Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | KUBÍNEK František | 1988 | Prestigio Realiz Team | 1. / Muži | 0:58:27.4 | 0:00:00.0 | 10:10.1 [4] | 4 | 00:20.5 [4] | 3 | 30:55.8 [5] | 4 | 00:21.0 [3] | 3 | 16:40.0 [1] | 1 | |
2 | 17 | FAZEKAŠ Tadeáš | 1996 | ŠK Atóm Levice | 1. / Juniori 18-19 r. | 0:58:33.9 | 0:00:06.5 | 10:26.0 [7] | 7 | 00:26.2 [21] | 7 | 30:31.0 [1] | 2 | 00:19.0 [1] | 1 | 16:51.7 [2] | 2 | |
3 | 520 | ŠIŠKA Lukáš | 1984 | ŠKP Triax | 1. / muži AG 30-34 | 0:58:49.1 | 0:00:21.7 | 10:05.7 [1] | 1 | 00:19.2 [1] | 1 | 31:02.3 [6] | 5 | 00:20.6 [2] | 4 | 17:01.3 [3] | 3 | |
4 | 11 | VERBOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠK Atóm Levice | 1. / Dorastenci 16-17 r. | 0:59:10.8 | 0:00:43.4 | 10:05.7 [1] | 1 | 00:29.5 [38] | 4 | 30:46.5 [4] | 1 | 00:22.3 [6] | 2 | 17:26.8 [5] | 4 | |
5 | 69 | ŠIMKO Pavel | 1982 | Prestigio Realiz Team | 2. / muži AG 30-34 | 0:59:53.7 | 0:01:26.3 | 10:24.1 [6] | 6 | 00:19.9 [2] | 5 | 30:44.1 [3] | 6 | 00:24.6 [19] | 6 | 18:01.0 [7] | 5 | |
6 | 16 | DUBAJ Ondrej | 1996 | SMTA Nitra | 2. / Juniori 18-19 r. | 1:01:06.2 | 0:02:38.8 | 10:18.9 [5] | 5 | 00:25.8 [18] | 6 | 30:41.1 [2] | 3 | 00:22.9 [9] | 5 | 19:17.5 [13] | 6 | |
7 | 40 | OLŠAN Martin | 1987 | Prestigio Realiz Team | 2. / Muži | 1:01:39.1 | 0:03:11.7 | 12:03.8 [40] | 40 | 00:25.8 [18] | 37 | 31:25.4 [7] | 18 | 00:23.4 [11] | 17 | 17:20.7 [4] | 7 | |
8 | 90 | OZORÁK Miroslav | 1973 | TK Nové Zámky | 1. / muži AG 40-44 | 1:02:28.5 | 0:04:01.1 | 10:45.5 [9] | 9 | 00:37.1 [66] | 11 | 31:52.7 [12] | 8 | 00:22.0 [5] | 8 | 18:51.2 [8] | 8 | |
9 | 45 | RYBÁČEK Mira | 1987 | Prestigio Realiz Team | 3. / Muži | 1:02:54.5 | 0:04:27.1 | 11:14.9 [23] | 23 | 00:26.7 [25] | 20 | 31:51.5 [10] | 12 | 00:29.5 [43] | 13 | 18:51.9 [9] | 9 | |
10 | 43 | PAVLÍK Ján | 1989 | --- | 4. / Muži | 1:02:54.6 | 0:04:27.2 | 10:48.7 [10] | 10 | 00:26.0 [20] | 8 | 32:15.8 [22] | 10 | 00:26.4 [24] | 10 | 18:57.7 [12] | 10 | |
11 | 6 | SIMONIDES Samuel | 1998 | Aquapark-triatlon, Turč. Teplice | 2. / Dorastenci 16-17 r. | 1:03:02.5 | 0:04:35.1 | 11:24.1 [28] | 28 | 00:23.0 [8] | 23 | 31:54.8 [13] | 16 | 00:24.2 [17] | 15 | 18:56.4 [10] | 11 | |
12 | 7 | SUCHÝ Martin | 1998 | ŠK Atóm Levice | 3. / Dorastenci 16-17 r. | 1:03:05.1 | 0:04:37.7 | 11:04.0 [16] | 16 | 00:20.7 [5] | 12 | 32:14.8 [21] | 14 | 00:28.9 [40] | 16 | 18:56.7 [11] | 12 | |
13 | 15 | DRAHOVSKÝ Tadeáš | 1997 | ŠBR Piešťany | 3. / Juniori 18-19 r. | 1:03:48.9 | 0:05:21.5 | 11:08.2 [19] | 19 | 00:29.6 [39] | 18 | 31:51.6 [11] | 9 | 00:29.0 [41] | 11 | 19:50.5 [20] | 13 | |
