Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

M KREO Žilinský triatlon+kross triatlon - M KREO Žilinský triatlon

Triatlon
DÁTUM :13.8.2016 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 310 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš 1998 TRIAX BA 1. /  Juniori 18-19 r. 1:01:03.6 0:00:00.0 10:43.4 [8] 8 00:45.1 [2] 6 31:53.6 [3] 3 00:41.9 [16] 4 16:59.6 [1] 1
2 151 detail pretekára SMETANA Marek 1997 3NT Bratislava 2. /  Juniori 18-19 r. 1:01:44.5 0:00:40.9 09:44.6 [1] 1 00:43.4 [1] 1 32:16.8 [5] 2 00:38.1 [6] 2 18:21.6 [4] 2
3 152 detail pretekára ORLICKÝ Andrej 1977 Triatlon Team Trnava 1. /  muži AGm 35-39 1:02:04.3 0:01:00.7 10:25.6 [5] 5 00:49.5 [9] 3 32:09.9 [4] 6 00:45.1 [25] 6 17:54.2 [2] 3
4 159 detail pretekára DRAHOVSKÝ Tadeáš 1997 ŠBR Piešťany 3. /  Juniori 18-19 r. 1:02:10.8 0:01:07.2 10:20.9 [4] 4 01:00.9 [23] 5 31:19.2 [1] 1 00:31.3 [1] 1 18:58.5 [9] 4
5 153 detail pretekára HAMRÁK Richard 1997 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 4. /  Juniori 18-19 r. 1:03:12.3 0:02:08.7 10:40.0 [6] 6 00:51.6 [13] 7 31:51.9 [2] 4 00:36.8 [2] 3 19:12.0 [10] 5
6 155 detail pretekára SIMONIDES Samuel 1998 Aquapark triatlon Turč.Teplice 5. /  Juniori 18-19 r. 1:03:25.8 0:02:22.2 10:56.6 [16] 16 00:51.2 [12] 10 32:53.9 [16] 8 00:38.6 [8] 7 18:05.5 [3] 6
7 157 detail pretekára DODOK Oliver 2000 Prestigio Realiz Team 1. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:06.3 0:03:02.7 09:49.0 [2] 2 00:56.9 [18] 2 32:38.3 [9] 5 00:41.2 [13] 5 20:00.9 [14] 7
8 160 detail pretekára ARNOLD Oliver 1999 3NT Bratislava 2. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:26.8 0:03:23.2 10:10.9 [3] 3 01:05.4 [29] 4 34:03.4 [36] 14 00:37.5 [4] 13 18:29.6 [6] 8
9 171 detail pretekára HRIC Juraj 1999 ŠK Iglovia 3. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:38.6 0:03:35.0 11:25.7 [25] 25 00:46.1 [5] 19 33:21.7 [25] 17 00:39.4 [10] 17 18:25.7 [5] 9
10 186 detail pretekára REMIŠ Patrik 1994 Tat Žilina 1. /  Muži 1:04:55.5 0:03:51.9 11:31.4 [27] 27 01:06.6 [31] 23 32:51.2 [13] 15 00:42.6 [18] 15 18:43.7 [7] 10
11 163 detail pretekára GAJDOŠ Rastislav 1997 Prestigio Realiz Team 6. /  Juniori 18-19 r. 1:05:01.8 0:03:58.2 11:49.5 [29] 29 00:49.5 [9] 24 32:51.3 [14] 16 00:41.9 [16] 16 18:49.6 [8] 11
