Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Triatlon Žilina

Triatlon
DÁTUM :15.8.2015 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 35 detail pretekára KUBÍNEK František 1988 Prestigio Realiz Team 1. /  Muži 0:58:27.4 0:00:00.0 10:10.1 [4] 4 00:20.5 [4] 3 30:55.8 [5] 4 00:21.0 [3] 3 16:40.0 [1] 1
2 17 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš 1996 ŠK Atóm Levice 1. /  Juniori 18-19 r. 0:58:33.9 0:00:06.5 10:26.0 [7] 7 00:26.2 [21] 7 30:31.0 [1] 2 00:19.0 [1] 1 16:51.7 [2] 2
3 520 detail pretekára ŠIŠKA Lukáš 1984 TRIAX 1. /  muži AG 30-34 0:58:49.1 0:00:21.7 10:05.7 [1] 1 00:19.2 [1] 1 31:02.3 [6] 5 00:20.6 [2] 4 17:01.3 [3] 3
4 11 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš 1998 ŠK Atóm Levice 1. /  Dorastenci 16-17 r. 0:59:10.8 0:00:43.4 10:05.7 [1] 1 00:29.5 [38] 4 30:46.5 [4] 1 00:22.3 [6] 2 17:26.8 [5] 4
5 69 detail pretekára ŠIMKO Pavel 1982 Prestigio Realiz Team 2. /  muži AG 30-34 0:59:53.7 0:01:26.3 10:24.1 [6] 6 00:19.9 [2] 5 30:44.1 [3] 6 00:24.6 [19] 6 18:01.0 [7] 5
6 16 detail pretekára DUBAJ Ondrej 1996 SMTA Nitra 2. /  Juniori 18-19 r. 1:01:06.2 0:02:38.8 10:18.9 [5] 5 00:25.8 [18] 6 30:41.1 [2] 3 00:22.9 [9] 5 19:17.5 [13] 6
7 40 detail pretekára OLŠAN Martin 1987 Prestigio Realiz Team 2. /  Muži 1:01:39.1 0:03:11.7 12:03.8 [40] 40 00:25.8 [18] 37 31:25.4 [7] 18 00:23.4 [11] 17 17:20.7 [4] 7
8 90 detail pretekára OZORÁK Miroslav 1973 TK Nové Zámky 1. /  muži AG 40-44 1:02:28.5 0:04:01.1 10:45.5 [9] 9 00:37.1 [66] 11 31:52.7 [12] 8 00:22.0 [5] 8 18:51.2 [8] 8
9 45 detail pretekára RYBÁČEK Mira 1987 Prestigio Realiz Team 3. /  Muži 1:02:54.5 0:04:27.1 11:14.9 [23] 23 00:26.7 [25] 20 31:51.5 [10] 12 00:29.5 [43] 13 18:51.9 [9] 9
10 43 detail pretekára PAVLÍK Ján 1989 --- 4. /  Muži 1:02:54.6 0:04:27.2 10:48.7 [10] 10 00:26.0 [20] 8 32:15.8 [22] 10 00:26.4 [24] 10 18:57.7 [12] 10
11 6 detail pretekára SIMONIDES Samuel 1998 Aquapark-triatlon, Turč. Teplice 2. /  Dorastenci 16-17 r. 1:03:02.5 0:04:35.1 11:24.1 [28] 28 00:23.0 [8] 23 31:54.8 [13] 16 00:24.2 [17] 15 18:56.4 [10] 11
12 7 detail pretekára SUCHÝ Martin 1998 ŠK Atóm Levice 3. /  Dorastenci 16-17 r. 1:03:05.1 0:04:37.7 11:04.0 [16] 16 00:20.7 [5] 12 32:14.8 [21] 14 00:28.9 [40] 16 18:56.7 [11] 12
13 15 detail pretekára DRAHOVSKÝ Tadeáš 1997 ŠBR Piešťany 3. /  Juniori 18-19 r. 1:03:48.9 0:05:21.5 11:08.2 [19] 19 00:29.6 [39] 18 31:51.6 [11] 9 00:29.0 [41] 11 19:50.5 [20] 13
14 20 detail pretekára HAMRÁK Richard 1997 Triatlonový klub Košice 4. /  Juniori 18-19 r. 1:03:56.8 0:05:29.4 11:09.3 [20] 20 00:22.2 [6] 14 31:59.8 [15] 11 00:23.5 [13] 9 20:02.0 [25] 14