14 | 20 | HAMRÁK Richard | 1997 | Triatlonový klub Košice | 4. / Juniori 18-19 r. | 1:03:56.8 | 0:05:29.4 | 11:09.3 [20] | 20 | 00:22.2 [6] | 14 | 31:59.8 [15] | 11 | 00:23.5 [13] | 9 | 20:02.0 [25] | 14 | |
15 | 26 | VIGLÁŠ Pavol | 1997 | ŠK Atóm Levice | 5. / Juniori 18-19 r. | 1:04:02.8 | 0:05:35.4 | 10:59.0 [14] | 14 | 00:22.6 [7] | 9 | 32:12.8 [20] | 13 | 00:24.6 [19] | 12 | 20:03.8 [26] | 15 | |
16 | 66 | SALAJ Lukáš | 1985 | OMT | 3. / muži AG 30-34 | 1:04:10.7 | 0:05:43.3 | 11:02.4 [15] | 15 | 00:32.2 [50] | 16 | 32:06.3 [17] | 15 | 00:23.3 [10] | 14 | 20:06.5 [27] | 16 | |
17 | 245 | KOZLOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠKP Triax | 4. / Dorastenci 16-17 r. | 1:04:14.7 | 0:05:47.3 | 10:54.4 [11] | 11 | 00:36.3 [62] | 13 | 34:17.3 [76] | 34 | 00:33.6 [65] | 33 | 17:53.1 [6] | 17 | |
18 | 139 | KURIAČKOVÁ Ivana | 1994 | ŠK Atóm Levice | 1. / Ženy | 1:05:25.6 | 0:06:58.2 | 10:57.2 [12] | 12 | 00:24.4 [14] | 9 | 32:32.3 [27] | 17 | 00:28.5 [35] | 18 | 21:03.2 [35] | 18 | |
19 | 48 | STRANOVSKY Miroslav | 1993 | ŠK Atóm Levice | 5. / Muži | 1:05:29.5 | 0:07:02.1 | 12:00.2 [39] | 39 | 00:30.6 [43] | 38 | 33:07.6 [43] | 25 | 00:30.7 [52] | 24 | 19:20.4 [14] | 19 | |
20 | 68 | ŠIMALČÍK Ľubomír | 1984 | Triatlon team Trnava | 4. / muži AG 30-34 | 1:05:45.1 | 0:07:17.7 | 13:09.2 [59] | 59 | 00:30.8 [45] | 60 | 31:59.2 [14] | 26 | 00:32.2 [58] | 26 | 19:33.7 [17] | 20 | |
21 | 253 | SMETANA Marek | 1997 | 3NT Bratislava | 6. / Juniori 18-19 r. | 1:06:00.4 | 0:07:33.0 | 10:06.2 [3] | 3 | 00:23.8 [10] | 2 | 32:01.1 [16] | 7 | 00:27.0 [28] | 7 | 23:02.3 [77] | 21 | |
22 | 243 | HRIC Juraj | 1999 | ŠK Iglovia | 5. / Dorastenci 16-17 r. | 1:06:01.7 | 0:07:34.3 | 12:21.9 [46] | 46 | 00:32.0 [48] | 45 | 32:49.9 [33] | 29 | 00:30.1 [47] | 28 | 19:47.8 [19] | 22 | |
23 | 249 | POLÁK Juraj | 1999 | 3NT BA | 6. / Dorastenci 16-17 r. | 1:06:05.6 | 0:07:38.2 | 12:06.1 [42] | 42 | 00:25.5 [17] | 39 | 33:12.7 [47] | 30 | 00:28.1 [32] | 27 | 19:53.2 [22] | 23 | |
24 | 19 | GAJDOŠ Rastislav | 1997 | Hospitality Triathlon Team | 7. / Juniori 18-19 r. | 1:06:12.2 | 0:07:44.8 | 12:53.9 [56] | 56 | 00:27.3 [28] | 55 | 32:20.0 [24] | 27 | 00:33.2 [62] | 29 | 19:57.8 [24] | 24 | |
25 | 516 | LIŠTINSKÝ Ján | 1980 | Hrom do piecky! | 1. / muži AG 35-39 | 1:06:17.3 | 0:07:49.9 | 12:29.3 [47] | 47 | 00:38.5 [71] | 48 | 32:34.3 [29] | 28 | 00:42.2 [104] | 34 | 19:53.0 [21] | 25 | |
