.4 [61] | 42 | |
43 | 309 | BAŽÍK Tomáš | 2000 | ŠK Oravaman | 8. / Dorastenci 16-17 r. | 1:12:49.5 | 0:11:45.9 | 14:40.2 [66] | 66 | 01:29.5 [57] | 64 | 32:40.6 [11] | 36 | 00:50.5 [41] | 35 | 23:08.7 [63] | 43 | |
44 | 172 | HRTAN Maťo | 2002 | 3NT Bratislava | 9. / Dorastenci 16-17 r. | 1:12:59.0 | 0:11:55.4 | 11:49.3 [28] | 28 | 01:01.8 [25] | 26 | 33:52.1 [35] | 27 | 00:42.8 [20] | 26 | 25:33.0 [95] | 44 | |
45 | 230 | SEDLIACIK Pavol | 1973 | TRIAN SK UMB B. Bystrica | 4. / muži AG 40-44 | 1:13:01.0 | 0:11:57.4 | 12:48.7 [43] | 43 | 00:55.9 [15] | 37 | 35:09.5 [51] | 39 | 00:46.1 [27] | 34 | 23:20.8 [65] | 45 | |
46 | 215 | ŠKVAŘIL Jiří | 1974 | Continental Sport Club Zvolen | 5. / muži AG 40-44 | 1:13:06.5 | 0:12:02.9 | 16:06.1 [85] | 85 | 01:40.6 [72] | 84 | 33:09.5 [20] | 50 | 01:09.5 [77] | 51 | 21:00.8 [28] | 46 | |
47 | 138 | ŠTEFEK Lukáš | 1989 | MTB Ondřejník | 7. / Muži | 1:13:15.9 | 0:12:12.3 | 14:44.3 [67] | 67 | 01:20.1 [48] | 62 | 34:49.1 [47] | 47 | 00:46.4 [30] | 47 | 21:36.0 [38] | 47 | |
48 | 246 | KALINA Vladimír | 1963 | Prešov | 3. / muži AG 50-54 | 1:13:37.7 | 0:12:34.1 | 14:20.2 [59] | 59 | 01:51.3 [88] | 65 | 34:53.2 [49] | 56 | 01:06.0 [69] | 53 | 21:27.0 [35] | 48 | |
49 | 141 | DVONČ Miroslav | 1975 | Partizánske | 6. / muži AG 40-44 | 1:14:01.1 | 0:12:57.5 | 15:11.6 [71] | 71 | 01:49.1 [85] | 74 | 33:05.1 [19] | 44 | 01:22.1 [103] | 46 | 22:33.2 [53] | 49 | |
50 | 242 | MIKULKA Ľubo | 1970 | Skialp Fatra | 5. / muži AG 45-49 | 1:14:26.7 | 0:13:23.1 | 15:44.9 [78] | 78 | 01:31.8 [59] | 77 | 33:47.0 [34] | 55 | 01:09.3 [75] | 54 | 22:13.7 [45] | 50 | |
51 | 190 | ŠOMŠÁG Jozef | 1991 | --- | 8. / Muži | 1:14:34.1 | 0:13:30.5 | 12:01.1 [32] | 32 | 01:18.4 [44] | 33 | 37:35.9 [88] | 48 | 01:14.2 [88] | 52 | 22:24.5 [49] | 51 | |
52 | 136 | BULÍK Igor | 1985 | motigo | 5. / muži AG 30-34 | 1:14:49.6 | 0:13:46.0 | 13:40.4 [52] | 52 | 01:56.3 [92] | 54 | 35:20.1 [54] | 51 | 01:08.4 [74] | 50 | 22:44.4 [57] | 52 | |
53 | 241 | IVÁN Marek | 1969 | --- | 6. / muži AG 45-49 | 1:15:05.1 | 0:14:01.5 | 13:59.9 [55] | 55 | 02:14.1 [110] | 66 | 34:48.4 [46] | 53 | 00:57.2 [56] | 49 | 23:05.5 [62] | 53 | |
54 | 214 | CSIFFÁRY Ladislav | 1973 | SportDiag | 7. / muži AG 40-44 | 1:15:12.4 | 0:14:08.8 | 14:17.1 [57] | 57 | 01:35.9 [67] | 59 | 34:15.0 [37] | 45 | 01:13.2 [84] | 45 | 23:51.2 [72] | 54 | |