12 174 detail pretekára ŽÁČIK Pavol 1999 SMTA Nitra 4. /  Dorastenci 16-17 r. 1:05:50.8 0:04:47.2 11:08.5 [21] 21 00:56.7 [17] 17 32:36.1 [8] 7 00:43.8 [21] 8 20:25.7 [21] 12
13 162 detail pretekára RYBANSKY Roderik 1974 3atletic Prievidza 1. /  muži AG 40-44 1:06:18.0 0:05:14.4 11:22.2 [23] 23 01:06.0 [30] 22 32:33.0 [7] 12 00:53.7 [48] 12 20:23.1 [20] 13
14 175 detail pretekára RIŠKA Dalibor 2000 TT Trnava 5. /  Dorastenci 16-17 r. 1:06:37.9 0:05:34.3 11:05.2 [19] 19 00:49.1 [8] 14 32:52.0 [15] 9 00:41.3 [14] 9 21:10.3 [31] 14
15 164 detail pretekára ŠKVARENINA Michal 1983 Triatlon Team Trnava 1. /  muži AG 30-34 1:06:56.0 0:05:52.4 11:05.8 [20] 20 00:47.6 [6] 13 32:55.1 [17] 10 00:47.2 [33] 10 21:20.3 [33] 15
16 139 detail pretekára SIVÁČEK Marián 1989 Myjava 2. /  Muži 1:06:59.9 0:05:56.3 10:55.1 [15] 15 01:14.7 [40] 18 33:26.8 [28] 18 00:54.0 [50] 18 20:29.3 [22] 16
17 161 detail pretekára JESENSKÁ Kristína 2000 Aquapark Triatlon Turč. Teplice 1. /  Dorastenky 16-17 r. 1:07:22.0 0:06:18.4 10:47.7 [9] 9 00:48.4 [7] 9 34:47.7 [45] 19 00:41.6 [15] 20 20:16.6 [17] 17
18 182 detail pretekára HAVLIK Robert 1991 Elite Sport Team Levice 3. /  Muži 1:07:24.9 0:06:21.3 12:38.9 [39] 39 01:02.1 [26] 36 32:56.1 [18] 25 00:37.5 [4] 23 20:10.3 [15] 18
19 145 detail pretekára MACHÁLKOVÁ Petra 2000 Aquapark - triatlon, Turčianske Teplice 2. /  Dorastenky 16-17 r. 1:07:30.5 0:06:26.9 10:53.7 [13] 13 00:56.9 [18] 11 34:35.4 [41] 21 00:46.7 [32] 22 20:17.8 [18] 19
20 165 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia 1999 ŠBR Piešťany 3. /  Dorastenky 16-17 r. 1:07:44.7 0:06:41.1 10:56.6 [16] 16 00:54.7 [14] 12 34:35.5 [42] 22 00:40.7 [12] 21 20:37.2 [25] 20
21 156 detail pretekára SUFRANOWICZ Tomasz 2001 Triathlon Dabrowa Gornicza PL 6. /  Dorastenci 16-17 r. 1:07:45.1 0:06:41.5 11:00.3 [18] 18 00:56.3 [16] 15 33:18.4 [23] 13 00:47.7 [34] 14 21:42.4 [40] 21
22 66 detail pretekára SANTAVY Jozef 1978 3NT 2. /  muži AGm 35-39 1:08:22.7 0:07:19.1 12:46.5 [42] 42 00:59.2 [22] 38 32:45.7 [12] 23 00:45.6 [26] 25 21:05.7 [30] 22
23 166 detail pretekára BEKE Stefan 1966 Prestigio Realiz SportTeam 1. /  muži AG 50-54 1:08:25.0 0:07:21.4 11:16.2 [22] 22 01:03.5 [28] 20 32:39.7 [10] 11 00:54.3 [52] 11 22:31.3 [52] 23