26 | 71 | VIDA Tomáš | 1981 | --- | 5. / muži AG 30-34 | 1:06:23.6 | 0:07:56.2 | 11:05.6 [17] | 17 | 00:37.9 [69] | 21 | 33:09.9 [46] | 22 | 00:32.2 [58] | 22 | 20:58.0 [33] | 26 | |
27 | 42 | PALÚCH Jakub | 1990 | TRIAN ŠK UMB BB | 6. / Muži | 1:06:23.7 | 0:07:56.3 | 11:10.3 [22] | 22 | 00:29.4 [36] | 19 | 32:55.3 [37] | 21 | 00:33.7 [66] | 21 | 21:15.0 [39] | 27 | |
28 | 92 | RYBANSKY Roderik | 1974 | 3atletic Prievidza | 2. / muži AG 40-44 | 1:06:25.0 | 0:07:57.6 | 11:20.4 [26] | 26 | 00:44.9 [85] | 28 | 32:23.3 [25] | 19 | 00:36.5 [77] | 20 | 21:19.9 [42] | 28 | |
29 | 60 | KUČERA Cyprián | 1981 | Triatlon Team Nereus Žilina | 6. / muži AG 30-34 | 1:06:42.5 | 0:08:15.1 | 14:43.1 [85] | 85 | 00:27.0 [27] | 82 | 31:31.5 [8] | 41 | 00:27.5 [29] | 40 | 19:33.4 [16] | 29 | |
30 | 97 | BALOG Albert | 1969 | TTKE | 1. / muži AG 45-49 | 1:07:47.0 | 0:09:19.6 | 12:10.7 [43] | 43 | 00:29.4 [36] | 40 | 34:19.7 [77] | 50 | 00:33.8 [68] | 48 | 20:13.4 [28] | 30 | |
31 | 25 | MIKLÓŠOVÁ Ivona | 1996 | ŠK Atóm Levice | 1. / Juniorky 18-19 r. | 1:07:52.2 | 0:09:24.8 | 11:49.3 [37] | 37 | 00:24.7 [16] | 33 | 34:04.5 [71] | 36 | 00:26.6 [25] | 36 | 21:07.1 [37] | 31 | |
32 | 70 | ŠKVARENINA Michal | 1983 | Triatlon team Trnava | 7. / muži AG 30-34 | 1:08:00.0 | 0:09:32.6 | 11:48.8 [36] | 36 | 00:26.8 [26] | 34 | 33:31.4 [52] | 32 | 00:33.2 [62] | 32 | 21:39.8 [49] | 32 | |
33 | 93 | SEDLIACIK Pavol | 1973 | TRIAN SK UMB B. Bystrica | 3. / muži AG 40-44 | 1:08:08.8 | 0:09:41.4 | 12:42.3 [54] | 54 | 00:29.3 [35] | 51 | 33:08.3 [44] | 37 | 00:28.2 [33] | 37 | 21:20.7 [43] | 33 | |
34 | 50 | VAVRÍK Tomáš | 1989 | Chlpate Gazely | 7. / Muži | 1:08:11.8 | 0:09:44.4 | 13:20.3 [66] | 66 | 00:40.3 [73] | 64 | 31:35.6 [9] | 24 | 00:38.9 [89] | 30 | 21:56.7 [54] | 34 | |
35 | 9 | ŠPIRIAK Matej | 1998 | Aquapark-triatlon, Turč. Teplice | 7. / Dorastenci 16-17 r. | 1:08:36.4 | 0:10:09.0 | 11:39.4 [31] | 31 | 00:20.1 [3] | 25 | 32:33.1 [28] | 20 | 00:25.1 [21] | 19 | 23:38.7 [86] | 35 | |
36 | 2 | MACHÁLKOVÁ Petra | 2000 | Trimat | 1. / Dorastenky 16-17 r. | 1:08:40.9 | 0:10:13.5 | 12:39.8 [53] | 53 | 00:30.3 [42] | 49 | 33:54.6 [67] | 54 | 00:26.9 [27] | 47 | 21:09.3 [38] | 36 | |
37 | 27 | BÉDI Matúš | 1995 | ŠKP Triax | 8. / Muži | 1:08:43.3 | 0:10:15.9 | 15:26.2 [107] | 107 | 00:34.2 [55] | 95 | 32:36.2 [30] | 60 | 00:37.7 [80] | 60 | 19:29.0 [15] | 37 | |
38 | 63 | MIČEK Marek | 1985 | ŠKP Triax | 8. / muži AG 30-34 | 1:08:44.4 | 0:10:17.0 | 11:40.2 [32] | 32 | 00:33.4 [53] | 32 | 33:38.6 [57] | 35 | 00:26.8 [26] | 31 | 22:25.4 [60] | 38 | |
