Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

25. ročník Večerného behu mestom + MSR v inline korčuľovaní - MSR v inline korčuľovaní

Běh
DÁTUM :5.6.2015 MIESTO :Spišská Nová Ves

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo # 9. kolo # 10. kolo # 11. kolo # 12. kolo # 13. kolo # 14. kolo #
1 145 detail pretekára TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC 1. /  Juniori A 0:38:17.9 0:00:00.0 02:30.4 2 04:55.6 3 07:30.8 2 10:02.8 4 12:30.4 6 15:08.9 3 17:42.8 4 20:17.1 2 22:53.7 4 25:27.5 3 28:04.0 3 30:46.8 3 33:17.0 4 35:57.3 4
2 141 detail pretekára KLEMBARA Jakub 1998 RKIC 1. /  Juniori B 0:38:18.0 0:00:00.1 02:30.5 3 04:55.6 4 07:30.6 1 10:02.7 2 12:30.4 5 15:08.9 2 17:42.8 3 20:17.4 4 22:53.9 5 25:27.6 4 28:04.2 4 30:46.9 4 33:17.1 5 35:57.4 5
3 57 detail pretekára SLOTTA Michal 1994 RKIC 1. /  Seniori 0:38:19.0 0:00:01.1 02:30.6 4 04:54.7 2 07:31.0 4 10:03.0 5 12:29.9 2 15:09.0 4 17:42.6 2 20:17.3 3 22:53.4 1 25:27.2 2 28:03.9 2 30:47.1 5 33:16.9 3 35:57.3 3
4 161 detail pretekára ŠPENDEL Igor 1963 SC Košice 1. /  U 60 muži 0:38:20.8 0:00:02.9 02:30.7 6 04:53.6 1 07:31.1 5 10:02.8 3 12:30.2 4 15:09.5 8 17:42.5 1 20:17.9 8 22:54.1 8 25:27.0 1 28:03.3 1 30:47.7 10 33:16.8 2 35:57.9 8
5 139 detail pretekára PETRO Daniel 1998 Skating Club Košice 2. /  Juniori B 0:38:21.3 0:00:03.3 02:30.6 5 04:55.8 6 07:31.3 6 10:03.1 6 12:29.7 1 15:09.5 7 17:43.4 8 20:17.8 7 22:54.1 7 25:28.6 9 28:04.2 4 30:47.3 7 33:16.6 1 35:57.7 7
6 29 detail pretekára FILIP Matej 1998 ŠK STEZ Sp. Nová Ves 3. /  Juniori B 0:38:21.6 0:00:03.7 02:30.9 7 04:55.9 7 07:31.5 8 10:03.3 8 12:30.7 8 15:09.1 5 17:43.0 5 20:17.5 5 22:53.5 2 25:27.8 5 28:04.4 7 30:47.3 6 33:18.1 8 35:57.1 2
7 30 detail pretekára SMUDA Miro 1979 PIK Poprad 1. /  U 40 muži 0:38:21.8 0:00:03.9 02:31.8 12 04:56.8 12 07:32.0 12 10:03.9 11 12:31.8 11 15:10.2 11 17:43.9 11 20:18.4 11 22:54.2 9 25:28.3 7 28:04.5 8 30:47.4 8 33:18.4 9 35:58.3 9
8 140 detail pretekára MIŠKOVIČ Marián 1981 Stepne kozy zo Šale 2. /  U 40 muži 0:38:21.9 0:00:04.0 02:31.0 8 04:56.0 8 07:31.4 7 10:03.3 7 12:30.6 7 15:09.3 6 17:43.3 7 20:17.0 1 22:53.7 3 25:28.5 8 28:04.6 9 30:47.5 9 33:17.7 7 35:58.5 10