55 | 197 | DZUGAN Stanislav | 1986 | Cyklo Michalovce | 6. / muži AG 30-34 | 1:15:25.8 | 0:14:22.2 | 14:21.2 [61] | 61 | 01:35.4 [64] | 61 | 36:09.6 [65] | 64 | 01:10.0 [80] | 64 | 22:09.6 [43] | 55 | |
56 | 222 | BOBRIK Radovan | 1972 | Športovy triatlon klub Pezinok | 8. / muži AG 40-44 | 1:15:27.8 | 0:14:24.2 | 15:27.1 [76] | 76 | 00:50.9 [11] | 68 | 35:12.0 [53] | 57 | 01:00.6 [60] | 57 | 22:57.2 [60] | 56 | |
57 | 271 | PAVLÍKOVÁ Romana | 1993 | ŠK TRIAN UMB | 1. / Ženy | 1:15:45.4 | 0:14:41.8 | 11:30.1 [26] | 26 | 01:39.1 [71] | 30 | 38:55.0 [105] | 63 | 01:10.5 [81] | 63 | 22:30.7 [51] | 57 | |
58 | 274 | SIVOKOVA Katarina | 1983 | 3NT | 1. / ženy AG 30-39 | 1:15:48.8 | 0:14:45.2 | 16:03.7 [83] | 83 | 01:35.7 [66] | 82 | 35:33.9 [58] | 71 | 00:55.1 [54] | 70 | 21:40.4 [39] | 58 | |
59 | 269 | ZAVADSKÁ Alexandra | 2000 | Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina | 3. / Juniorky 18-19 r. | 1:15:51.2 | 0:14:47.6 | 13:38.3 [51] | 51 | 01:35.3 [63] | 47 | 39:46.0 [116] | 84 | 00:51.2 [44] | 82 | 20:00.4 [13] | 59 | |
60 | 235 | NESLUŠAN Miroslav | 1970 | PKP Žilina | 7. / muži AG 45-49 | 1:16:22.8 | 0:15:19.2 | 16:05.1 [84] | 84 | 01:19.3 [46] | 78 | 37:16.9 [78] | 82 | 01:04.4 [66] | 79 | 20:37.1 [24] | 60 | |
61 | 261 | ORNER Zdeněk | 1956 | TITAN TRILIFE | 1. / muži AG 60+ | 1:16:52.6 | 0:15:49.0 | 15:20.7 [72] | 72 | 01:54.4 [90] | 76 | 33:43.9 [32] | 52 | 01:17.7 [94] | 56 | 24:35.9 [81] | 61 | |
62 | 220 | HOLLY Martin | 1974 | Novi bystricania | 9. / muži AG 40-44 | 1:16:54.4 | 0:15:50.8 | 16:11.5 [89] | 89 | 02:06.7 [103] | 88 | 33:41.7 [31] | 62 | 01:29.1 [113] | 66 | 23:25.4 [67] | 62 | |
63 | 205 | ZIBRIN Peter | 1981 | Bratislava | 6. / muži AGm 35-39 | 1:17:07.6 | 0:16:04.0 | 14:50.0 [69] | 69 | 01:17.6 [43] | 63 | 36:07.0 [64] | 66 | 01:11.7 [83] | 65 | 23:41.3 [70] | 63 | |
64 | 181 | KVOCERA Pavol | 1988 | Finančné Centrum Team | 9. / Muži | 1:17:13.2 | 0:16:09.6 | 16:20.9 [92] | 92 | 02:53.1 [128] | 100 | 33:31.9 [29] | 68 | 01:34.5 [122] | 71 | 22:52.8 [58] | 64 | |
65 | 143 | MIŠOVIC Martin | 1979 | SportDiag | 7. / muži AGm 35-39 | 1:17:14.6 | 0:16:11.0 | 15:23.8 [74] | 74 | 01:46.3 [78] | 75 | 35:53.3 [61] | 70 | 01:33.9 [119] | 72 | 22:37.3 [55] | 65 | |