24 167 detail pretekára ŠEBO Filip 1984 3NT 2. /  muži AG 30-34 1:08:45.7 0:07:42.1 12:05.0 [34] 34 00:45.2 [3] 25 33:45.2 [33] 24 00:40.4 [11] 24 21:29.9 [36] 24
25 178 detail pretekára KASCAK Pavol 1987 3NITY Triathlon team Bartislava 4. /  Muži 1:09:23.9 0:08:20.3 15:07.7 [70] 70 01:19.9 [47] 70 32:20.5 [6] 35 00:53.9 [49] 37 19:41.9 [11] 25
26 236 detail pretekára VASKO Ondrej 1968 3athletic Prievidza 1. /  muži AG 45-49 1:09:47.0 0:08:43.4 14:14.6 [56] 56 01:13.1 [39] 52 33:25.4 [27] 38 01:01.8 [62] 42 19:52.1 [12] 26
27 142 detail pretekára KRŠEK Matúš 1981 TRIAX BA 3. /  muži AGm 35-39 1:10:14.7 0:09:11.1 13:46.4 [53] 53 01:40.8 [73] 51 33:24.2 [26] 37 00:54.0 [50] 39 20:29.3 [22] 27
28 218 detail pretekára REPCIK Marek 1976 techwood 2. /  muži AG 40-44 1:10:17.3 0:09:13.7 12:24.8 [36] 36 01:11.4 [37] 35 34:45.0 [44] 30 00:43.8 [21] 30 21:12.3 [32] 28
29 196 detail pretekára DIOUX Jordan Ludovic 1992 --- 5. /  Muži 1:10:24.7 0:09:21.1 11:24.5 [24] 24 00:57.0 [20] 21 34:20.7 [39] 26 00:46.1 [27] 27 22:56.4 [59] 29
30 195 detail pretekára GAJDOŠÍK Andrej 1987 Nereus Žilina 6. /  Muži 1:10:26.6 0:09:23.0 10:50.2 [11] 11 02:05.3 [100] 27 35:04.8 [50] 28 00:38.5 [7] 28 21:47.8 [41] 30
31 158 detail pretekára SULIMAN Peter 1984 Ezy Protein Sport Team 3. /  muži AG 30-34 1:10:28.3 0:09:24.7 14:21.0 [60] 60 01:10.1 [34] 53 33:16.8 [22] 34 00:54.9 [53] 38 20:45.5 [26] 31
32 251 detail pretekára KOŠŤAN Pavol 1962 Triatlon Team Nereus Žilina 2. /  muži AG 50-54 1:10:36.3 0:09:32.7 12:02.6 [33] 33 01:09.4 [33] 32 35:10.1 [52] 31 00:50.7 [42] 31 21:23.5 [34] 32
33 231 detail pretekára HAJEWSKI Tomasz 1976 Triathlon Dabrowa Gornicza 3. /  muži AG 40-44 1:10:45.0 0:09:41.4 13:10.4 [45] 45 01:06.6 [31] 41 34:38.4 [43] 40 00:51.0 [43] 40 20:58.6 [27] 33
34 308 detail pretekára TÓTHOVÁ Iveta 1997 TRIAX Bratislava 1. /  Juniorky 18-19 r. 1:11:07.8 0:10:04.2 10:48.4 [10] 10 00:45.7 [4] 8 34:51.3 [48] 20 00:37.2 [3] 19 24:05.2 [75] 34
35 206 detail pretekára ČIČMANEC Marek 1977 Senec 4. /  muži AGm 35-39 1:11:11.7 0:10:08.1 10:51.0 [12] 12 01:13.0 [38] 16 35:59.4 [62] 29 00:48.9 [38] 29 22:19.4 [47] 35
36 244 detail pretekára KORNES Janusz 1970 Triathlon Dąbrowa Górnicza 2. /  muži AG 45-49 1:11:16.8 0:10:13.2 12:36.5 [38] 38 01:21.3 [49] 39 34:26.5 [40] 32 00:55.5 [55] 32 21:57.0 [42] 36
