Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 42 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | HARTL Karel | 1977 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 1. / Muži 19-39 r. | 4:38:59.2 | 0:00:00.0 | 2:14:05.1 | 1 | |
2 | 5 | ŠVERCEL Jozef | 1976 | CK Banská Bystrica | 2. / Muži 19-39 r. | 4:46:58.2 | 0:07:59.0 | 2:16:19.3 | 2 | |
3 | 11 | BUCHTÍK Jaroslav | 1967 | Športservis Team Bratislava | 1. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:02:29.0 | 0:23:29.8 | 2:22:23.5 | 3 | |
4 | 24 | ŠMELKO František | 1968 | Dobšiná | 2. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:05:20.2 | 0:26:21.0 | 2:23:02.0 | 4 | |
5 | 38 | DANIŠ Igor | 1966 | Klondike Bike Wolves | 3. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:10:14.7 | 0:31:15.5 | 2:29:19.5 | 8 | |
6 | 37 | HORVÁTH Ladislav | 1984 | ISAKO šport- Košice | 3. / Muži 19-39 r. | 5:14:08.2 | 0:35:09.0 | 2:33:45.8 | 11 | |
7 | 9 | RUSKO Igor | 1966 | HORAL - LIGR Team | 4. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:16:37.3 | 0:37:38.1 | 2:29:04.3 | 7 | |
8 | 14 | DEDINSKÝ Tomáš | 1991 | Športový klub Devínska Kobyla | 4. / Muži 19-39 r. | 5:18:37.7 | 0:39:38.5 | 2:24:52.8 | 5 | |
9 | 6 | KUBOVČÍK Rastislav | 1973 | CYKLO SPIŠ | 5. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:22:49.9 | 0:43:50.7 | 2:28:51.3 | 6 | |
10 | 39 | ÚREK Ján | 1977 | OZ Bajkom k tajchom | 5. / Muži 19-39 r. | 5:23:37.0 | 0:44:37.8 | 2:29:27.0 | 9 | |
11 | 13 | SEDLÁČEK Petr | 1965 | Bike Kamik Tučapy | 6. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:30:39.1 | 0:51:39.9 | 2:35:22.5 | 12 | |
12 | 12 | BRÁZ Ladislav | 1974 | Medzibrod | 7. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:32:28.5 | 0:53:29.3 | 2:30:13.3 | 10 | |
13 | 7 | TOMÁŠEK Tomáš | 1981 | bikepoint.sk | 6. / Muži 19-39 r. | 5:39:57.8 | 1:00:58.6 | 2:35:42.5 | 13 | |
14 | 17 | BAUER Pavel | 1960 | CK1380 | 1. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 5:43:14.3 | 1:04:15.1 | 2:42:30.6 | 15 | |
15 | 21 | PRCÍN Emil | 1951 | sk krivan vazec | 1. / Muži Masters C - 60 r. a viac | 5:43:14.8 | 1:04:15.6 | 2:43:44.1 | 16 | |
16 | 29 | MAJERSKÝ Peter | 1976 | Srnec z BB | 7. / Muži 19-39 r. | 5:48:32.1 | 1:09:32.9 | 2:38:12.8 | 14 | |
17 | 1 | ZIBRÍN Martin | 1975 | Krakovany | 8. / Muži 19-39 r. | 5:54:43.0 | 1:15:43.8 | 2:46:03.1 | 18 | |
18 | 15 | ŠKANDÍKOVÁ Barbara | 1985 | CK Svätý Jur | 1. / Ženy 19 - 39 r. | 5:58:46.0 | 1:19:46.8 | 2:47:35.3 | 19 | |
