Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

MSR 2015 v inline korčuľovaní

Inline
DÁTUM :20.9.2015 MIESTO :Spišská Nová Ves

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 # K9 # K10 # K11 # K12 # K13 # K14 # K15 # K16 # K17 # K18 # K19 # K20 # K21 # K22 # K23 # K24 # K25 # K26 # K27 # K28 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 # K9 # K10 # K11 # K12 # K13 # K14 # K15 # K16 # K17 # K18 # K19 # K20 # K21 # K22 # K23 # K24 # K25 # K26 # K27 # K28 #
1 163 detail pretekára KLEMBARA Jakub 1998 RKIC Košice 1. /  Juniori B 1:25:37.4 0:00:00.0 02:51.0 4 05:39.1 5 08:33.4 2 11:33.4 5 14:30.8 3 17:28.4 7 20:16.9 5 23:19.2 3 26:15.1 1 29:22.5 1 32:15.7 2 35:09.3 3 38:06.3 2 41:05.1 5 43:52.1 5 46:46.8 3 0:49:46.6 3 0:52:35.8 1 0:55:37.2 1 0:58:45.7 4 1:01:47.9 2 1:04:47.1 2 1:07:51.6 4 1:10:48.6 3 1:13:44.6 4 1:16:45.8 2 1:19:55.2 5 1:22:54.5 4
2 170 detail pretekára TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC Košice 1. /  Juniori A 1:25:37.7 0:00:00.2 02:50.9 3 05:38.9 4 08:34.4 6 11:33.1 3 14:30.7 2 17:28.4 6 20:16.8 4 23:19.1 2 26:15.5 4 29:24.1 7 32:14.6 1 35:09.1 2 38:07.8 6 41:05.1 6 43:52.3 6 46:46.9 4 0:49:49.4 6 0:52:35.9 2 0:55:37.3 2 0:58:45.8 5 1:01:48.2 4 1:04:47.2 3 1:07:51.4 3 1:10:48.9 5 1:13:44.5 3 1:16:46.0 4 1:19:54.7 2 1:22:54.4 3
3 110 detail pretekára SLOTTA Michal 1994 IC Žilina 1. /  Seniori 1:25:38.3 0:00:00.8 02:51.3 5 05:38.9 3 08:34.1 4 11:33.3 4 14:30.9 4 17:27.0 4 20:16.5 2 23:19.6 5 26:15.3 2 29:23.3 3 32:15.8 3 35:09.5 4 38:06.4 3 41:00.2 3 43:48.9 3 46:46.6 2 0:49:46.4 2 0:52:36.1 3 0:55:39.4 3 0:58:45.6 3 1:01:48.1 3 1:04:47.4 4 1:07:51.7 5 1:10:48.8 4 1:13:44.3 2 1:16:45.9 3 1:19:54.6 1 1:22:54.2 2
4 133 detail pretekára PETRO Daniel 1998 Skating Club Košice 2. /  Juniori B 1:25:40.9 0:00:03.4 02:50.4 1 05:37.7 1 08:34.6 7 11:33.6 6 14:30.6 1 17:26.3 3 20:16.4 1 23:19.0 1 26:15.7 5 29:23.5 5 32:16.0 4 35:09.1 1 38:07.3 5 41:00.0 2 43:48.8 2 46:46.6 1 0:49:47.1 5 0:52:36.7 4 0:55:39.9 5 0:58:45.2 1 1:01:48.5 6 1:04:47.6 5 1:07:51.3 2 1:10:49.1 6 1:13:44.8 5 1:16:45.7 1 1:19:55.1 4 1:22:55.5 5