37 240 detail pretekára HAMERLIK Stanislav 1970 Triatlon Team Trnava 3. /  muži AG 45-49 1:11:19.5 0:10:15.9 15:21.7 [73] 73 01:14.9 [41] 71 33:33.8 [30] 46 00:48.6 [36] 44 20:20.5 [19] 37
38 170 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana 1997 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Juniorky 18-19 r. 1:11:32.1 0:10:28.5 11:54.7 [30] 30 01:30.2 [58] 34 36:20.6 [68] 43 00:42.6 [18] 43 21:04.0 [29] 38
39 212 detail pretekára TURČEK Martin 1981 mtrozpocty 5. /  muži AGm 35-39 1:11:51.2 0:10:47.6 15:50.6 [80] 80 01:44.9 [76] 81 33:20.0 [24] 49 00:44.8 [24] 48 20:10.9 [16] 39
40 199 detail pretekára HECZKO Adam 1982 Triathlon Dąbrowa Górnicza 4. /  muži AG 30-34 1:12:00.4 0:10:56.8 11:56.9 [31] 31 01:10.8 [35] 28 35:50.1 [60] 42 00:48.8 [37] 41 22:13.8 [46] 40
41 168 detail pretekára MALČEK Marek 1999 TRIAN UMB B.Bystrica 7. /  Dorastenci 16-17 r. 1:12:02.4 0:10:58.8 10:40.2 [7] 7 02:30.5 [118] 31 35:46.3 [59] 41 00:44.4 [23] 36 22:21.0 [48] 41
42 237 detail pretekára KUBALČÍK Marek 1970 Titan SC 4. /  muži AG 45-49 1:12:28.3 0:11:24.7 10:54.9 [14] 14 02:13.4 [109] 29 35:21.4 [55] 33 01:00.2 [59] 33 22:58.4 [61] 42
43 309 detail pretekára BAŽÍK Tomáš 2000 ŠK Oravaman 8. /  Dorastenci 16-17 r. 1:12:49.5 0:11:45.9 14:40.2 [66] 66 01:29.5 [57] 64 32:40.6 [11] 36 00:50.5 [41] 35 23:08.7 [63] 43
44 172 detail pretekára HRTAN Maťo 2002 3NT Bratislava 9. /  Dorastenci 16-17 r. 1:12:59.0 0:11:55.4 11:49.3 [28] 28 01:01.8 [25] 26 33:52.1 [35] 27 00:42.8 [20] 26 25:33.0 [95] 44
45 230 detail pretekára SEDLIACIK Pavol 1973 TRIAN SK UMB B. Bystrica 4. /  muži AG 40-44 1:13:01.0 0:11:57.4 12:48.7 [43] 43 00:55.9 [15] 37 35:09.5 [51] 39 00:46.1 [27] 34 23:20.8 [65] 45
46 215 detail pretekára ŠKVAŘIL Jiří 1974 Continental Sport Club Zvolen 5. /  muži AG 40-44 1:13:06.5 0:12:02.9 16:06.1 [85] 85 01:40.6 [72] 84 33:09.5 [20] 50 01:09.5 [77] 51 21:00.8 [28] 46
47 138 detail pretekára ŠTEFEK Lukáš 1989 MTB Ondřejník 7. /  Muži 1:13:15.9 0:12:12.3 14:44.3 [67] 67 01:20.1 [48] 62 34:49.1 [47] 47 00:46.4 [30] 47 21:36.0 [38] 47
48 246 detail pretekára KALINA Vladimír 1963 Prešov 3. /  muži AG 50-54 1:13:37.7 0:12:34.1 14:20.2 [59] 59 01:51.3 [88] 65 34:53.2 [49] 56 01:06.0 [69] 53 21:27.0 [35] 48
49 141 detail pretekára DVONČ Miroslav 1975 Partizánske 6. /  muži AG 40-44 1:14:01.1 0:12:57.5 15:11.6 [71] 71 01:49.1 [85] 74 33:05.1 [19] 44 01:22.1 [103] 46 22:33.2 [53] 49