39 | 241 | ARNOLD Oliver | 1999 | 3NT BA | 8. / Dorastenci 16-17 r. | 1:08:46.1 | 0:10:18.7 | 10:29.5 [8] | 8 | 01:15.5 [148] | 22 | 34:45.1 [84] | 40 | 00:44.3 [113] | 41 | 21:31.7 [47] | 39 | |
40 | 87 | KOMJATY Štefan | 1974 | ŠKP Triax | 4. / muži AG 40-44 | 1:08:51.7 | 0:10:24.3 | 12:38.1 [51] | 51 | 00:41.3 [75] | 53 | 33:35.0 [54] | 45 | 00:41.3 [100] | 51 | 21:16.0 [40] | 40 | |
41 | 246 | KORNES Janusz | 1970 | Triatlon Dabrowa Gornicza | 2. / muži AG 45-49 | 1:08:53.7 | 0:10:26.3 | 12:29.8 [48] | 48 | 00:41.4 [76] | 50 | 33:42.0 [59] | 44 | 00:35.3 [76] | 44 | 21:25.2 [46] | 41 | |
42 | 44 | REMIŠ Patrik | 1994 | --- | 9. / Muži | 1:08:58.6 | 0:10:31.2 | 14:12.3 [78] | 78 | 00:34.5 [57] | 74 | 32:07.8 [18] | 46 | 00:46.1 [119] | 53 | 21:17.9 [41] | 42 | |
43 | 33 | JURKOVIČ Jakub | 1994 | ŠKP Triax | 10. / Muži | 1:09:08.1 | 0:10:40.7 | 11:07.2 [18] | 18 | 00:29.7 [40] | 17 | 33:20.8 [50] | 23 | 00:30.2 [49] | 23 | 23:40.2 [88] | 43 | |
44 | 86 | JÁNOŠ Slavomír | 1972 | ŠK Atóm Levice | 5. / muži AG 40-44 | 1:09:12.1 | 0:10:44.7 | 15:18.1 [99] | 99 | 00:26.2 [21] | 89 | 33:04.7 [41] | 64 | 00:28.5 [35] | 62 | 19:54.6 [23] | 44 | |
45 | 132 | TOTHOVÁ Iveta | 1997 | Triatlonový klub Košice | 2. / Juniorky 18-19 r. | 1:09:13.0 | 0:10:45.6 | 10:58.3 [13] | 13 | 00:35.3 [59] | 15 | 34:50.4 [86] | 38 | 00:30.3 [50] | 38 | 22:18.7 [55] | 45 | |
46 | 125 | DRAHOVSKÁ Lýdia | 1999 | ŠBR Piešťany | 2. / Dorastenky 16-17 r. | 1:09:18.0 | 0:10:50.6 | 11:42.3 [33] | 33 | 00:35.3 [59] | 35 | 34:07.7 [73] | 39 | 00:33.1 [61] | 39 | 22:19.6 [57] | 46 | |
47 | 47 | SOTÁK Martin | 1994 | Triatlon team Trnava | 11. / Muži | 1:09:24.5 | 0:10:57.1 | 15:01.8 [90] | 90 | 00:27.8 [30] | 86 | 32:59.2 [38] | 59 | 00:24.5 [18] | 58 | 20:31.2 [30] | 47 | |
48 | 104 | VASKO Ondrej | 1968 | 3athletic Prievidza | 3. / muži AG 45-49 | 1:09:48.5 | 0:11:21.1 | 15:18.5 [100] | 100 | 00:31.9 [47] | 91 | 33:41.5 [58] | 79 | 00:42.2 [104] | 76 | 19:34.4 [18] | 48 | |
49 | 143 | RIZMANOVÁ Rebeka | 1995 | --- | 2. / Ženy | 1:09:55.0 | 0:11:27.6 | 11:47.7 [34] | 34 | 00:24.5 [15] | 30 | 34:42.5 [82] | 47 | 00:23.4 [11] | 43 | 22:36.9 [63] | 49 | |
50 | 529 | PETITDEMANGE Geoffrey | 1981 | --- | 9. / muži AG 30-34 | 1:10:10.9 | 0:11:43.5 | 11:51.3 [38] | 38 | 00:31.5 [46] | 36 | 34:27.7 [79] | 43 | 00:44.4 [114] | 50 | 22:36.0 [62] | 50 | |