5 112 detail pretekára PETRO Pavol 1972 Skating Club Košice 1. /  U 50 muži 1:25:41.6 0:00:04.2 02:52.7 7 05:39.4 7 08:33.3 1 11:33.7 7 14:31.6 7 17:26.0 1 20:17.3 7 23:19.9 7 26:15.9 7 29:23.6 6 32:17.6 7 35:09.8 6 38:05.6 1 40:59.9 1 43:48.6 1 46:47.1 5 0:49:46.3 1 0:52:37.1 6 0:55:40.0 6 0:58:46.0 6 1:01:48.4 5 1:04:46.9 1 1:07:52.0 6 1:10:48.2 1 1:13:44.2 1 1:16:46.3 5 1:19:54.9 3 1:22:54.1 1
6 153 detail pretekára ŠPENDEL Igor 1963 Skating Club Košice 1. /  U 60 muži 1:26:28.7 0:00:51.3 02:50.6 2 05:37.8 2 08:34.3 5 11:33.0 2 14:31.3 6 17:26.2 2 20:16.7 3 23:19.7 6 26:15.4 3 29:23.2 2 32:16.7 5 35:09.7 5 38:06.7 4 41:00.3 4 43:49.4 4 46:47.2 6 0:49:46.9 4 0:52:36.9 5 0:55:39.9 4 0:58:45.3 2 1:01:47.8 1 1:04:47.9 6 1:07:51.1 1 1:10:48.5 2 1:13:51.1 6 1:17:00.8 6 1:20:04.9 6 1:23:13.5 6
7 169 detail pretekára ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk 1. /  U 40 muži 1:28:02.9 0:02:25.4 02:51.4 6 05:39.2 6 08:34.0 3 11:32.7 1 14:31.1 5 17:28.2 5 20:17.1 6 23:19.4 4 26:15.7 6 29:23.3 3 32:17.4 6 35:10.3 7 38:11.7 7 41:16.7 7 44:24.8 7 47:34.8 7 0:50:44.6 7 0:53:52.0 7 0:57:00.5 7 1:00:09.2 7 1:03:17.3 7 1:06:23.4 7 1:09:27.2 7 1:12:32.0 7 1:15:32.8 7 1:18:37.9 7 1:21:45.9 7 1:24:53.8 7
8 158 detail pretekára SMUDA Miro 1979 PIK Poprad 2. /  U 40 muži 1:28:57.5 0:03:20.0 03:05.3 12 06:01.3 10 08:59.2 8 11:59.2 8 14:58.4 8 17:58.0 8 21:07.4 9 24:06.2 8 27:06.7 9 30:12.1 8 33:20.9 8 36:22.6 8 39:23.4 8 42:34.6 9 45:46.8 9 48:46.1 8 0:51:51.5 9 0:54:57.1 10 0:58:02.4 9 1:01:17.4 8 1:04:22.6 8 1:07:32.8 10 1:10:48.7 10 1:13:44.9 8 1:16:45.5 8 1:19:55.2 8 1:22:55.6 8 1:25:49.6 8
9 172 detail pretekára FILIP Matej 1998 Stez-Spišskla Nova Ves 3. /  Juniori B 1:30:26.4 0:04:48.9 02:55.8 8 05:59.6 8 09:00.0 10 11:59.6 10 14:58.6 9 17:58.2 9 21:08.2 10 24:06.3 9 27:06.6 8 30:12.7 10 33:21.5 10 36:22.7 9 39:24.0 9 42:34.4 8 45:46.6 8 48:46.3 9 0:51:51.8 10 0:54:56.6 8 0:58:02.2 8 1:01:17.6 9 1:04:22.8 9 1:07:32.5 8 1:10:48.5 9 1:13:51.2 9 1:17:06.7 10 1:20:28.9 10 1:23:50.0 9 1:27:11.5 9
10 155 detail pretekára VAŠKO Marián 1978 Skating Club Košice 3. /  U 40 muži 1:30:29.8 0:04:52.3 03:00.5 9 05:59.8 9 08:59.4 9 11:59.5 9 14:58.8 10 17:58.5 10 21:07.2 8 24:06.8 10 27:07.2 10 30:12.6 9 33:21.2 9 36:22.9 10 39:24.3 10 42:34.7 10 45:47.1 10 48:46.8 10 0:51:51.4 8 0:54:57.1 9 0:58:02.5 10 1:01:18.0 10 1:04:23.0 10 1:07:32.7 9 1:10:48.4 8 1:13:52.3 10 1:17:06.5 9 1:20:28.8 9 1:23:50.2 10 1:27:11.7 10