50 242 detail pretekára MIKULKA Ľubo 1970 Skialp Fatra 5. /  muži AG 45-49 1:14:26.7 0:13:23.1 15:44.9 [78] 78 01:31.8 [59] 77 33:47.0 [34] 55 01:09.3 [75] 54 22:13.7 [45] 50
51 190 detail pretekára ŠOMŠÁG Jozef 1991 --- 8. /  Muži 1:14:34.1 0:13:30.5 12:01.1 [32] 32 01:18.4 [44] 33 37:35.9 [88] 48 01:14.2 [88] 52 22:24.5 [49] 51
52 136 detail pretekára BULÍK Igor 1985 motigo 5. /  muži AG 30-34 1:14:49.6 0:13:46.0 13:40.4 [52] 52 01:56.3 [92] 54 35:20.1 [54] 51 01:08.4 [74] 50 22:44.4 [57] 52
53 241 detail pretekára IVÁN Marek 1969 --- 6. /  muži AG 45-49 1:15:05.1 0:14:01.5 13:59.9 [55] 55 02:14.1 [110] 66 34:48.4 [46] 53 00:57.2 [56] 49 23:05.5 [62] 53
54 214 detail pretekára CSIFFÁRY Ladislav 1973 SportDiag 7. /  muži AG 40-44 1:15:12.4 0:14:08.8 14:17.1 [57] 57 01:35.9 [67] 59 34:15.0 [37] 45 01:13.2 [84] 45 23:51.2 [72] 54
55 197 detail pretekára DZUGAN Stanislav 1986 Cyklo Michalovce 6. /  muži AG 30-34 1:15:25.8 0:14:22.2 14:21.2 [61] 61 01:35.4 [64] 61 36:09.6 [65] 64 01:10.0 [80] 64 22:09.6 [43] 55
56 222 detail pretekára BOBRIK Radovan 1972 Športovy triatlon klub Pezinok 8. /  muži AG 40-44 1:15:27.8 0:14:24.2 15:27.1 [76] 76 00:50.9 [11] 68 35:12.0 [53] 57 01:00.6 [60] 57 22:57.2 [60] 56
57 271 detail pretekára PAVLÍKOVÁ Romana 1993 ŠK TRIAN UMB 1. /  Ženy 1:15:45.4 0:14:41.8 11:30.1 [26] 26 01:39.1 [71] 30 38:55.0 [105] 63 01:10.5 [81] 63 22:30.7 [51] 57
58 274 detail pretekára SIVOKOVA Katarina 1983 3NT 1. /  ženy AG 30-39 1:15:48.8 0:14:45.2 16:03.7 [83] 83 01:35.7 [66] 82 35:33.9 [58] 71 00:55.1 [54] 70 21:40.4 [39] 58
59 269 detail pretekára ZAVADSKÁ Alexandra 2000 Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina 3. /  Juniorky 18-19 r. 1:15:51.2 0:14:47.6 13:38.3 [51] 51 01:35.3 [63] 47 39:46.0 [116] 84 00:51.2 [44] 82 20:00.4 [13] 59
60 235 detail pretekára NESLUŠAN Miroslav 1970 PKP Žilina 7. /  muži AG 45-49 1:16:22.8 0:15:19.2 16:05.1 [84] 84 01:19.3 [46] 78 37:16.9 [78] 82 01:04.4 [66] 79 20:37.1 [24] 60
61 261 detail pretekára ORNER Zdeněk 1956 TITAN TRILIFE 1. /  muži AG 60+ 1:16:52.6 0:15:49.0 15:20.7 [72] 72 01:54.4 [90] 76 33:43.9 [32] 52 01:17.7 [94] 56 24:35.9 [81] 61