15 26 detail pretekára VIGLÁŠ Pavol 1997 ŠK Atóm Levice 5. /  Juniori 18-19 r. 1:04:02.8 0:05:35.4 10:59.0 [14] 14 00:22.6 [7] 9 32:12.8 [20] 13 00:24.6 [19] 12 20:03.8 [26] 15
16 66 detail pretekára SALAJ Lukáš 1985 OMT 3. /  muži AG 30-34 1:04:10.7 0:05:43.3 11:02.4 [15] 15 00:32.2 [50] 16 32:06.3 [17] 15 00:23.3 [10] 14 20:06.5 [27] 16
17 245 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš 1998 Triax Bratislava 4. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:14.7 0:05:47.3 10:54.4 [11] 11 00:36.3 [62] 13 34:17.3 [76] 34 00:33.6 [65] 33 17:53.1 [6] 17
18 139 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana 1994 ŠK Atóm Levice 1. /  Ženy 1:05:25.6 0:06:58.2 10:57.2 [12] 12 00:24.4 [14] 9 32:32.3 [27] 17 00:28.5 [35] 18 21:03.2 [35] 18
19 48 detail pretekára STRANOVSKY Miroslav 1993 ŠK Atóm Levice 5. /  Muži 1:05:29.5 0:07:02.1 12:00.2 [39] 39 00:30.6 [43] 38 33:07.6 [43] 25 00:30.7 [52] 24 19:20.4 [14] 19
20 68 detail pretekára ŠIMALČÍK Ľubomír 1984 Triatlon team Trnava 4. /  muži AG 30-34 1:05:45.1 0:07:17.7 13:09.2 [59] 59 00:30.8 [45] 60 31:59.2 [14] 26 00:32.2 [58] 26 19:33.7 [17] 20
21 253 detail pretekára SMETANA Marek 1997 3NT Bratislava 6. /  Juniori 18-19 r. 1:06:00.4 0:07:33.0 10:06.2 [3] 3 00:23.8 [10] 2 32:01.1 [16] 7 00:27.0 [28] 7 23:02.3 [77] 21
22 243 detail pretekára HRIC Juraj 1999 ŠK Iglovia 5. /  Dorastenci 16-17 r. 1:06:01.7 0:07:34.3 12:21.9 [46] 46 00:32.0 [48] 45 32:49.9 [33] 29 00:30.1 [47] 28 19:47.8 [19] 22
23 249 detail pretekára POLÁK Juraj 1999 3NT BA 6. /  Dorastenci 16-17 r. 1:06:05.6 0:07:38.2 12:06.1 [42] 42 00:25.5 [17] 39 33:12.7 [47] 30 00:28.1 [32] 27 19:53.2 [22] 23
24 19 detail pretekára GAJDOŠ Rastislav 1997 Hospitality Triathlon Team 7. /  Juniori 18-19 r. 1:06:12.2 0:07:44.8 12:53.9 [56] 56 00:27.3 [28] 55 32:20.0 [24] 27 00:33.2 [62] 29 19:57.8 [24] 24
25 516 detail pretekára LIŠTINSKÝ Ján 1980 Hrom do piecky! 1. /  muži AG 35-39 1:06:17.3 0:07:49.9 12:29.3 [47] 47 00:38.5 [71] 48 32:34.3 [29] 28 00:42.2 [104] 34 19:53.0 [21] 25
26 71 detail pretekára VIDA Tomáš 1981 --- 5. /  muži AG 30-34 1:06:23.6 0:07:56.2 11:05.6 [17] 17 00:37.9 [69] 21 33:09.9 [46] 22 00:32.2 [58] 22 20:58.0 [33] 26
27 42 detail pretekára PALÚCH Jakub 1990 TRIAN ŠK UMB BB 6. /  Muži 1:06:23.7 0:07:56.3 11:10.3 [22] 22 00:29.4 [36] 19 32:55.3 [37] 21 00:33.7 [66] 21 21:15.0 [39] 27
28 92 detail pretekára RYBANSKY Roderik 1974 3atletic Prievidza 2. /  muži AG 40-44 1:06:25.0 0:07:57.6 11:20.4 [26] 26 00:44.9 [85] 28 32:23.3 [25] 19 00:36.5 [77] 20 21:19.9 [42] 28