51 | 83 | GORDIK Martin | 1975 | nereus žilina | 6. / muži AG 40-44 | 1:10:11.7 | 0:11:44.3 | 15:14.7 [94] | 94 | 00:58.6 [119] | 101 | 32:49.8 [32] | 69 | 00:39.7 [94] | 70 | 20:28.9 [29] | 51 | |
52 | 144 | SUCHÁ Radka | 1994 | ŠKP Triax | 3. / Ženy | 1:10:21.2 | 0:11:53.8 | 11:47.8 [35] | 35 | 00:24.1 [13] | 29 | 34:48.8 [85] | 51 | 00:28.8 [38] | 46 | 22:51.7 [70] | 52 | |
53 | 129 | GAJDOŠOVÁ Ivana | 1997 | Triatlonový klub Košice | 3. / Juniorky 18-19 r. | 1:10:22.0 | 0:11:54.6 | 12:37.0 [50] | 50 | 00:23.9 [11] | 46 | 36:04.6 [102] | 71 | 00:29.8 [44] | 67 | 20:46.7 [32] | 53 | |
54 | 95 | ŠTEVÁNKA Peter | 1975 | ŠK Oravaman | 7. / muži AG 40-44 | 1:10:37.7 | 0:12:10.3 | 15:11.5 [93] | 93 | 00:44.5 [82] | 93 | 33:00.9 [39] | 67 | 00:37.3 [78] | 66 | 21:03.5 [36] | 54 | |
55 | 18 | GACHULINEC Denis | 1997 | --- | 8. / Juniori 18-19 r. | 1:10:38.7 | 0:12:11.3 | 11:09.5 [21] | 21 | 00:51.9 [100] | 26 | 35:06.1 [89] | 56 | 00:43.2 [107] | 55 | 22:48.0 [67] | 55 | |
56 | 81 | ČIŽMARIK Radovan | 1971 | KOSICE | 8. / muži AG 40-44 | 1:10:38.7 | 0:12:11.3 | 13:57.5 [72] | 72 | 00:28.7 [32] | 69 | 33:56.5 [68] | 57 | 00:29.4 [42] | 57 | 21:46.6 [51] | 55 | |
57 | 14 | ŽÁČIK Peter | 1999 | SMTA Nitra | 9. / Dorastenci 16-17 r. | 1:10:52.1 | 0:12:24.7 | 11:36.7 [30] | 30 | 00:27.9 [31] | 27 | 33:43.3 [60] | 33 | 00:22.8 [7] | 25 | 24:41.4 [109] | 57 | |
58 | 522 | BODNÁR Ján | 1979 | New Wave Multisport | 2. / muži AG 35-39 | 1:10:56.6 | 0:12:29.2 | 14:28.3 [82] | 82 | 01:07.7 [136] | 88 | 33:51.6 [64] | 76 | 00:49.4 [130] | 78 | 20:39.6 [31] | 58 | |
59 | 36 | KUCHARČÍK Lukáš | 1986 | Chlpaté Gazely | 12. / Muži | 1:11:11.6 | 0:12:44.2 | 13:13.7 [61] | 61 | 00:37.3 [67] | 62 | 33:06.8 [42] | 49 | 00:30.7 [52] | 44 | 23:43.1 [90] | 59 | |
60 | 248 | OBERGRIES Boris | 2000 | New-wave multisport | 10. / Dorastenci 16-17 r. | 1:11:15.1 | 0:12:47.7 | 13:18.4 [65] | 65 | 01:09.3 [138] | 70 | 34:17.1 [75] | 62 | 00:47.7 [122] | 65 | 21:42.6 [50] | 60 | |
61 | 251 | SUFRANOWICZ Tomasz | 2001 | Triathlon Dąbrowa Górnicza | 11. / Dorastenci 16-17 r. | 1:11:17.7 | 0:12:50.3 | 11:16.0 [24] | 24 | 01:35.5 [165] | 44 | 34:11.6 [74] | 53 | 00:39.2 [92] | 54 | 23:35.4 [85] | 61 | |
62 | 4 | MRÁZ Martin | 1999 | 3NT Bratislava | 12. / Dorastenci 16-17 r. | 1:11:28.4 | 0:13:01.0 | 12:05.0 [41] | 41 | 00:36.9 [65] | 41 | 34:23.7 [78] | 55 | 00:30.5 [51] | 52 | 23:52.3 [91] | 62 | |
63 | 67 | SULIMAN Peter | 1984 | Ezyprotein Sport Team | 10. / muži AG 30-34 | 1:11:50.0 | 0:13:22.6 | 15:43.5 [116] | 116 | 00:46.2 [89] | 112 | 33:03.9 [40] | 80 | 00:53.5 [141] | 81 | 21:22.9 [44] | 63 | |