66 | 276 | THURSKA Gabriela | 1981 | Poprad | 2. / ženy AG 30-39 | 1:17:18.4 | 0:16:14.8 | 12:40.8 [40] | 40 | 01:38.5 [70] | 43 | 37:30.9 [84] | 58 | 01:01.8 [62] | 59 | 24:26.4 [80] | 66 | |
67 | 268 | MUDRÁKOVÁ Hana | 2002 | ŠK Atóm Levice | 4. / Dorastenky 16-17 r. | 1:17:48.8 | 0:16:45.2 | 14:19.2 [58] | 58 | 01:26.5 [54] | 58 | 36:22.2 [69] | 65 | 00:51.4 [45] | 60 | 24:49.5 [85] | 67 | |
68 | 272 | BAKOVÁ Katarina | 1995 | 3NT Bratislava | 2. / Ženy | 1:18:17.6 | 0:17:14.0 | 13:30.4 [49] | 49 | 01:00.9 [23] | 45 | 37:24.1 [81] | 59 | 00:53.4 [47] | 58 | 25:28.8 [94] | 68 | |
69 | 232 | VALACHOVIC Martin | 1974 | --- | 10. / muži AG 40-44 | 1:18:32.8 | 0:17:29.2 | 14:24.4 [62] | 62 | 02:23.0 [115] | 72 | 34:15.0 [37] | 53 | 01:13.2 [84] | 55 | 26:17.2 [109] | 69 | |
70 | 191 | FÁBRY Martin | 1987 | --- | 10. / Muži | 1:18:46.4 | 0:17:42.8 | 12:11.4 [35] | 35 | 02:49.9 [126] | 46 | 37:43.2 [91] | 67 | 00:58.5 [58] | 67 | 25:03.4 [88] | 70 | |
71 | 188 | MEČÁR Jakub | 1987 | KŠP Delfín | 11. / Muži | 1:19:21.1 | 0:18:17.5 | 13:37.9 [50] | 50 | 01:46.6 [79] | 50 | 37:33.5 [86] | 69 | 00:58.3 [57] | 68 | 25:24.8 [93] | 71 | |
72 | 270 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | ŠK Atóm Levice | 4. / Juniorky 18-19 r. | 1:19:24.9 | 0:18:21.3 | 13:18.9 [47] | 47 | 00:58.8 [21] | 42 | 39:01.7 [109] | 72 | 00:46.5 [31] | 69 | 25:19.0 [91] | 72 | |
73 | 239 | PAVLÍK Vladislav | 1969 | PP | 8. / muži AG 45-49 | 1:19:33.4 | 0:18:29.8 | 18:34.7 [119] | 119 | 02:01.4 [96] | 118 | 36:36.8 [70] | 100 | 00:46.3 [29] | 95 | 21:34.2 [37] | 73 | |
74 | 147 | MIČÍK Martin | 2000 | ŠKP Triax | 10. / Dorastenci 16-17 r. | 1:19:44.7 | 0:18:41.1 | 14:49.3 [68] | 68 | 01:27.6 [56] | 67 | 37:37.9 [89] | 78 | 00:53.2 [46] | 73 | 24:56.7 [86] | 74 | |
75 | 266 | SUFRANOWICZ Jerzy | 1954 | Triathlon Dabrowa Gornicza PL | 2. / muži AG 60+ | 1:19:45.5 | 0:18:41.9 | 14:27.7 [64] | 64 | 01:26.5 [54] | 60 | 37:51.8 [92] | 74 | 01:10.5 [81] | 75 | 24:49.0 [84] | 75 | |
76 | 253 | LESKOVSKY Milan | 1965 | ŠK Pezinok | 4. / muži AG 50-54 | 1:19:57.1 | 0:18:53.5 | 15:26.1 [75] | 75 | 01:33.7 [62] | 73 | 38:17.9 [98] | 87 | 01:17.6 [93] | 87 | 23:21.8 [66] | 76 | |
77 | 256 | JANAK Karel | 1957 | TITAN TRILIFE | 1. / muži AG 55-59 | 1:19:59.8 | 0:18:56.2 | 16:44.0 [98] | 98 | 02:04.5 [99] | 92 | 33:09.7 [21] | 60 | 01:06.8 [71] | 61 | 26:54.8 [111] | 77 | |