62 220 detail pretekára HOLLY Martin 1974 Novi bystricania 9. /  muži AG 40-44 1:16:54.4 0:15:50.8 16:11.5 [89] 89 02:06.7 [103] 88 33:41.7 [31] 62 01:29.1 [113] 66 23:25.4 [67] 62
63 205 detail pretekára ZIBRIN Peter 1981 Bratislava 6. /  muži AGm 35-39 1:17:07.6 0:16:04.0 14:50.0 [69] 69 01:17.6 [43] 63 36:07.0 [64] 66 01:11.7 [83] 65 23:41.3 [70] 63
64 181 detail pretekára KVOCERA Pavol 1988 Finančné Centrum Team 9. /  Muži 1:17:13.2 0:16:09.6 16:20.9 [92] 92 02:53.1 [128] 100 33:31.9 [29] 68 01:34.5 [122] 71 22:52.8 [58] 64
65 143 detail pretekára MIŠOVIC Martin 1979 SportDiag 7. /  muži AGm 35-39 1:17:14.6 0:16:11.0 15:23.8 [74] 74 01:46.3 [78] 75 35:53.3 [61] 70 01:33.9 [119] 72 22:37.3 [55] 65
66 276 detail pretekára THURSKA Gabriela 1981 Poprad 2. /  ženy AG 30-39 1:17:18.4 0:16:14.8 12:40.8 [40] 40 01:38.5 [70] 43 37:30.9 [84] 58 01:01.8 [62] 59 24:26.4 [80] 66
67 268 detail pretekára MUDRÁKOVÁ Hana 2002 ŠK Atóm Levice 4. /  Dorastenky 16-17 r. 1:17:48.8 0:16:45.2 14:19.2 [58] 58 01:26.5 [54] 58 36:22.2 [69] 65 00:51.4 [45] 60 24:49.5 [85] 67
68 272 detail pretekára BAKOVÁ Katarina 1995 3NT Bratislava 2. /  Ženy 1:18:17.6 0:17:14.0 13:30.4 [49] 49 01:00.9 [23] 45 37:24.1 [81] 59 00:53.4 [47] 58 25:28.8 [94] 68
69 232 detail pretekára VALACHOVIC Martin 1974 --- 10. /  muži AG 40-44 1:18:32.8 0:17:29.2 14:24.4 [62] 62 02:23.0 [115] 72 34:15.0 [37] 53 01:13.2 [84] 55 26:17.2 [109] 69
70 191 detail pretekára FÁBRY Martin 1987 --- 10. /  Muži 1:18:46.4 0:17:42.8 12:11.4 [35] 35 02:49.9 [126] 46 37:43.2 [91] 67 00:58.5 [58] 67 25:03.4 [88] 70
71 188 detail pretekára MEČÁR Jakub 1987 KŠP Delfín 11. /  Muži 1:19:21.1 0:18:17.5 13:37.9 [50] 50 01:46.6 [79] 50 37:33.5 [86] 69 00:58.3 [57] 68 25:24.8 [93] 71
72 270 detail pretekára TITKOVÁ Viktória 2000 ŠK Atóm Levice 4. /  Juniorky 18-19 r. 1:19:24.9 0:18:21.3 13:18.9 [47] 47 00:58.8 [21] 42 39:01.7 [109] 72 00:46.5 [31] 69 25:19.0 [91] 72
73 239 detail pretekára PAVLÍK Vladislav 1969 PP 8. /  muži AG 45-49 1:19:33.4 0:18:29.8 18:34.7 [119] 119 02:01.4 [96] 118 36:36.8 [70] 100 00:46.3 [29] 95 21:34.2 [37] 73
74 147 detail pretekára MIČÍK Martin 2000 TRIAX BA 10. /  Dorastenci 16-17 r. 1:19:44.7 0:18:41.1 14:49.3 [68] 68 01:27.6 [56] 67 37:37.9 [89] 78 00:53.2 [46] 73 24:56.7 [86] 74