11 130 detail pretekára TATARKA Ján 1962 Skating Club Košice 2. /  U 60 muži 1:35:57.1 0:10:19.6 03:02.5 11 06:08.5 12 09:31.4 12 13:00.0 14 16:15.1 12 19:34.7 15 22:57.8 14 26:18.2 11 29:40.6 14 33:01.2 12 36:22.7 15 39:36.0 13 42:59.5 14 46:20.6 12 49:41.2 14 53:01.4 13 0:56:24.6 11 0:59:48.6 12 1:03:15.0 13 1:06:23.9 12 1:09:27.6 11 1:12:32.3 11 1:15:48.7 13 1:19:11.4 12 1:22:34.7 12 1:26:01.6 12 1:29:31.4 12 1:32:48.6 12
12 131 detail pretekára MIKLOSSI Alexander 1971 CSRC Košice 2. /  U 50 muži 1:35:58.6 0:10:21.1 03:00.8 10 06:02.1 11 09:18.2 11 12:42.1 11 16:15.4 14 19:34.2 12 22:57.2 12 26:19.0 14 29:40.2 12 33:01.6 14 36:22.2 12 39:36.5 15 42:58.9 12 46:21.0 14 49:41.0 13 53:01.2 12 0:56:26.1 15 0:59:49.3 15 1:03:15.3 15 1:06:24.1 13 1:09:27.7 12 1:12:32.6 13 1:15:48.5 12 1:19:11.2 11 1:22:34.4 11 1:26:01.4 11 1:29:31.1 11 1:32:48.4 11
13 121 detail pretekára ZDECHOVAN Ján 1960 AK Maraton Rožňava 3. /  U 60 muži 1:36:00.6 0:10:23.1 03:11.9 16 06:22.4 14 09:38.6 14 12:59.6 12 16:15.8 15 19:34.6 14 22:57.5 13 26:19.4 15 29:40.5 13 33:01.0 11 36:22.5 13 39:35.4 11 42:59.2 13 46:20.4 11 49:40.9 12 53:01.0 11 0:56:25.1 13 0:59:48.5 11 1:03:14.8 12 1:06:23.8 11 1:09:28.1 14 1:12:32.8 14 1:15:49.0 14 1:19:11.9 14 1:22:35.2 14 1:26:02.1 14 1:29:31.9 14 1:32:48.7 13
14 167 detail pretekára KRAJÍČEK Jozef 1970 IC Žilina 3. /  U 50 muži 1:36:03.6 0:10:26.1 03:07.6 14 06:23.5 15 09:38.3 13 13:00.3 15 16:15.3 13 19:34.1 11 22:58.1 15 26:18.5 12 29:40.8 15 33:01.4 13 36:22.1 11 39:36.2 14 42:58.8 11 46:20.8 13 49:40.6 11 53:01.5 14 0:56:24.8 12 0:59:49.0 13 1:03:14.5 11 1:06:24.3 14 1:09:27.9 13 1:12:32.4 12 1:15:48.4 11 1:19:11.6 13 1:22:34.9 13 1:26:01.8 13 1:29:31.6 13 1:32:49.2 14
15 171 detail pretekára ŠEVČÍK Roman 1970 LŠ Nitra 4. /  U 50 muži 1:38:29.3 0:12:51.8 03:06.1 13 06:22.2 13 09:38.8 15 12:59.8 13 16:14.9 11 19:34.4 13 22:57.1 11 26:18.8 13 29:40.0 11 33:01.9 15 36:22.6 14 39:35.7 12 43:00.0 15 46:21.2 15 49:41.4 15 53:01.7 15 0:56:25.3 14 0:59:49.2 14 1:03:15.3 14 1:06:32.4 15 1:10:02.4 15 1:13:36.2 15 1:17:07.2 15 1:20:40.5 15 1:24:14.9 15 1:27:50.3 15 1:31:22.5 15 1:34:57.1 15