78 | 179 | JANOSKA Vlado | 1989 | Prestigio Realiz Team | 12. / Muži | 1:20:06.6 | 0:19:03.0 | 12:41.3 [41] | 41 | 01:45.8 [77] | 44 | 37:32.4 [85] | 61 | 01:09.4 [76] | 62 | 26:57.7 [115] | 78 | |
79 | 176 | ČERŇANSKÝ Ján | 1988 | KŠP Delfín - Žilina | 13. / Muži | 1:20:09.7 | 0:19:06.1 | 15:48.4 [79] | 79 | 02:00.3 [95] | 85 | 36:40.7 [71] | 81 | 01:28.8 [112] | 83 | 24:11.5 [78] | 79 | |
80 | 193 | PIVOVARNIK Karol | 1993 | --- | 14. / Muži | 1:20:11.9 | 0:19:08.3 | 16:41.6 [97] | 97 | 01:31.9 [60] | 87 | 36:53.4 [75] | 86 | 01:28.2 [111] | 86 | 23:36.8 [69] | 80 | |
81 | 273 | SZABÓOVÁ Ivana | 1987 | KpŠ Nereus Žilina | 3. / Ženy | 1:20:16.4 | 0:19:12.8 | 16:09.3 [88] | 88 | 01:21.7 [50] | 79 | 38:57.1 [106] | 92 | 01:04.8 [67] | 91 | 22:43.5 [56] | 81 | |
82 | 207 | STANČÍK Marek | 1979 | Skialpkriváň | 8. / muži AGm 35-39 | 1:20:20.3 | 0:19:16.7 | 16:51.5 [100] | 100 | 02:06.6 [102] | 95 | 35:28.1 [57] | 79 | 01:43.9 [127] | 84 | 24:10.2 [77] | 82 | |
83 | 260 | PIJANOWSKI Leszek | 1959 | KATOWICE | 2. / muži AG 55-59 | 1:20:21.1 | 0:19:17.5 | 16:34.6 [95] | 95 | 01:47.4 [80] | 89 | 37:03.3 [76] | 88 | 01:23.0 [105] | 88 | 23:32.8 [68] | 83 | |
84 | 282 | ŽILKOVÁ Marcela | 1982 | --- | 3. / ženy AG 30-39 | 1:20:26.8 | 0:19:23.2 | 16:07.8 [87] | 87 | 01:32.5 [61] | 83 | 37:17.6 [79] | 83 | 00:48.3 [35] | 81 | 24:40.6 [83] | 84 | |
85 | 194 | MIŠINA Daniel | 1988 | --- | 15. / Muži | 1:20:43.6 | 0:19:40.0 | 16:00.9 [82] | 82 | 02:25.1 [116] | 90 | 36:02.2 [63] | 80 | 01:17.7 [94] | 80 | 24:57.7 [87] | 85 | |
86 | 204 | MASAROVIC Pavol | 1979 | Prestigio Realiz Team | 9. / muži AGm 35-39 | 1:20:53.8 | 0:19:50.2 | 16:07.5 [86] | 86 | 01:24.8 [52] | 80 | 36:17.2 [67] | 75 | 01:13.5 [86] | 76 | 25:50.8 [101] | 86 | |
87 | 173 | VANEČEK Alexander | 2000 | --- | 11. / Dorastenci 16-17 r. | 1:20:58.2 | 0:19:54.6 | 13:53.3 [54] | 54 | 01:44.6 [75] | 56 | 38:15.6 [97] | 77 | 01:16.3 [91] | 77 | 25:48.4 [100] | 87 | |
88 | 307 | FÁBRY Stanislav | 1963 | Jimmy63 | 5. / muži AG 50-54 | 1:21:18.9 | 0:20:15.3 | 14:31.8 [65] | 65 | 01:47.5 [81] | 69 | 37:30.2 [83] | 75 | 01:21.0 [99] | 78 | 26:08.4 [106] | 88 | |
89 | 254 | PIVOVARNÍK Karol | 1966 | Prešov | 6. / muži AG 50-54 | 1:21:43.6 | 0:20:40.0 | 16:25.0 [93] | 93 | 02:33.3 [120] | 96 | 37:09.7 [77] | 90 | 01:24.0 [106] | 90 | 24:11.6 [79] | 89 | |