19 | 28 | BALOČKO Rastislav | 1971 | MADBIKER Košice | 8. / Muži Masters 40 - 49 r. | 5:59:51.4 | 1:20:52.2 | 2:53:38.1 | 23 | |
20 | 10 | SAKALA Jozef | 1956 | CK UNICOM ZVOLEN | 2. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 6:01:50.8 | 1:22:51.6 | 2:50:16.3 | 20 | |
21 | 20 | KUZMA Július | 1993 | Bardejov | 9. / Muži 19-39 r. | 6:05:00.9 | 1:26:01.7 | 2:52:15.8 | 21 | |
22 | 25 | KORL Frantisek | 1955 | Kosice-Myslava | 3. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 6:06:16.0 | 1:27:16.8 | 2:45:45.3 | 17 | |
23 | 22 | GRÍGEĽ Róbert | 1962 | KOŠICE | 4. / Muži Masters B 50 - 59 r. | 6:07:20.7 | 1:28:21.5 | 2:52:17.8 | 22 | |
24 | 34 | NOVÁK Ján | 1976 | MTB MLYNKY | 10. / Muži 19-39 r. | 6:24:00.8 | 1:45:01.6 | 2:59:36.6 | 26 | |
25 | 27 | ROVDER Lukáš | 1987 | CYKLO SPIŠ | 11. / Muži 19-39 r. | 6:28:33.3 | 1:49:34.1 | 2:56:38.3 | 25 | |
26 | 2 | ŠEFČÍK Stanislav | 1966 | CYKLO SPIŠ | 9. / Muži Masters 40 - 49 r. | 6:28:33.8 | 1:49:34.6 | 2:56:37.8 | 24 | |
27 | 8 | GABRIŠ Dušan | 1985 | Dubnica nac Váhom | 12. / Muži 19-39 r. | 6:41:00.8 | 2:02:01.6 | 3:01:29.1 | 28 | |
28 | 26 | ZUBAĽ Vladimír | 1970 | CYKLO SPIŠ | 10. / Muži Masters 40 - 49 r. | 6:45:27.0 | 2:06:27.8 | 3:00:29.8 | 27 | |
29 | 35 | GROFČÍK Emil | 1953 | Ellio Nitra | 2. / Muži Masters C - 60 r. a viac | 7:02:14.9 | 2:23:15.7 | 3:15:52.9 | 30 | |
30 | 23 | KOTLEBA Jozef | 1967 | Cyklocentrum plus Trnava | 11. / Muži Masters 40 - 49 r. | 7:02:31.7 | 2:23:32.5 | 3:11:03.3 | 29 | |
31 | 33 | ZÁHORÁK Peter | 1985 | Sabinov | 13. / Muži 19-39 r. | 7:19:15.4 | 2:40:16.2 | 3:16:49.1 | 31 | |
32 | 19 | RIMANOVÁ Andrea | 1989 | VELOSVET cycling team Prievidza | 2. / Ženy 19 - 39 r. | 7:23:14.9 | 2:44:15.7 | 3:20:03.9 | 33 | |
33 | 18 | PÁLENÍK Andrej | 1977 | DOLNÝ KUBÍN | 14. / Muži 19-39 r. | 7:25:23.7 | 2:46:24.5 | 3:18:18.1 | 32 | |
34 | 4 | HRONČEKOVÁ Martina | 1985 | VELOSPRINT, Nitra | 3. / Ženy 19 - 39 r. | 7:26:16.7 | 2:47:17.5 | 3:29:22.6 | 34 | |
--- | 30 | ČUNDERLÍK Róbert | 1983 | Witzenmann Vlkanová | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | --- | --- | |
--- | 31 | IMRICH Martin | 1986 | Velosprint - Mtbiker | . / Muži 19-39 r. | DNF | --- | --- | --- | |
--- | 36 | PALÚCH Vladimír | 1957 | Donovaly | . / Muži Masters B 50 - 59 r. | DNF | --- | 3:06:28.1 | --- | |
--- | 32 | KUBIŠ Andrej | 1983 | Suncycle.sk Cycling Team | . / Muži 19-39 r. | DNS | --- | --- | --- | |
--- | 40 | MRÚZ Jozef | 1978 | Cykloklub IRIS Prešov | . / Muži 19-39 r. | DNS | --- | --- | --- |