64 | 13 | ŽÁČIK Pavol | 1999 | SMTA Nitra | 13. / Dorastenci 16-17 r. | 1:11:58.9 | 0:13:31.5 | 12:19.8 [44] | 44 | 00:30.2 [41] | 43 | 33:56.5 [68] | 42 | 00:28.7 [37] | 42 | 24:43.7 [110] | 64 | |
65 | 77 | MÔC Maroš | 1980 | R.T.T.Klub | 3. / muži AG 35-39 | 1:12:01.4 | 0:13:34.0 | 15:42.0 [114] | 114 | 00:52.7 [103] | 113 | 33:34.1 [53] | 87 | 00:52.9 [140] | 89 | 20:59.7 [34] | 65 | |
66 | 55 | DUDÁŠIK Martin | 1984 | ŠK Atóm Levice | 11. / muži AG 30-34 | 1:12:04.8 | 0:13:37.4 | 13:00.4 [58] | 58 | 00:35.1 [58] | 58 | 32:10.0 [19] | 31 | 00:44.6 [115] | 35 | 25:34.7 [127] | 66 | |
67 | 137 | IGNACAKOVA Dana | 1993 | Prestigio Realiz Team | 4. / Ženy | 1:12:17.2 | 0:13:49.8 | 12:39.3 [52] | 52 | 00:27.6 [29] | 47 | 35:58.2 [98] | 70 | 00:31.4 [55] | 68 | 22:40.7 [64] | 67 | |
68 | 53 | BEZECNY Michal | 1985 | Ciga biga team marathon | 12. / muži AG 30-34 | 1:12:19.7 | 0:13:52.3 | 15:18.7 [101] | 101 | 00:48.0 [92] | 96 | 32:17.8 [23] | 58 | 00:33.7 [66] | 59 | 23:21.5 [83] | 68 | |
69 | 519 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | 1960 | ROCKTECHNIK TRIATLON | 1. / muži AG 55-59 | 1:12:47.4 | 0:14:20.0 | 15:43.1 [115] | 115 | 00:40.9 [74] | 110 | 33:23.2 [51] | 83 | 00:38.1 [82] | 80 | 22:22.1 [58] | 69 | |
70 | 261 | TURZA Milan | 1975 | Košecké Podhradie | 9. / muži AG 40-44 | 1:12:54.7 | 0:14:27.3 | 15:10.5 [92] | 92 | 00:48.3 [93] | 94 | 32:54.7 [36] | 65 | 00:43.4 [108] | 69 | 23:17.8 [82] | 70 | |
71 | 89 | KONEČNÝ Daniel | 1971 | Prestigio Realiz Team | 10. / muži AG 40-44 | 1:13:06.8 | 0:14:39.4 | 13:12.9 [60] | 60 | 00:26.4 [23] | 59 | 33:15.8 [48] | 48 | 00:39.4 [93] | 49 | 25:32.3 [125] | 71 | |
72 | 41 | PAGÁČ Michal | 1987 | --- | 13. / Muži | 1:13:07.4 | 0:14:40.0 | 15:38.9 [112] | 112 | 00:58.7 [120] | 115 | 32:53.7 [35] | 78 | 00:44.0 [110] | 77 | 22:52.1 [71] | 72 | |
73 | 257 | REPCIK Marek | 1976 | techwood | 4. / muži AG 35-39 | 1:13:10.4 | 0:14:43.0 | 14:59.4 [89] | 89 | 00:26.6 [24] | 85 | 34:43.4 [83] | 88 | 00:31.7 [57] | 85 | 22:29.3 [61] | 73 | |
74 | 513 | BULÍK Igor | 1985 | motigo | 13. / muži AG 30-34 | 1:13:21.2 | 0:14:53.8 | 15:43.5 [116] | 116 | 00:33.5 [54] | 105 | 33:09.0 [45] | 75 | 00:54.4 [144] | 79 | 23:00.8 [75] | 74 | |
75 | 138 | KERMIETOVÁ Veronika | 1992 | Prestigio Realiz Team | 5. / Ženy | 1:13:25.2 | 0:14:57.8 | 13:26.6 [68] | 68 | 00:23.9 [11] | 61 | 35:04.1 [87] | 66 | 00:26.3 [23] | 63 | 24:04.3 [94] | 75 | |