29 60 detail pretekára KUČERA Cyprián 1981 Triatlon Team Nereus Žilina 6. /  muži AG 30-34 1:06:42.5 0:08:15.1 14:43.1 [85] 85 00:27.0 [27] 82 31:31.5 [8] 41 00:27.5 [29] 40 19:33.4 [16] 29
30 97 detail pretekára BALOG Albert 1969 TTKE 1. /  muži AG 45-49 1:07:47.0 0:09:19.6 12:10.7 [43] 43 00:29.4 [36] 40 34:19.7 [77] 50 00:33.8 [68] 48 20:13.4 [28] 30
31 25 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Ivona 1996 ŠK Atóm Levice 1. /  Juniorky 18-19 r. 1:07:52.2 0:09:24.8 11:49.3 [37] 37 00:24.7 [16] 33 34:04.5 [71] 36 00:26.6 [25] 36 21:07.1 [37] 31
32 70 detail pretekára ŠKVARENINA Michal 1983 Triatlon team Trnava 7. /  muži AG 30-34 1:08:00.0 0:09:32.6 11:48.8 [36] 36 00:26.8 [26] 34 33:31.4 [52] 32 00:33.2 [62] 32 21:39.8 [49] 32
33 93 detail pretekára SEDLIACIK Pavol 1973 TRIAN SK UMB B. Bystrica 3. /  muži AG 40-44 1:08:08.8 0:09:41.4 12:42.3 [54] 54 00:29.3 [35] 51 33:08.3 [44] 37 00:28.2 [33] 37 21:20.7 [43] 33
34 50 detail pretekára VAVRÍK Tomáš 1989 Chlpate Gazely 7. /  Muži 1:08:11.8 0:09:44.4 13:20.3 [66] 66 00:40.3 [73] 64 31:35.6 [9] 24 00:38.9 [89] 30 21:56.7 [54] 34
35 9 detail pretekára ŠPIRIAK Matej 1998 Aquapark-triatlon, Turč. Teplice 7. /  Dorastenci 16-17 r. 1:08:36.4 0:10:09.0 11:39.4 [31] 31 00:20.1 [3] 25 32:33.1 [28] 20 00:25.1 [21] 19 23:38.7 [86] 35
36 2 detail pretekára MACHÁLKOVÁ Petra 2000 Trimat 1. /  Dorastenky 16-17 r. 1:08:40.9 0:10:13.5 12:39.8 [53] 53 00:30.3 [42] 49 33:54.6 [67] 54 00:26.9 [27] 47 21:09.3 [38] 36
37 27 detail pretekára BÉDI Matúš 1995 TRIAX BA 8. /  Muži 1:08:43.3 0:10:15.9 15:26.2 [107] 107 00:34.2 [55] 95 32:36.2 [30] 60 00:37.7 [80] 60 19:29.0 [15] 37
38 63 detail pretekára MIČEK Marek 1985 TRIAX 8. /  muži AG 30-34 1:08:44.4 0:10:17.0 11:40.2 [32] 32 00:33.4 [53] 32 33:38.6 [57] 35 00:26.8 [26] 31 22:25.4 [60] 38
39 241 detail pretekára ARNOLD Oliver 1999 3NT BA 8. /  Dorastenci 16-17 r. 1:08:46.1 0:10:18.7 10:29.5 [8] 8 01:15.5 [148] 22 34:45.1 [84] 40 00:44.3 [113] 41 21:31.7 [47] 39
40 87 detail pretekára KOMJATY Štefan 1974 TRIAX 4. /  muži AG 40-44 1:08:51.7 0:10:24.3 12:38.1 [51] 51 00:41.3 [75] 53 33:35.0 [54] 45 00:41.3 [100] 51 21:16.0 [40] 40
41 246 detail pretekára KORNES Janusz 1970 Triatlon Dabrowa Gornicza 2. /  muži AG 45-49 1:08:53.7 0:10:26.3 12:29.8 [48] 48 00:41.4 [76] 50 33:42.0 [59] 44 00:35.3 [76] 44 21:25.2 [46] 41
42 44 detail pretekára REMIŠ Patrik 1994 --- 9. /  Muži 1:08:58.6 0:10:31.2 14:12.3 [78] 78 00:34.5 [57] 74 32:07.8 [18] 46 00:46.1 [119] 53 21:17.9 [41] 42
43 33 detail pretekára JURKOVIČ Jakub 1994 Triax Bratislava 10. /  Muži 1:09:08.1 0:10:40.7 11:07.2 [18] 18 00:29.7 [40] 17 33:20.8 [50] 23 00:30.2 [49] 23 23:40.2 [88] 43