75 266 detail pretekára SUFRANOWICZ Jerzy 1954 Triathlon Dabrowa Gornicza PL 2. /  muži AG 60+ 1:19:45.5 0:18:41.9 14:27.7 [64] 64 01:26.5 [54] 60 37:51.8 [92] 74 01:10.5 [81] 75 24:49.0 [84] 75
76 253 detail pretekára LESKOVSKY Milan 1965 ŠK Pezinok 4. /  muži AG 50-54 1:19:57.1 0:18:53.5 15:26.1 [75] 75 01:33.7 [62] 73 38:17.9 [98] 87 01:17.6 [93] 87 23:21.8 [66] 76
77 256 detail pretekára JANAK Karel 1957 TITAN TRILIFE 1. /  muži AG 55-59 1:19:59.8 0:18:56.2 16:44.0 [98] 98 02:04.5 [99] 92 33:09.7 [21] 60 01:06.8 [71] 61 26:54.8 [111] 77
78 179 detail pretekára JANOSKA Vlado 1989 Prestigio Realiz Team 12. /  Muži 1:20:06.6 0:19:03.0 12:41.3 [41] 41 01:45.8 [77] 44 37:32.4 [85] 61 01:09.4 [76] 62 26:57.7 [115] 78
79 176 detail pretekára ČERŇANSKÝ Ján 1988 KŠP Delfín - Žilina 13. /  Muži 1:20:09.7 0:19:06.1 15:48.4 [79] 79 02:00.3 [95] 85 36:40.7 [71] 81 01:28.8 [112] 83 24:11.5 [78] 79
80 193 detail pretekára PIVOVARNIK Karol 1993 --- 14. /  Muži 1:20:11.9 0:19:08.3 16:41.6 [97] 97 01:31.9 [60] 87 36:53.4 [75] 86 01:28.2 [111] 86 23:36.8 [69] 80
81 273 detail pretekára SZABÓOVÁ Ivana 1987 KpŠ Nereus Žilina 3. /  Ženy 1:20:16.4 0:19:12.8 16:09.3 [88] 88 01:21.7 [50] 79 38:57.1 [106] 92 01:04.8 [67] 91 22:43.5 [56] 81
82 207 detail pretekára STANČÍK Marek 1979 Skialpkriváň 8. /  muži AGm 35-39 1:20:20.3 0:19:16.7 16:51.5 [100] 100 02:06.6 [102] 95 35:28.1 [57] 79 01:43.9 [127] 84 24:10.2 [77] 82
83 260 detail pretekára PIJANOWSKI Leszek 1959 KATOWICE 2. /  muži AG 55-59 1:20:21.1 0:19:17.5 16:34.6 [95] 95 01:47.4 [80] 89 37:03.3 [76] 88 01:23.0 [105] 88 23:32.8 [68] 83
84 282 detail pretekára ŽILKOVÁ Marcela 1982 --- 3. /  ženy AG 30-39 1:20:26.8 0:19:23.2 16:07.8 [87] 87 01:32.5 [61] 83 37:17.6 [79] 83 00:48.3 [35] 81 24:40.6 [83] 84
85 194 detail pretekára MIŠINA Daniel 1988 --- 15. /  Muži 1:20:43.6 0:19:40.0 16:00.9 [82] 82 02:25.1 [116] 90 36:02.2 [63] 80 01:17.7 [94] 80 24:57.7 [87] 85
86 204 detail pretekára MASAROVIC Pavol 1979 Prestigio Realiz Team 9. /  muži AGm 35-39 1:20:53.8 0:19:50.2 16:07.5 [86] 86 01:24.8 [52] 80 36:17.2 [67] 75 01:13.5 [86] 76 25:50.8 [101] 86
87 173 detail pretekára VANEČEK Alexander 2000 --- 11. /  Dorastenci 16-17 r. 1:20:58.2 0:19:54.6 13:53.3 [54] 54 01:44.6 [75] 56 38:15.6 [97] 77 01:16.3 [91] 77 25:48.4 [100] 87