76 | 127 | MIGILOVÁ Martina | 1998 | KPŠ NEREUS Žilina | 3. / Dorastenky 16-17 r. | 1:13:47.9 | 0:15:20.5 | 13:46.3 [70] | 70 | 00:42.6 [79] | 71 | 35:26.4 [93] | 85 | 00:40.6 [98] | 84 | 23:12.0 [80] | 76 | |
77 | 254 | ŰBERALL Dan | 1988 | MTB Ondřejník | 14. / Muži | 1:13:48.5 | 0:15:21.1 | 15:41.3 [113] | 113 | 01:06.5 [134] | 118 | 33:53.0 [65] | 92 | 01:16.2 [174] | 95 | 21:51.5 [52] | 77 | |
78 | 56 | ECKERT Vladimír | 1985 | --- | 14. / muži AG 30-34 | 1:13:58.2 | 0:15:30.8 | 16:05.8 [123] | 123 | 00:34.3 [56] | 116 | 35:17.8 [91] | 101 | 00:37.4 [79] | 101 | 21:22.9 [44] | 78 | |
79 | 39 | MEDVID Peter | 1988 | uctovnicek-amater | 15. / Muži | 1:13:59.0 | 0:15:31.6 | 13:24.9 [67] | 67 | 00:52.0 [101] | 67 | 34:29.0 [80] | 63 | 00:38.9 [89] | 64 | 24:34.2 [107] | 79 | |
80 | 21 | KLABOUCH Martin | 1996 | KPŠ NEREUS Žilina | 9. / Juniori 18-19 r. | 1:14:02.4 | 0:15:35.0 | 15:31.4 [109] | 109 | 00:47.7 [91] | 108 | 33:53.5 [66] | 90 | 00:44.0 [110] | 87 | 23:05.8 [78] | 80 | |
81 | 102 | SLABY Peter | 1969 | Dechtice | 4. / muži AG 45-49 | 1:14:08.2 | 0:15:40.8 | 14:17.5 [80] | 80 | 01:03.1 [127] | 83 | 36:01.9 [101] | 99 | 00:50.5 [136] | 99 | 21:55.2 [53] | 81 | |
82 | 76 | KUCHARČÍK Jano | 1977 | Chlpaté Gazely | 5. / muži AG 35-39 | 1:14:09.4 | 0:15:42.0 | 14:53.0 [86] | 86 | 00:41.4 [76] | 87 | 33:47.7 [63] | 74 | 00:32.5 [60] | 73 | 24:14.8 [99] | 82 | |
83 | 514 | BOŽÍK Tomáš | 1999 | ŠK Oravaman | 14. / Dorastenci 16-17 r. | 1:14:12.5 | 0:15:45.1 | 14:32.4 [83] | 83 | 00:50.5 [98] | 84 | 33:19.6 [49] | 61 | 00:33.4 [64] | 61 | 24:56.6 [118] | 83 | |
84 | 88 | KRÁTKY Slavomir | 1974 | --- | 11. / muži AG 40-44 | 1:14:15.6 | 0:15:48.2 | 15:31.5 [110] | 110 | 00:44.6 [83] | 104 | 33:35.7 [55] | 84 | 00:50.0 [133] | 86 | 23:33.8 [84] | 84 | |
85 | 74 | HANES Martin | 1978 | New-wave multisport | 6. / muži AG 35-39 | 1:14:29.1 | 0:16:01.7 | 15:03.7 [91] | 91 | 00:49.7 [96] | 92 | 33:44.1 [61] | 81 | 00:50.3 [135] | 82 | 24:01.3 [93] | 85 | |
86 | 269 | SUFRANOWICZ Jerzy | 1954 | Triathlon Dabrowa Gornicza | 1. / muži AG 60+ | 1:14:43.1 | 0:16:15.7 | 15:17.7 [98] | 98 | 00:53.5 [106] | 99 | 32:51.4 [34] | 68 | 00:48.3 [128] | 72 | 24:52.2 [115] | 86 | |
87 | 1 | HETTYCH Daniel | 1998 | Prestigio Realiz Team | 15. / Dorastenci 16-17 r. | 1:14:45.0 | 0:16:17.6 | 11:21.7 [27] | 27 | 00:30.6 [43] | 24 | 37:37.3 [127] | 77 | 00:34.5 [72] | 74 | 24:40.9 [108] | 87 | |
88 | 113 | KRAJCOVIC Peter | 1965 | --- | 1. / muži AG 50-54 | 1:14:47.6 | 0:16:20.2 | 17:01.1 [139] | 139 | 00:44.8 [84] | 131 | 33:38.5 [56] | 100 | 00:34.9 [73] | 96 | 22:48.3 [68] | 88 | |