16 113 detail pretekára STELLMACH Ľubomír 1966 PIK Poprad 5. /  U 50 muži 1:40:05.0 0:14:27.5 03:21.9 17 06:46.3 17 10:13.2 16 13:41.5 16 17:09.3 16 20:34.6 16 24:01.7 16 27:22.9 16 30:48.6 16 34:16.3 16 37:46.5 16 41:13.8 16 44:41.9 16 48:11.1 16 51:39.5 16 55:06.5 17 0:58:33.9 17 1:02:00.9 16 1:05:29.0 16 1:08:57.7 16 1:12:27.8 16 1:15:49.1 16 1:19:10.9 16 1:22:34.2 16 1:26:01.2 16 1:29:30.9 16 1:32:55.5 16 1:36:26.6 16
17 111 detail pretekára PIPEREK Lukáš 1988 Inline Borievka 2. /  Seniori 1:41:19.1 0:15:41.6 03:11.8 15 06:42.0 16 10:13.6 17 13:41.7 17 17:09.6 17 20:35.0 17 24:02.1 17 27:33.2 17 30:56.4 17 34:19.5 17 37:46.9 17 41:14.1 17 44:42.3 17 48:11.6 17 51:40.0 17 54:57.4 16 0:58:29.1 16 1:02:01.1 17 1:05:29.3 17 1:08:57.9 17 1:12:28.1 17 1:15:49.2 17 1:19:12.1 17 1:22:35.5 17 1:26:02.3 17 1:29:54.6 17 1:33:43.5 17 1:37:31.6 17
18 166 detail pretekára UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec 2. /  Juniori A 1:43:42.8 0:18:05.3 03:44.7 24 07:25.5 25 11:02.2 25 14:39.2 25 18:15.0 25 21:49.4 25 25:26.9 25 29:03.4 25 32:36.7 24 36:11.4 24 39:44.2 25 43:17.6 25 46:50.9 25 50:20.1 25 53:54.8 25 57:32.3 25 1:01:07.0 25 1:04:40.3 25 1:08:10.9 25 1:11:50.4 25 1:15:21.6 20 1:18:53.5 19 1:22:27.3 23 1:26:04.6 24 1:29:39.7 24 1:33:15.5 24 1:36:56.4 24 1:40:22.5 18
19 116 detail pretekára KANTOR Jaroslav 1976 Skating Club Košice 4. /  U 40 muži 1:43:51.9 0:18:14.4 03:43.7 22 07:24.2 23 11:01.6 23 14:38.4 23 18:14.5 23 21:48.8 23 25:26.5 23 29:02.8 23 32:36.5 23 36:11.2 23 39:43.4 22 43:16.9 22 46:49.8 22 50:19.4 22 53:54.2 22 57:31.6 22 1:01:06.3 22 1:04:39.5 22 1:08:10.2 22 1:11:49.5 22 1:15:23.9 24 1:18:54.6 24 1:22:26.7 21 1:26:03.8 21 1:29:39.0 22 1:33:14.6 22 1:36:55.8 22 1:40:27.8 23
20 125 detail pretekára SABOL Andrej 1947 Skating Club Košice 1. /  U 70 muži 1:43:53.6 0:18:16.1 03:43.1 19 07:23.5 20 11:01.0 20 14:37.7 20 18:14.0 20 21:48.0 20 25:25.9 20 29:02.1 20 32:35.9 20 36:10.6 20 39:43.6 23 43:17.1 23 46:50.0 23 50:19.6 23 53:54.4 23 57:31.8 23 1:01:06.5 23 1:04:39.8 23 1:08:10.4 23 1:11:49.7 23 1:15:24.1 25 1:18:54.9 25 1:22:27.0 22 1:26:04.1 22 1:29:38.8 21 1:33:14.4 21 1:36:55.6 21 1:40:27.6 22