44 86 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír 1972 ŠK Atóm Levice 5. /  muži AG 40-44 1:09:12.1 0:10:44.7 15:18.1 [99] 99 00:26.2 [21] 89 33:04.7 [41] 64 00:28.5 [35] 62 19:54.6 [23] 44
45 132 detail pretekára TOTHOVÁ Iveta 1997 Triatlonový klub Košice 2. /  Juniorky 18-19 r. 1:09:13.0 0:10:45.6 10:58.3 [13] 13 00:35.3 [59] 15 34:50.4 [86] 38 00:30.3 [50] 38 22:18.7 [55] 45
46 125 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia 1999 ŠBR Piešťany 2. /  Dorastenky 16-17 r. 1:09:18.0 0:10:50.6 11:42.3 [33] 33 00:35.3 [59] 35 34:07.7 [73] 39 00:33.1 [61] 39 22:19.6 [57] 46
47 47 detail pretekára SOTÁK Martin 1994 Triatlon team Trnava 11. /  Muži 1:09:24.5 0:10:57.1 15:01.8 [90] 90 00:27.8 [30] 86 32:59.2 [38] 59 00:24.5 [18] 58 20:31.2 [30] 47
48 104 detail pretekára VASKO Ondrej 1968 3athletic Prievidza 3. /  muži AG 45-49 1:09:48.5 0:11:21.1 15:18.5 [100] 100 00:31.9 [47] 91 33:41.5 [58] 79 00:42.2 [104] 76 19:34.4 [18] 48
49 143 detail pretekára RIZMANOVÁ Rebeka 1995 --- 2. /  Ženy 1:09:55.0 0:11:27.6 11:47.7 [34] 34 00:24.5 [15] 30 34:42.5 [82] 47 00:23.4 [11] 43 22:36.9 [63] 49
50 529 detail pretekára PETITDEMANGE Geoffrey 1981 --- 9. /  muži AG 30-34 1:10:10.9 0:11:43.5 11:51.3 [38] 38 00:31.5 [46] 36 34:27.7 [79] 43 00:44.4 [114] 50 22:36.0 [62] 50
51 83 detail pretekára GORDIK Martin 1975 nereus žilina 6. /  muži AG 40-44 1:10:11.7 0:11:44.3 15:14.7 [94] 94 00:58.6 [119] 101 32:49.8 [32] 69 00:39.7 [94] 70 20:28.9 [29] 51
52 144 detail pretekára SUCHÁ Radka 1994 Triax Bratislava 3. /  Ženy 1:10:21.2 0:11:53.8 11:47.8 [35] 35 00:24.1 [13] 29 34:48.8 [85] 51 00:28.8 [38] 46 22:51.7 [70] 52
53 129 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana 1997 Triatlonový klub Košice 3. /  Juniorky 18-19 r. 1:10:22.0 0:11:54.6 12:37.0 [50] 50 00:23.9 [11] 46 36:04.6 [102] 71 00:29.8 [44] 67 20:46.7 [32] 53
54 95 detail pretekára ŠTEVÁNKA Peter 1975 ŠK Oravaman 7. /  muži AG 40-44 1:10:37.7 0:12:10.3 15:11.5 [93] 93 00:44.5 [82] 93 33:00.9 [39] 67 00:37.3 [78] 66 21:03.5 [36] 54
55 18 detail pretekára GACHULINEC Denis 1997 --- 8. /  Juniori 18-19 r. 1:10:38.7 0:12:11.3 11:09.5 [21] 21 00:51.9 [100] 26 35:06.1 [89] 56 00:43.2 [107] 55 22:48.0 [67] 55
56 81 detail pretekára ČIŽMARIK Radovan 1971 KOSICE 8. /  muži AG 40-44 1:10:38.7 0:12:11.3 13:57.5 [72] 72 00:28.7 [32] 69 33:56.5 [68] 57 00:29.4 [42] 57 21:46.6 [51] 55
57 14 detail pretekára ŽÁČIK Peter 1999 SMTA Nitra 9. /  Dorastenci 16-17 r. 1:10:52.1 0:12:24.7 11:36.7 [30] 30 00:27.9 [31] 27 33:43.3 [60] 33 00:22.8 [7] 25 24:41.4 [109] 57