89 | 270 | SCHWEITZEROVA Marcela | 1990 | ŠKP Triax | 6. / Ženy | 1:14:58.4 | 0:16:31.0 | 14:35.7 [84] | 84 | 00:23.7 [9] | 78 | 36:21.4 [107] | 98 | 00:40.1 [96] | 97 | 22:57.5 [74] | 89 | |
90 | 57 | HLUBÍK Ján | 1982 | TJ Veľopolie :) | 15. / muži AG 30-34 | 1:15:07.8 | 0:16:40.4 | 15:17.0 [97] | 97 | 01:18.7 [153] | 114 | 32:44.7 [31] | 73 | 00:23.9 [15] | 71 | 25:23.5 [123] | 90 | |
91 | 530 | TROSKO Tomáš | 1986 | motigo | 16. / Muži | 1:15:18.7 | 0:16:51.3 | 16:12.9 [125] | 125 | 00:59.4 [122] | 125 | 32:28.0 [26] | 82 | 01:16.8 [175] | 88 | 24:21.6 [103] | 91 | |
92 | 135 | GRÍSOVÁ Barbora | 1994 | Triatlon Team Nereus Žilina | 7. / Ženy | 1:15:20.5 | 0:16:53.1 | 12:31.8 [49] | 49 | 00:48.6 [94] | 54 | 35:59.4 [100] | 72 | 00:47.0 [121] | 75 | 25:13.7 [121] | 92 | |
93 | 118 | BERNÁTH František | 1959 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 2. / muži AG 55-59 | 1:15:42.3 | 0:17:14.9 | 17:18.3 [151] | 151 | 00:42.9 [80] | 135 | 34:07.2 [72] | 103 | 00:47.8 [124] | 105 | 22:46.1 [66] | 93 | |
94 | 103 | ŠTELLER Peter | 1970 | Senec | 5. / muži AG 45-49 | 1:15:58.8 | 0:17:31.4 | 15:19.5 [102] | 102 | 00:55.5 [113] | 103 | 37:15.4 [119] | 117 | 00:55.0 [145] | 117 | 21:33.4 [48] | 94 | |
95 | 49 | VARGA Rastislav | 1993 | --- | 17. / Muži | 1:16:01.7 | 0:17:34.3 | 12:21.4 [45] | 45 | 00:56.3 [116] | 52 | 33:45.3 [62] | 52 | 00:49.8 [131] | 56 | 28:08.9 [161] | 95 | |
96 | 142 | PAVLÍKOVÁ Romana | 1993 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 8. / Ženy | 1:16:05.7 | 0:17:38.3 | 11:17.9 [25] | 25 | 00:55.5 [113] | 31 | 38:00.3 [135] | 91 | 01:07.3 [162] | 91 | 24:44.7 [111] | 96 | |
97 | 523 | MIČÍK Martin | 2000 | ŠKP Triax | 16. / Dorastenci 16-17 r. | 1:16:57.2 | 0:18:29.8 | 13:15.1 [62] | 62 | 00:36.8 [64] | 63 | 37:17.8 [120] | 93 | 00:34.3 [71] | 92 | 25:13.2 [120] | 97 | |
98 | 59 | KRALIK Matej | 1984 | Endurance Zilina | 16. / muži AG 30-34 | 1:17:00.8 | 0:18:33.4 | 16:17.6 [126] | 126 | 00:45.7 [88] | 122 | 35:53.8 [97] | 114 | 00:46.6 [120] | 115 | 23:17.1 [81] | 98 | |
99 | 512 | SCHELING Eugen | 1972 | ŠK Oravaman | 12. / muži AG 40-44 | 1:17:01.6 | 0:18:34.2 | 17:21.0 [152] | 152 | 00:45.2 [86] | 138 | 34:00.8 [70] | 102 | 00:48.2 [126] | 104 | 24:06.4 [95] | 99 | |
100 | 250 | SMETANA Martin | 1998 | 3NT Bratislava | 17. / Dorastenci 16-17 r. | 1:17:19.2 | 0:18:51.8 | 12:53.3 [55] | 55 | 00:35.8 [61] | 56 | 37:45.8 [131] | 95 | 00:29.8 [44] | 93 | 25:34.5 [126] | 100 |