90 | 279 | SZABÓOVÁ Zuzana | 1979 | TRIKLUB Poprad | 4. / ženy AG 30-39 | 1:23:24.2 | 0:22:20.6 | 12:35.1 [37] | 37 | 01:36.1 [68] | 40 | 39:19.7 [113] | 73 | 01:18.3 [97] | 74 | 28:35.0 [128] | 90 | |
91 | 249 | GOGA Robert | 1965 | Bratislava | 7. / muži AG 50-54 | 1:23:36.4 | 0:22:32.8 | 15:36.3 [77] | 77 | 02:30.0 [117] | 86 | 37:25.1 [82] | 89 | 01:57.3 [132] | 89 | 26:07.7 [105] | 91 | |
92 | 245 | DOBIS Branislav | 1971 | skialp VF Carbon Team | 9. / muži AG 45-49 | 1:23:47.6 | 0:22:44.0 | 17:55.2 [108] | 108 | 01:35.6 [65] | 103 | 36:42.4 [72] | 91 | 01:29.4 [114] | 92 | 26:05.0 [104] | 92 | |
93 | 288 | BREČKOVÁ Eva | 1967 | ŠK Oravaman | 1. / ženy AG 40-49 | 1:23:49.0 | 0:22:45.4 | 18:31.0 [115] | 115 | 02:06.0 [101] | 119 | 38:41.8 [102] | 109 | 01:15.7 [90] | 108 | 23:14.5 [64] | 93 | |
94 | 267 | DVORSKÁ Ivana | 1999 | ŠK Iglovia | 5. / Dorastenky 16-17 r. | 1:23:51.4 | 0:22:47.8 | 14:27.0 [63] | 63 | 01:10.8 [35] | 55 | 41:12.8 [124] | 94 | 01:09.8 [79] | 96 | 25:51.0 [102] | 94 | |
95 | 211 | DANIEL Martin | 1979 | MTB KOLECKO | 10. / muži AGm 35-39 | 1:24:00.1 | 0:22:56.5 | 16:33.4 [94] | 94 | 02:38.0 [122] | 98 | 37:43.1 [90] | 97 | 01:31.6 [117] | 99 | 25:34.0 [97] | 95 | |
96 | 213 | FILO Lubomir | 1973 | Prestigio Realiz Team | 11. / muži AG 40-44 | 1:24:10.9 | 0:23:07.3 | 18:12.2 [111] | 111 | 01:48.0 [83] | 109 | 37:55.9 [93] | 102 | 01:36.0 [124] | 102 | 24:38.8 [82] | 96 | |
97 | 281 | ŠULEKOVÁ Erika | 1980 | Štvrtok | 5. / ženy AG 30-39 | 1:24:31.3 | 0:23:27.7 | 18:15.6 [113] | 113 | 01:16.2 [42] | 104 | 37:19.7 [80] | 95 | 01:04.9 [68] | 93 | 26:34.9 [110] | 97 | |
98 | 226 | RAPOS Ludovit | 1974 | TRIATLON TEAM NEREUS ZILINA | 12. / muži AG 40-44 | 1:24:34.0 | 0:23:30.4 | 13:10.2 [44] | 44 | 02:09.5 [104] | 49 | 39:44.8 [115] | 85 | 01:20.4 [98] | 85 | 28:09.1 [125] | 98 | |
99 | 258 | JANOVČÍK Miroslav | 1959 | TK Nové Zámky | 3. / muži AG 55-59 | 1:25:02.6 | 0:23:59.0 | 17:51.3 [106] | 106 | 01:48.2 [84] | 106 | 38:50.5 [104] | 106 | 01:14.2 [88] | 105 | 25:18.4 [90] | 99 | |
100 | 209 | KMEŤ Tomáš | 1979 | --- | 11. / muži AGm 35-39 | 1:25:16.0 | 0:24:12.4 | 17:16.3 [102] | 102 | 02:01.4 [96] | 101 | 37:34.7 [87] | 96 | 01:04.3 [65] | 94 | 27:19.3 [119] | 100 |