58 522 detail pretekára BODNÁR Ján 1979 New Wave Multisport 2. /  muži AG 35-39 1:10:56.6 0:12:29.2 14:28.3 [82] 82 01:07.7 [136] 88 33:51.6 [64] 76 00:49.4 [130] 78 20:39.6 [31] 58
59 36 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš 1986 Chlpaté Gazely 12. /  Muži 1:11:11.6 0:12:44.2 13:13.7 [61] 61 00:37.3 [67] 62 33:06.8 [42] 49 00:30.7 [52] 44 23:43.1 [90] 59
60 248 detail pretekára OBERGRIES Boris 2000 New-wave multisport 10. /  Dorastenci 16-17 r. 1:11:15.1 0:12:47.7 13:18.4 [65] 65 01:09.3 [138] 70 34:17.1 [75] 62 00:47.7 [122] 65 21:42.6 [50] 60
61 251 detail pretekára SUFRANOWICZ Tomasz 2001 Triathlon Dąbrowa Górnicza 11. /  Dorastenci 16-17 r. 1:11:17.7 0:12:50.3 11:16.0 [24] 24 01:35.5 [165] 44 34:11.6 [74] 53 00:39.2 [92] 54 23:35.4 [85] 61
62 4 detail pretekára MRÁZ Martin 1999 3NT Bratislava 12. /  Dorastenci 16-17 r. 1:11:28.4 0:13:01.0 12:05.0 [41] 41 00:36.9 [65] 41 34:23.7 [78] 55 00:30.5 [51] 52 23:52.3 [91] 62
63 67 detail pretekára SULIMAN Peter 1984 Ezyprotein Sport Team 10. /  muži AG 30-34 1:11:50.0 0:13:22.6 15:43.5 [116] 116 00:46.2 [89] 112 33:03.9 [40] 80 00:53.5 [141] 81 21:22.9 [44] 63
64 13 detail pretekára ŽÁČIK Pavol 1999 SMTA Nitra 13. /  Dorastenci 16-17 r. 1:11:58.9 0:13:31.5 12:19.8 [44] 44 00:30.2 [41] 43 33:56.5 [68] 42 00:28.7 [37] 42 24:43.7 [110] 64
65 77 detail pretekára MÔC Maroš 1980 R.T.T.Klub 3. /  muži AG 35-39 1:12:01.4 0:13:34.0 15:42.0 [114] 114 00:52.7 [103] 113 33:34.1 [53] 87 00:52.9 [140] 89 20:59.7 [34] 65
66 55 detail pretekára DUDÁŠIK Martin 1984 ŠK Atóm Levice 11. /  muži AG 30-34 1:12:04.8 0:13:37.4 13:00.4 [58] 58 00:35.1 [58] 58 32:10.0 [19] 31 00:44.6 [115] 35 25:34.7 [127] 66
67 137 detail pretekára IGNACAKOVA Dana 1993 Prestigio Realiz Team 4. /  Ženy 1:12:17.2 0:13:49.8 12:39.3 [52] 52 00:27.6 [29] 47 35:58.2 [98] 70 00:31.4 [55] 68 22:40.7 [64] 67
68 53 detail pretekára BEZECNY Michal 1985 Ciga biga team marathon 12. /  muži AG 30-34 1:12:19.7 0:13:52.3 15:18.7 [101] 101 00:48.0 [92] 96 32:17.8 [23] 58 00:33.7 [66] 59 23:21.5 [83] 68
69 519 detail pretekára GOČALTOVSKÝ Ladislav 1960 ROCKTECHNIK TRIATLON 1. /  muži AG 55-59 1:12:47.4 0:14:20.0 15:43.1 [115] 115 00:40.9 [74] 110 33:23.2 [51] 83 00:38.1 [82] 80 22:22.1 [58] 69
70 261 detail pretekára TURZA Milan 1975 Košecké Podhradie 9. /  muži AG 40-44 1:12:54.7 0:14:27.3 15:10.5 [92] 92 00:48.3 [93] 94 32:54.7 [36] 65 00:43.4 [108] 69 23:17.8 [82] 70
71 89 detail pretekára KONEČNÝ Daniel 1971 Prestigio Realiz Team 10. /  muži AG 40-44 1:13:06.8 0:14:39.4 13:12.9 [60] 60 00:26.4 [23] 59 33:15.8 [48] 48 00:39.4 [93] 49 25:32.3 [125] 71