9 5 detail pretekára ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk 3. /  U 40 muži 0:38:22.0 0:00:04.1 02:30.1 1 04:55.7 5 07:31.0 3 10:02.5 1 12:30.2 3 15:08.7 1 17:43.1 6 20:17.7 6 22:53.9 6 25:28.0 6 28:04.3 6 30:46.7 2 33:17.6 6 35:57.5 6
10 20 detail pretekára PETRO Pavol 1972 Skating Club Košice 1. /  U 50 muži 0:38:23.0 0:00:05.0 02:31.5 11 04:56.2 10 07:31.7 10 10:03.6 10 12:31.1 10 15:09.9 10 17:43.8 10 20:18.2 10 22:54.5 11 25:28.9 11 28:04.9 11 30:47.9 11 33:18.7 11 35:58.6 11
11 105 detail pretekára KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC 1. /  Seniorky 0:38:42.6 0:00:24.6 02:31.1 9 04:56.1 9 07:31.6 9 10:03.5 9 12:30.9 9 15:09.8 9 17:43.6 9 20:18.1 9 22:54.4 10 25:28.7 10 28:04.8 10 30:45.7 1 33:18.5 10 35:57.1 1
12 147 detail pretekára VARGA Boris 2000 Skating Club Košice 4. /  Juniori B 0:40:39.6 0:02:21.6 02:31.3 10 05:13.0 17 07:50.6 15 10:31.7 15 13:17.1 17 16:01.7 17 18:49.8 17 21:34.5 16 24:24.2 12 27:13.1 14 29:51.2 17 32:37.7 17 35:30.5 17 38:08.1 13
13 112 detail pretekára TATARKA Ján 1962 Skating Club Košice 2. /  U 60 muži 0:40:40.2 0:02:22.3 02:31.9 13 04:56.3 11 07:31.8 11 10:06.3 12 13:01.4 12 16:01.2 13 18:49.7 16 21:33.9 12 24:24.8 19 27:13.8 20 29:51.3 18 32:37.9 18 35:30.6 18 38:08.1 12
14 179 detail pretekára MIKLOSSI Alexander 1971 CSRC Košice 2. /  U 50 muži 0:40:40.6 0:02:22.6 02:37.0 18 05:13.0 18 07:51.1 20 10:32.5 20 13:17.4 19 16:02.0 19 18:49.9 19 21:34.8 18 24:24.7 17 27:13.6 18 29:50.8 13 32:37.4 14 35:30.1 13 38:08.6 19
15 117 detail pretekára KARABOVÁ Martina 1995 RKIC 2. /  Seniorky 0:40:40.7 0:02:22.8 02:32.1 14 05:12.9 16 07:50.5 14 10:31.6 14 13:17.1 15 16:01.5 15 18:49.6 15 21:34.2 14 24:24.5 16 27:13.2 15 29:51.4 19 32:38.1 19 35:30.8 19 38:08.4 17
16 148 detail pretekára PIPEREK Lukáš 1988 Inline Borievka 2. /  Seniori 0:40:40.8 0:02:22.9 02:40.2 25 05:15.1 24 07:51.4 23 10:33.2 23 13:18.4 24 16:03.7 24 18:51.0 24 21:35.9 24 24:25.5 24 27:14.7 24 29:51.6 20 32:38.2 20 35:30.9 20 38:08.8 21
17 171 detail pretekára MAKEĽ Kamil 1964 Skating Club Košice 3. /  U 60 muži 0:40:40.8 0:02:22.9 02:32.9 15 05:13.1 19 07:51.2 22 10:32.9 21 13:17.7 21 16:03.3 22 18:50.7 22 21:35.5 22 24:25.2 22 27:14.4 22 29:51.9 22 32:38.5 22 35:31.2 23 38:08.7 20
18 18 detail pretekára DOHANIČOVÁ Claudia 1998 Skating Club Košice 1. /  Juniorky B 0:40:41.6 0:02:23.6 02:33.0 16 05:12.9 15 07:50.4 13 10:31.9 16 13:17.2 18 16:01.7 16 18:49.3 13 21:34.5 15 24:24.3 13 27:13.4 16 29:51.1 15 32:37.3 13 35:30.2 14 38:08.3 16