21 180 detail pretekára KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst - Stavbár Žilina 2. /  U 70 muži 1:43:53.9 0:18:16.4 03:43.3 20 07:23.9 22 11:01.4 22 14:38.2 22 18:14.3 22 21:48.4 22 25:26.3 22 29:02.5 22 32:36.2 22 36:10.9 22 39:43.1 21 43:16.6 21 46:49.5 21 50:19.1 21 53:53.7 20 57:31.3 21 1:01:06.1 21 1:04:39.2 21 1:08:09.9 21 1:11:49.1 21 1:15:23.5 22 1:18:54.3 23 1:22:26.5 20 1:26:03.4 20 1:29:38.6 20 1:33:14.2 20 1:36:55.4 20 1:40:27.3 21
22 118 detail pretekára ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec 4. /  Juniori B 1:43:57.0 0:18:19.5 03:45.0 25 07:25.3 24 11:01.9 24 14:38.8 24 18:14.8 24 21:49.3 24 25:26.7 24 29:03.2 24 32:37.0 25 36:11.9 25 39:43.9 24 43:17.3 24 46:50.4 24 50:20.0 24 53:54.6 24 57:32.0 24 1:01:06.7 24 1:04:40.1 24 1:08:10.7 24 1:11:50.0 24 1:15:21.3 19 1:18:53.8 20 1:22:27.5 24 1:26:04.4 23 1:29:39.4 23 1:33:14.8 23 1:36:56.2 23 1:40:28.0 24
23 126 detail pretekára HUSÁRIK Jozef 1951 Corgoň Nitra 3. /  U 70 muži 1:43:58.1 0:18:20.7 03:43.4 21 07:23.7 21 11:01.2 21 14:37.9 21 18:14.2 21 21:48.2 21 25:26.1 21 29:02.4 21 32:36.1 21 36:10.8 21 39:43.0 20 43:16.5 20 46:49.4 20 50:18.9 20 53:53.6 19 57:31.1 20 1:01:06.0 20 1:04:39.0 20 1:08:09.7 20 1:11:48.9 20 1:15:23.4 21 1:18:54.2 22 1:22:26.4 19 1:26:03.2 19 1:29:38.4 19 1:33:14.0 19 1:36:55.2 19 1:40:27.1 20
24 156 detail pretekára ŠTRBA Martin 1978 STEPNÉ KOZY 5. /  U 40 muži 1:43:59.1 0:18:21.6 03:44.3 23 07:23.4 19 11:00.8 19 14:37.5 19 18:13.8 19 21:47.9 19 25:25.8 19 29:02.0 19 32:35.7 19 36:10.5 19 39:42.8 19 43:16.3 19 46:49.2 19 50:18.7 19 53:53.9 21 57:30.9 19 1:01:05.8 19 1:04:38.8 19 1:08:09.5 19 1:11:48.7 19 1:15:23.7 23 1:18:53.9 21 1:22:26.3 18 1:26:03.0 18 1:29:38.2 18 1:33:13.9 18 1:36:55.0 18 1:40:27.0 19
25 124 detail pretekára BENEDIK Miroslav 1964 CSRC 4. /  U 60 muži 1:46:15.8 0:20:38.3 03:32.3 18 07:07.3 18 10:37.4 18 14:11.9 18 17:47.2 18 21:21.0 18 24:57.0 18 28:31.7 18 32:02.9 18 35:40.4 18 39:19.1 18 42:57.4 18 46:21.4 18 49:41.6 18 53:01.9 18 56:25.8 18 0:59:54.0 18 1:03:36.0 18 1:07:21.5 18 1:11:05.9 18 1:14:51.9 18 1:18:39.8 18 1:22:31.3 25 1:26:25.2 25 1:30:26.3 25 1:34:25.7 25 1:38:22.7 25 1:42:16.6 25
--- 162 detail pretekára KOČTÚCH Miloš 1955 AK Maraton Rožňava . /  U 70 muži DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 122 detail pretekára KRAJŇÁK Vladimír 1958 Stíhači Košice . /  U 60 muži DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---