72 41 detail pretekára PAGÁČ Michal 1987 --- 13. /  Muži 1:13:07.4 0:14:40.0 15:38.9 [112] 112 00:58.7 [120] 115 32:53.7 [35] 78 00:44.0 [110] 77 22:52.1 [71] 72
73 257 detail pretekára REPCIK Marek 1976 techwood 4. /  muži AG 35-39 1:13:10.4 0:14:43.0 14:59.4 [89] 89 00:26.6 [24] 85 34:43.4 [83] 88 00:31.7 [57] 85 22:29.3 [61] 73
74 513 detail pretekára BULÍK Igor 1985 motigo 13. /  muži AG 30-34 1:13:21.2 0:14:53.8 15:43.5 [116] 116 00:33.5 [54] 105 33:09.0 [45] 75 00:54.4 [144] 79 23:00.8 [75] 74
75 138 detail pretekára KERMIETOVÁ Veronika 1992 Prestigio Realiz Team 5. /  Ženy 1:13:25.2 0:14:57.8 13:26.6 [68] 68 00:23.9 [11] 61 35:04.1 [87] 66 00:26.3 [23] 63 24:04.3 [94] 75
76 127 detail pretekára MIGILOVÁ Martina 1998 KPŠ NEREUS Žilina 3. /  Dorastenky 16-17 r. 1:13:47.9 0:15:20.5 13:46.3 [70] 70 00:42.6 [79] 71 35:26.4 [93] 85 00:40.6 [98] 84 23:12.0 [80] 76
77 254 detail pretekára ŰBERALL Dan 1988 MTB Ondřejník 14. /  Muži 1:13:48.5 0:15:21.1 15:41.3 [113] 113 01:06.5 [134] 118 33:53.0 [65] 92 01:16.2 [174] 95 21:51.5 [52] 77
78 56 detail pretekára ECKERT Vladimír 1985 --- 14. /  muži AG 30-34 1:13:58.2 0:15:30.8 16:05.8 [123] 123 00:34.3 [56] 116 35:17.8 [91] 101 00:37.4 [79] 101 21:22.9 [44] 78
79 39 detail pretekára MEDVID Peter 1988 uctovnicek-amater 15. /  Muži 1:13:59.0 0:15:31.6 13:24.9 [67] 67 00:52.0 [101] 67 34:29.0 [80] 63 00:38.9 [89] 64 24:34.2 [107] 79
80 21 detail pretekára KLABOUCH Martin 1996 KPŠ NEREUS Žilina 9. /  Juniori 18-19 r. 1:14:02.4 0:15:35.0 15:31.4 [109] 109 00:47.7 [91] 108 33:53.5 [66] 90 00:44.0 [110] 87 23:05.8 [78] 80
81 102 detail pretekára SLABY Peter 1969 Dechtice 4. /  muži AG 45-49 1:14:08.2 0:15:40.8 14:17.5 [80] 80 01:03.1 [127] 83 36:01.9 [101] 99 00:50.5 [136] 99 21:55.2 [53] 81
82 76 detail pretekára KUCHARČÍK Jano 1977 Chlpaté Gazely 5. /  muži AG 35-39 1:14:09.4 0:15:42.0 14:53.0 [86] 86 00:41.4 [76] 87 33:47.7 [63] 74 00:32.5 [60] 73 24:14.8 [99] 82
83 514 detail pretekára BOŽÍK Tomáš 1999 ŠK Oravaman 14. /  Dorastenci 16-17 r. 1:14:12.5 0:15:45.1 14:32.4 [83] 83 00:50.5 [98] 84 33:19.6 [49] 61 00:33.4 [64] 61 24:56.6 [118] 83
84 88 detail pretekára KRÁTKY Slavomir 1974 --- 11. /  muži AG 40-44 1:14:15.6 0:15:48.2 15:31.5 [110] 110 00:44.6 [83] 104 33:35.7 [55] 84 00:50.0 [133] 86 23:33.8 [84] 84
85 74 detail pretekára HANES Martin 1978 New-wave multisport 6. /  muži AG 35-39 1:14:29.1 0:16:01.7 15:03.7 [91] 91 00:49.7 [96] 92 33:44.1 [61] 81 00:50.3 [135] 82 24:01.3 [93] 85
86 269 detail pretekára SUFRANOWICZ Jerzy 1954 Triathlon Dabrowa Gornicza 1. /  muži AG 60+ 1:14:43.1 0:16:15.7 15:17.7 [98] 98 00:53.5 [106] 99 32:51.4 [34] 68 00:48.3 [128] 72 24:52.2 [115] 86