19 164 detail pretekára KOSTECKÝ Pavol 1999 CSRC Košice 5. /  Juniori B 0:40:42.0 0:02:24.1 02:37.9 22 05:12.8 14 07:50.7 16 10:32.0 17 13:17.1 16 16:01.8 18 18:49.9 18 21:34.7 17 24:24.7 17 27:13.5 17 29:50.6 12 32:37.5 15 35:29.9 12 38:08.5 18
20 60 detail pretekára ŠTELLMACH Ľubomír 1966 PIK Poprad 3. /  U 50 muži 0:40:43.1 0:02:25.1 02:37.7 20 05:13.9 22 07:51.1 21 10:32.2 18 13:17.6 20 16:02.7 20 18:50.2 20 21:35.2 20 24:25.0 20 27:13.7 19 29:51.8 21 32:38.3 21 35:31.1 22 38:08.9 22
21 188 detail pretekára KRAJÍČEK Jozef 1970 IC Žilina 4. /  U 50 muži 0:40:43.2 0:02:25.3 02:37.3 19 05:12.7 13 07:50.9 18 10:31.5 13 13:17.0 14 16:01.1 12 18:49.5 14 21:34.1 13 24:24.3 13 27:12.9 13 29:51.1 15 32:37.6 16 35:30.4 16 38:08.1 14
22 150 detail pretekára ZDECHOVAN Ján 1960 Ak Maratón Rožňava 4. /  U 60 muži 0:40:43.5 0:02:25.6 02:40.5 26 05:15.4 25 07:51.8 24 10:34.4 26 13:18.7 26 16:04.1 25 18:51.3 25 21:36.2 25 24:25.8 25 27:15.4 26 29:52.2 25 32:39.0 25 35:31.9 25 38:09.2 24
23 1 detail pretekára VAŠKO Marián 1978 Skating Club Košice 4. /  U 40 muži 0:40:43.5 0:02:25.6 02:36.8 17 05:13.3 20 07:51.0 19 10:32.4 19 13:16.9 13 16:01.4 14 18:49.2 12 21:35.0 19 24:24.4 15 27:12.8 12 29:50.9 14 32:37.2 12 35:30.3 15 38:08.9 23
24 104 detail pretekára NOVÁK Miroslav 1970 PIK Poprad 5. /  U 50 muži 0:40:43.7 0:02:25.8 02:37.9 21 05:13.4 21 07:50.8 17 10:33.1 22 13:17.9 22 16:03.5 23 18:50.8 23 21:35.7 23 24:25.4 23 27:14.5 23 29:52.1 23 32:38.7 23 35:31.0 21 38:08.2 15
25 4 detail pretekára LEVAY Jozef 1970 --- 6. /  U 50 muži 0:40:46.5 0:02:28.5 02:39.4 24 05:15.8 26 07:52.4 26 10:33.8 24 13:18.1 23 16:02.9 21 18:50.4 21 21:35.3 21 24:25.0 21 27:13.9 21 29:52.2 24 32:38.8 24 35:31.6 24 38:10.0 25
26 71 detail pretekára ŠEVČÍK Roman 1970 LŠ Nitra 7. /  U 50 muži 0:41:00.7 0:02:42.7 02:38.3 23 05:14.3 23 07:52.1 25 10:34.1 25 13:18.5 25 16:04.4 26 18:51.6 26 21:36.3 26 24:26.0 26 27:15.0 25 29:52.7 26 32:39.3 26 35:32.3 26 38:11.0 26
27 113 detail pretekára HEIDENFELDER Heinz 1959 ATSV Ternitz 5. /  U 60 muži 0:43:36.5 0:05:18.6 02:47.8 29 05:31.0 29 08:17.6 27 11:11.1 28 14:07.6 27 17:05.5 28 20:01.2 27 22:54.7 27 25:41.8 27 28:36.2 27 31:35.5 27 34:35.3 27 37:36.3 27 40:35.8 27