88 307 detail pretekára FÁBRY Stanislav 1963 Jimmy63 5. /  muži AG 50-54 1:21:18.9 0:20:15.3 14:31.8 [65] 65 01:47.5 [81] 69 37:30.2 [83] 75 01:21.0 [99] 78 26:08.4 [106] 88
89 254 detail pretekára PIVOVARNÍK Karol 1966 Prešov 6. /  muži AG 50-54 1:21:43.6 0:20:40.0 16:25.0 [93] 93 02:33.3 [120] 96 37:09.7 [77] 90 01:24.0 [106] 90 24:11.6 [79] 89
90 279 detail pretekára SZABÓOVÁ Zuzana 1979 TRIKLUB Poprad 4. /  ženy AG 30-39 1:23:24.2 0:22:20.6 12:35.1 [37] 37 01:36.1 [68] 40 39:19.7 [113] 73 01:18.3 [97] 74 28:35.0 [128] 90
91 249 detail pretekára GOGA Robert 1965 Bratislava 7. /  muži AG 50-54 1:23:36.4 0:22:32.8 15:36.3 [77] 77 02:30.0 [117] 86 37:25.1 [82] 89 01:57.3 [132] 89 26:07.7 [105] 91
92 245 detail pretekára DOBIS Branislav 1971 skialp VF Carbon Team 9. /  muži AG 45-49 1:23:47.6 0:22:44.0 17:55.2 [108] 108 01:35.6 [65] 103 36:42.4 [72] 91 01:29.4 [114] 92 26:05.0 [104] 92
93 288 detail pretekára BREČKOVÁ Eva 1967 ŠK Oravaman 1. /  ženy AG 40-49 1:23:49.0 0:22:45.4 18:31.0 [115] 115 02:06.0 [101] 119 38:41.8 [102] 109 01:15.7 [90] 108 23:14.5 [64] 93
94 267 detail pretekára DVORSKÁ Ivana 1999 ŠK Iglovia 5. /  Dorastenky 16-17 r. 1:23:51.4 0:22:47.8 14:27.0 [63] 63 01:10.8 [35] 55 41:12.8 [124] 94 01:09.8 [79] 96 25:51.0 [102] 94
95 211 detail pretekára DANIEL Martin 1979 MTB KOLECKO 10. /  muži AGm 35-39 1:24:00.1 0:22:56.5 16:33.4 [94] 94 02:38.0 [122] 98 37:43.1 [90] 97 01:31.6 [117] 99 25:34.0 [97] 95
96 213 detail pretekára FILO Lubomir 1973 Prestigio Realiz Team 11. /  muži AG 40-44 1:24:10.9 0:23:07.3 18:12.2 [111] 111 01:48.0 [83] 109 37:55.9 [93] 102 01:36.0 [124] 102 24:38.8 [82] 96
97 281 detail pretekára ŠULEKOVÁ Erika 1980 Štvrtok 5. /  ženy AG 30-39 1:24:31.3 0:23:27.7 18:15.6 [113] 113 01:16.2 [42] 104 37:19.7 [80] 95 01:04.9 [68] 93 26:34.9 [110] 97
98 226 detail pretekára RAPOS Ludovit 1974 TRIATLON TEAM NEREUS ZILINA 12. /  muži AG 40-44 1:24:34.0 0:23:30.4 13:10.2 [44] 44 02:09.5 [104] 49 39:44.8 [115] 85 01:20.4 [98] 85 28:09.1 [125] 98
99 258 detail pretekára JANOVČÍK Miroslav 1959 TK Nové Zámky 3. /  muži AG 55-59 1:25:02.6 0:23:59.0 17:51.3 [106] 106 01:48.2 [84] 106 38:50.5 [104] 106 01:14.2 [88] 105 25:18.4 [90] 99
100 209 detail pretekára KMEŤ Tomáš 1979 --- 11. /  muži AGm 35-39 1:25:16.0 0:24:12.4 17:16.3 [102] 102 02:01.4 [96] 101 37:34.7 [87] 96 01:04.3 [65] 94 27:19.3 [119] 100