87 1 detail pretekára HETTYCH Daniel 1998 Prestigio Realiz Team 15. /  Dorastenci 16-17 r. 1:14:45.0 0:16:17.6 11:21.7 [27] 27 00:30.6 [43] 24 37:37.3 [127] 77 00:34.5 [72] 74 24:40.9 [108] 87
88 113 detail pretekára KRAJCOVIC Peter 1965 --- 1. /  muži AG 50-54 1:14:47.6 0:16:20.2 17:01.1 [139] 139 00:44.8 [84] 131 33:38.5 [56] 100 00:34.9 [73] 96 22:48.3 [68] 88
89 270 detail pretekára SCHWEITZEROVA Marcela 1990 TRIAX 6. /  Ženy 1:14:58.4 0:16:31.0 14:35.7 [84] 84 00:23.7 [9] 78 36:21.4 [107] 98 00:40.1 [96] 97 22:57.5 [74] 89
90 57 detail pretekára HLUBÍK Ján 1982 TJ Veľopolie :) 15. /  muži AG 30-34 1:15:07.8 0:16:40.4 15:17.0 [97] 97 01:18.7 [153] 114 32:44.7 [31] 73 00:23.9 [15] 71 25:23.5 [123] 90
91 530 detail pretekára TROSKO Tomáš 1986 motigo 16. /  Muži 1:15:18.7 0:16:51.3 16:12.9 [125] 125 00:59.4 [122] 125 32:28.0 [26] 82 01:16.8 [175] 88 24:21.6 [103] 91
92 135 detail pretekára GRÍSOVÁ Barbora 1994 Triatlon Team Nereus Žilina 7. /  Ženy 1:15:20.5 0:16:53.1 12:31.8 [49] 49 00:48.6 [94] 54 35:59.4 [100] 72 00:47.0 [121] 75 25:13.7 [121] 92
93 118 detail pretekára BERNÁTH František 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  muži AG 55-59 1:15:42.3 0:17:14.9 17:18.3 [151] 151 00:42.9 [80] 135 34:07.2 [72] 103 00:47.8 [124] 105 22:46.1 [66] 93
94 103 detail pretekára ŠTELLER Peter 1970 Senec 5. /  muži AG 45-49 1:15:58.8 0:17:31.4 15:19.5 [102] 102 00:55.5 [113] 103 37:15.4 [119] 117 00:55.0 [145] 117 21:33.4 [48] 94
95 49 detail pretekára VARGA Rastislav 1993 --- 17. /  Muži 1:16:01.7 0:17:34.3 12:21.4 [45] 45 00:56.3 [116] 52 33:45.3 [62] 52 00:49.8 [131] 56 28:08.9 [161] 95
96 142 detail pretekára PAVLÍKOVÁ Romana 1993 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Ženy 1:16:05.7 0:17:38.3 11:17.9 [25] 25 00:55.5 [113] 31 38:00.3 [135] 91 01:07.3 [162] 91 24:44.7 [111] 96
97 523 detail pretekára MIČÍK Martin 2000 TRIAX 16. /  Dorastenci 16-17 r. 1:16:57.2 0:18:29.8 13:15.1 [62] 62 00:36.8 [64] 63 37:17.8 [120] 93 00:34.3 [71] 92 25:13.2 [120] 97
98 59 detail pretekára KRALIK Matej 1984 Endurance Zilina 16. /  muži AG 30-34 1:17:00.8 0:18:33.4 16:17.6 [126] 126 00:45.7 [88] 122 35:53.8 [97] 114 00:46.6 [120] 115 23:17.1 [81] 98
99 512 detail pretekára SCHELING Eugen 1972 ŠK Oravaman 12. /  muži AG 40-44 1:17:01.6 0:18:34.2 17:21.0 [152] 152 00:45.2 [86] 138 34:00.8 [70] 102 00:48.2 [126] 104 24:06.4 [95] 99
100 250 detail pretekára SMETANA Martin 1998 3NT Bratislava 17. /  Dorastenci 16-17 r. 1:17:19.2 0:18:51.8 12:53.3 [55] 55 00:35.8 [61] 56 37:45.8 [131] 95 00:29.8 [44] 93 25:34.5 [126] 100