28 3 detail pretekára ZORIČÁK Jozef 1968 PIK Poprad 8. /  U 50 muži 0:43:50.3 0:05:32.4 02:45.8 27 05:29.6 27 08:18.8 28 11:10.9 27 14:07.8 28 17:05.3 27 20:01.4 28 22:56.2 28 25:47.9 28 28:46.9 28 31:48.7 28 34:52.9 28 37:54.9 28 40:54.7 28
29 138 detail pretekára ŠTRBA Martin 1978 STEPNÉ KOZY 5. /  U 40 muži 0:45:11.3 0:06:53.4 02:58.0 38 05:55.0 31 08:56.3 39 11:58.6 39 14:56.2 31 17:56.2 30 20:57.9 30 23:57.5 29 27:01.3 33 30:04.7 34 33:04.4 29 36:05.4 29 39:10.9 35 42:14.2 29
30 9 detail pretekára SABOL Andrej 1947 Skating Club Košice 1. /  U 70 muži 0:45:11.7 0:06:53.8 02:58.4 40 05:56.2 39 08:55.5 37 11:58.1 37 14:58.9 38 18:00.7 36 21:00.2 35 23:58.3 33 27:01.1 32 30:04.4 32 33:04.7 31 36:06.3 31 39:10.2 30 42:17.0 33
31 47 detail pretekára VELIČKO Patrik 2001 Prk Prešov 6. /  Juniori B 0:45:12.6 0:06:54.7 02:57.5 36 05:55.8 37 08:55.0 35 11:57.7 35 14:54.5 30 17:56.3 31 21:00.5 37 23:59.2 37 27:02.2 37 30:05.3 37 33:06.0 35 36:07.1 35 39:10.7 34 42:16.8 32
32 73 detail pretekára HUSÁRIK Jozef 1951 Corgoň Nitra 2. /  U 70 muži 0:45:12.7 0:06:54.8 02:57.8 37 05:55.8 37 08:55.2 36 11:57.9 36 14:58.2 32 18:01.3 38 21:00.3 36 23:59.0 36 27:01.7 35 30:04.6 33 33:04.9 32 36:06.4 32 39:10.3 31 42:17.1 34
33 107 detail pretekára BENEDIK Miroslav 1964 CSRC Košice 6. /  U 60 muži 0:45:13.5 0:06:55.6 02:46.1 28 05:30.8 28 08:32.1 29 11:32.2 29 14:39.0 29 17:48.7 29 20:54.5 29 23:58.2 32 27:00.6 29 30:04.2 31 33:04.5 30 36:06.0 30 39:10.1 29 42:17.3 35
34 70 detail pretekára KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst - Stavbár Žilina 3. /  U 70 muži 0:45:14.0 0:06:56.1 02:56.9 32 05:55.3 33 08:54.5 31 11:57.2 31 14:58.5 34 18:00.4 33 20:59.7 32 23:58.8 35 27:02.0 36 30:05.1 36 33:05.8 34 36:06.9 34 39:10.6 33 42:16.7 31
35 109 detail pretekára KASANICKÝ Marek 1985 Kst - Stavbár Žilina 6. /  U 40 muži 0:45:14.1 0:06:56.2 02:56.7 31 05:55.1 32 08:54.3 30 11:57.1 30 14:58.4 33 18:00.3 32 20:59.6 31 23:58.7 34 27:01.6 34 30:05.1 35 33:05.7 33 36:06.7 33 39:10.5 32 42:16.6 30
36 172 detail pretekára ŠÁROŠŠYOVÁ Milada 2000 Skating Club Košice 2. /  Juniorky B 0:46:18.6 0:08:00.7 02:57.2 35 05:55.6 35 08:54.7 33 11:57.4 33 14:58.6 35 18:00.5 34 20:59.8 33 23:58.0 31 27:00.8 30 30:03.9 29 33:13.7 36 36:29.6 36 39:49.8 36 43:06.7 36
37 50 detail pretekára MOVČANOVÁ Euridika 2000 Skating Club Košice 3. /  Juniorky B 0:46:58.7 0:08:40.8 02:57.2 34 05:55.7 36 08:54.8 34 11:57.6 34 14:58.7 36 18:00.6 35 20:59.9 34 23:57.9 30 27:00.9 31 30:04.1 30 33:19.4 37 37:01.7 37 40:29.3 37 43:53.4 37
38 16 detail pretekára ŠIPLAK Blažej 1962 Fun Run 7. /  U 60 muži 0:47:14.6 0:08:56.6 02:54.8 30 05:55.0 30 08:56.1 38 11:58.5 38 15:01.5 39 18:06.9 39 21:20.0 38 24:31.6 38 27:42.5 38 30:52.8 38 34:06.8 38 37:25.4 38 40:44.2 38 44:03.4 38
39 74 detail pretekára KANTOR Jaroslav 1976 Skating Club Košice 7. /  U 40 muži 0:48:47.8 0:10:29.8 02:57.0 33 05:55.4 34 08:54.6 32 11:57.3 32 14:58.9 37 18:01.1 37 21:22.1 39 25:01.7 39 28:31.3 39 31:59.4 39 35:37.7 39 39:09.3 39 42:17.7 39 45:13.3 39
40 56 detail pretekára STROMP Pavel 1971 Diesel Inline 9. /  U 50 muži 0:50:22.4 0:12:04.5 03:14.4 43 06:34.7 43 09:57.8 43 13:22.3 43 16:45.1 43 20:04.8 42 23:33.9 42 27:02.6 42 30:10.5 42 33:35.6 42 37:04.6 42 40:28.6 42 43:53.2 42 47:00.3 41
41 149 detail pretekára KRAJŇÁK Vladimír 1958 Stihači Košice 8. /  U 60 muži 0:50:22.5 0:12:04.5 03:06.2 42 06:13.8 42 09:30.1 41 12:54.1 41 16:12.3 41 19:34.9 41 23:00.3 41 26:23.6 41 29:47.7 41 33:10.1 41 36:30.0 41 39:48.7 40 43:16.4 40 46:50.7 40
42 26 detail pretekára MICHAL Richard 1998 PIK Poprad 7. /  Juniori B 0:50:24.9 0:12:07.0 02:58.1 39 05:56.8 40 09:00.7 40 12:18.0 40 15:41.3 40 19:01.7 40 22:32.1 40 25:54.9 40 29:25.8 40 32:56.6 40 36:27.9 40 39:54.3 41 43:31.5 41 47:00.6 42
43 174 detail pretekára CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice 1. /  U 50 ženy 0:51:24.3 0:13:06.4 02:59.9 41 06:10.0 41 09:36.7 42 13:12.7 42 16:44.9 42 20:09.0 43 23:34.0 43 27:05.5 43 30:34.3 43 34:10.3 43 37:43.1 43 41:13.5 43 44:42.9 44 48:05.6 44
44 72 detail pretekára KOVÁŘOVÁ Nikoleta 1992 Rohovce 3. /  Seniorky 0:51:24.8 0:13:06.8 03:16.9 45 06:39.3 44 09:59.1 45 13:26.6 47 16:58.7 48 20:31.6 48 24:00.4 44 27:07.6 44 30:35.4 44 34:10.5 44 37:43.3 44 41:13.8 44 44:42.8 43 48:05.5 43
45 111 detail pretekára HEIDENFELDER Christine 1957 ATSV Ternitz 1. /  U 60 ženy 0:52:50.3 0:14:32.3 03:22.5 49 06:40.1 48 09:59.4 47 13:26.3 46 16:58.2 46 20:31.1 46 24:06.5 47 27:41.9 47 31:15.0 47 34:53.6 47 38:30.5 47 42:09.8 47 45:50.5 47 49:29.5 47
46 146 detail pretekára ROLKOVÁ Zlatka 1992 IC Žilina 4. /  Seniorky 0:52:50.9 0:14:33.0 03:23.5 50 06:40.2 49 09:59.7 48 13:26.8 48 16:58.5 47 20:31.3 47 24:06.7 48 27:42.2 48 31:15.1 48 34:53.8 48 38:30.8 48 42:09.9 48 45:50.7 48 49:29.7 48
47 76 detail pretekára KOČTÚCH Miloš 1955 Ak Maratón Rožňava 9. /  U 60 muži 0:52:51.1 0:14:33.2 03:19.1 46 06:40.5 50 10:00.0 49 13:26.8 49 16:58.9 49 20:31.9 49 24:07.0 49 27:42.5 49 31:15.5 49 34:54.1 49 38:31.1 49 42:10.3 49 45:51.0 49 49:30.0 49
48 58 detail pretekára STARK Rudolf 1976 Diesel Inline 8. /  U 40 muži 0:52:53.8 0:14:35.9 03:15.8 44 06:39.5 45 09:58.2 44 13:26.0 44 16:57.9 44 20:30.7 44 24:06.1 45 27:41.6 45 31:14.7 45 34:53.3 45 38:30.2 45 42:09.5 45 45:50.2 45 49:29.3 45
49 115 detail pretekára MIKLOSSIOVA Beata 1970 CSRC Košice 2. /  U 50 ženy 0:52:53.8 0:14:35.9 03:22.2 48 06:39.9 47 09:59.3 46 13:26.1 45 16:58.0 45 20:30.9 45 24:06.3 46 27:41.8 46 31:14.9 46 34:53.5 46 38:30.4 46 42:09.6 46 45:50.4 46 49:29.4 46
50 101 detail pretekára BALOGOVÁ Silvia 1973 CSRC Košice 3. /  U 50 ženy 0:54:15.7 0:15:57.8 03:22.0 47 06:39.7 46 10:13.1 50 13:37.7 50 17:14.2 50 20:57.1 50 24:29.2 50 28:05.9 50 31:54.2 50 35:44.0 50 39:32.3 50 43:16.6 50 46:51.0 50 50:27.3 50
51 118 detail pretekára PARILAK Gerard 1943 TRI-club Michalovce 4. /  U 70 muži 1:00:37.0 0:22:19.0 03:53.8 51 07:48.3 51 11:47.7 51 15:50.6 51 19:52.0 51 23:51.5 51 27:44.4 51 31:44.6 51 35:49.7 51 40:01.6 51 44:02.3 51 47:59.1 51 52:05.5 51 56:15.7 51
--- 10 detail pretekára KRAJČOVIČOVÁ Lenka 1976 --- . /  U 40 ženy DNF --- 04:06.7 --- 08:12.3 --- 12:28.9 --- 16:55.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 22 detail pretekára VOLČKO Ľubomír 1997 HK Spišská Nová Ves . /  Juniori A DNF --- 03:34.0 --- 07:25.7 --- 11:22.1 --- 15:25.0 --- 19:31.1 --- 23:39.0 --- 27:43.5 --- 31:43.5 --- 35:48.5 --- 40:00.6 --- 44:03.3 --- 48:04.3 --- 52:33.5 --- --- ---
--- 103 detail pretekára ČIKOTOVÁ Adriána 1998 Skating Club Košice . /  Juniorky B DNF --- 02:38.8 --- 05:27.8 --- 08:30.8 --- 11:32.4 --- 14:39.2 --- 17:48.6 --- 20:54.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 114 detail pretekára SERVÁTKOVÁ Veronika 1998 Skating Club Košice . /  Juniorky B DNF --- 02:38.6 --- 05:22.8 --- 08:30.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---